Tavolina / Mbrojtëse Televizori në Shitje – Bli Online

Një shtëpi bashkëkohore është e paplotë pa tavolina dhe mbrojtëse televizori që mund të ofrojë argëtim në nivelin e duhur, pra asgjë këtu nuk mund të jetë më mirë sesa këto njësi televizive. Njësitë televizive janë një pjesë thelbësore e mobiljeve për çdo shtëpi.

Tavolina / Mbrojtëse Televizori në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Televizorët janë pajisje që duhet të mbahen me diçka elegante, funksionale dhe të hijshme. Këtu në Karma.al, stendat televizive vijnë në madhësi, ngjyra dhe diapazone të ndryshme çmimesh.

Njësitë prej druri dhe mobiljet e stendave ndihmojnë në organizimin e dhomës tuaj të ndenjes. Sillni në internet njësi televizive prej druri të stilit të lartë, të bëra në modelet më tërheqëse. Kur dëshironi që televizori juaj dhe sendet e tij të lidhen dhe të jenë në sinkron me karakteristikat e dhomës tuaj të ndenjes, mobiljet e bukura të televizorëve prej druri përshtaten në mënyrë të përkryer me faturën. Gjeni këtu gamën më të zhdërvjellët të stendave të ngurta të drejtuara nga druri ose mobiljeve televizive që mund të shkojnë në sinkron me shijen tuaj, buxhetin si dhe hapësirën e jetesës. Diapazoni në internet i njësisë sonë televizive ka gjithçka që duhet për t’u bërë zgjedhja e parë për blerësit e kabineteve televizive.

Njësia e madhe e TV-së Mobiljet e pranishme në shumicën e shtëpive zakonisht janë në qendër të vëmendjes në dhomat tona të jetesës dhe zonat e argëtimit. Ne ju ofrojmë një grup të përsosur opsionesh për të zgjedhur nga një koleksion i madh i njësive televizive në internet në Karma.al. Nëse jeni duke kërkuar për një pamje të cilësisë së mirë që është e shkruar në këmbët konike, zgjidhni kategorinë Droid me ngjyra të dallueshme. Të gjitha produktet janë punuar me një elm të fortë të Sheesham-it dhe druri i mangove për të siguruar qëndrueshmëri brenda shtëpisë tuaj. Pamjet qetësuese dhe delikate të njësive televizive prej druri janë gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj.

Një dollap prej druri për televizorin është një njësi argëtimi që është jetike për dhomën tuaj të ndenjes, ku kaloni një kohë cilësore me familjen tuaj të dashur. Ne jemi duke ofruar një koleksion të plotë të njësive televizive të drurit Sheesham në internet në Shqipëri për klientët tanë të vlefshëm. Stendat televizive këtu janë me efikasitet hapësinor, sigurojnë ajrosjen e duhur të produkteve elektronike dhe gjithashtu vlerësohen shumë me vlerën estetike. Ne ofrojmë shumë mundësi për njësitë televizive prej druri në internet në madhësi dhe ngjyra të ndryshme që përputhen me dizajnin e brendshëm të dhomës tuaj të ndenjes.

Tavolina & Mbrojtëse Televizori për Hapësirën Tuaj të Jetesës

Një dhomë e mobiluar mirë komplimentohet gjithmonë nga njerëzit. Njësia televizive është diçka që të gjithë e shikojnë. Njësitë televizive janë më shumë sesa thjesht një lloj mobiljeje. Ajo mban televizionin tuaj dhe bën që dhomën tuaj të ndenjes të duket e rregullt dhe e rregullt. Ajo plotëson ambientet e brendshme të shtëpisë tuaj. Njësitë televizive mbahen në mes të dhomës ndërkohë që mban televizorin. Ekzistojnë disa lloje të njësive televizive të disponueshme në internet. Blini njësi televizori prej druri dhe kabinete televizive në Karma.al dhe riorganizoni dhomën tuaj të ndenjes.

Llojet e Tavolinave & Mbrojtëseve të Televizorit në Karma.al

Ekzistojnë disa lloje të njësive televizive që mund të zgjidhni të blini. Disa prej tyre përmenden më poshtë.

Kabinetët e televizorit

Kabinetët e televizorit janë më shumë sesa thjesht një njësi televizive. Ata mund të akomodojnë objekte dekorative, sisteme të teatrit në kushte shtëpie, një Televizor, libra, etj, të gjitha në një vend. Ata ndihmojnë në krijimin e një pike fokale në dhomën e ndenjes dhe zënë hapësirën e zbrazët të murit. Kabinetët televizivë janë ideale për dhoma të jetesës me goxha madhësi.

Konsolat e televizorit

Konsolat televizive nuk zënë shumë hapësirë. Këto janë si kabinete, përveç që janë shumë më të vogla. Konsolat televizive përbëhen nga një tryezë e lëvizshme që mund të zhvendoset nga një vend në tjetrin.

Njësitë bashkëkohore televizive

Këto lloje të njësive televizive janë të dizajnuara me stil. Së bashku me televizorin tuaj, ju gjithashtu mund të mbani libra dhe objekte në këto njësi televizive. Ju mund të blini për të gjitha këto njësi televizive në Karma.al.

Madhësia e Televizorit

Është e rëndësishme të zgjidhni një stendë me madhësinë e duhur pasi jo vetëm që keni nevojë për mbështetje të qëndrueshme dhe të guximshme për televizorin tuaj, por edhe për diçka që duket mirë ndërsa bëni punën e saj. Sigurohuni që gjerësia totale e mbështetësit të jetë më shumë se gjerësia totale e televizorit tuaj. Kjo është e rëndësishme për t’i dhënë televizorit tuaj një bazë të fortë. Gjëja tjetër që duhet mbajtur parasysh është që stenda të jetë në gjendje të mbështesë peshën e televizorit. Ka shumë kabinete të ndryshme televizive me modele të stendave të dyerve dhe këto vijnë në madhësi të ndryshme.

Madhësia e dhomës tuaj

Sasia e hapësirës që ju jepni në stendën tuaj televizive varet nga madhësia e dhomës tuaj, pasi kjo duhet të merret gjithmonë parasysh para se të zgjidhni ndonjë mobilje. Një dhomë e madhe bën thirrje për një stendë më të madhe sepse një stendë e vogël televizori Moderne me një mbështetëse dera do të humbet vizualisht. E gjitha ka të bëjë me shkallën. Një dhomë më e vogël mund të ketë nevojë për një stendë televizori me më shumë hapësirë, e cila ndihmon edhe në hapësirën e ruajtjes.

Hapsirë ruajtjeje

Sa hapësirë ​​magazinimi ju nevojitet? Kjo varet nga sa sende keni. A keni gjithashtu bokse me zë rrethues dhe pajisje shtesë audio dhe video? Disa prej jush mund të kenë koleksione DVD-je që duhet të ruhen gjithashtu siç duhet. Ju mund të dëshironi të vendosni gjithçka në një vend, në këtë rast mund t’ju duhet të kaloni përtej një stende të thjeshtë televizive dhe të kërkoni një qendër argëtimi.

Materiali

Druri është materiali më tradicional. Kompensata e rimesuar përdoret më së shumti në ndërtimin e stendave të televizorit, por gjithashtu mund të gjesh lloje të tjera druri. Rastësisht, kompensata është shumë më e fortë për të mbështetur peshën e rëndë se druri i vërtetë. Ju gjithashtu mund të gjeni material qelqi, çeliku, alumini dhe plastike moderne. Nëse keni fëmijë në shtëpi, mund të dëshironi të merrni parasysh dru. Qelqi i zbutur mund të ndahet në copa të vogla nëse bie ose merr një goditje.

Pamje dhe stili

Zgjedhja e pamjes dhe stilit të stendës tuaj Modern të televizorit do të jetë çështje e shijes personale. Ju mund të zgjidhni një stendë që përputhet me mobiljet tuaja ekzistuese sa më afër që të jetë e mundur.