Kasa për Lenovo – Bli Online

A keni menduar ndonjëherë për të pajisur telefonin tuaj Lenovo me këto kasa për Lenovo me stil në mënyrë që të kujdeset për ndodhitë e padëshiruara dhe ti japë një pamje të çuditshme gjithashtu? Nëse jo, atëherë është koha për të bërë të njëjtën gjë.

Kasa për Lenovo - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Shpesh është parë që njerëzit harxhojnë një shumë të madhe parash në blerjen e telefonit inteligjent më interesant, i cili paraqitet me shumë funksione, për shembull, duke bërë fotografi me cilësi të lartë, procesorë të shpejtë dhe shumë më tepër.. Pra në qoftë se doni të ruani telefonin tuaj nga dëmtimet ju duhet të merrni një kasë të markës Lenovo që e mban atë të sigurt dhe të pa prekur nga dëmtimet e jashtme dhe kur e mbani atë, ajo do të japë pamje edhe më të hijshme. Një kasë konsiderohet të jetë një nga aksesorët thelbësorë, por gjithashtu, është më shumë edhe si një deklarim stili që përshkruan mendimet dhe personalitetin tuaj. Në Karma. al do të gjeni disa nga kasat madhështore Lenovo që sjellin trendin më të fundit për telefonin tuaj.

Ne e dimë se si ndiheni kur smartphone-i juaj i shtrenjtë përballet me një ndodhi të papritur si dëmtimi, thyerja ose gërvishtjet. Ne ofrojmë kasatelefonike me cilësi më të mirë të cilat japin një deklaratë stili dhe mbrojnë telefonin tuaj në një shkallë të lartë. Me cilësi të shkëlqyer dhe grafikë të mahnitshme, çmimi i ulët i bëjnë ato të qëndrojë pranë linjës së atyre gjenerike. I gjithë procesi i prodhimit kryhet në depon tonë, kështu që ne mbajmë vëmendjen e duhur në mënyrë që të mund të merrni një përvojë më të mirë të blerjes. Duke folur për cilësinë, atëherë kasa është bërë nga polikarbonat i cili siguron qëndrueshmëri dhe forcë. Sidoqoftë, printimi HD me përbërje mat-i rrit produktivitetin.

10 Kasat më të Mira për Lenovo të Vitit 2021

  • Shock Proof Black Back Cover with Kickstand for Lenovo K3 Note
  • Lenovo K6 Note 3D Back Covers By Aman
  • RD case Back Cover For Lenovo A7000 – Red
  • Lenovo Vibe K5 Printed Cover By ColourCraft
  • KTC Golden Mirror Back Cover For Lenovo K3 (A6000) Mobile Phone
  • Lenovo A6600 Printed Cover By SWAGMYCASE
  • Lenovo K6 Power Plain Cases Kosher Traders – Red
  • Lenovo Vibe K4 Note Flip Cover by G-MOS – Brown
  • Lenovo K8 Note Soft Silicon Cases Furious3D – Black
  • Lenovo K3 Note Printed Covers by Skintice

Llojet e Kasave për Lenovo

Kasa/ Lëkure të Përshtatura Lenovo

Këta këllëfë ose kasa lëkure janë bërë nga një larmi materialesh, të tilla si lëkura sintetike, silikoni, xheli, goma, plastika e ngurtë, lëkura e thjeshtë, poliesteri ose najloni, duke ofruar mbrojtje nga përdorimi i përditshëm. Ato vijnë në një sërë dizenjosh dhe përfundimesh, duke përfshirë mat, me shkëlqim, transparente, me stoli, ose metalike.

Kasa Lenovo me Përthyerje

Mirëbani celularin tuaj Lenovo të duket po aq i mirë sa dita kur e keni blerë me këtë gamë kasash mbrojtëse, të disponueshme në një larmi modelesh, ngjyrash dhe madhësish. Nga ato të thjeshta dhe të modeluara në pikturale dhe ngjyrë matti, kasat me palosje vijnë në një shumëllojshmëri modelesh , si dhe një mori materialesh, të tilla si lëkura dhe me fibra karboni.

Kasa në Formë Portofoli Lenovo

Këllëfët e portofolit Lenovo vijnë në një përzgjedhje materialesh, si me fibra karboni, lëkure, kanavacë dhe lëkurë sintetike. Disa kanë parakolpë mbrojtës, kështu që edhe kur telefoni juaj bie në tokë me fytyrë poshtë, nuk do të shqetësoheni për copëtimin e ekranit. Këllëfët portofol gjithashtu ju mundësojnë të vendosni gjithçka në një vend, të tilla si patenta, kartat e kreditit dhe para të thata.

Kasa Lenovo Bumper 

Tani mund ta mbroni telefonin tuaj nga goditjet dhe përplasjet me një kasë “parakolp” siç quhet ose bumper për pajisjet Lenovo. Këto kasa të lehta i sigurojnë telefonit tuaj mbrojtje maksimale, ndërsa mbulojnë sa më pak të jetë e mundur, duke i lënë të gjitha kontrollet plotësisht të arritshme si sofistikimin dhe mbrojtjen e telefonave Lenovo. Kasat Bumper (“Parakolpët”) shfaqin mbrojtje nga goditja, që do të thotë se ata mund të thithin ndikime të larta në rast rënieje. Akoma më mirë, disa janë dizejnuar me një material mat me rezistencë ndaj gërvishtjeve për të rritur më mirë kapjen e telefonit tuaj.

Cili Stil i Përshtatet Qëllimit Tuaj?

A keni një stil të preferuar të tabletave ose telefonave që tashmë ju pëlqen? Nëse e pëlqeni dhe është përshtatur për ju, dhe ju jeni të kënaqur me pamjen dhe ndjesinë gjithashtu, atëherë ndoshta nuk ka asnjë arsye për ta ndryshuar këtë. Nëse nuk jeni duke kërkuar diçka që ofron një lloj tjetër të mbrojtjes ose opsioneve të personalizimit.

Kasat ose këllëfët më të njohur që shesim për Tabletat Lenovo janë Kasat tona të Tabletave të Rënda Magnetike dhe Këllëfet e Tabletave prej lëkure. Të dyja këto raste ofrojnë një shkallë të jashtëzakonshme të mbrojtjes dhe stilit për tabletin tuaj.

Kasat tona magnetike dhe kasat prej lëkure vijnë të dyja në një gamë të ngjyrave të stokut që mund të kenë një logo ose dizajn të shtypur në pjesën e pasme gjithashtu. Materiali mund të personalizohet dhe të bëhet nga lëkura Faux, PU, Vegan ose lëkura e vërtetë, dhe ngjyra mund të përputhet me ngjyrën e një kompanie Pantone gjithashtu. Minimumi për materialet e personalizuara të krahasuara me ngjyra në rastet e tabletave ndryshon në varësi të sasisë dhe kërkesave të materialit.

Si i Bëjmë Kasat Tuaja të Personalizuara

Sapo të marrim një porosi nga klientët tanë, ekspertët tanë do t’ju ndjekin në procesin e sigurimit që të merrni kasën me porosi që dëshironi. Ne do t’ju ndihmojmë të merrni dizajnet më të mira dhe të zgjidhni materialet më të përshtatshme. Ne do të punojmë me konceptin tuaj dhe do të dorëzojmë mostra falas. Pasi të jeni të kënaqur me rezultatet, ne mund të fillojmë prodhimin dhe të sigurohemi që ato të vijnë tek ju gjatë orarit që keni caktuar. Nëse doni të dini më shumë, mos ngurroni të na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t’u përgjigjemi pyetjeve tuaja.

Merrni Dizajnin më të Mirë së Bashku me Mbrojtjen më të Mirë

Shpesh, kur kërkoni kasa mbrojtëse për tabletët tuaj, ju mund të gjeni mbrojtjen më të mirë dhe super cilësinë, por me dizajne të mërzitshme. Me zhgënjim, ju e kuptoni që stili tërheqës, modern dhe stilet që ju pëlqen nuk janë të disponueshëm për modelin, versionin ose markën e pajisjes suaj. Tek ne, ju do të jeni në gjendje të zgjidhni materialin më të mirë mbrojtës dhe ta personalizoni atë me modelin që keni zgjedhur. Ju kurrë nuk do të keni nevojë të blini një kasë tjetër të mërzitshme kurrë më.