Gadget (pajisje elektronike) në Shitje – Bli Online

Është e habitshme se sa larg ka arritur teknologjia sidomos me këto pajisje elektronike. Zgjohemi me një alarm që bie në telefonët tanë inteligjentë dhe flemë me të njëjtin smartphone në duar.

Pajisje Elektronike në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Pajisjet elektronike të tilla si laptopë, kufje, orë inteligjente, iPad, etj janë bërë domosdoshmëri të konsiderueshme të jetës. Meqenëse aksesoret elektronike luajnë një rol kaq të madh në jetën tonë, ngrihet pyetja: “Nga duhet të blej aksesoret me te mire dhe me cilesore?”. Karma.al ofron mundesi te pafundme dhe super cilesore per te blere aksesoret elektronik me te mire dhe me cmimet me te lira online ne Shqiperi. Këto produkte origjinale vijnë me garancinë e prodhuesit dhe janë lehtësisht te aksesueshme per tu blere në faqen tone te internetit.

Duke përfituar nga kjo teknologji gjithnjë në rritje, Karma.al ju sjell akses në një gamë të gjerë të pajisjeve më të fundit nga markat vendase dhe ato ndërkombëtare. Asambleja jonë e pajisjeve ka koleksione nga markat me te besuara. Disa prej markave me reputacion që kemi ne përfshijnë JBL, OPTA, Energy Sistem, Philips, Boult, boAt, Saregama, WINGS, Samsung, Apple dhe shumë më tepër. 

Asnje ndjesi nuk krahasohet me ate te hapjes se nje pakoje te re per nje produkt elektrnik. Qoftë ky një aksesor i ri telefoni, pajisje elektronike kuzhine, ose pajisje të teknologjisë që dyfishohen si dekori i shtëpisë. Tek karma.al mund te blini pajisjet elektronike me te mira ne Shqiperi vetem online!

Me rritjen e produkteve elektronike, nuk keni nevojë të jeni mjeshtër i IT për të pajisjen e duhur qe ju nevojitet. Duke shfletuar katalogun tone ju mund te gjeni produktin me te pershtatshem dhe ta blini ate direkt online. 

Pajisje Elektronike Fantastike, Dhurata Elektronike, Lodra dhe Aksesorë Lojërash

Karma.al është një dyqan në internet për këdo që ka pasion elektronikën dhe pajisjet. Gama jonë përfshin produktet më të fundit dhe më të popullarizuara. Me një gamë të mbi 5000 produkteve dhe 50 kategorive, ne mund t’ju ofrojmë pothuajse gjithçka. Ne jemi të azhurnuar me produktet e fundit ne treg dhe ofrojmë cilësi shumë të lartë.

Vite Përvojë me Shitjet dhe Transportin Online për Pajisje Elektronike

Karma.al është një nga dyqanet e para të këtij lloji. Pajisjet e fundit dhe të gjithë aksesorët (aksesorët) e duhur për pajisjet tuaja të lojërave. Pajisjet më të mira për çmimin e duhur. Karma.al ka depon e vet të madhe në Shqiperi me më shumë se 1500 produkte të ndryshme dhe 100,000 artikuj. Sot, Karma.al është një nga dyqanet më të mëdha të specializuara të pajisjeve elektronike në Shqipëri. Karma.al është zgjidhja më e mirë për më shumë se 90% të klientëve vendas. Në 98% të rasteve, porosia dorëzohet ditën e parë të punës. Në ditët e sotme kjo ndodh në mënyrë të sigurt dhe të sigurt me DHL ose PostNL.

Një Përvojë Unike e Blerjes Online

Karma.al është një shtëpi e madhe aksesoresh online në Shqipëri. Përveç këtyre aksersoreve, ne shesim të gjitha llojet e pajisjeve elektronike dhe dhurata super interesante, mendojmë për smartphone, tableta, kamera sigurie, kabllo, priza, etj. Ne e dallojmë veten përmes produkteve unike dhe këshillave personale. Garancia më e mirë e shërbimit dhe çmimit, kështu që jeni i sigurt se nuk paguani shumë me lire per cdo pajisje qe do te zgjidhni tek ne.

Aksesore Cool, Dhurata dhe Pajisje Elektronike të Veçanta për Ju

Nëse është një hovercraft i vogël, një glob i levituar (po, ai me të vërtetë ekziston), një aparat fotografik me veprim 360 gradë, ose një karikues për smartphonin tuaj. Ato qe ofrohen nga Karma.al gjithmone do te jene unike. Në websajtin tone, ju do të gjeni të gjitha llojet e pajisjeve qe deshironi te blini dhe dhuratat që ne ofrojmë. Gjithashtu ne cdo rast mund te na vizitoni ne adresat tona te tjera, ku do të gjeni të gjitha faqet tona të tjera të mediave sociale ku mund të gjeni promovime dhe oferta të këndshme.

Pajisje elektronike me oferte tek Karma.al

Kufje

Aksesoret qe gjithmone i mbajme me vete, ose janë futur në çanta, janë diçka që eshte pjese e jetes tone te perditshme. Qoftë duke marrë një telefonatë, duke parë një film, apo duke dëgjuar muzikë, kufjet na ndihmojnë në kalimin e momenteve te bukura me telefonet dhe laptopët tanë. Një risi e re në botën e kufjeve dhe kufjeve është teknologjia Bluetooth. Dikush thjesht mund të ndezë Bluetooth në pajisjet e tyre dhe të lidhë kufjet e tyre.

Bokset

Po organizoni një festë në shtëpi? Apo doni te konfiguroni nje home theater? Epo, bokset janë shoku juaj më i mirë. Tingulli rrethues me cilësi të lartë është bërë aq i rëndësishëm në jetën tonë saqë sigurisht që kemi nevojë për një grup të mirë altoparlantësh për ta realizuar atë. Për qëllime udhëtimi, ju mund të blini altoparlantë Bluetooth dhe të përdorni lehtësisht muzikën gjatë lëvizjes me pajisjet tona moderne.

Smart Watches

Shumica prej nesh kalon orë të tëra ulur dhe duke punuar në laptopët tanë. Kjo mënyrë jetese e ulur mund të ketë një ndikim negativ në shëndetin tuaj të përgjithshëm. Kjo është ajo ku orët inteligjente hyjne për të na shpëtuar. Këto orë mund të ndihmojnë në monitorimin e disa prej aktiviteteve tona të përditshme. Disa karakteristika të dukshme të orëve inteligjente përfshijnë:

Monitorimi i modeleve të gjumit.

  • Monitor 24-orësh i rrahjeve të vazhdueshme të zemrës për të marrë një pamje gjithëpërfshirëse të shëndetit tuaj të zemrës ditën dhe natën
  • Gjurmim i hollësishëm sportiv për vrapim në natyrë, rutine, ecje dhe çiklizëm dhe mund të lidhet me GPS të telefonit tuaj për të gjurmuar vrapimet dhe udhëtimet tuaja.
  • Përdorimi i të dhënave të telefonit siç janë leximi i mesazheve dhe njoftimeve pa pasur nevojë të nxirrni telefonin tuaj.

Blini Pajisje elektronike Moderne me Çmimet më të Mira tek Karma.al

Gjetja e pajisjeve të reja dhe të fundit elektronike është më e lehtë në internet sepse keni qindra faqe për t’ju dhënë informacion të vlefshëm ne kohe reale dhe nuk keni nevoje qe te nxitoheni. Për më tepër, dyqanet në internet zakonisht sjellin produktet më të reja më herët sesa ato do të ishin në dispozicion në dyqanin tuaj lokal. Në Elektronikën qendrore, ne ju ofrojmë aksesoret më të mirë me çmimin më të ulët. Pra, ju keni mundësinë të mburreni me aksesoret tuaj të rinj para se dikush tjetër ta ketë atë.