Aksesorë Tabletash në Shitje – Bli Online

Gama jonë gjithëpërfshirëse e aksesorëve mbrojtës për tabletat dhe këllëfëve për tableta (përfshirë çantat e tabletave) ofron një larmi materialesh premium duke përfshirë Silikonin, Lëkurën PU, Lëkurën e Origjinale, Plastikën dhe Metalin.

Aksesorë për Tablet në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Jeta jonë sociale dhe dixhitale janë ndryshuar përgjithmonë nga ardhja e teknologjisë mobile. Ky transformim ka parë një përzgjedhje gati të pakufijshme për blerjen e pajisjeve telefonike. Por, pa marrë parasysh se për cilën markë ose model zgjidhni; qoftë Apple, Samsung, Xiaomi ose një prodhues tjetër të madh; aksesorët e tabletave janë akoma thelbësorë për të marrë përvojën më të mirë nga pajisja juaj telefonike. Në Karma. al, ne ofrojmë qindra nga pajisjet më të fundit dhe më të shkëlqyerat në pajisje shtesë për tableta, të cilat kombinojnë komoditetin, tiparet dhe përballueshmërinë.

Për ata që kanë nevojë për mbrojtje dhe lehtësi shtesë, blini Mbrojtëset dhe Montuesit më të fundit dhe më të mirë të Ekranit për një performancë të shkëlqyer. Mos harroni të shikoni pajisje dhe pjesë rezervë të tjera të tabletave, duke përfshirë stilolapsin e tabletës, karikuesin e tabletës, mbajtësin e tabletës, kasën e tabletës 8 inç, këllëfin mbrojtës PU për tabletin, tastierën e tabletit me Bluetooth, kutinë e tastierës për modele të shumta duke përfshirë aksesorët e iPad-it , Kaseta e tabletave Lenovo, kasat e tabletave Samsung, seritë Microsoft Surface dhe seritë Galaxy Tab, pako dhuratash, adaptorët Ethernet, adaptorë energjie, stacione mbajtëse të tabletave të karikimit dhe shumë më tepër.

Cilët Aksesorë Për Tablet ju Nevojiten?

A doni që kapakët mbrojtës më të mirë të iPad-ëve të mbrojnë iPad-ët tuaj të shtrenjtë dhe të vlefshëm apo thjesht po kërkoni diçka për ta mbajtur të sigurt Tabletin tuaj? Keni nevojë për një karikues ose bankë energjie portative për kohën kur jeni në lëvizje? Apo ndoshta ju thjesht dëshironi që kabujt dhe adaptorët t’i përshtaten tabletës suaj. Ju mund t’i gjeni të gjitha në Karma. al me gamën tonë të gjerë të aksesorëve të tabletëve me cilësi të lartë. Kapakët mbrojtës të tabletave, mëngët mbrojtëse dhe këllëfët e tabletave mund të gjenden me ngjyra dhe dizajne të pasura. Jepini tabletis tuaj të çmuar mbrojtje shtesë me një kuti të guximshme dhe zbritje të dobishme dhe oferta të shkëlqyera për çdo blerje. Nëse dëshironi të shkruani më shumë në një tastierë sesa në ekran, lehtë mund të blini një tastierë tabletash. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë e mbrojtëseve nga gërvishtjet dhe mbrojtëset e ekranëve për iPad ose ndonjë tabletë tjetër. Tastiera inteligjente për iPad ka një dizajn të palosshëm dhe ofron një përvojë të rehatshme shtypjeje. Dikush mund të provojë gjithashtu kapakun mbrojtës folio të tastierës inteligjente e cila lejon një të kalojë midis dy këndeve të shikimit dhe siguron mbrojtje para dhe mbrapa.

Gama e mbrojtësve të ekranit, karikuesave dhe kasave të tabletave të Karma. al janë në përputhje me shumë modele tabletësh. Nëse dëshironi një mbrojtjëse nga gërvishtjet themelore për tabletin tuaj ose kërkoni një mëngë me ngjyra të ndritshme, sigurisht që do të gjeni një pajisje shtesë tabletësh të përshtatshme për nevojat tuaja në Karma. al.

Llojet e Aksesorëve për Celularë dhe Tableta

 • Adaptorë & Karikues
 • Banka e energjisë (Powe Banks)
 • Shkop për selfie
 • Orët inteligjente dhe bandat e fitnesit
 • Kasa & Kapakë Mbrojtës
 • Kufje
 • Kufje me Bluetooth
 • Bateri
 • Kabuj
 • Mbajtës & Stenda
 • Aksesorë të tjerë
 • Mbrojtës për ekranin

Kasat e Tabletave për të Mbrojtur Pajisjen Tuaj

Parandaloni dëmtimin e pajisjes tuaj me kasat mbrojtëse për tableta dhe mbulesa që absorbojnë goditje dhe sigurojnë një mbrojtje të mirë kundër gërvishtjeve. Mbulesat mbrojtëse të tabletave gjithashtu mbajnë larg papastërtitë dhe lagështinë, dhe dizajnet elegant tregojnë personalitetin tuaj. Disa raste janë bërë për modele specifike tabletash, ndërsa të tjerët janë “mëngë” të thjeshta që i përshtaten çdo tablete me një madhësi të veçantë. 

Kapakë Mbrojtës Profesionalë për Tableta

Vendosni tabletin tuaj në një këllëf prej lëkure të lehtë ose lëkurë faux për të paraqitur një pamje profesionale por në të njëjtën kohë mbroni pajisjen tuaj. Mbylljet e magnetit i parandalojnë ato të hapen ndërkohë që lejojnë qasje të lehtë kur doni të përdorni tabletën tuaj, dhe rripat e duarve në pjesën e pasme e bëjnë më të lehtë mbajtjen e pajisjes. Këllëfët plastikë të gomuar ofrojnë mbrojtje të zgjeruar të rënies. Prerjet për portet dhe butonat e rëndësishëm sigurojnë qasje të plotë pa hequr kapakun, kështu që ju mund të bëni fotografi ose të vendosni kufjet pa e lënë pajisjen tuaj të rrezikohet ndaj incidenteve që mund të ndodhin.

“Mëngë” Sportive Tabletash

Mëngët neoprene me një mbyllje zinxhiri dhe një brendshme të mbushur butësisht zbutin tabletën tuaj gjatë transportit. Këto mëngë sportive mbajnë larg lagështinë dhe papastërtitë, duke i bërë ato ideale për udhëtime ë kampe apo aventura në natyrë. Mëngët dhe kapakët mbrojtës me xhepa shtesë ju lejojnë të mbani karta ose para në dorë, dhe shumica e mëngëve kanë një brendshme të butë që pastron butësisht ekranin e tabletës ndërsa fijet pastrojnë xhamin. Ju duhet të hiqni tabletën tuaj nga mënga para se të mund të punoni, të shikoni video ose të shfletoni në internet, megjithëse, ndryshe nga një rast i palosshëm i krijuar për të qëndruar në pajisje gjatë përdorimit. Për transportin e tabletave gjatë motit të keq ose gjatë aktiviteteve të ujit, merrni parasysh një qese të papërshkueshme nga uji.

Kasat e tabletave për Mbrojtjen nga Fëmijët

Fëmijët mund të jenë të fortë me tableta, kështu që keni nevojë për një rast familjar-miqësor të krijuar për tju paraprirë kushteve të papritura. Këto kasa mbrojtëse tabletash kanë tendencë të kenë parakolpë të mëdhenj dhe doreza të mëdha që janë të lehta për tu kapur dhe mbajtur duar të vogla. Skajet e trasha e mbajnë ekranin e pajisjes lart mbi sipërfaqe kur një fëmijë vendos tabletën me fytyrë poshtë në një banak ngjitës ose tryezë të lagur. Kasat miqësore për fëmijë vijnë në një larmi ngjyrash të shndritshme për t’u tërhequr fëmijëve.

Dizajne të Personalizuara

Shfaqni dashurinë tuaj për qentë, artin figurativ ose botën natyrore me kapakë mbrojtës tabletash të parakohshëm që shfaqin imazhe argëtuese në pjesën e pasme. Shtimi i një kapaku mbrojtës artistik i jep pajisjes tuaj një pamje tërheqëse dhe e bën atë menjëherë të dallueshme nga e gjithë dhoma. Kasat me ngjyra të ngurta në nuanca të gjalla ofrojnë një mënyrë tjetër për të shtuar një argëtim krijues. Pavarësisht nëse keni një lexues elektronik 8 inç ose një tablet Samsung 10.1 inç, mund të gjeni kasa tabletash shumëngjyrëshe që përshtaten me pajisjen tuaj.

Mbrojtësit e ekranit

Mbrojtësit transparent të ekranit mbulojnë pjesën e përparme të pajisjes tuaj pa ndikuar në përdorshmërinë. Këto fletë të qarta plastike ose qelqi të zbutura ngjiten direkt në ekran për të ndihmuar në zvogëlimin e gërvishtjeve dhe gjurmëve të gishtërinjve, dhe gjithashtu zvogëlojnë shkëlqimin e shndritshëm për të përmirësuar shikimin e imazheve në ekranin tuaj. Kërkoni mbrojtës ekrani pa mbetje për të shmangur shenjat ngjitëse kur hiqni ose rivendosni fletën.

Kasat me funksionalitet shtesë

Disa kasa tabletash rrotullohen për t’u bërë një stendë, duke e bërë të lehtë shikimin e mediave të transmetuara pa qënë nevoja të përdorni duart. Nëse planifikoni të dilni pa e prekur me duar rregullisht, një mbajtëse tabletash e rregullueshme ju jep mundësinë e ndryshimit të këndit të shikimit ose lartësisë. Tastet e tabletave me një lak me majë shkruese ju lejojnë të bashkangjitni një kunj të jashtëm për përdorim me pajisjen tuaj. Këllëfët e tastierës ofrojnë mbrojtje të plotë dhe gjithashtu përfshijnë një tastierë të përputhshme brenda kutisë, në mënyrë që të mund të shkruani direkt në tabletin tuaj.