Çanta & Portofola për Meshkuj në Shitje – Bli Online

Çantat & portofolat për meshkuj kanë qenë gjithmonë aksesorët më të rëndësishëm. Pavarësisht nëse do të shkoni në një dyqan ushqimesh pranë, ose me pushime, pa një portofol, ju jeni pothuajse i “paaftë” ose jo i rregullt nëse mund ta themi kështu.

Çanta & Portofola për Meshkuj në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Portofolat për meshkuj dhe portofolet për gratë nuk përdoren vetëm për të ruajtur paratë tuaja të vlefshme, por dokumente të tjera thelbësore si kartat e kreditit dhe debitit, patentë shoferi, kartë identiteti dhe kartë telefoni. Në shumë raste, nuk doni të mbani çanta të mëdha. Në vend të kësaj, ju jeni duke kërkuar një portofol që mund të përshtatet për të gjitha sendet tuaja, duke përfshirë telefonin dhe çelësat tuaj. Dhe për të mos harruar, ato nuk janë vetëm funksionale, por gjithashtu vendosin ekspozimin tuaj të stilit në një farë pike. Ne e kuptojmë plotësisht ekuilibrin aq të nevojshëm të funksionalitetit dhe stilit dhe ju sjellim një mori portofolash për meshkuj dhe gjithashtu portofola për gratë për të zgjedhur që mund t’i beni dhurata.

Zgjedhja e një portofoli nuk është saktësisht shkencë rakete nëse e dini se çfarë ju nevojitet vërtet. Disa nga faktorët që duhet të mbani mend gjatë zgjedhjes së portofolave për meshkuj dhe për gra janë stili, ndarjet, pëlhura, ngjyrat dhe funksionaliteti. Nëse i keni këto në vend, atëherë zgjedhja e një portofoli do të jetë shumë e lehtë për secilin nga ju.

Llojet e Portofolave për Meshkuj Gents – Cili Është Specialiteti?

Dyfish klasike

Portofoli Bifold ose dyfish klasik është i vjetër dhe me një dizajn të thjeshtë. Portofolët Bifold për burra kanë një natyrë të stilit të lartë. Çfarë është më elegante se e jashtëzakonshme? Nëse hidhni një vështrim në të gjithë portofolat, dyfishi klasik ka trashësinë minimale, kështu që është më i hollë ndonjëherë.

Portofoli Trifold

Portofolët e trefishtë ose Trifold vijnë në dy rrokullisje, dhe burrat kanë interes të blejnë një portofol të trefishtë. Ju jep rehati dhe ju mund të mbani para dhe karta në të.

Portofoli Money Clip (Kapset e Parave)

Portofolat e kapëseve të parave renditen si portofolet më të mirë për meshkuj dhe ata që duan të mbajnë peshë të thjeshtë në xhep dhe që urren pamjen e fryrë, ky portofol i kapëses së parave shton aftësinë në një masë më të madhe.

Lloji më i Shitur i Portofolave

 • Portofolat Burkley
 • Portofolat Calvin Klein
 • Portofolat  Chabo
 • Portofolat kauboj
 • Portofolat Furla
 • Portofolat  GUESS 
 • Portofolat Legend
 • Portofolat  Liebeskind
 • Portofolat  Mywalit
 • Portofolat  Ted Baker
 • Portofolat  Tommy Hilfiger
 • Portofolat  Valentino

Karakteristikat e Çantave dhe Portofolave Tanë për Meshkuj

Çantat dhe portofolat për meshkuj Brenda do të jenë një lehtësim për xhepat tuaj. Barra e rezistencës është zhdukur sepse pantallonat janë akoma vend ku mund të mbani çelësat, portofolin, celularin dhe sa më shumë gjëra të duan në xhepa, sepse me koleksionin tonë të çantave dhe portofolave nuk do të keni nevojë t’i përdorni më kurrë.

Çanta dhe Modele Portofolash që Mund t’i Gjeni në Karma. al

Ka shumë modele çantash dhe portofolash për meshkuj të larmishme të disponueshme në faqen tonë të internetit. Të bëra prej najloni, kanavacë ose lëkure sintetike, dhe me ngjyra të ndryshme ose kombinime të materialeve; Ato janë aksesorë rezistentë, me një madhësi të vogël për t’i transportuar në mënyrën më praktike të mundshme dhe me kapacitetin e mjaftueshëm dhe më të nevojshëm për të përfituar sa më shumë prej tyre. Çanta të tipit çanta mbi supe, pako fanny, portofola, çantat e dorës dhe mbajtësit e kartave janë disa nga aksesorët për meshkuj që do të dëshironi të keni.

Avantazhet e Blerjes së Çantave dhe Portofolave në Karma. al

Mos e humbni tuajin, nëse nuk keni provuar komoditetin e mbajtjes së një çantë shpatullash, çante dore ose pako fanny, është koha e përkryer për ta bërë këtë, zgjidhni atë që ju pëlqen të mos dilni pa atë nga shtëpia!

Çantat dhe Portofolat më të Kërkuar të Sezonit 

Portofolat për meshkuj janë rishpikur duke përfshirë ndarje të ndryshme, duke zgjeruar kapacitetin e tyre, duke respektuar madhësinë e tyre dhe me dizajne të thjeshta, me gdhendje, logo ose prerje, dhe me ngjyra të errëta për t’i bërë ballë përdorimit të përditshëm. Portofolat e printuar janë moda e fundit, me kafka, harta, kafshë shtëpiake, vija etj., Ato janë krijuar për burrat më të guximshëm. Mbajtja e portofolit është e lehtë, aji përshtatet në mënyrë të përsosur në xhepin e pantallonave ose në xhep të këmishës, por më praktike është që nëse mund të transportohet në një çantë, ta inkorporojë atë në rrobat tuaja, do të shihni sa e mirë është, sa e rehatshme është është të mbani gjithçka në një vend dhe lirinë e lëvizjes që do t’ju lejojë, do të jetë aksesori juaj thelbësor !

Portofola Lëkure për Meshkuj – Ndjeni Elegancën!

Bërja e pazarit është një kohë emocionuese kur e kaloni me familjen. Ditët e fundit, shumica e blerjeve janë transaksione me karta në krahasim me paratë në dorë. Pra, një mbajtës i thjeshtë i kartelës është zgjidhja më e mirë në këtë rast. Portofolat për mbajtjen e kartave, të dizajnuar me material të lehtë, janë komodë dhe të thjeshtë për t’u përdorur. Portofolët për meshkuj të bërë me lëkurë cilësore kanë qëndrueshmëri dhe forcë. Prandaj, një portofol prej lëkure ka një datë skadence më shumë se pesë vjet. Është interesi juaj të zgjidhni portofolin më të mirë nga portofolët prej lëkure për meshkuj.

Nëse po planifikoni të blini një portofol të përsosur që përputhet me qëndrueshmëri, tregu në internet është këtu. Pasqyrimi i thjeshtësisë dhe i pamjes qëndron te veshja që rrezaton modën dhe aksesorët që zgjidhni. A e dini se ku qëndron trendi më në modë? Është në thelbin e së re-së ose më të fundit. Një veshje e re, një portofol i ri, këpucë të reja dhe një model i ri i flokëve shkëlqen në lidhje me qëndrimin që keni.

Portofoli për Meshkuj me Personalizim

Ndërkohë që portofolët për meshkuj prej lëkure vijnë në dizajne të ndryshme. Shanset janë që portofoli juaj të duket thjesht i ngjashëm me të gjitha portofolet e tjerë. Sa ndryshe mund të duket një portofol klasik? Ju mund ta bëni portofolin tuaj me të vërtetë unik me mundësinë në Karma. al për të personalizuar portofolin tuaj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni opsionin e personalizimit gjatë blerjes së portofolit që keni zgjedhur dhe të futni detajet tuaja siç janë inicialet ose emri për ta bërë atë të personalizuar.

Kërkimet më Popullore

Portofoli me dritaren e Id-së

Portofol me xhep monedhash

Portofol vertikal

Portofolin e gjirit

Portofol Kaf për meshkuj e personalizuar

Portofol blu

Portofol jeshil

Portofol rozë

Portofol vjollcë

Portofol ari

Portofol me palosje të dyanshme

Portofol gri.