Bokse me Bluetooth në Shitje – Bli Online

Zhytuni në një përvojë të dëgjimit të muzikës plotësisht pa tel duke zëvendësuar sistemin tuaj audio me bokset me bluetooth portabël me cilësi të lartë. Karma. al ka bokset më të mirë për çdo dhomë ose situatë me ulje dhe oferta të mahnitshme në majë të gishtave tuaj.

Bokse me Bluetooth në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Blini nga një katalog i madh i markave të tilla si krisons, Philips, powr, sonilex, sony, JB, Manzana, etj.

Në dyqanin tonë në internet të bokseve pa tel Karma. al, ju mund të blini një larmi pajisjesh nga bokse të jashtëm me Bluetooth te bokset me valë dhe bokset të papërshkueshëm nga uji me çmime të papara më parë.

Pajisjet dhe aksesorët elektronikë zakonisht përqendrohen vetëm në një gjë – funksionalitetin. Por sa e mrekullueshme do të ishte nëse mund të vini në dorë pajisje elektronike që duken aq mirë sa funksionojnë? Karma. al tani ju ndihmon të realizoni këtë ëndërr me gamën e saj krejt të re të bokseve me Bluetooth nga markat kryesore si JBL, Saregama, Energy Sistem, SoundBot, boAt, Philips, Sony, X-mini, Samsung, Skullcandy dhe shumë më tepër. Ejani merrni dozën tuaj të tingullit të shkëlqyer me kufje me stil Bluetooth-i. Shfletoni përmes zgjedhjes sonë të bokseve me Bluetooth në internet dhe hiqni vëmendjen nga shumëllojshmëria e dukshme në ekranin virtual. Bokset me Bluetooth janë një investim i shëndoshë pasi ju ndihmojnë të dilni pa qënë nevoja të përdorni duart ndërkohë që përfundoni detyrat e përditshme. Mund të krahasoni edhe çmime të ndryshme mini boksesh me Bluetooth duke përdorur filtrat tanë miqësorë gjatë blerjeve.

Avantazhet Kryesore – Bokset me Bluetooth

Teknologjia kurrë nuk harron të na befasojë me risitë e saj magjepsëse çdo ditë. Nga llojet e ndryshme të bokseve multimedia që gjenden tani në treg, bokset me Bluetooth bëjnë një zgjedhje të mirë. Ka shumë përparësi në përdorimin e bokseve me Bluetooth. Këtu janë disa avantazhe kryesore për këtë teknologji të epokës së re.

Me Wireless

Ky është padyshim një nga përparësitë më të rëndësishme të bokseve me Bluetooth. Ju nuk keni pse të ngatërroheni dhe stresoheni me telat sepse bokset me wireless ose Bluetooth lidhen lehtësisht me pajisjen e zgjedhur prej jush pa hyrë në komplikime të lidhjes dhe heqjes nga priza.

Kursyesit e energjisë

Konsumi i energjisë i këtyre bokseve është gjithashtu mjaft më i vogël dhe kështu, ju do të jeni në gjendje t’i përdorni ato pa u shqetësuar për sasinë e baterisë së përdorur. Ata mund të karikohen shpejt nga laptopi juaj ose me të njëjtën kordë energjie që përdorni për telefonin tuaj.

Cilësia e zërit

Cilësia e zërit të bokseve pa tel është mjaft e mirë për të ofruar argëtim për të gjithë familjen ose rrethin e miqve. Mund të përdoret për qëllime të shumëfishta. Cilësia e zërit është mjaft e mirë për të arritur të gjithë në dhomë pa ndonjë mbështetje shtesë.

Instalim i thjeshtë

Pothuajse nuk kërkohet ndonjë ushtrim instalimi për këta bokse sepse këta bokse lidhen shumë lehtë. Bokset me Bluetooth bëhen gati për përdorim në vetëm disa sekonda.

Transportueshmëria

Këta bokse mund t’i mbani lehtësisht kudo. Disa prej tyre vijnë në madhësinë e portofolit tuaj dhe mund t’i mbani nëpër xhepa dhe disa vijnë me stenda rrotulluese së bashku me prodhimin e brendshëm të basit.

Këto pajisje janë në dispozicion në një larmi modelesh dhe ngjyrash të modës sipas zgjedhjes suaj.

Bokset me Bluetooth Portativë më të Shitur

Bokset JBL Go 

Pavarësisht nëse është një festë për ditëlindjen e kushëririt tuaj më të ngushtë ose jeni në një natë me një bandë miqsh tuaj të çmendur, me këtë boks portabël ju mund ta çoni përvojën tuaj të muzikës në një nivel tjetër pasi ofron audio dhe karakteristika të dëshirueshme të tingullit. Me një bateri të rikarikueshme, ju mund të shijoni deri në 5 orë kohë loje dhe JBL Go gjithashtu ofron hyrje të kabllos audio që ju lejon të luani muzikë përmes një lidhjeje me tela. JBL Go ofron një pamje dhe ndjesi të shkëlqyer dhe vjen me një garanci prej 1 viti.

Bokset Boat Stone 600 

Shijojeni muzikën kudo që të shkoni me këtë boks portativ Boat Stone 600. Boksi i mrekullueshëm nga Boat është i certifikuar me IPX6 që e bën atë plotësisht rezistent ndaj ujit. Boat Stone 600 vjen me pako të dyfishtë 40 mm dhe teknologji të përparuar me Bluetooth 4.0. Është goxha i pajtueshëm me Android, Windows 3 dhe iOS. Lidheni me të gjitha pajisjet tuaja në mënyrë të përsosur dhe luajini këngët tuaja të preferuara si dhe kur të doni! Për më tepër, boksi me Bluetooth ju lejon gjithashtu të përgjigjeni / mbaroni thirrjet direkt nga boksi dhe përbëhet nga një bateri litiumi e rimbushur me kapacitet të lartë që të shijoni muzikë të pandërprerë.

Bokset Philips BT64R 

Zhytuni në botën e muzikës në çdo kohë dhe kudo me boksin me Bluetooth Philips BT64R. Përveç Bluetooth-it, opsionet e tjera të lidhjes të disponueshme me këtë model përfshijnë AUX dhe TF Card. Philips BT64 është i pajisur me një akordues FM të integruar që ju lejon të dëgjoni këngët tuaja të preferuara përmes radio stacioneve lokale. Boksi portabël siguron një diapazon operimi deri në 10 metra dhe gjithashtu përbëhet nga një mikrofon. Karakteristika të tjera të përparuara të ofruara nga ky boks përfshijnë dizajnin kompakt, transmetimin pa tel të muzikës, sistemin e zërit stereo dhe dritën 3 ngjyra LED.

Bokse me Cilësi të Lartë për JU me Çmime Ekskluzive!

Pavarësisht nëse kërkoni bokse audio në shtëpi që do të rrisin përvojën tuaj të shikimit të filmit në shtëpi ose thjesht kërkoni një përmirësim të audios në shtëpi që do t’ju ofrojë përvojën e plotë të zërit të teatrit, Karma. al ofron një gamë të larmishme të bokseve për shtëpi kështu që ju të keni një përvojë të shkëlqyer të zërit. Zgjidh bokset shtëpiakë që janë kompaktë dhe të hijshëm në dizajn. Në varësi të vendosjes së dhomës suaj, zgjidhni një që i përshtatet mirë hapësirës në dispozicion dhe nuk jep një mbingarkesë. 

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Sa shpesh duhen karikuar bokset me Bluetooth?

Nevoja për të karikuar shpesh bokset me Bluetooth varet nga bateria dhe kapaciteti i karikuesit. Bokset më të fundit me Bluetooth në treg zakonisht japin mesatarisht 12 orë përdorim me një karikim të plotë. Ju duhet të siguroni që cilësia e karikuesit me fishëUSB-je e boksit të jetë e besueshme për ta bërë atë të zgjasë më shumë.

Cilat janë llojet e ndryshme të bokseve me Bluetooth?

Këtu janë lloje të ndryshme të altoparlantëve Bluetooth që mund t’ju interesojnë.

  • Mikrofonët: Bokset me Bluetooth me mikrofon ju lejojnë t’u përgjigjeni thirrjeve pa marrë parasysh se çfarë aktivitetesh po kryeni. Përdoruesi në anën tjetër të telefonatës do të jetë në gjendje të dëgjojë zërin tuaj të pastër.
  • Asistent zanor: Një boks inteligjent me Bluetooth ju lejon të përdorni asistentin virtual të integruar pa pasur nevojë të klikoni ndonjë buton në pajisje. Ofron aktivizim pa duar dhe veprime ndërvepruese për të luajtur, ndalur ose kaluar këngët audio.
  • Rezistenca ndaj ujit: Bokset me Bluetooth të qëndrueshëm ndaj ujit janë më të përshtatshmit gjatë kryerjes së aktiviteteve në natyrë. Ju mund të luani me lehtësi këngët përgjatë bregut të detit ose pishinave pa u shqetësuar nëse lagni bokset me Bluetooth.

A janë të sigurt bokset me Bluetooth?

Po, bokset me Bluetooth janë të sigurt dhe mund të përdoren pa ndonjë shqetësim. Pajisja shton komoditet dhe rehati për ta bërë jetën tonë më të lehtë. Sidoqoftë, dikur besohej se valët e radios me frekuencë të lartë nga bokset ndikonin në qelizat në trupin e njeriut. Më vonë miti u shkatërrua nga ekspertët e industrisë dhe u shpall i sigurt për përdorim.

Cilat janë markat më të mira të bokseve me Bluetooth?

Në Karma. al, ju mund të gjeni një shumëllojshmëri të bokseve me Bluetooth që janë më të përshtatshmet për përdorimin tuaj të përditshëm. Mund të gjeni veglat tuaja të dëshiruara nga markat e famshme, të tilla si Boat, JBL dhe Motorola, që krahasohen nga masa. Ndërsa, mund të kërkoni edhe të tjera marka, të tilla si Philips, Saregama dhe Energy Sistem që nuk janë asgjë më pak se ato të njohurat.