Tapete Gome për Makina në Shitje – Bli Online

Zëvendësimi i tapetëve të makinës suaj jo vetëm që i jep përparësi ambientit të brendshëm të makinës, por mbron edhe tapiceritë origjinale të makinës suaj. Këta tapete gome për makina mbrojnë makinën tuaj nga konsumimi, lagështia dhe papastërtia.

Tapete Gome për Makina në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Hyrja në mënyrë të përsëritur në makinën tuaj me këpucë të lagura ose të pista mund të dëmtojë tapicerinë. Pa rrogozë, lagështia dhe papastërtitë kanë me shume mundesi te prekin pjeset e makines tuaj dhe madje mund të shkaktojnë njolla të përhershme në tapiceri. Nëse shumë lagështi futet në makinë brenda një periudhe të shkurtër kohe, ajo madje mund të rrjedhë deri në fund të makinës tuaj, duke rritur rrezikun e korrozionit. Rrobat e reja të makinave jo vetëm që zbukurojnë brendësinë tuaj por janë edhe funksionale. Sigurisht, tapetet e ndashëm janë gjithashtu praktikë, pasi ato mund të hiqen lehtësisht për pastrim.

Blerja e tapeteve të makinave të bëra me porosi tani eshte më e lehte se kurrë më parë. Kursejini vetes një udhëtim te shitësi dhe përfitoni nga çmimet shumë konkurruese për tapetet e makinave të reja që mund t’i blini në internet në Karma. al Ju nuk blini dyshekë makinash çdo ditë. Vetëm kur rrogozi i makinës tuaj është vërtet i veshur ose madje me copa dhe duke bërë pulla të bezdisshme në skaje, ju mund të konsideroni mundësinë për të blerë tapete të rinj makinash. Shpesh do të shihni oferta speciale nga dyqanet te tjera por cilësia e tyre nuk mund të krahasohet me atë të dyshekëve që mund të blini në internet nga Karma. Ne furnizojmë te gjithe shoferet me tapete për makina, të lidhura me fibra, velour ose deluxe. Në lidhje me shtresën e makinës velour, ju mund të përcaktoni përfundimin e deshiruar per materialin. Shiritat dhe filli i qëndisjes janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme për këto pjese makinash.

Cilësia e Tapeteve te Gomës për Makina që ne Disponojmë

Ne Karma.al tapeti i makinës është gjithmonë një blerje e mirë pasi të gjitha janë me cilësi të mirë dhe përmirësojnë pamjen e makinës tuaj. Megjithatë, ekziston një ndryshim midis tapeteve të makinave të lidhura me fibra dhe velour. Velour është bërë nga fibra sintetike të forta që kalojnë përmes mbështjellësit të rrogozit duke krijuar sythe që priten në një fazë të mëvonshme. Rezultati është një qilim i thurur fort me qime shumë të buta. Tapetet e makinave të lidhura me fibra janë bërë nga fibra sintetike që janë të endura së bashku me mijëra grepa të vogla duke rezultuar në një strukturë tipike të mrekullueshme. Të dy llojet e tapeteve të makinave të bëra me porosi janë të një cilësie të shkëlqyeshme. Ato ndryshojnë në dukje dhe kështu që kanë një pamje superiore nga ata normalet.

Si të marr Tapete Gome të Përshtatshme për dysheme për makinën time?

Per te gjitha automjetet

Në dyqanin tonë online, blerja e tapeteve së makinave është shumë e lehtë. Thjesht zgjidhni modelin e automjetit tuaj nën “dyshekët specifikë të dyshemesë” dhe dyshekët që përputhen me dyshemenë do të shfaqen direkt për makinën tuaj. Pavarësisht nëse vozitni një VW Golf VII, Opel Astra, Audi A3, apo Ford Fiesta, ne mund të ofrojmë një set dysheku specifik për dysheme për pothuajse çdo automjet.

Tapete Gome për Makina – Aksesorë të domosdoshëm për çdo makinë

Shumica e njerëzve kalojnë maksimunin e kohës se tyre në makina pas shtëpisë dhe zyrave të tyre kështu që nuk është gabim nëse ne e quajmë vetura jonë është një shtëpi e dytë për ne. Ju duhet të kujdeseni për makinën tuaj si shtëpia juaj, askush nuk dëshiron të udhëtojë me një makinë të piste. Një ide e mirë është të vendosni tapete të mirë dhe të qëndrueshëm të dyshemesë në makinën tuaj, të cilat mbrojnë maksimalisht interiorin e makinës tuaj nga papastërtitë, balta, vaji, uji, etj. Për shkak se sa herë që futeni në makinën tuaj sillni të gjitha papastërtitë dhe materialin tjetër të mbeturinave. Këto rrogozë hiqen lehtë çdo herë që dëshironi t’i pastroni ose lani.

Eksploroni në Internet Produktet e Tapetave Gome për Makina

 me dizajne të ndryshme në madhësi sipas modelit të makinës sepse  ka kaq shumë modele makinash në treg sa është shumë e vështirë për një shitës me pakicë që të paraqese te gjitha modelet. Por kjo nuk eshte e njejta gje edhe është e vështirë të gjesh dyshekë makinash në tregun jashtë linje edhe për ty. Për shkak se ka kaq shumë llojeautomjetesh ne qarkullim. dhe duhet më shumë kohë për të gjetur dyqanin dhe për të marrë vendimin se cili lloj tapeti është më i miri për automjetin tuaj ne cmimin me te lire.

Pyetjet e bëra më shpesh

Cilat janë përfitimet e të pasurit tapete dyshemeje dhe bagazhi?

Një shtresë dyshemeje e personalizuar me cilësi të lartë ka aftësinë të përmirësojë shkëlqyeshëm interiorin e makinës suaj. Prandaj, shtimi i tapeteve të rinj është një mënyrë super për xhepat për të rritur funksionalitetin dhe komoditetin e makines tuaj. Për më tepër, ato ruajnë interiorin e automjetit tuaj nga mbeturinat dhe konsumimi i përditshëm, duke ruajtur kështu vlerën e makinës suaj. Së fundmi, tapetat anësorë të shoferit mbrojnë këpucët duke thithur papastërti dhe lagështi.

Këshilla për përdorimin e tapetave të makinave

Për të pastruar gominat e makinave tuaja, në shumicën e rasteve do të jetë e mjaftueshme larja e tyre në ujë të ngrohtë. Nëse ndotja është e rëndë, atëherë rekomandohet të përdorni një produkt të veçantë, për shembull, goma dhe agjent të tjerë të kujdesit për pjesët e gominave te makinave. Ju nuk duhet të lani produktet në temperaturë ambienti më të ulët se 0 ° C, sepse ekziston rreziku i shfaqjes së çarjeve dhe krisjeve.

Tapetet e gomës së dyshemesë së makinës të bëra prej pëlhure nuk duhet të goditen sepse mund të dëmtoni materialin. Zakonisht furçat dhe pastruesit vakum përdoren për heqjen e ndotjes. Gjithashtu, përdoren dhe rondele presioni. Por ekziston rreziku i dëmtimit të pëlhurës në presion shumë të lartë të ujit, kjo është arsyeja pse nuk rekomandohet të ndizni pajisjen me kapacitet të plotë dhe ta afroni zorrën në dyshek më afër se 20 cm.

Ju nuk duhet të përdorni një lavatriçe. Për më tepër, nuk rekomandohet të shtrihen shtrojet. Ato duhet të thahen në pozicion vertikal. Për heqjen e vështirë të ndotjes duhet të aplikoni produkte speciale pastrimi ose të përdorni shërbime të pastrimit të specializuar.