Produkte për Kujdesin Personal në Shitje – Bli Online

Gama jonë e produkteve të kujdesit personal përfshin kujdesin për lëkurën dhe kujdesin e lëkurës për të vendosur sapun trupi, sapun dore, sapunë krapi, mikrob x pastrues dore dhe pastër për tu pastruar nga koka te këmbët.

Produkte për Kujdesin Personal në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing 1–12 of 115 results

Showing 1–12 of 115 results

Deodorantët e trupit, heqja e flokëve, dhëmbët dhe produktet e larjes së trupit do t’ju bëjnë të ndiheni të freskët pa mundim dhe do t’ju bëjnë të gatshëm të merrni ditën. Ne kemi kujdesin e duhur oral për ju dhe familjen tuaj, nga furçat rregulluese të dhëmbëve dhe furçat e dhëmbëve të thjeshta nga furçat e dhëmbëve elektrikë nga markat kryesore si banda shoqërore Sonicare. Eksploroni furçën tonë më të mirë elektrike të dhëmbëve, duke përfshirë furçë dhëmbësh elektrike orale, furçë zanore, Waterpik sonic fusion, furçë dhëmbësh Sonicare, Philips Sonicare diamondclean, Sonicare, furçë dhëmbësh Philips Sonicare, furçë dhëmbësh elektrik, furçë dhëmbësh plusoral b për të mbajtur mjetet tuaja duke punuar në formën më të mirë. Gjeni pastën tonë të dhëmbëve më të mirë, duke përfshirë pastën e dhëmbëve në trend, Sensodyne, pastën më të mirë për zbardhjen e dhëmbëve, Orajel, pastën e dhëmbëve më të mirë për zbardhjen e dhëmbëve, pastën e bardhë optike Colgate, pastën e bardhë andoptike Colgatetooth. Mbani gojën dhe dhëmbët në majë të dhëmbëve me pe të largura, pe ujë dhe larje goje. Po kërkoni një buzëqeshje më të bardhë? Eksploroni gamën tonë të produkteve më të mira për zbardhjen e dhëmbëve, duke përfshirë shiritat zbardhues, zbardhjen e dhëmbëve, zbardhjen e dhëmbëve me hark, shiritat e bardhë kreshtë, zbardhuesin e dhëmbëve me qymyr, dhe shiritat e bardhë 3d kreshtë. Heqja e qimeve është një pjesë e rëndësishme e kujdesit personal, duke përfshirë rrobat e burrave, rrojet për burra, mjetet e rruajtjes, rrojet e grave dhe rrobat për gratë. Ne kemi produktet më të mira për të gjithë, nga makinat rroje dhe makinat rroje elektrike, depilimi, etj. Ne gjithashtu kemi një gamë  fantastike të lëkurës për burra, kompleteve të rrobave për burra dhe produkteve nga manscaped, harry’s dhe beevevel. Brisqet tanë më të mirë në krye përfshijnë të preferuarat si rroje harry, rroje harry, bashkim Gillette dhe Schick. Ne gjithashtu kemi një shumëllojshmëri për ata që preferojnë të përdorin një krem ​​klasik të sigurisë me rroje me rroje dhe rruajtje. Ne gjithashtu kemi makinë rroje elektrike, rroje elektrike dhe rroje elektrike për burra, me zgjedhje të lartë si makinat e rrojës Braun, seri Braun 7, dhe seri Braun 9. Eksploroni zgjedhjen tonë të prerjeve të mjekrës, makinat prerëse të mjekrës, makinat prerëse Philips, prerëse flokësh. Po kërkoni një makinë rroje dhe makinë prerëse hibride? Sigurohuni që të kontrolloni gërshërët, one-blade dhe philips norelco one-blade. Nëse dëshironi të shkurtoni zona të tjera të trupit tuaj, ne gjithashtu kemi një shumëllojshmëri të prerjes së flokëve të hundës, prerëse flokësh, makinë prerëse vetullash, dhe makinë prerëse bikine, vetulla pa leje, heqje flokësh të patëmetë dhe pa leje për prekje pa dhimbje të vetullave. Opsione të tjera për heqjen e qimeve përfshijnë produkte të tilla si aparatet pilatorë si mëndafshi Braun epil 9, rroje nu, Nair, krem ​​për heqjen e flokëve, makinat e rrojes flamingo, veet, pluhur magjik për rroje, shirita pluswax, çantë depilimi dhe komplete për depilim. Depilimi dhe rruajtja mund të çojnë në rënie të flokëve dhe rruajtje, prandaj sigurohuni që të zgjidhni kujdesin për lëkurën për t’u siguruar që lëkura juaj është e pastër dhe e butë. Mbani veten duke nuhatur freski gjatë gjithë ditës me zgjedhjen tonë të deodorantit dhe antidjersës. Gjeni deodorantin më të mirë për burra me produkte kryesore si deodorant erëzash, deodorant shkalle dhe spray trupi andaxe. Deodoranti më i mirë për gra përfshin deodorant pëllumbi, deodorant vendas, deodorant sekret dhe shkop shpejtësie. Nëse deodoranti juaj natyror pa përbërje alumini, eksploroni deodorantin tonë më të mirë natyror, si deodorant Schmidt,etj. Sigurohuni që nevojat tuaja të shëndetit seksual të adresohen me shumëllojshmërinë tonë të produkteve të kujdesit femëror, duke përfshirë tampona të thjeshtë, tampona organikë, jastëk, Tampax dhe perla Tampax, jastëkët plusways, veshja e panty, dhe kupa menstruale. Nëse keni ndjeshmëri ose kruajtje, provoni MonMatat 1, Monistat 7, krem ​​me kruarje vagisilanti, larje të ndjeshme në prag të verës. Ne gjithashtu kemi testin e parë të përgjigjes së shtatzënisë. Shfletoni faqen tonë të internetit për një përzgjedhje më cilësore ku përfshihen me çmime më të mira dhe ju do të jeni më të lumtur me blerjet e produkteve se më parë.

Mënyrat e Blerjes me Zgjuarsi dhe Kursimit në Produktet e Kujdesit Personal dhe Bukurisë

Ekzaminimi i ingredientëve

Në pamje të parë, është e vështirë të dihet nëse një shishe shampo 40 mijë lekshe është me të vërtetë më mirë se një shishe 4 mijë lekshe. Prandaj, rregulli i parë i blerjes së produkteve të kujdesit personal është t’i kushtoni më shumë vëmendje pjesës së pasme të etiketës sesa pjesës së përparme të etiketës.

Ekspertja e kujdesit për flokët Linda Gearke thotë se është e rëndësishme të theksohet renditja e përbërësve në një shishe produkti, jo thjesht lista e përbërësve. Uji ka të ngjarë të përbëjë një përqindje të lartë të shumë produkteve të kujdesit personal – deri në 80% në shampo dhe shumë pastrues, sipas Daily Mail. Përqendrohuni në atë që është në 20% të mbetur. Përqendrimet më të larta të përbërësve shfaqen së pari, kështu që nëse jeni duke kërkuar një “Kondicioner Vaji Marok”, por vaji Marok është renditur si përbërësi i fundit, nuk po merrni atë që keni paguar.

Gearke gjithashtu thotë se çdo pikë çmimi ka mundësi të mira dhe të këqija të produktit, kështu që shtrenjta nuk është domosdoshmërisht e barabartë “e mirë”, ndërsa e lirë jo domosdoshmërisht e barabartë “e keqe”. Përbërësit luajnë rolin kryesor.

Dini Ku të Shikoni

Ndërsa studimi i përbërësve është një fillim i mirë, ka më shumë për blerjet e zgjuara sesa shqyrtimi i hollësishëm i një etikete. Është gjithashtu e rëndësishme se ku të shikoni në dyqanin online që do porosisni.

Shitësit me pakicë inkurajojnë blerjen e impulsit duke vendosur artikujt më të shtrenjtë në nivelin e syve në raftin e dyqanit, kështu që ka më shumë të ngjarë t’i vëreni ato së pari. Ju mund të duhet të uleni poshtë (ose të ngjiteni lart) për të parë opsionet më të lira.

Blini Online për të Krahasuar Çmimet

Sipas hulumtimit të kryer nga Byroja e Regjistrimit të SH.B.A.-së, blerjet në internet përbënin përafërsisht 6.8% të shitjeve me pakicë në tremujorin e parë të vitit 2015, në mënyrë të konsiderueshme nga 2.8% të shitjeve gjatë tremujorit të parë të vitit 2006. Një nga arsyet blerjet në internet po bëhen kaq të njohura është faktori i komoditetit. Një arsye tjetër bindëse është se ju lejon të krahasoni shpejt çmimet në shumë shitës me pakicë nga komoditeti i shtëpisë tuaj.

Pse produktet e etiketave private janë shpesh më të lira

Sipas PLMA, arsyeja kryesore që markat e dyqaneve mund të përballojnë të shesin produkte me një çmim më të ulët është se ata zakonisht shpenzojnë shumë më pak për reklamimin e tyre sesa markat përkatëse të emrave. Kjo për shkak se marka e etiketave private është mbështjellë tashmë me markën e shitësit, kështu që dollarët në rritje të reklamave nuk janë të nevojshme.

Konsideroni Alternativat

Nëse ende nuk po gjeni atë që dëshironi brenda intervalit tuaj të çmimeve, merrni parasysh të mendoni jashtë kutisë – ose, të paktën, jashtë rreshtave të rregullt të kujdesit personal. Ju mund të gjeni vajra për shumë qëllime dhe uthull në departamentin e ushqimeve ose rreshtin e shtëpisë që mund të tërheqë detyra të dyfishta si artikujt e kujdesit për flokët dhe lëkurën.