Varka Gome në Shitje – Bli Online

Fundjavat janë menduar dhe të programuara për argëtim. Dhe një varkë gome mund të jetë mjaft argëtuese nëse dini si ta përdorni. Nëse jeni dikush që vizitoni gjithmonë vilën e tyre buzë liqenit çdo fundjavë, atëherë pse të mos merrni një varkë që mund të fryhet dhe të udhëtoni përgjatë lumit.

Varka Gome në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Mund të bësh edhe peshkim. Askush këto ditë nuk ka aq hapësirë ​​në apartamentet apo shtëpitë e tij për të ruajtur një kanoe ose një kajak. Për më tepër, makina juaj nuk do të jetë në gjendje të marrë as kajak ose kanoe. Por varkat e gomës mund të jenë mjaft të dobishme në situata të tilla sepse ato janë jashtëzakonisht të lehta për tu trajtuar dhe mbajtur. Tani, këto varka gome gjithashtu ndryshojnë në madhësi dhe kapacitet. Disa janë të destinuara për një shtresë të njerëzve ndërsa disa janë të destinuara për katër deri në pesë persona. Ju mund të blini sipas kërkesës tuaj.

Karma.al ka bërë të mundur që ju të përfitoni disa nga dizenjimet me cilësi më të mirë të varkave prej gome në Shqipëri pasi ne kemi renditur produktet në portalin tonë në internet. Nëse blini varkën tuaj prej gome nga kjo faqe në internet, do të jeni gjithashtu në gjendje të përfitoni nga një mundësi transporti falas dhe gjithashtu të keni qasje në uljet emocionuese herë pas here. Nëse doni një varkë gome me të cilën mund të shkoni të peshkoni me miqtë tuaj, atëherë zgjidhni ato që janë të bollshme. Ju do të merrni disa varka të tilla në këtë faqe në Karma.al dhe do t’i merrni në ngjyra dhe dizajne të ndryshme gjithashtu. Këto varka janë shumë të bollshme dhe ju mund t’i përshtatni paisjeve tuaja të peshkimit me lehtësi duke lënë hapësirë ​​të mjaftueshme për t’u ulur edhe të tjerët. Trap-i është gjithashtu i fryrë dhe ka mbajtës me dy shufra së bashku me të. Artizanati i këtyre varkave është thjesht i përsosur dhe ju thjesht mund të lundroni drejt mesit të liqenit për të hedhur rrjetat tuaja të peshkimit. Lopatat janë bërë prej alumini. Pavarësisht se çfarë goditni, lopatat do të qëndrojnë në vënd. Për më tepër, ata do t’i mbijetojnë testit të kohës pasi janë bërë prej alumini. Vinili i përdorur në këto varke e bën atë rezistente ndaj konsumimit dhe gjithashtu e bën atë më të sigurt për të përshkuar në ujërat më të cekëta pasi asnjë dëmtim nuk do të vijë edhe nëse goditni një shkëmb.

10 Varkat prej Gome më të Mira në 2021

 • Intex Excursion 5
 • Classic Accessories Boat
 • Intex Seahawk Inflatable Boat
 • Inflatable Sport Boats Shark 9.8’
 • HydroForce Caspian Pro 9’3”
 • Sea Eagle 285 Inflatable Frameless Boat
 • Intex SeaHawk 3 Inflatable Boat
 • Classic Accessories Roanoke Boat
 • Bris 8.2 ft Inflatable Dinghy
 • Brine Marine Inflatable Boat

Varka Gome

Një varkë gome është bërë e domosdoshme në bordin e një jahti. Një varkë gome është gjithmonë pranë jush – qoftë si një lodër për fëmijë, si një mjet i përshtatshëm transporti për të zbarkuar në tokë kur të jeni ankoruar në një gji romantik, ose si një varkë shpëtimi shtesë në rast incidenti të papritur. Një varkë gome mund të përdoret gjithashtu si një varkë tipike fillestare. Nga varkat e vogla prej gome, të cilat mund të palosen në bagazhin e makinës për tu marrë me pushime dhe mund të voziten me lehtësi, deri tek varkat e ngurta me gypa të ngurtë me shumë kuaj fuqi. Një varkë gome deri në pesë HP (kuaj fuqi) mund të drejtohet edhe pa licencë.

Varka Juaj Prej Gome në Dyqanin Tonë Online Karma.al

Kur zgjidhni varkën tuaj ideale prej gome, është e rëndësishme të mendoni me kujdes për atë për të cilën dëshironi të varkën e gomës dhe për sa njerëz dëshironi të merrni në varkë. Por kujtoni se keni nevojë për një rimorkio dhe depo për dimër, në varësi të madhësisë së varkës së gomës. Shikoni produktet që ofrohen në dyqanin online Karma.al dhe gjeni varkën e duhur prej gome që i përshtatet nevojave tuaja. 

Këto Dizajne të Varkave prej Gome Kanë Ndërtuar më të Sigurtën në Qarkullim

Varka prej gomë e disponueshme në Karma.al ka përmirësuar kontrollin dhe trajtimin. Disa prej varkave gjithashtu kanë një roje të qëndrueshme shkëmbi që është krijuar për të rreshtuar perimetrin e bykut. Dy dhomat kryesore të bykut të shumicës së varkave kanë valvula Boston të cilat e bëjnë mbushjen dhe deflatimin më të shpejtë dhe më të lehtë.

Dyshekët të fryrë për në ujë janë në dispozicion në dizajne të ndryshme. Disa janë të thjeshta ndërsa të tjerët marrin formën e një pizze ose shalqini ose diçka tjetër që është e çuditshme dhe elegante. Ju mund t’i merrni ato së bashku me ju në një festë. Është jashtëzakonisht e lehtë. Ju mund të flini mbi to shumë rehat, ashtu edhe kur jeni në ambjent jashtë. Nëse nuk jeni të kënaqur me cilësinë e produkteve, atëherë Karma.al po ju siguron një politikë kthimi falas brenda së cilës ju mund të ktheni produktet tuaja pa paguar ndonjë kosto shtesë.

Avantazhet Varkës prej Gome të Ngurtë:

Kur një kapiten ka nevojë për një varkë që është ekonomike, e besueshme, e lehtë për tu drejtuar dhe që mund ta drejtojë në ujërat e përafërt, në të vërtetë ka vetëm një zgjedhje. Varkat prej gome të ngurtë mund të plotësojë të gjitha ato nevoja dhe më shumë! Është e lehtë, tepër e qëndrueshme dhe ju lejon të kryeni punën – cilado qoftë ajo punë! Kjo varkë e fuqishme dhe e shpejtë është gjithashtu ekonomike. Për shkak të peshës së saj të lehtë (në fund të fundit është e fryrë) nuk ka nevojë për një motor të madh ose kostot përkatësisht të mëdha të karburantit.

Zgjedhja e Varkës Prej Gome të Ngurtë nga Karma.al

 • Ne kemi një gamë të gjerë të varkave prej gome të ngurtë në inventarin tonë!
 • Një nga varkat tona të prej gome të ngurta është plotësuesi perfekt i zanatit tuaj më të madh.
 • Varkat prej gome të ngurta tona vijnë nga prodhuesit më të mirë si AB Inflatable, Akili, Avon, Mërkuri, Zodiaku, Zodiac Mil-Pro dhe Zodiac Rec Pro dhe -Brand e markës.
 • Ne jemi gjithashtu krenarë për linjën tonë të varkave prej gome të ngurta të personalizuara dhe të modifikuara!

Pse Duhet ta Merrni Varkën Tuaj Prej Gome të Ngurtë nga Karma.al?

Në Karma.al, ne jemi të ngazëllyer për të ofruar pajisje me cilësi më të mirë për entuziastët e varkave. Mbi të gjitha, bërja e tij ka qenë pasioni ynë që prej shumë vitesh!

Ju gjithashtu do të pëlqeni çmimet dhe shërbimin ndaj klientit që ne ofrojmë. Le të ju ndihmojmë të gjeni varkën prej gome të ngurtë tuaj të preferuar.