Vegla & Aksesorë për Fintess në Shitje – Bli Online

Ju mund të ndërtoni muskuj dhe të kryeni ushtrime peshe dhe ushtrime të përgjithshme me peshë trupore, të gjitha në shtëpinë tuaj me disa vegla & aksesorë të përshtatshëm dhe me kosto të efektshme nga Karma.al.

Vegla & Aksesorë për Fintess në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Shtangë dore, pesha, rënie, shtytje dhe tërheqje të gjitha kontribuojnë në një rutinë stërvitje të palestrës në shtëpi plotësisht.

Dhe Karma.al përmban burimet dhe ekspertizën për t’ju ndihmuar të optimizoni hapësirën tuaj në mënyrë që të mund të kryeni të gjitha këto lloje të ushtrimeve në ambjente shtëpiake dhe më shumë. Falë stafit tonë të ditur dhe zgjedhjeve tona të larmishme të produkteve në dhjetëra vende në të gjithë Shqipërinë, ne mund t’ju ndihmojmë të personalizoni palestrën tuaj në shtëpi me një larmi aksesorësh për të marrë stërvitjen më të mirë të mundshme në shtëpi.

Ne ofrojmë pajisje për palestrën në kushte shtëpiake nga disa prej markave më të mira të fitnesit në botë, duke përfshirë Bowflex, Inspire Fitness, Iron Bull Strength, Lebert Fitness, PowerBlock, Progression Fitness, Trak Fitness, TuffStuff, World Standard Fitness (WSF), Xvest dhe X-plode .

Llojet e Veglave & Aksesorëve për Fitnesit

 • Rimëkëmbja & Mirëqënia
 • Topa për Ushtrime 
 • Hekur Portativ
 • Joga dhe Vegël për Gjimnastikë
 • Trajnimi Aerobik
 • Pajisje Force & Kushtëzimi
 • Llastika dhe Susta
 • Pajisje Bilanci dhe Stabiliteti
 • Mjetet e Monitorimit / Matjes
 • Tapete & Parkete për Ushtrime
 • Aksesorë për Forcën & Tonifikimin
 • Pajisje MMA-je & Boksi

Pajisje & Aksesorë për Fitnes: Plotësoni Udhëtimin Tuaj të Fitnesit

Të domosdoshme për palestër

Ka ingranazhe mbrojtëse, për duart tuaja në kyçet e këmbëve, bërrylat deri në gjunjë së bashku me këpucë të rehatshme palestre nga Vector, Nivia, Gola, dhe më shumë. Përveç kësaj, qëndroni në modë dhe qëndroni në stil kur bëni palestër me MuscleBlaze Naam Hain Ziddi Gym Bag. E bërë me materialin më të mirë, kjo çantë palestre Ziddi është shoqëruesi juaj ideal për stërvitje dhe seanca stërvitore të detyruara. Mbani rrobat tuaja për palestër, shishen e shakerit dhe pajisje të tjera në këtë çantë të gjerë palestre dhe bëjeni udhëtimin tuaj të fitnesit shumë më të lehtë, të përshtatshëm dhe të kënaqshëm. Bëni shkundjen tuaj të proteinave gjatë lëvizjes me MuscleBlaze Small Ziddi Hoon Shaker Main. Është një shishe shaker jashtëzakonisht e zhdërvjellët, e përshtatshme dhe e lehtë për t’u përdorur që vjen me një tel të bashkangjitur për të siguruar që nuk ka topa proteine të ngrirë në pije.

Pajisjet e palestrës

Për të gjithë ata që duan të bëjnë trup, ne kemi të gjitha llojet e shtangave të dorës, pllakave të peshës, kazanave dhe shufrave shtytëse që do t’ju ndihmojnë në formësimin e muskujve tuaj. Bëni udhëtimin tuaj të fitnesit të rehatshëm dhe të kënaqshëm me aksesorët e duhur për palestër pranë jush si rripat e shtrënguar të palestrës, rripat e barkut, hapat aerobikë, shiritat për rrahje, brezat e rezistencës dhe shtangat e palestrës. Nëse doni ta ktheni këndin e vogël të dhomës tuaj në një palestër plotësisht funksionale, pajisjet tona të palestrës në kushte shtëpiake janë një zgjedhje e sigurt. Koleksioni ynë gjithashtu do të sigurohet që të jeni të përgatitur dhe gati për palestër. Aksesorët tanë të palestrës në kushte shtëpiake janë bërë me saktësi maksimale duke siguruar siguri të plotë ndërsa jeni duke u ushtruar në shtëpi.

Mbështetësit për palestër

Ju do të gjeni gjithashtu pistë vrapi, trajnues krosi dhe biçikleta për ushtrime gjimnastikore efikase. Ju mund të zgjidhni midis markave të njohura si Cosco, Sole, Viva, Aquafit etj. Gjithashtu në katalogun tonë, ju do të gjeni: Mbrojtëse Gjuri, Rripa të Belit, Mbështetje të Duarve, Mbështetje të Bërrylit, Mbështetje të Barkut, trampolina, topa palestre, stola të rrafshët për stërvitje dhe stola me shumë pajisje nga markat si Reebok, USI, Lonsdale , Tunturi, Co-fit, SKLZ, Harbinger dhe Nivia.

Aksesorë palestre

Nëse jeni një bletë e zënë dhe mezi pret të ushtrohesh në shtëpi, Body Maxx Home Gym 40 Kg Flat Bench Combo 14 është thjesht aksesori i duhur i palestrës në shtëpi për ju. Bëni shtëpinë tuaj një palestër perfekte me këtë paketë të fundit të kombinuar. Rripi i ngritjes së peshës së mbushur me shkumë KOBO është bërë posaçërisht për të ndryshuar stërvitjen dhe palestrën tuaj duke siguruar mbështetje optimale për kurrizin tuaj gjatë ngritjes së peshës ose trajnimit. Mbështetja e saj e butë e mbushur siguron që të jeni në qëndrimin e duhur kur punoni. Shikoni grepat ngritës, Peshat e kyçit të këmbës dhe kyçeve, Baret me Push Up, Rollout Ab Wheel, Balls Gym, Aksesorë Multi Gym dhe shumë më tepër vetëm në Karma.al.

Veshje Fitnesi

Jepini rehati dhe freski vetes ndërkohë që ushtroheni shumë me këto bluza pambuku, doreza palestre, pantallona të shkurtra, pantallona sportive, pantallona për vrap, veshje termike për aksesim të lehtë në palestër nga Karma.al. Ndërsa jeni duke u ushtruar për një kohë të gjatë, ju gjithashtu mund të monitoroni trupin tuaj mbledhja e pajisjeve të monitorimit të lehtë. Ekzistojnë peshore, monitorë të rrahjeve të zemrës, shkallë analizuese me trup të plotë që mbajnë një kontroll të lehtë të yndyrës dhe përqindjes së ujit, masës muskulore, BMI-së dhe BMR-së.

Cila Është Pajisja më e Mirë e Fitnesit për Humbjen e Peshës?

Pistat e vrapit dhe pajisjet për step janë disa nga pajisjet më të mira të fitnesit për humbjen e peshës. Ato ju lejojnë të digjni më shumë kalori në një periudhë më të shkurtër kohe. Shumica e ushtrimeve për kardio besohet të jenë pajisje ideale për humbjen e peshës.

Si të Përdorim Pajisjet e Palestrës për Fillestarët?

Nëse jeni fillestar që përpiqeni të keni një fizik të mirë, sigurohuni që të mos e teproni me ushtrimet ditën tuaj të parë. Pyesni trainerin tuaj për ndihmë të plotë. Bëni një përzierje të plotë të ushtrimeve, si pjesa e sipërme e trupit dhe kardio në një ditë, pastaj gradualisht mund të kaloni në këmbë dhe gjoks në tjetrën.

Performancë e Qëndrueshme & Aksesorë Për Palestër

Aksesorët tanë për palestër gjithashtu përfshijnë ekran elegant dhe funksional dhe valixhe për pajisjet tuaja të palestrës, duke bërë një mënyrë më të mirë për të mbajtur dhe ruajtur pajisjet tuaja të fitnesit, duke ju lejuar të përfitoni sa më shumë nga hapësira në palestrën ose shtëpinë tuaj. Të gjithë aksesorët tanë të palestrës janë bërë sipas standardeve më të larta dhe premtojnë performancë të qëndrueshme dhe mbi të gjitha afatgjata.

Një Përzierje e Forcës dhe e Kardios

Nëse nuk hyni në asnjë nga kategoritë e mësipërme, atëherë mund të bëni një përzierje të të dyjave, kardio-ja dhe forca janë ato që rekomandojnë shumica e ekspertëve për të mbetur të shëndetshëm. Është me të vërtetë e rëndësishme që të investoni në pajisje cilësore. Pajisjet me cilësi të ulët dhe të lirë do të konsumohen për disa ditë dhe mund të çojnë edhe në dëmtime. Lexoni vlerësimet e klientëve para se të bëni një blerje dhe gjithashtu kërkoni ato të markës. Garancia është gjithashtu diçka që duhet të kontrolloni.