Pajisje dhe Aksesorë për Sport & Outdoor në Shitje – Bli Online

Të gjithë janë ndryshe. Kërkoni dhe blini pajisje dhe aksesorë për sport & outdoor më të mira që janë të përshtatshme për ju për të arritur performancën më të lartë.

Pajisje dhe Aksesorë për Sport & Outdoor në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing 1–12 of 13 results

Showing 1–12 of 13 results

Çiklistët mund të shijojnë veshjet kryesore për çiklizëm, përfshirë kronometrat për biçikleta dhe syzet për çiklizëm; së bashku me gamën tonë të pajisjeve praktike të ekipit sportiv dhe pajisjeve të sporteve ujore, mund të blini aksesorë  fitnesi për ju dhe miqtë tuaj me çmime mëse të përballueshme. Dukuni mirë dhe ndjehuni mirë me veshje sportive me stil, atlete të rehatshme sportive dhe syze sportive më në trend. Blini veshje të përshtatshme për luftime ose gjatë stërvitjeve në pajisjet e ushtrimeve të brendshme dhe të jashtme në Karma.al.

Ngisni me stil skuterat tuaj dhe vishuni siç ju ka hije me veshjet dhe aksesorët mbrojtës nga Karma.al, duke përfshirë skuterin elektrik Xiaomi, hoverboard, skateboard, skuter të thjeshtë dhe pajisje skijimi dhe dëborë. Adhuruesit e natyrës do të mirëpresin pajisjet tona kryesore për mbikqyrjen e shpendëve që përfshijnë dylbi dhe monokola të fuqishme (me shikim natën). Blini gjërat e domosdoshme dhe aksesorët e peshkimit, sigurisht këtu do të gjeni me qindra karrema dhe grepa, linja peshkimi, rrjeta, shufra, etj.

Ne përpiqemi t’ju sjellim marka të larta dhe produkte cilësore; zgjidhje standarde dhe të personalizuara me çmime mjaft konkurruese. Ofrimi i komoditetit dhe kursimi i kohës!

Dyqani ynë online Karma.al plotësisht funksional ju ofron zgjidhje të shpejta DIY. Ju lejon të përpunoni citate dhe porosi në internet (24/7), me vetëm disa klikime. Zgjidhjet tona të automatizuara (DIY) ju ofrojnë çmime edhe më të mira me kosto të ulëta të administratorit të biznesit. Mund të përpunoni madje citime dhe porosi në internet nga smartphone-i juaj.

Ne përpiqemi të ofrojmë normat më të mira të dorëzimit në internet në derën tuaj. Koleksionet e klientëve janë në dispozicion vetëm si një opsion kur shfaqen gjatë procesit të vlerësimit në internet. Të gjitha detajet e dorëzimit ose mbledhjes do të sigurohen kur porosia juaj të jetë gati për dërgim.

Veshje për Sport & Outdoor

Ofertat e fundit

Karma.al di gjithçka për pajisjet më të mira për në natyrë. Shijoni gamën tonë të gjerë të pajisjeve praktike dhe të përballueshme të pajisjev, aksesorëve të jashtëm dhe sportive që shfaqin mijëra artikuj më të shitur të pajisjeve të jashtme, së bashku me artikujt më të njohur sportivë. Idealë për çdo sezon, në mjediset urbane dhe ato rurale.

Të dizejnuara për ju

Për çdo situatë, për çdo sezon dhe për çdo buxhet – ju kemi mbuluar. Udhëtarët e etur, alpinistët dhe entuziastët në natyrë do t’i pëlqejnë ofertat tona të gjera me veshje për në natyrë. Për pajisjet paraprake që mendojnë përpara, pajisjet tona të qëndrueshme për specifikimin mil dhe pajisjet e gjithanshme të mbijetesës janë pikërisht ato që kërkojnë, ndërsa entuziastët e përkushtuar të sporteve do të pëlqejnë gamën tonë të produkteve më të mira të palestrës dhe pajisjeve më të vlerësuarat për fitnes.

Përgatituni dhe Vazhdoni Programin

 • Kampimi dhe shëtitja: Jeni adhurues të shëtitjeve në natyrë dhe jo vetëm? Kemi mijëra mundësi kryesore për veshjet thelbësore për në natyrë, duke përfshirë çantat e shpinës për të gjitha motet, thikat dhe mjetet e shumta, çadrat dhe aksesorët e çadrave, hamakët, çantat e gjumit, pajisjet e udhëtimit, pajisjet e mbijetesës, pajisjet e ngjitjes, enët e gatimit dhe produktet e hidratimit etj.
 • Armë / ingranazhe për gjueti: Asnjëherë mos humbisni me produkte të specifikimeve nga Karma.al, duke përfshirë këllëfët me armë të përballueshme, veshje taktike, fusha dhe pamje armësh, pika lazeri, montime dhe shina armësh dhe pajisje harku dhe llastiqe.
 • Urgjencat: Përgatituni dhe qëndroni të sigurt gjatë ndërprerjeve të energjisë, uraganeve dhe tërmeteve dhe pajisje emergjente dhe shumë mjete të avancuara për paqe totale të mendjes.

Dyqani Juaj për Pajisje dhe Aksesorë për Sport & Outdoor: Koha për Malet

Më në fund jashtë! Malet, pylli, natyra, relaksimi dhe ambicia sportive ju tërheqin për ambjentet jashtë shtëpisë. Pavarësisht nëse ecni nëpër fusha ose nëpër kodra apo të udhëtoni në rajone malore si Andet ose Himalajet – sportet në natyrë janë gjithmonë e më shumë në trend. Planifikimi i turneut? Super i lehtë – ka përshkrime në ueb ose në itinerar si një pistë GPS në orën tuaj sportive ose telefonin tuaj celular. Kjo gjithashtu ju jep sfida më të mëdha të tilla si rritje 24-orëshe ose shtigje për hiking në distanca të gjata të tilla si Camino de Santiago i famshëm. Qoftë në shëtitje apo përmes ferrata – në Alpe, në Pyllin Bavarez, Malet Ore ose në shtëpi patjetër që do të gjeni turneun e duhur që përshtatet për preferencat tuaja.

Këpucë për në Terrene të Vështira për Turnetë Tuaj

Lista e kontrollit për ecjen tuaj të rradhës: Pajisjet e papërshkueshme nga moti janë të domosdoshme, veçanërisht në male – këtu mund të merrni kompletin tuaj në natyrë me këpucët, veshjet dhe pajisjet tona nga mbi 150 marka të ndryshme si LOWA, Salomon, Adidas Outdoor, Schöffel, Fytyra e Veriut, Mammut, Fjällräven, Salewa, Patagonia, Peak Performance, Marmot ose Deuter.

Këpucë për hiking & trekking

 • Këpucë për shëtitje: të buta, të rehatshme me “përkulje” të mirë,
 • Këpucë qasjeje: këpucë të ulëta të forta (këpucë afrimi),
 • Këpucë udhëtimi: firmë, e qëndrueshme, bosht më i lartë, funksion i mirë mbështetës,
 • Çizme malore: taban i ngurtë në bord, bosht i lartë dhe i fortë i çizmës,
 • Sandale në natyrë:  me ajrosje të mirë dhe që ofrojnë mbështetje të mirë,
 • Këpucë për vrapim: të fuqishme, të qëndrueshme, të lehta (të përshtatshme për vrapim),
 • Këpucë dimri: profil pa rrëshqitje, me këmbë të sigurta me rreshtim, i papërshkueshëm nga uji,
 • Këpucë për kohën e lirë: në modë dhe sportive, këto janë këpucë të stilit të jetës në mal – për shëtitje dhe jetën e përditshme të qytetit.

Veshje në Natyrë nga Koka te Këmbët

Veshjet nga Karma.al kombinohen më së miri në një pamje të këndshme në mënyrë që të jeni të pajisur për të gjitha aventurat në natyrë.

 • Xhaketa shiu: e papërshkueshme nga uji, e qëndrueshme ndaj erës, e papërshkueshme nga moti,
 • Bomber: performanca maksimale termike me peshën minimale,
 • Xhiboks: për izolim termik të përsosur,
 • Këmisha me mëngë të gjata dhe mëngë të shkurtra: varet nga materiali, izolues i nxehtësisë dhe i lagështirës,
 • Të brendshme funksionale: thithja e djersës dhe ngrohje,
 • Hoodies: të gjithanshme, ju mban të ngrohtë me një kapuç mbrojtës dhe xhep kanguri,
 • Çorape hiking: Çorapet e jashtme transportojnë lagështi dhe zvogëlojnë flluskat.

Çanta Shpine dhe Pajisje të Tjera për Ambjente të Jashtme

Çanta dore / çanta shpine të përditshme: të gjitha kompakte me hapësirë ​​të mjaftueshme për ruajtje për udhëtime ditore,

Çanta shpine teknike: perfekte për shëtitje me shumë detaje dhe një sistem funksional mbajtjeje, e papërshkueshme nga uji,

Çanta shpine udhëtimi: vëllim i madh paketimi, me një sistem transporti të qëndrueshëm dhe funksionale për turne më të gjata për më shumë bagazh; e papërshkueshme nga uji,

Duffels / çanta udhëtimi: rehati e lartë e veshjes – çanta sportive dhe udhëtimi në një,

Orë Inteligjente në natyrë: shumë karakteristika të tilla si GPS, busull etj., Të papërshkueshme nga uji dhe shumë të fuqishme, të pajtueshme me smartphone,

Pajisjet në natyrë: Pajisjet shtesë si dritat kryesore, shishet, kapelet, dorezat – dhe për të mos harruar shkopinjtë e shëtitjes që mund ta bëjnë më të lehtë turneun tuaj të ardhshëm në mal.

Gjithçka për Sportet në Natyrë dhe Rastësore nën një Çati

Karma.al është një dyqan sportiv në internet. Tek ne, do të gjeni markat më të mira të tilla si Adidas, Asics, Nike, Puma, Vans dhe shumë të tjerë për çmime shumë konkurruese. Të gjithë 1 milion produktet janë direkt në magazinë në depon tonë. Si rezultat, gjithmonë do ta keni porosinë tuaj shpejt në shtëpi. Nëse vendosni porosinë tuaj në ditët e punës para 4 pasdite, ne do ta dërgojmë porosinë tuaj në të njëjtën ditë.

Materialet më të Mira për mbi Dyzet Sporte

Në dyqanin tonë online Karma.al, ju do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për më shumë se dyzet sporte. Kjo përfshin vrapimin dhe atletikën, futbollin, patinazhin, palestrën, sportet dimërore dhe tenisin. Ju mund të mbledhni pajisjet tuaja të plota sportive vetëm me disa klikime. Vishni setin tuaj të ri të veshjeve sportive dhe një palë këpucë atletike dhe jeni gati të shkoni drejt aventurës që jeni nisur. Ne gjithashtu kemi një gamë të gjerë të artikujve të rastësishëm.