Scooter & Patina në Shitje – Bli Online

Po kërkoni grupin tuaj të radhës të patinave në një linjë, patina të vjetra, patina rolloer, skateboard ose skuter duke përfshirë edhe pjesë për scooter & patina? Karma.al ka një përzgjedhje të madhe të patinave nga markat kryesore si Blades, Adrenaline, Land and Sea dhe Voyager .

Pjesë për Scooter & Patina në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Ne në Karma.al, na pëlqen të stërvitemi fort kur bëhet fjalë për sportet, dhe e dimë që edhe ju të njëjtën gjë bëni! Dhe nganjëherë shtytja e vetes tuaj në kufirin e tyre ndonjëherë sjell dëmtimin e pajisjeve tona. Kjo është arsyeja pse ne mbajmë rezerva të të gjitha pjesëve rezervë thelbësore për të marrë përsëri patinat tuaja, nëse keni thyer ndonjë gjë. Rrotat, boshtet, jastëkët e frenave dhe mjetet mbajtëse janë vetëm disa nga pjesët që ne furnizojmë. Sepse nuk ka ndjenjë më të keqe sesa kur nuk mund të praktikoni sportin tuaj të preferuar për shkak të pajisjeve të dëmtuara!

Ne grumbullojmë një sërë ngjyrash, modelesh dhe stilesh për t’u siguruar që ne të kujdesemi për të gjitha moshat, gjinitë dhe preferencat.

Mos harroni të shikoni në gamën e madhe të aksesorëve mbrojtjes për patina nga kokoret dhe mbrojtëset / mbështetëset e gjurit dhe kyçeve. Të përshtatshme për të rriturit dhe fëmijët, këta aksesorë për patina u japin gjunjëve, bërrylave, duarve dhe kokës tuaj mbrojtje nga dëmtimet e mundshme.

Pjesë për Scooter & Patina në linjë për fëmijë:

Prindërit shpesh ankohen se fëmijët e tyre kalojnë më shumë kohë nga pajisjet mobile dhe TV sesa nga sheshi i lojërave. Por kur e bëni stërvitjen argëtim, është shumë më e lehtë – futni gamën tonë të patinave në linjë për fëmijë. Një fundjavë e kaluar në patinazhi do të kalojë në kohë të shkurtër, dhe patinat tona janë të mbushura me karakteristika sigurie për t’ju dhënë qetësi dhe detaje të mrekullueshme si frena me shkëlqim dhe panele shumëngjyrëshe për t’i mbajtur fëmijët tuaj të lumtur. Patinat tona ofrojnë cilësinë e rrëshqitjes, përshtatjen, kapjen e mirë dhe ju mund të rregulloni patinat deri në 3 madhësi për rritjen e këmbës së fëmijës suaj.

Patinat në Linjë për të Rritur:

Kur shikoni fëmijë që argëtohen mbi patinat e tyre, a dëshironi edhe ju që në një momoent të ishit fëmijë? Por pse? Patinazhi nuk është vetëm për fëmijët, prandaj mos hezitoni të blini një palë patina për veten tuaj. Në Karma.al, ne kemi një gamë të gjerë patinash për të rriturit. Me patinat tona në linjë, do të bëni patinazh në rrugët tuaja në çdo moment. Patinat tona në linjë janë të dizajnuara me lidhëse të qëndrueshme, rreshtime interesante dhe fiksime të shumta për të mbajtur këmbën tuaj të sigurt. Ato gjithashtu vijnë në një varg stilesh duke përfshirë të zezën me shkëlqim – ideale për patinazhin urban ose udhëtimin tuaj në mëngjes – dhe modele të guximshme gjithashtu.

Vetëm Aksesorë të Markës për Patinazh, Vetëm për Ju

Patinatorët përfshijnë veten në një gamë të gjerë marifetesh me oktan të lartë. Prandaj, rrit mundësinë e mavijosjes ose dëmtimit serioz. Shumica prej nesh dinë të ngasin biçikletën. A e mbani mend atë fazë të veçantë kur po mësonit si ta ngisnit? Ne duhet ta kemi dëmtuar veten të paktën një herë ndërsa përpiqemi ta mësojmë atë. E njëjta logjikë vlen edhe për patinatorët. Dikush bie më shumë se një herë ndërkohë që mëson gjërat themelore siç është ruajtja e ekuilibrit. Kështu, të gjithë patinatorët amatorë, si dhe patinatorët me përvojë kanë nevojë për një tërësi aksesorësh që mund t’i mbrojnë ato, siç janë syzet e patinazhit.

Përdorini Patinat Tuaja Deri sa Rrotat të Digjen!

Patinazhi është një sport mjaft entuziazmues. Hapi i parë në patinat me rrota është gjithmonë pjesa më e sikletshme dhe e frikshme në një farë pike. Të mësuarit për të ruajtur ekuilibrin tuaj me patinat e lëvizshme është thjesht një detyrë. Sidoqoftë, duket mjaft si një arritje sapo të kuptojmë nuancat themelore të patinazhit. Nuk mund të mësohet se si të bësh patinazh pa rënë një ose dy herë. Është një mësim i vështirë, por duhet ta kalosh atë. Për ta bërë pak më të lehtë për ju, merrni kompletin mbrojtës të patinazhit nga koleksioni ynë. Ky komplet përbëhet nga roje sigurie për bërrylat, gjunjët, duart dhe kokën tuaj. Përdorni sa më mirë këtë komplet mbrojtës për patinazhin. Në mënyrë të ngjashme, mund të kërkoni edhe një maskë për fytyrën gjatë patinazhit. Këto maska fytyre për patinazh janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme. Syzet e patinazhit u japin syve tuaj mbrojtje të plotë kundër grimcave të pluhurit, erës, etj. Kokoret mbrojnë kokën tuaj nga dëmtimet serioze që madje mund të kenë pasoja serioze gjatë gjithë jetës.

Zgjidhni nga Skuterat Tanë

Modelet tona të ndryshme të skuterit janë ndërtuar për siguri dhe shpejtësi. Secili vjen me karakteristika unike për të përmirësuar udhëtimin tuaj. Secili nga skuterët tanë të renditur më poshtë do të përmbushë në mënyrë të përsosur nevojat tuaja, pavarësisht nëse jeni duke praktikuar hile në pjesën e patinave ose duke marrë pjesë në një konkurs të ardhshëm.

Për shembull, skuteri AO Delta përmban binarë të integruar për të zvogëluar fërkimin. AO Stealth 3 ka një frenim të rregullueshëm për frenim në çdo shpejtësie. Envy KOS S3 Heist ka doreza të buta me funde të përbëra me shufra najloni.

Pjesë Profesionale për Skuterat

Historia e skuterit për manovra është relativisht e shkurtër, por brenda pak vitesh, industria e skuterit është rritur për të përfshirë një numër të madh prodhuesish që përpiqen të bëjnë produktet më të mira për ngarësit në të gjithë botën. Ndryshe nga skuteri me kick, këta skutera duhet të jenë jashtëzakonisht të fortë dhe të qëndrueshëm, gjë që vë një kërkesë të madhe për çdo pjesë të skuterit. Si rezultat, prodhuesit e skuterëve të plotë për manovra dhe pjesëve profesionale të skuterëve specializohen në dizajne me një copë, dhe produkte të lehta, por të qëndrueshme dhe ndërsa popullariteti i skuterëve marifet vazhdon të rritet, tregu vazhdon të zgjerohet me produkte të reja dhe prodhues të rinj. Këtu në Karma.al, ne jemi krenarë që kemi gjithnjë pjesët më të reja dhe më në trend për skuterat. Pra, nëse jeni duke kërkuar për këtë ju keni ardhur patjetër në vendin e duhur.

Gjeni Pjesët më të Mira për Skutera Këtu në Karma.al

Të gjitha pjesët e ndryshme të skuterave profesionalë dhe për manovra në këtë kategori janë për skuterat për manova dhe profesionalë. Me gamën tonë të gjerë të pjesëve për skutera, ju mund të personalizoni skuterin tuaj ose mund të zëvendësoni pjesë këmbimi të prishura ose të konsumuara. Mos harroni të lexoni specifikimet e produktit për t’u siguruar që pjesët që zgjidhni janë në përputhje me njëra-tjetrën ose me skuterin tuaj. Nëse keni nevojë për më shumë se një pjesë, shpesh do të jetë një ide e mirë të zgjidhni produkte nga i njëjti prodhues. Disa pjesë profesionale të skuterave duhet të jenë në gjendje të zgjasin për ca kohë, ndërsa nga pjesët rezervë pritet një jetëgjatësi më e shkurtër, të tilla si shiritat kapës dhe mbrojtëset. Sidoqoftë, këto pjesë janë mjaft të lehta për t’u zëvendësuar dhe gjithashtu të lira.