Biçikleta & Tricikël për Fëmijë në Shitje – Bli Online

Karma. al është dyqani online i duhur ku ju mund të gjeni llojet e biçikletave, veshjeve për biçikleta dhe aksesorët e ndryshëm nga të gjithë llojet e markat kryesore më në zë. Jeni në kërkim për blerjen e një biçiklete të re në internet?

Biçikleta për Fëmijë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Asgje nuk është e pamundur sidomos me gamën e gjërë që ofron Karma. al! Një përzgjedhje e madhe e mallrave dhe markave flet në favor të saj. Dyqanet e mira ofrojnë pazar me një ndalesë për pajisje çiklizmi, aksesorë rezervë dhe veshje biçikletash. E gjitha kjo nuk është problem këto ditë. Pavarësisht nëse dëshironi të blini një biçikletë për terren malor ose një biçikletë për në rrugë me asfalt, një biçikletë për gra ose një biçikletë për fëmijë, ju do të gjeni një larmi zgjedhjesh të madhe të të gjitha biçikletave dhe aksesorëve të saj në Karma. al. Po kërkoni një udhëtim provë të biçikletës së re dhe këshilla nga ekspertë? Mirësevini, të gjitha ato do t’i gjeni në Karma. al! Pavarësisht nëse do të vizitoni dyqanin tonë të shitjes me pakicë në Shqipëri ose thjesht duke hedhur një vështrim tek biçikletat, pjesët dhe aksesorët në dyqanin tonë online. Ne mund të ofrojmë biçikleta nga Specialized dhe Trek të cilat janë markat më në zë dhe super të suksesshme! Përveç kësaj, ne mund të ofrojmë shumë marka të tjera premium si Santa Cruz, Haibike, Coboc, Kona, Salsa, Bergamont dhe Ghost!

Llojet Kryesore të Biçikletave:

  • Biçikleta për ushtrime shtëpiake
  • Biçikleta elektrike
  • Biçikleta nga TREK
  • Biçikleta për terren malor
  • Biçikleta për terren rrugor
  • Biçikleta për në Shteg & Trotuar
  • Biçikleta për fëmijë, etj.

Blini Biçikletën Tuaj në Karma. al dhe Përfitoni me Çmimet më të Mira

Kur bëhet fjalë për blerjen e një biçiklete, cilësia është thelbësore. Prioriti tjetër kryesor është çmimi, natyrisht. Këtu hyn biçikleta me zbritje. Pavarësisht nëse po flasim biçikleta turistike ose biçikleta hibride për pedalimin në rrugë përmes natyrës dhe qytetit, porositja e biçikletave në internet nga faqja jonë do të thotë gjithmonë marrja e modeleve me cilësi të lartë me çmime “në zbritje duke përfshirë dhe ofertat”.

Përveç kësaj, ne u ofrojmë klientëve tanë garancinë më të mirë me çmimin më të mirë. Prandaj, mund të jeni të sigurt që të merrni biçikletën tuaj të zgjedhur me çmimin më të favorshëm. Nëse një dyqan tjetër biçikletash në internet shet të njëjtën biçikletë me një çmim më të mirë se ne, do të duhet të paguani vetëm çmimin më të ulët. Kjo është ajo që na përfaqëson ne në Karma. al. Çmime të ulëta, një gamë e madhe e produkteve dhe dorëzim i shpejtë.

Çmimi Ynë më i Mirë për Biçikleta për Fëmijë.

Për të ofruar produktet më të mira me çmimet më konkurruese ne punojmë së bashku me një larmi partnerësh dhe prodhuesish ndërkombëtarë. Rrjeti botëror i furnitorëve dhe menaxhimi ynë i optimizuar strategjikisht i blerjes na lejon të ofrojmë raportin më të mirë të performancës së çmimeve dhe një përzgjedhje të madhe të produkteve. Në rast se një konkurent ofron të njëjtin produkt për një çmim më të mirë, dhe produkti ynë shënohet me vulën e çmimit më të mirë, edhe ne e përfaqësojmë denjësisht atë çmim.

Biçikletat që Ju Ëndërroni, tek ne Janë të Pa-Limituara

Marrja e biçikletës të paketuar dhe sistemuar deri në pragun e shtëpisë tuaj ose mbledhja e saj sipas ideve tuaja në dyqanin tuaj lokal të biçikletave, është zgjedhja juaj. Mjetet e nevojshme, me çmime të mira, do t’i gjeni këtu në Karma. al! Ne furnizojmë biçikleta nga markat kryesore si Fuji, Cube, Merida, Felt dhe Radon. Për të konfiguruar biçikletën tuaj personale të ëndrrave do të gjeni një përzgjedhje të madhe të pjesëve dhe aksesorëve.

Diferenca me të Tjerët? – Ne i Dashurojmë Biçikletat.

Solidariteti ynë me biçikletën, si dhe përvoja dhe njohuritë e punonjësve tanë, shumë prej të cilëve janë edhe çiklistë aktivë, janë kapitali ynë më i madh. Ekspertiza dhe përvoja janë të paçmueshme në këtë industri që ecën me zhvillim të shpejtë. Motivimi ynë, për të ofruar jo vetëm çmimet më të mira, por edhe shërbimin e klasit të parë dhe këshillat kompetente për klientët tanë është ajo që na largon nga “zbritësit” e tjerë.

Siguria e Para – Kokorja e duhur.

Në asfalt ose në shtigje, të qenit i sigurt me biçikletën tuaj është e para. Gjetja e kokores së duhur, e cila jo vetëm që përshtatet mirë, por edhe duket mirë, është e rëndësishme, veçanërisht për fëmijët. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një larmi të kokoreve për të rinjtë dhe fëmijët, kokoret pë terren malor, ose për rrugë të asfaltuara ose kokoret me fytyrë të plotë vijnë në dizajne të ndryshme, për shembull nga Alpina, Bell, Met, Giro, Puky ose O‘Neal.

Biçikletat e mirënjohura Radon.

Për disa vjet rradhazi ne ofrojmë ekskluzivisht biçikleta Radoni cili është prodhuesi kryesor për biçikleta me cilësi të lartë. Është vënë shpesh më së miri në provë në shtyp dhe popullariteti në rritje i markës është shpagimi i përpjekjeve për vite dhe zhvillimi i hollësishëm dhe i vazhdueshëm. Në prodhimin dhe modelimin e biçikletave të radonit, ne i kushtojmë një rëndësi të madhe ofrimit të një cilësie të lartë me çmime të përballueshme.

Karma. al: Këta Jemi Ne!

Zemrat e adhuruesve të biçikletave kalojnë një rrahje për më shumë se 30 vjet! Gjeni gjithçka që ju nevojitet për biçikletën tuaj në dyqanin tonë online. Biçikleta, pjesë biçikletash, pajisje trajnimi, veshje çiklizmi, aksesorë dhe produkte kujdesi ne kemi gjithçka që ju nevojitet. Karma. al është një nga dyqanet më të njohura të biçikletave në internet. Nëse jeni duke kërkuar pajisje shtesë për biçikleta ose një biçikletë të re do të gjeni diçka që ju duhet me siguri. Ne punojmë me markat kryesore në treg, si SRAM, Topeak, Ergon, Gore Wear, ose Shimano dhe mund të ofrojmë një gamë të gjerë produktesh me çmimet më konkurruese.