Video Games për Fëmijë në Shitje – Bli Online

Çdo fëmijë pëlqen video lojra me cilësi dhe përmbajtje të mirë. Nëse fëmija juaj ka parë kohët e fundit një nga miqtë e tij duke luajtur në një tastierë lojrash, ka shumë mundësi që ju të merrni një kërkesë për të njëjtën gjë.

Video Lojra për Fëmijë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Në Karma.al, ne kemi një gamë të gjerë të video-lojërave dhe më shumë për ju nga ku mund të zgjidhni. Nga konsolat ​​e lojërave te Consolat e Video-Lojërave për fëmijë, muzikantët për fëmijë, Media Game Player & Konsollat ​​e lojrave me wireless dhe më shumë, ka diçka këtu për çdo nevojë dhe kërkesë. Të gjitha këto lojëra janë në dispozicion me çmime të volitshme dhe të arsyeshme. Ju do të jeni në gjendje të gjeni produktin që fëmija juaj kërkon me një çmim që bie në buxhetin tuaj mujor të blerjes së video-lojrave.

Prodhuesit kryesorë të konsolave të lojrave dhe markat e video-lojërave shesin produktet e tyre në portalin tonë në internet në Karma.al. Emrat kryesorë si Shop & Shopee, Delhi Haat, Parv Collections, Kritigya Enterprises, PTCMart, Eklavya dhe shumë të tjerë janë në dispozicion në portalin tonë. Për të gjithë ju prindër që punoni dhe që kërkoni të Blini një tastierë lojrash online për djem dhe vajza në Shqipëri, Karma.al është vendi ku duhet të shfletoni. Përveç video-lojërave dhe konsolave të lojrave, ne gjithashtu shesim lojëra tavoline, sete ndërtimi, lojëra me letra, instrumente muzikorë, lodra dhe më shumë në portalin tonë.

Të gjitha këto produkte ndihmojnë në rritjen dhe zhvillimin e përgjithshëm të fëmijës tuaj. Ju mund të gjeni oferta të mahnitshme, ulje për të gjithë artikujt që janë në dispozicion në portalin tonë Karma.al. Prindërit nga i gjithë vendi blejnë produkte për fëmijë në portalin tonë. Ju mund të blini edhe disa lloje të tjera lodrash në Karma.al. Disa nga lodrat e tjera që kemi në portalin tonë përfshijnë lodra të hedhura, lojëra bordi, lojëra me letra, lodra të lëmuara, lodra prej pellushi, kukulla dhe shtëpi kukullash, dhe shumë më tepër. Të gjitha produktet që shesim janë në dispozicion me çmimin më të mirë në Shqipëri. Karma.al i bën blerjet të përshtatshme për prindërit dhe individët që punojnë sepse nuk keni nevojë të largoheni nga shtëpia ose zyra juaj për të blerë produktet. Ju mund të bëni porosinë tuaj për mallra nga pothuajse kudo. Nëse vendosni të bëni porosinë për artikujt që ju kërkojnë nga telefoni juaj gjatë udhëtimit tuaj me tren për në punë, ose dëshironi ta vendosni porosinë natën vonë pasi fëmijët tuaj të kenë shkuar për të fjetur, nuk ka kufizime kohore.

Karma.al ka të Gjitha Video Lojrat që ju Nevojiten

Konsolat ​​e lojërave dhe video-lojërat që shesim në portalin tonë provojnë të jenë jashtëzakonisht të dobishme nëse doni t’u jepni fëmijëve tuaj diçka për të argëtuar me orë të tëra. Këto konsola lojrash dhe video-lojërash janë jashtëzakonisht argëtuese dhe varëse dhe mund të luhen gjithashtu me shumë lojtarë. Nëse fëmija juaj ka ftuar disa miq të tij, të gjithë së bashku mund të luajnë disa nga lojërat video që kemi. Përveç konsolave, ne gjithashtu kemi CD-të dhe fishekët e lojërave që kërkohen.

Të gjitha këto konsola lojrash dhe video-lojëra janë të lëvizshme dhe shumica e tyre mund të lidhen me televizorin tuaj. Rekomandohet përdorimi i televizorit ndërsa luani këto lojëra. Ekrani i madh i televizionit parandalon që sytë e fëmijës tuaj të lodhen kur ai po luan lojëra për disa orë në një shtrirje kohore. Shumica e televizioneve inteligjente janë në përputhje me video-lojërat që shesim në portalin tonë. Karma.al gjithashtu ka kabujt dhe telat që mund t’ju duhen për të lidhur konsolën e lojrave me televizorin tuaj.

Karma.al gjithashtu ofron kode promocionale për klientët e saj. Me aplikimin e kodit promovues në kohën e blerjes, ju mund të merrni zbritje të mëtejshme në çmimet tashmë të zbritura. Kështu që, herën tjetër që do të duhet të blini një tastierë lojrash për fëmijën tuaj, futuni në portalin tonë për të gjetur një të saktë. Ne kemi një listë të gjatë të konsolave të lojrave dhe video-lojërave për të zgjedhur. Ju madje mund t’i tregoni fëmijës tuaj imazhet e produkteve në dispozicion para se të bëni zgjedhjen dhe blerjen përfundimtare. Sapo të filloni të bëni blerje me ne, do të vazhdoni të ktheheni edhe për më shumë.

Blini Video Lojërat më të Fundit Online në Karma.al

Lista e lojërave që duhet të keni për çdo lojtar:

  • Për PS4: Grand Theft Auto V, Far Cry 4 (Edicion i Kufizuar), Call of Duty: Black Ops III
  • Për PS3: WWE 2K16, Call of Duty: Ghosts, Red Dead Redemption, Watch Dogs
  • Për Xbox One: Quantum Break, Mortal Kombat XL, FIFA 14
  • Për Xbox 360: Rise of the Tomb Raider, Halo 4 (Game of the Year Edition), Hitman: Absolution
  • Për PSP & PS Vita: Ben 10: Alien Force, Metal Gear Solid Peace Walker, Need For Speed: Undercover, 300: Mars to Glory

Tani që e dini listën e lojërave të domosdoshme për çdo platformë, gjëja tjetër që duhet të bëni është – thjesht futuni në dyqanin tuaj të preferuar elektronik dhe blini lojëra në Karma.al. Blerja në Karma.al e lojërave dhe aksesorëve të lojërave është e lehtë, e sigurt dhe e përshtatshme.

Video Lojërat në Internet: Gjeni Lojëra për Konsola të Ndryshme

Planifikimi i një shëtitje çdo ditë është i pamundur. Por pjesa e trishtuar është: fëmijët e mërzitur në shtëpi. Të njëjtat lodra të vjetra, të njëjtët katër mure dhe të njëjtat ambiente. Fëmijët duan të argëtohen dhe kënaqen dhe një nga mënyrat më të mira për ta mbajtur këtë është duke blerë lojëra në internet. Ju keni lojëra me qitje, lojëra me garë makinash, lojëra me biçikletë, lojëra luftarake dhe shumë më tepër që mund të zgjidhni në përputhje me shijet e fëmijës tuaj. Në këtë mënyrë, ju jeni të kursyer nga të gjitha ligësitë dhe mërzitjet që përndryshe do të duhet të duroni. Dhe fëmijët tuaj gjithashtu gëzojnë një sërë përfitimesh njohëse si përmirësimi i vëmendjes hapësinore, ndjeshmëri më e mirë e kontrastit vizual dhe më e rëndësishmja, aftësia për të bërë shumë detyra. Lojërat janë gjithashtu të njohura për të parandaluar probleme si disleksia, ambliopia dhe impulsiviteti i tepërt. Dhe me gamën e lojërave të disponueshme në Karma.al, blerja për të blerë lojëra që fëmija juaj do të pëlqejë nuk do të jetë e vështirë.

Lojëra për PS4-PS5

E ndërtuar nga Sony, PS4 është një nga tastierat e lojrave më të rafinuara. Megjithëse e vogël dhe e hijshme, kjo tastierë lojrash ka një fuqi të jashtëzakonshme lojrash me pamje që të lë pa frymë që sigurojnë ngjyra të gjalla dhe të shndritshme. Dhe mund të blini në internet për të gjetur një larmi të gjerë lojërash të krijuara për këtë tastierë lojrash. Për ata që pëlqejnë lojëra me revole të personit të parë, seria Call of Duty ka lojëra të ndryshme që vendosen në kohën e Luftës së Dytë Botërore, si dhe në kohën futuristike. Përveç kësaj, ju gjithashtu keni një sërë lojërash me revole të personave të tretë si Watch Dogs dhe For Honor.

Ata që pëlqejnë lojërat me gara mund të shikojnë lojërat Need For Speed. Loja kryesisht sillet rreth garave në rrugë dhe është vërtet argëtuese. Përveç kësaj, do të gjeni gjithashtu një varg lojërash aventureske, lojëra horror dhe lojëra në grup që mund të blini për të shtuar larmi në koleksionin tuaj të lojërave PS4.

Lojëra për Xbox

Ndërsa bëni blerje për lojëra në Karma.al, do të gjeni gjithashtu shumë lojëra të krijuara për konsolën e lojrave Xbox. Krijuar nga Microsoft, kjo është një tjetër tastierë lojrash shumë e famshme. Disa lojëra të njohura të qitjes janë Call of Duty, Far Cry dhe Battlefield. Ata që i duan garat mund të hedhin një vështrim në seritë Need For Speed, TrackMania Turbo, The Crew dhe Forza Motorsport. Përveç kësaj, ju keni lojëra për palestër, ritëm, vjedhje dhe shumë më tepër që mund të zgjidhni.

Lojëra për Kompjuter

Nëse nuk keni një tastierë lojrash, nuk duhet të shqetësoheni. Ju ende keni një gamë të gjerë lojërash interesante që mund të zgjidhni si Grand Theft Auto, WWE, Tom Clancy, Assassin’s Creed dhe lojëra të ndryshme të tjera që mund të luhen në PC tuaj. Ka lojëra me qitje, lojëra me  gara me makina, lojëra me role, lojëra aventureske, lojëra horror, lojëra në grup dhe madje lojëra që lidhen me sporte si seria e famshme e lojërave të futbollit FIFA.