Produkte për Flokët në Shitje – Bli Online

Dëshironi të gjeni produktet e kujdesit për flokët që sigurojnë forcë, shkëlqim dhe butësi? Dëshironi të shkëlqeni flokët tuaj sa herë që i modeloni? Blini në Karma. al për një gamë të gjerë të produkteve të kujdesit dhe stilimit të flokëve.

Produkte për Flokët në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing 1–12 of 29 results

Showing 1–12 of 29 results

Karma. al përmban një koleksion fantastik të produkteve për kujdesin dhe stilimin e flokëve nga disa prej markave më të mira për kujdesin dhe stilimin e flokëve në botë, përfshirë këtu Clairol, Herbal Essences, L’Oreal Paris, Schwarzkopf, Sunsilk, TRESemme, Philips, Torlen, Panasonic dhe më shumë . Flokë kaçurrelë, me onde ose të drejtë, çdo model i shkëlqyer i flokëve fillon në dush. Kjo është arsyeja pse do t’ju duhet të mbroni dhe trajtoni flokët tuaj me produktet më të mira të kujdesit për flokët, duke përfshirë shampot dhe balsamet. Ekzistojnë një numër formulash shamposh dhe kondicioner flokësh që mund t’ju ​​ndihmojnë në trajtimin e flokëve pa gjallëri ose të dëmtuar. Pavarësisht nëse janë shampo, kondicionerë, vajra flokësh, bojë flokësh, mjete stilimi ose produkte trajtimi, do t’i gjeni të gjitha në Karma. al për lehtësinë tuaj. Blini produkte për kujdesin dhe stilimin e flokëve në internet, filtroni rezultatet bazuar në markën, çmimin, vlerësimet e klientëve ose ofertat dhe zbritjet speciale.

Kujdesi për Flokët për Meshkuj dhe Femra: Një Bollëk Opsionesh për të Krijuar Modelin Perfekt

Në Karma. al ne ju sjellim markat më të mira të kujdesit për flokët të cilat do të shtonin hijeshi në flokët tuaj të shkëlqyera. Secili prej këtyre produkteve është formuluar me përbërës të një cilësie superiore që janë të butë për skalpin dhe flokët tuaj.

Ju mund të filloni me llojet e mëposhtme të produkteve të kujdesit për flokët nga Karma. al:

Ne ju sjellim një koleksion të plotë të shampove dhe kondicionerëve për çdo lloj floku. Për kujdesin e flokëve të thatë, zgjidhni shampo hidratuese, veçanërisht ato të mbushura me vajra esenciale dhe përbërës organikë. Shampot e kontrollit të vajit do të ndihmonin në mbajtjen e kokës pa yndyrë. Produktet kundër zbokthit sigurojnë që të mos keni skalp të kokës. Përdorni kondicionerë për të kontrolluar prishjen e flokëve tuaj, për të shtuar shkëlqim dhe për të zvogëluar rënien e flokëve.

Ne ju sjellim produkte të kujdesit intensiv të flokëve për të riparuar flokët e dëmtuar rëndë. Ju mund të zgjidhni maskat e flokëve brenda natës për të shëruar kokën dhe flokët të cilave ju është shteruar lagështia. Nëse vuani nga rënia intensive e flokëve, zgjidhni një krem ​​për trajtimin e rritjes. Serumet e flokëve të formuluara posaçërisht ofrojnë veti të shkëlqyera ushqyese dhe stiluese.

Qielli është kufiri kur bëhet fjalë për shumëllojshmërinë e furçave të flokëve dhe krehrave të disponueshme në Karma. al. Ju mund të zgjidhni një furçë flokësh për gra të mëdha në moshë për të krijuar onde të trasha. Arrini pamjen e sallonit me një furçë të thatë. Një krehër kompakt për burra është i përshtatshëm për tu mbajtur. Krehrat e formësimit dhe stilimit të mjekrës janë pjesë e zgjidhjeve për burrat tanë të kujdesit për flokët.

Flokët e gjata dhe me shkëlqim bëhen të mundur me fuqitë pasuruese të koleksionit tonë të vajit të flokëve. Përdorni vaj terapeutik të flokëve për një masazh në kokë. Zgjedhni vajra me ekstrakte kokosi, pluhuri ose neem për të zvogëluar rënien e flokëve. Ose zgjidhni vajrat e domosdoshëm për të lehtësuar stresin.

Arrini Çdo Stil me Produktet e Stilimit të Flokëve

Jeni të shqetësuar për gjendjen e flokëve tuaj? Zgjoheni pa kohë dhe keni nevojë për hile të shpejtë të flokëve? Për shkëlqim natyror gjatë gjithë ditës, pa rrëmujë ose pamje të volumizuar edhe për një kohë të gjatë, ne kemi një gamë të gjerë produktesh për butësi dhe shkëlqim. Ne gjithashtu kemi produkte për mbrojtjen e rënies së flokëve, mbrojtjen e ngjyrave, rritjen e flokëve, ilaçin e ndarë, anti-zbokthin, kontrollin e klimës, terapinë e dëmtimit etj. Mbani flokë të kuruara, me pamje të shëndetshme duke shfletuar vajrat e flokëve dhe duke gjetur vajin më të mirë të flokëve nga marka të ndryshme si Ayushman Herbals, Biocare, Giovanni, Moroccanoil, Richfeel, Rustic Art dhe Tvam. Je në dilemë për flokët? Ju mund të merreni me cungimin e verës, mpirjen e dimrit dhe probleme të ndryshme të kujdesit për flokët që mund të lindin me një gamë të gjerë të trajtimeve të flokëve dhe kokës. Do të gjeni produkte nga markat kryesore duke përfshirë Caboki, Prakriti Herbals, Sebastian, Khadi, Bonacure, Aveeno, Bath & Body Works, Bergamot dhe më shumë me çmimet më të mira në internet në Shqipëri. Jo vetëm kaq, ka një numër kremrash dhe xhelësh stilimi nga marka të ndryshme si American Crew, BioSilk, CETUS, Forever Living, John Frieda, Park Avenue, Toppik, etj.

Diapazoni Definitiv i Kujdesit dhe Stilimit të Flokëve që Mbulon Nevojat Tuaja

Dëshironi të krijoni kaçurrela dhe onde të fryra? Ju pëlqen të bëni flokë të përkryer të drejtë, me shkëlqim dhe të menaxhueshme? Eksploroni një larmi mjetesh për modelimin e flokëve në Karma. al, duke përfshirë piastër, tharëse flokësh, aksesor për kaçurre;a, dhe pajisje të tjera për flokët në internet. Do të gjeni pajisje për stilimin e flokëve nga marka të ndryshme duke përfshirë Philips, Panasonic, Vega, Denman, Bris dhe të tjera. Ju mund të blini piastra të sheshta në internet për të përcjellë një pamje të shkëlqyer me cilësime të rregullueshme të nxehtësisë, për të ndihmuar në tharjen e flokëve më shpejt me tharëse flokësh ose për të gjetur bikutina për t’i përdorur për kaçurrelat që dëshironi të arrini. Jo vetëm kaq, ne gjithashtu kemi krehër, furça flokësh, shirita koke, set bikutinash, paruke, kapëse flokësh dhe pajisje të tjera. Qoftë flokët tuaj të gjatë apo të shkurtër, kaçurrela ose të drejta, me ngjyra ose natyrale, ju mund të shfletoni gamën tonë të pajisjeve profesionale të kujdesit dhe stilimit të flokëve në përputhje me nevojat tuaja specifike. Për të përfunduar pamjen tuaj, mund të blini në internet produkte për stilimin e flokëve nga disa prej markave kryesore të kujdesit për flokët. Merrni hamendësimet nga shkëlqimi i flokëve të mrekullueshëm, blini në internet dhe gjeni të domosdoshmet për kujdesin e flokëve.

Si të Zgjidhni Shampon e Duhur për Ju:

Përcaktoni llojin tuaj të skalpit kokës

Ndërkohë që mund të mendoni në mënyrë rigoroze se një shampo është vetëm një agjent pastrues, është po aq e rëndësishme të merrni parasysh skalpin e kokës tuaj ndërsa zgjidhni një shampo. Për shembull. Nëse keni një skalp të yndyrshëm dhe funde super të thata, ju zgjidhni një shampo më të përshtatshme për lëkurën e kokës me vaj dhe lini kondicionerin tuaj të kujdeset për skajet tuaja të thata.

Zgjedhje shamposh për skalpin e kokës me vaj

Mbani larg etiketave të tilla si ‘hidratuese’, ‘zbutëse’ ose ‘të mira për flokët kaçurrelë’. Këto janë të mbushura me lagështi. Në vend të kësaj, kërkoni ato që përmendin vëllimin, forcimin ose balancimin. Një shampo sqaruese ose një shampo e dyfishtë mund të funksionojë po aq mirë për t’ju ndihmuar të kontrolloni vajin në kokën tuaj.

Zgjedhje shamposh për skalpin e kokës së thatë

Shmangni forcimin, fortifikimin dhe vëllimin e shampove. Nëse skalpi juaj është vetëm pak i thatë me pak ose pa kruarje, kërkoni shampo që nxisin hidratimin, lagështinë, zbutjen ose kaçurrelat. Nëse koka juaj është jashtëzakonisht e kruar, e thatë ose me lesh, zgjidhni shampo që janë krijuar posaçërisht për skalpat e thatë. Ato përfshijnë përbërës të tillë si mentoli dhe pema e çajit që ndihmojnë në lagien e kokës. Shampot me nioxin janë investime të mira gjithashtu për shqetësime të kokës së thatë të moderuar deri te ato të fortat. Gjithashtu, shmangni shampot që përmbajnë sulfate pasi ato thahen shumë për flokët dhe lëkurën e kokës.