Canta Laptopi në Shitje – Bli Online

Këto canta laptopi në shitje janë një nga aksesorët më thelbësorë nëse jeni në mesin e atyre që janë gjithmonë jashtë për biznes, dhe jo vetëm. Ashtu si laptopi juaj, çanta e laptopit tuaj gjithashtu pritet të jetë e besueshme, e qëndrueshme, funksionale dhe me stil.

Çantë Laptopi në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Ne bëmë një listë të stileve më të freskëta të çantave të dorës dhe çantave të shpinës për t’ju ndihmuar të bëni një përshtypje të fortë ndërsa jeni duke lëvizur.

Teknologjia luan një rol masiv në jetën tonë të përditshme, dhe është pothuajse e pamundur të jetosh pa pajisjet tona të përditshme. Telefonat tanë inteligjentë futen lehtësisht në xhepat dhe çantat tona , por për pajisjet tuaja më të mëdha teknologjike si laptopët, gjithnjë keni nevojë për një çantë për t’i mbajtur.

Norma e modës së korporatave është linja e pastër dhe ngjyra të forta. Çantat e zeza të laptopëve për burra janë të pranishme kudo në botën e korporatave; gjetja e një stili të veçantë tuaj mund të jetë e vështirë, por jo e pamundur. Përzgjedhja Online e çantave prej lëkure laptopi, Karma. al ju sjell një gamë të gjerë të markave dhe stileve për të zgjedhur për etikën tuaj rigoroze të punës.

Vendimi për një çantë laptopi lëkure suave ose një çantë shpine laptopi është vendimi juaj i nivelit të parë. Të dy kanë funksionet e tyre unike dhe më të mirat mund t’i gjeni kur bleni në internet në Karma. al.

Çantë Laptopi për Stil Zyre & Korporate:

  • Një çantë e zezë lëkure laptopi është një klasik i përjetshëm; kur zgjidhni këtë stil, zgjidhni nga opsionet për nga madhësia dhe detajet. Një stil i hijshëm mund të ketë xhepa minimalë, ndërsa një çantë laptopi me shumë xhepa ju lejon të mbani shumë më tepër.
  • Çantat prej lëkure laptopi për gra vijnë me një kthesë ngjyrash të gjalla për t’ju lejuar të personalizoni pamjen tuaj. Blini çantat e laptopëve në internet me një rrip të kundërt ose një stil me dy ngjyra për të risjellë stilin tuaj në çantën e zezë klasike.
  • Një çantë laptopi prej lëkure me teksturë sjell një pasuri të shijshme në ansamblin tuaj dhe i bën të gjithë të dinë se keni ndërmend të bëni biznes. Investoni në një çantë lëkure premium dhe mbani pajisjet tuaja me stil.

Çantë Laptopi Shpine në Modë:

Bukuria e çantave të shpinës është funksionaliteti i tyre. Nëse udhëtoni gjerësisht, atëherë nuk ka asgjë më të rehatshme dhe të sigurt sesa një çantë e rehatshme laptopi. Tërheqëse, komode dhe tepër e qëndrueshme, këtu janë disa arsye për t’ju ndihmuar të zgjidhni çantat më të mira të laptopit në internet.

  • Hapësira është një faktor vendimtar kur blini një çantë. Bëni një listë të sendeve thelbësore që ju nevojiten dhe blini një çantë që do t’ju lejojë t’i përshtatni këto dhe të keni hapësirë për disa artikuj shtesë.
  • Çantat e shpinës ofrojnë hapësirë të mjaftueshme dhe vijnë me xhepa për t’ju ndihmuar të organizoni fletoret, stilolapsat, karikuesit dhe më shumë. Ju gjithashtu keni hapësirë për të mbajtur kufjet tuaja të preferuara për anulimin e zhurmës për fluturimet e gjata dhe të zymta.
  • Dilni nga e zakonshmja dhe blini çanta shpine laptopësh të stilit të shtypur për të shfaqur anën tuaj krijuese. Mbani laptopin dhe tabletin tuaj së bashku me kufjet tuaja dhe nofkat e tjera në kolegj me stil kur blini një varg çantash në Karma. al.

Llojet e Tjera Të Çantave Të Laptopëve:

Çanta Laptopi Ngjyrë e Zezë

Kjo lloj çante laptopi ka një ngjyrë të shndritshme. Zakonisht bëhen prej pëlhure. Tommy Hilfiger është një markë që është e popullarizuar në prodhimin e këtyre llojeve të çantave. Mund të zgjidhni çantën e laptopit Tommy 17 inç, e cila ka mbyllje me zinxhir dhe është e tipit poliestër plastike. Karakteristikat e tjera të kësaj çante përfshijnë një këllëf brenda, qepje të hollësishme dhe kanë shumë xhepa në brendësi. Kjo çantë e lehtë për laptop vjen në një ngjyrë jeshile të ndezur. Ju mund ta përdorni këtë çantë për të marrë laptopin tuaj gjatë pushimeve tuaja.

Çanta Laptopi Urban

Çantat e laptopëve urbanë kanë një material të jashtëm që është bërë nga UP ose lëkure. Ato janë elegante në dizajn dhe kanë kombinimin perfekt të atraktivitetit dhe mbrojtjes. Këto lloj çantash janë më afatgjata dhe më të qëndrueshme. Shumica e çantave të njohura të laptopëve urbanë për gra dhe burra janë të markave si Easyies, C comfort, dhe Leatherman. Çantat e laptopëve kanë mbyllje me zinxhir. Këto çanta laptopi vijnë në ngjyrat e njohura prej lëkure të zezë dhe kafe. Nëse jeni person që shkoni në zyrë dhe nëse keni nevojë për një çantë laptopi me stil profesional dhe elegant, atëherë kjo është çanta e duhur për ju.

Çanta Laptopi Lëkure Faux

Lëkura Faux është një lloj lëkure artificiale dhe këto çanta laptopi janë bërë nga ky material. Kjo lloj çantë laptopi është e domosdoshme për të gjithë profesionistët që punojnë. Kjo është një çantë laptopi për gra dhe burra. Ka disa marka që specializohen në prodhimin e këtyre llojeve të çantave si veshje F, Fosile dhe Allen Solly. Ju gjithashtu mund të zgjidhni çantat e laptopëve bazuar në numrin e ndarjeve, duke filluar nga 1,2, dhe 3. Këto çanta jo vetëm që kanë hapësirë të mjaftueshme për nevojat e biznesit tuaj, por ato janë gjithashtu afatgjata, të qëndrueshme dhe të lehta për tu mirëmbajtur.

Çanta Laptopi me Shirita të Theksuar 

Këto janë çanta laptopi që janë të përshtatshme për qëllime profesionale dhe rastësore. Ju mund t’i përdorni këto çanta laptopi me shirita të theksuar për ta mbajtur të mbrojtur me stil laptopin tuaj. Ato kanë hapësirë të bollshme dhe një strukturë kompakte që është perfekte për të gjitha qëllimet. Ju mund të mbani gjërat e domosdoshme të tjera si telefonat celularë dhe kuletat në ndarjet e tjera në dispozicion. Ato janë elegante dhe të qëndrueshme. Mund të provoni nga marka si Wildhorn dhe Victorinox. Modele të caktuara nga marka Wildhorn janë tërësisht të bëra me dorë prej lëkure.

Çanta Laptopi Dore

Siç sugjeron edhe emri, këto çanta laptopi mund të mbahen në dorë. Zakonisht janë prej lëkure dhe madhësia është e vogël krahasuar me çantat e tjera të laptopit. Kjo çantë laptopi e hijshme prodhohet nga marka si çantat Fur Jaden dhe NL.

Çanta laptopi Messenger

Çantat e laptopit Messenger për burra kanë një rrip të vetëm që kalon mbi gjoks, me çantën në pjesën e poshtme të shpinës. Ekzistojnë modele të caktuara edhe për gratë. United Colors of Benetton është një markë e specializuar në prodhimin e kësaj lloj çante.

Ju mund të blini çanta laptopi në internet nga një gamë e gjerë modelesh të disponueshme. Gjithashtu, laptopi juaj është gjithmonë i sigurt në çantë, por edhe kur jeni në shtëpi praktikoni ta ruani laptopin tuaj me kujdes. Një mëngë laptopi e mban laptopin tuaj të pastër, të mbrojtur nga pluhuri, gërvishtjet dhe goditjet e tjera të vogla.