Lodra Plazhi për Fëmijë në Shitje – Bli Online

Kur përdorni lodra plazhi për në rërë dhe për në ujë u krijohet fëmijëve mundësi të përdorin shqisat e tyre për të zbuluar botën natyrore. Karma. al ofron një larmi të madhe tryezash prej druri dhe plastike për në rërë dhe për në ujë për përdorim të brendshëm ose të jashtëm për fëmijët.

Lodra Plazhi për Fëmijë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Karma. al ofron lodra për t’u përdorur për lojërat me rërë dhe ujë, duke përfshirë formuese, lugë, kavanoza, lopata, shosha, rrota rërë ose rrota uji, tuba dhe aparate për rërë. Lodra shtesë për lojëra dramatike që mund të përdoren ose për në rërë ose për në ujë përfshijnë kafshë, peshq, krijesa deti, dinosaurë, anije, kamionë të mëdhenj dhe gërmues, njerëz të vegjël prej lodre dhe mjete gatimi, të tilla si tenxhere, tiganë, enë, tas, gota, dhe lugë.

Të luash në ujë duhet të jetë argëtuese, jo zhgënjyese. Por shumë lodra për plazh dhe për pishina nuk i mbijetojnë përdorimit të një dite, e lëre më deri në fund të verës. Kemi kaluar më shumë se 40 orë duke hulumtuar dhe testuar petë pishinash, armë uji, komplete snorkel dhe më shumë për të gjetur lodrat më të mira për fëmijë dhe të rritur. Ndryshe nga sendet me cilësi të disponueshme në shumicën e dyqaneve të kutive të mëdha, zgjedhjet tona janë ndërtuar për të zgjatur. Kjo do të thotë më shumë lojë dhe më pak inate të shkaktuar nga lopata difektoze.

Gama jonë e madhe e lodrave për në plazh sigurisht që do të jenë shitësit kryesorë të dyqanit tuaj gjatë verës. Zgjedhja jonë e lodrave të plazhit me çmim të ulët përfshin kovën dhe lopatën klasike, komardaret dhe lojërat në plazh.

Lodrat e Famshme të Plazhit dhe Rërës:

  • Topa plazhi
  • Komardare ose lodra të tjera me fryrje
  • Lodra Sportive për Fëmijë Sporti
  • Lodra zbavitëse të ujit
  • Risitë me Temë Plazhi
  • Kova plazhi
  • lopata  plazhi

Si të Zgjidhni një Set me Lodra Plazhi për Fëmijë?

Mbani në mend tiparet dhe atributet e mëposhtme përpara se të zgjidhni një lodër plazhi për fëmijë.

Cilësia

Lodrat e plazhit duhet të jenë mjaft të forta për t’i bërë ballë peshës dhe ndikimit të rërës së lagur. Rëra mund të jetë e ashpër, por plastika me cilësi të mirë mund të përballojë lehtësisht strukturën e rërës të ashpër. Lodrat e bëra nga plastika me cilësi të mirë pastrohen gjithashtu lehtë.

Peshë e lehtë

Lodrat e plazhit për fëmijët duhet të jenë të lehta, sepse fëmijët i mbushin ato me rërë dhe ujë, gjë që mund t’i bëjë ato të rëndë. Bëhet edhe më mirë nëse këto lodra vijnë në një qese ose një kuti ku fëmijët mund të ruajnë dhe mbajnë me lehtësi.

Mosha

Çdo set lodrash plazhi për fëmijë vjen me grupmoshën e sugjeruar të përmendur në të. Çdo set krijohet duke mbajtur parasysh interesin dhe sigurinë e fëmijëve që i përkasin asaj grupmoshe. Zgjidhni ato që janë të përshtatshme për fëmijën tuaj.

Të mësuarit

Krijimi i kështjellave prej rëre, shtëpive prej rëre, ëmbëlsirave prej rëre etj., Ndihmon në stimulimin e imagjinatës dhe krijimtarisë së fëmijëve. Përmirëson gjithashtu koordinimin e tyre me sytë. Kur blini lodra plazhi për fëmijë, mund të përpiqeni të gjeni lodra argëtuese dhe edukative.

Të kalosh një ditë në plazh është gjithmonë argëtuese për fëmijët e vegjël. Mund të bëhet më emocionuese nëse ata kanë disa lodra të ftohta plazhi për të krijuar figura rëre. Këto janë disa nga lodrat tona të preferuara të plazhit për fëmijë. Cili mendoni se mund ta bëjë shëtitjen në plazh të fëmijëve tuaj më emocionuese? Ndani zgjedhjen tuaj me ne në seksionin e komenteve më poshtë.

Tavolinat e Ujit Janë Aksesorët Idealë që ju Duhen për një Argëtim buzë Pishinës në Oborrin e Shtëpisë

Nëse po planifikoni të bëni një festë në pishinë për fëmijët tuaj dhe miqtë e tyre, tavolina me ujë është e domosdoshme. Disa nga këto tavolina uji vijnë si një set së bashku me lodrat me të cilat mund të luani gjatë një feste në pishinë. Këto lodra janë ideale për t’i dhënë fëmijës tuaj ndjesinë e plazhit në oborrin e shtëpisë tuaj. Ka lodra që vijnë me forma të ndryshme që fëmijët mund t’i përdorin për t’i bërë këto në rërë dhe ka kova dhe miksera rëre. Së bashku me këto artikuj dhe tryezën e ujit, ky grup është me të vërtetë ajo që çdo fëmijë do të dëshironte për vete.

Ndonjëherë këto tryeza uji bëhen në mënyrë të tillë që të mund të përdoren si si një tryezë rëre ashtu edhe si një tryezë uji. Disa nga këto tabela mund të palosen. Ato janë bërë nga materiali PVC dhe janë me ngjyra të rastësishme. Madhësia e këtyre tavolinave është 60x45cm. Këto janë jo toksike dhe pa erë, duke i bërë ato ideale për përdorimin e fëmijëve. Materiali i trashë është i qëndrueshëm dhe pastrohet lehtë. Disa nga këto tavolina janë të fryra dhe të bëra me material gome. Ato mund të përdoren nga fëmijët nga mosha një vjeçare deri në dhjetë vjeç. Në të vërtetë, këto tavolina janë shumë argëtuese dhe të lehta për tu ruajtur.

Jepini Fëmijës Tuaj një Fëmijëri të Lumtur me këto Lodra Plazhi

Lodrat e qëndrueshme të pishinës me inflatable janë të bukura dhe të përshtatshme. Këto produkte komardaresh janë të vogla në vëllim, pesha është gjithashtu shumë e lehtë, ato janë të palosshme, mund të ngarkohen në çantë shpine dhe janë të lëvizshme për tu mbajtur. Ato janë të shumë llojeve, madhësive, ngjyrave dhe formave të ndryshme. Ato janë bërë nga materiale jo toksike dhe janë rezistente ndaj konsumimit të lartë. Ata vijnë me një pompë bonus për inflacion të lehtë për noton.

Pishina në formë komardareje për fëmijë është e përshtatshme për foshnjat nën 3 vjeç. Është bërë me material të butë PVC me cilësi të lartë. Është jo-toksike, e sigurt dhe e rehatshme për t’u përdorur. Materiali i kësaj pishine e bën atë të fortë dhe të qëndrueshme. Dizajni i flluskave të ajrit anti-rrëshqitje mund t’i mbrojë mirë fëmijët tuaj kur ata luajnë me të. Pjesa e poshtme ka një dizajn të shfryrë, kështu që është i përshtatshëm për palosje dhe mund të ruhet lehtë. Tani mund të zgjidhni këto pishina të mrekullueshme me material prej komardareje dhe lodra uji nga portali i blerjeve në Karma. al dhe të shijoni transportin falas. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga një politikë e kthimit falas.

Zgjidhni Lodrat e Plazhit që Inkurajojnë Eksplorimin dhe Zgjidhjen e Problemeve.

Loja u jep fëmijëve shansin për të praktikuar aftësitë e reja pa pushim. Lodrat që u japin fëmijëve një shans për të kuptuar diçka më vete – ose me pak stërvitje – ndërtojnë aftësitë e tyre logjike të të menduarit dhe i ndihmojnë ata të bëhen zgjidhës të vazhdueshëm të problemeve. Ato gjithashtu ndihmojnë fëmijët të zhvillojnë aftësi të marrëdhënieve hapësinore (duke kuptuar se si gjërat përshtaten së bashku), koordinimin e syve dorë dhe aftësi të shkëlqyera motorike (duke përdorur muskujt e vegjël në duar dhe gishta).