Kasa për iPhone në Shitje – Bli Online

Pak telefonë vijnë premium si iPhone-i. Por pa marrë parasysh se çfarë modeli iPhone keni, një kasë iPhoni me cilësi konsiderohet akoma aksesori thelbësor për të marrë përvojën më të mirë nga pajisja juaj e preferuar celular nga Apple.

Kasë për iPhone në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Në Karma. al, ne ofrojmë qindra oferta nga më të fundit dhe më të mira për kasat e pasme me çmime të iPhone 5, kasat e iPhone 5s, kasat e iPhone 6, kasat e iPhone 6s, kasat e iPhone 6 Plus dhe kasat e iPhone 6S Plus deri në kasat e iPhone 12. Këto kasa mahnitëse përfaqësojnë mbrojtjen më të mirë të iPhone-it në dispozicion, duke shfaqur finesën dhe saktësinë e dizenjatorëve më të mëdhenj të Apple, përfshirë kasa iPhone lëkure premium dhe kasat e personalizuar të iPhone.

Kombinuar me komoditetin, cilësinë dhe çmimin, gama jonë gjithëpërfshirëse e kasave për të mbrojtur telefonin fillon nga iPhone 6 dhe iPhone të tjerë të Apple ofrojnë një larmi materialesh premium duke përfshirë Silikonin, Lëkurën PU, Lëkurën e Origjinës, TPU Plastikën, Najlonin dhe Metalin. Për një prekje me klas, zbuloni zgjedhjen tonë të kasave lëkure mahnitëse të iPhone 6 që bashkohen me një qëndrueshmëri të besueshme. Për të shprehur individualitetin tuaj dhe për ta bërë me të vërtetë iPhone-in tuaj me super stil është në dispozicion në majë të gishtave tuaj me super dizajne duke përfshirë kasat me karikatura, kasat transparente, kasat me shkëlqim në errësirë, kasat mat dhe më shumë.

Blerësit e Karma. al mund të zgjedhin nga markat më të besueshme prej lëkure, duke përfshirë AiBOUSA, Aobntech, ASLING, Baseus, Benks, CAFELE, Caseme, Deere, EasyAcc, ENKAY, FLOVEME, GGMM, Hat-Prince, HOCO, LeeHUR, Link Dream, Luanke, McDodo, Metrans, Nillkin, OATSBASF, OCUBE, RIYO, Tomkas, WXD, dhe shumë më tepër. Pra, nëse jeni duke blerë për veten tuaj ose duke kërkuar një kasë për dhuratë iPhone-i, ju do të merrni ofertat më të mira vetëm në Karma. al. 

6 Markat më të Mira të Kasave për iPhone 

Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një marke për kasën tuaj të iPhone-it ka shumë konkurrencë, por sigurisht që doni të keni mundësi të besoni nga kush po i blini. Pavarësisht nëse kjo vjen nga një histori e krijimit të produkteve cilësore ose rishikime të kohëve të fundit nga klientë të përsëritur, këtu janë markat më të mira të iPhone në treg.

Apple 

Nuk mund të mohohet që krijuesi i iPhone-ve është gjithashtu krijuesi i kasave të shkëlqyera të iPhone! Diapazoni zyrtar i Apple përshtatet bukur me modelin e hollë të vetë telefonave, ndërsa u ofron përdoruesve të tyre praktike, për mbrojtje dhe stil.

SUPCASE

SUPCASE-i u bë menjëherë e famshme si një nga prodhueset më të mira në 2018 pasi ishte marka e vetme e provuar për të mbrojtur iPhone-in nga rëniet e niveleve të larta. Kompania gjithashtu ofroi prodhuesin me koston më të ulët në klasën e saj. 

SUPCASE prodhon kasa për iPhone-i me standardin specifikues të goditjes ushtarake (MIL-STD-810G 516.6). Kasat e tyre janë krijuar posaçërisht për të mbijetuar në ambiente të vështira dhe kushte të paparashikueshme. Marka është e përkushtuar për t’ju dhënë qetësi në shpirt duke ditur se mund të mbani të gjitha pajisjet tuaja të besuara të sigurta pa prishur balancën që keni në bankë.

Otterbox 

Otterbox me të vërtetë i di gjërat e saj dhe është standardi i artë kur bëhet fjalë për një kasë mbrojtëse iPhone-i. Me një përzgjedhje të shkëlqyer të çështjeve nga Symmetry në gamën Commuter, mund të jeni të sigurt se nuk do të merrni ndonjë faturë të kushtueshme për riparimin e ekranit nëse i blini këto kasa.

Spigen 

Kjo është një nga të preferuarat tona, nuk mund të gabosh me Spigen për sa i përket vlerës ose stilit. Duke ofruar të gjitha llojet e kasave nga ultra-holla te kutia e tyre e fortë, kasat e Spigen janë marka e përsosur e kasave për iPhone.

Casetify 

Është e vështirë të gjesh një kasë iPhone-i në modë ose me pamje të mirë që është gjysma e mbrojtjes sesa diapazoni i Casetify. Pra, nëse jeni larguar nga modelet e mëdha ose të mërzitshme dhe dëshironi diçka të guximshme, të personalizuar dhe unike, këto kasa janë për ju.

The Case Factory

Nëse qëndrimi tek një markë është i rëndësishëm për ju, atëherë do të jeni të lumtur të kombinoni veshjen tuaj dhe mund ta përshtatni lehtësisht me kasën tuaj të iPhone-it! iPhone-i juaj duhet të duket po aq i mirë sa ju, prandaj merrni markat tuaja të preferuara të modës dhe në etiketat e stilistëve me një kasë nga The Case Factory.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Cila është kasa më mbrojtëse për iPhone?

Spigen është kasa mbrojtëse më e mirë e iPhone-it sot. Modeli i tyre Liquid Air Armour përkthehet në një kasë e fortë dhe gjithashtu gjithçka-në-një që do të mbrojë telefonin tuaj nga elementët, të tillë si pluhuri dhe papastërtitë.

A është Lifeproof më i mirë se Otterbox?

LifeProof aktualisht është në pronësi të Otterbox, kështu që ata, në fakt, janë e njëjta kompani. Sidoqoftë, qasja e tyre në kasat e telefonit është paksa e ndryshme. LifeProof përqendrohet në dizenjime të papërshkueshme nga uji, ndërsa Otterbox ka të bëjë me mbrojtjen e përgjithshme. Prandaj, nëse po kërkoni një kasq të fortë dhe të papërshkueshme nga uji, shkoni te seria Otterbox Commuter ose Defender. Nëse preferoni rezistencën e shtuar të ujit, shkoni me LifeProof Fre, por vetëm se janë pak të kushtueshme!

A i mbrojnë telefonat kasat në formë portofoli?

Po, kasat në formë portofoli bëjnë një punë të shkëlqyer për të mbrojtur pjesën e përparme dhe të pasme të iPhone-it, por disa bëjnë një punë të dobët për të mbrojtur anët dhe qoshet. Sigurohuni që të kontrolloni nëse kasa ofron mbrojtje për këto zona para se ti blini.

Cila është kasa më e mirë e iPhone 8?

Spigen Slim Armor është kasa më e mirë e iPhone 8 për momentin. Kasa ofron mbrojtjen dhe praktikën më të mirë, duke mbajtur dizajnin e hollë.

Cili është iPhone më i qëndrueshëm (që duron më shumë)?

Apple pretendon se modelet e tyre më të fundit janë iPhone më të qëndrueshëm deri më tani dhe nuk e kishin gabim! Sidoqoftë, kur kalohet në shkallë të ndryshme të testeve të rënies, shkatërrimit, përkuljes dhe hedhjes, iPhone 12 Pro doli shumë më mirë sesa 12 dhe 12 Pro Max. 12 Pro Max-i në fakt doli më keq, kështu që, duke marrë parasysh se ka çmimin më të lartë, mund të jeni më mirë me dy modelet e tjera!

Cilat janë kasat më të fortë për iPhone?

Kasat më të forta për iPhone janë kasat Spigen dhe Otterbox. Të njohur për pjesët e tyre të jashtme të përthyer, ato do t’ju ofrojnë qetësinë e fundit që telefoni juaj të mos dëmtohet nga elementët.