Lodra Plazhi & Lodra Uji në Shitje – Bli Online

Lodrat e plazhit përfshijnë, lodra rëre, lodra uji, gropa rëre, komardare të llojeve të ndryshme dhe lodra flluske si armë flluske, shkopinj flluske, vaska me flluska dhe forma të ndryshme të komardareve për argëtim në plazh të disponueshëm me çmimin më të mirë.

Lodra Plazhi & Lodra Uji në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing all 3 results

Showing all 3 results

Shfletoni këtu një gamë fantastike të asaj që ju nevojitet për t’i bërë pushimet tuaja verore të paharrueshme dhe blini me lehtësi atë që dëshironi. Lodrat e ujit janë një ide e mrekullueshme për pushime  fantastike në stinën e verës dhe për argëtim në plazh. Shitja me shumicë e Karma.al furnizon gjërat e domosdoshme më të njohura të stinës së verës me çmimin më të mirë për t’ju kursyer para pasi ne jemi dyqani online më i famshëm i uljeve në Shqipëri. Shijoni blerjet tuaja nën gamën tonë të gjerë dhe të larmishme.

Po bëheni gati të relaksoheni në pishinë? Me një bar lundrues, sallë pritjeje për pishinë, shërbim petullash donuts në pishinë dhe shumë lojëra në pishinë, Karma.al ka një sërë lodrash për në pishinë për fëmijë dhe të rritur.

Vendosini syzet tuaja, hidhuni mbi një komardare në formë unaze për pishina dhe kalojeni ditën duke u freskuar në pishinë nën diellin e bukur gjatë stinës së verës. Koleksioni i komardareve të Karma.al përfshin shumë miq të kafshëve si flamingot, njëbrirëshat, pony-t, breshkat etj.

Po planifikoni të shpenzoni kohë në plazh? Bëni atë një udhëtim ditor të paharrueshëm me shumë lojëra argëtuese dhe lodra plazhi për të gjithë. Mos hezitoni, por shfletoni gamën tonë të lojrave dhe lodrave të ujit dhe blini atë që ju pëlqen më shumë juve dhe fëmijëve tuaj dhe shfrytëzojeni kohën e plazhit në maksimum me të vegjlit tuaj!

Relaksohuni me Stil me Këto Lodra Uji për në Pishinë

Ndihmoni të vegjlit për ta bërë më të rehatshme kohën me lodra gjigande për pishinë, me tuba lundrues, dyshekë ajri dhe me komardaret në formën e kafshëve të preferuara të fëmijëve tuaj (si pony-t e pishinave), ose lërini të drejtojnë anijet e tyre si kapitena të vërtetë. Fëmijët dhe të rriturit e moshuar do të gjejnë gjithçka që u nevojitet për t’u çlodhur brenda dhe jashtë pishinës me sallonet dhe ftohësit tanë të pishinës, që nga karriget e plazhit, çantat dhe peshqirët te baret lundruese.

Lodrat në Pishinë me Fryrje për Argëtim dhe Lojëra

Kur vjen koha për të luajtur, nuk mund të gaboni me lodrat klasike të pishinës si topat e plazhit, shufra prej sfungjeri dhe pistoletat e ujit, ose mund të vendosni një kosh basketbolli portabël, rrjeta volejbolli dhe më shumë lojëra me pishinë në erë.

Aksesorë Ndihmues për Not dhe Lodra për Zhytje

Si lodrat, ne kemi të gjitha mjetet ndihmëse të notit që do t’u duhen fëmijëve tuaj nëse mësojnë të notojnë, duke përfshirë shiritat, unazat e notit dhe krahëset, si dhe syzet për notarët profesionistë dhe lodrat për zhytje për të ndihmuar notarët e rinj të fitojnë besim nën ujë.

Siguria e Para

Mos harroni të mbikëqyrni fëmijët tuaj në çdo kohë kur ata janë brenda ose rreth pishinës. Shikoni gamën tonë të mirëmbajtjes së pishinës dhe aksesorëve për t’u siguruar që zona juaj e pishinës është aq e sigurt sa duhet vërtet të jetë dhe konsultohuni me këshillin tuaj lokal për të mësuar më shumë rreth rrethojave të pishinave dhe banjove, sigurisë dhe rregulloreve të ujit në zonën tuaj.

Lodra Shumëngjyrëshe për Foshnja që Mësojnë dhe Argëtojnë

Karma.al ka lodra shumëngjyrëshe argëtimi për foshnja dhe vogëlushë për ta mbajtur fëmijën tuaj të lumtur dhe gjithmonë të argëtuar, ndërkohë gjithashtu i ndihmon ata të ndërtojnë aftësi të vlefshme motorike. Ne kemi lodra për të mësuar parashkollorë, Lodra STEM dhe lodra për fëmijë në të gjitha llojet e formave, madhësive dhe teksteve të ndryshme, duke përfshirë kamionë lodrash me me ngjyrë të verdhë të ndezur, topa aktiviteti muzikor, lodra grumbullimi argëtuese dhe blloqe të mëdha ndërtimi shumëngjyrëshe. Dhe gjithashtu kemi lodra prej pellushi të butë dhe të lëmuar! Zgjidhni midis kafshëve të mbushura dhe pellushëve me madhësi të vogël ose jumbo, duke përfshirë kafshë në përmasa natyrore, personazhe vizatimorë të famshëm, arinj, njëbrirësh dhe më shumë!

Ushqeni Imagjinatën e Fëmijës Suaj

Ushqeni imagjinatën e fëmijës tuaj me lodrat dhe lojrat me pretendime nga Karma.al! Nëse fëmija juaj pëlqen të vishet, ne kemi kostume të ndryshme për të zgjedhur, duke përfshirë zjarrfikësa, princesha, pilotë luftarakë, sirena, astronautë, dhe më shumë! Për fëmijët që duan të bëjnë gjëra që imitojnë të rriturit, ne kemi kuzhina lojërash me ndezësa me ndriçim, tavolina pune për fëmijë dhe shtëpi për lojëra simpatike. Dhe për fëmijët që pëlqejnë makinat prej lodre, do të gjeni makina fantastike për gar, automjete ndërtimi dhe grupe trenash. Karma.al ofron kukulla dhe figura veprimi për të gjitha moshat, përfshirë kukullat e adhurueshme për foshnjat, kukullat American Girl dhe kukullat e modës më të njohura. Aksesorët tanë të kukullave përfshijnë karroca për fëmijë, thasë dhe grupe veshjesh, si dhe një larmi shtëpish të kukullave. Ne gjithashtu kemi figurat më të fundit të veprimit nga filmat, shfaqjet televizive dhe komikët tuaj të preferuar.

Frymëzoni Kohen dhe Krijimtarinë Tuaj Familjare 

Lojërat sigurojnë një mënyrë argëtuese për fëmijët dhe gjithë familjen për të kaluar kohën së bashku, kjo është arsyeja pse Karma.al ofron lojëra dhe enigma për të gjitha moshat. Zgjidhni nga lojërat më të fundit me letra, si dhe klasikët si Scrabble dhe Monopoly. Lojërat fëmijërore janë sfiduese dhe tërheqëse, dhe varësisht nga madhësia, mund ta mbajnë fëmijën tuaj të zënë për ditë të tëra me rradhë! Për fëmijët që kënaqen me ndërtimin dhe blloqet e ndërtimit, ne kemi pajisje magnetike, blloqe ndërtimi dhe komplete ndërtimi për të ndihmuar fëmijën tuaj të krijojë makinën ose aeroplanin e tyre prej lodre. Dhe diapazoni ynë i gjerë i kompleteve Lego përfshin të gjitha llojet e temave, nga nëndetëset dhe superheronjtë te Luftërave të Yjeve (Star Wars) dhe dragonjtë mitologjikë.

Mbajeni fëmijën tuaj të zënë dhe të argëtuar në të njëjtën kohë, me shumëllojshmërinë e arteve dhe zanateve të Karma.al për fëmijë. Zgjidhni midis grupeve të shkëlqyera të artit të mbushura me ngjyra, stilolapsa, lapsa dhe shkumësa në çdo ngjyrë, si dhe ngjyra dhe libra për t’u ngjyrosur. Ne kemi mjete të shkëlqyera për përpunim artistik të mbushura me pastrues tubash, rruaza, afishe, butona, ngjitës me shkëlqim dhe më shumë! Do të gjeni gjithashtu arte dhe zanate të tjera si arti me rërë, qeramika, bizhuteri dhe pajisje qepëse, kavalente me madhësi për fëmijë dhe tavolina për aktivitetet e fëmijëve.

Gjeni Lodrat Elektronike më të Fundit për Fëmijë

Këto ditë, pajisjet elektronike për fëmijë janë më të populluara se kurrë, kjo është arsyeja pse Karma.al ofron dronë me telekomandë, mjete fluturuese dhe robotë që janë të ngarkuar me karakteristika emocionuese për ta argëtuar fëmijën tuaj. Ne gjithashtu kemi kafshë shtëpiake elektronike të admirueshme, interaktive, makina për karaoke për fëmijë dhe tableta elektronike të mbushura me lojëra dhe programe mësimore. Dhe për fëmijët që pëlqejnë shpejtësinë, ne kemi një larmi automjetesh të fuqishme, me telekomandë, duke përfshirë kamionë përbindësh dhe makina për marifete.