Sandale & Këpucë për Femra në Shitje – Bli Online

Sandalet & këpucët janë një nga zgjedhjet më të preferuara nga femrat për shkak të komoditetit të tyre të zgjatur. Kjo i lejon këmbëve të qëndrojnë të relaksuara ndërkohë që ecni, kërceni ose kryeni ndonjë aktivitet.

Sandale & Këpucë për Femra në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing all 10 results

Showing all 10 results

Sandalet & këpucët i japin një pamje të modës, dhe kështu femrat e të gjitha grupmoshave mund të veshin këto sandale me çdo veshje për çdo rast. Ato mund të shoqërohen lehtësisht me veshjet e rastësishme për të dhënë një pamje të modës dhe elegante.

Sandalet për gra shfaqin gjithmonë një deklaratë stili, dhe si çdo aksesor tjetër i modës, ato mbajnë një vend thelbësor në veshjet e grave. Nëse jeni duke stiluar veshjet e zyrës suaj, ose duke i veshur për një mëngjes të vonë me miqtë tuaj, ose duke i veshur për një takim kafeje në mbrëmje, sandalet janë një zgjedhje perfekte.

Tani mund të blini sandale për gra në internet në Karma.al që ofron një koleksion të gjerë për të zgjedhur. Gama e stileve të ngushta dhe të ndërprera të Karma.al janë në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash që përputhen me çdo veshje dhe çdo rast, qoftë natën e Barbecue-s apo një festë në plazh.

Karma.al ka një gamë të gjerë sandalesh për gra në trëndafila të butë, tans neutrale, lëkure të sandaleve prej lëkure të zeza metalike dhe klasike, me thembra të sheshta dhe platformë që i përshtaten pamjes suaj individuale.

Karma.al ka një gamë kaq mahnitëse të sandaleve për gra sa është e vështirë të rezistosh. Nëse po kërkoni një pamje më të relaksuar, mund të zgjidhni një sandale të sheshtë në një ton neutral. Sandalet e zeza nga Karma.al janë një simbol i deklaratës pasi ato mund të bashkohen lehtësisht me çdo veshje. Sidoqoftë, nëse jeni duke kërkuar diçka xhazi që i shton vëmendjen veshjes tuaj, atëherë sandalet e sheshta të zbukuruara janë një mundësi e shkëlqyer.

Në mënyrë të ngjashme, nëse doni të krijoni një pamje të ngritur, atëherë sandalet me pykë janë një zgjedhje perfekte. Ato janë të shkëlqyera për të shtuar një pamje retro në stilin tuaj. Mulet janë gjithashtu një stil fantastik pasi thjesht mund t’i kaloni pa asnjë stres. Ata janë gjithashtu mjaft të rehatshëm dhe pa bujë. Sandalet e platformës nga Karma.al janë në dispozicion në ngjyra dhe stile mahnitëse, dhe me çmime të tilla të volitshme, ju lehtë mund të zgjidhni palën tuaj të preferuar.

Sandalet e sheshta janë perfekte për t’u bashkuar me culottes, xhins, fustane të rastësishëm, pantallona të shkurtra për të kanalizuar elegancën tuaj të brendshme retro. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një palë me ngjyra shokuese nëse po kërkoni të nxjerrni në pah veshjen tuaj. Sandalet e bardha janë një palë e gjithanshme dhe mund të kombinohen me veshje shumëngjyrëshe, kështu që krijon një pamje delikate.

Llojet e Këpucëve & Sandaleve

Teoria Rastesishme e Këpucëve Uber-Cool

Nëse stili i veshjeve të ngushta është gjëja juaj, mos mendoni më shumë dhe kombinoni pjesët tuaja jashtë shërbimit me këpucët e rastësishme të disponueshme në raftet tona në internet. Pëlhurë e zbukuruar, e qëndisur, metalike, me pak thembra – përmendni detajet që dëshironi në gishtat tuaj dhe gjeni këtu në koleksionin tonë. Pasi të keni shënuar fustanin tuaj, është koha të zbuloni që çifti ideal të përputhet me vipat tuaja të vajzave të ftohta. Thjesht hidhni një vështrim të shpejtë në koleksionin tonë dhe qëndroni në modë duke zotëruar një të tillë.

Nga thembra deri te gishti

Takat e duhura me siguri do t’ju çojnë në vendet ku nuk keni qenë kurrë, edhe kjo pa asnjë lloj dhimbjeje dhe keqardhje. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për një ngjarje pas party-t ose një kokteji, shtoni disa cm në fizionominë tuaj. Ne kemi takat e llojit kotele për të marrë pamjen e plotë të veshjes tuaj urbane ndërsa takat ultra të larta janë atje për të shtuar dramacitet në këmbët tuaja për stilin pas errësirës. Weds po kalojnë një moment edhe një herë. Ato janë aq komode në krahasim me stiletot dhe takat e tjera të larta që nuk mund të mos i përmbahemi këtij stili klasik. Dhe kur jeni shumë dembel për të mbajtur ekuilibrin gjatë gjithë ditës, kaloni në thembra të trasha dhe të pomponi pamjen tuaj të përditshme pa mundim. Duket si një larmi e madhe e takave.

Çizme për gra

Dimri është një nga sezonet më të paqëndrueshme nga të gjitha stinët, pasi zgjohemi duke mos ditur se si do të vishemi. Një ditë, është thjesht një triko e thjeshtë me çizme, dhe të nesërmen urojmë që të shkojmë vetëm në punë me pizhame. Vizatoni frymëzime nga personazhet tuaj të famshëm të veshur me Uggs dhe çizme të larta deri në Gjunjë pa bërë shumë harxhime, ose eksploroni stile nga epoka Viktoriane, për shembull – çizmet Chelsea. Nuk mund të gjeni gjatësinë e duhur të çizmeve? Mos u shqetësoni! Edhe këtu kemi zgjidhjen tuaj. Eksploroni një koleksion të gjerë çizmash që mbulojnë këmbët sipas nevojës tuaj.

Vishuni me atletet tuaja të preferuara

Duke ju bërë thirrje të gjitha grave të bukura me një shpirt sportiv të pamposhtur, kjo pjesë flet stilin tuaj me një freski të ftohtë. Bëni një deklaratë sportive-elegante me koleksionin tonë të atleteve dhe këpucëve të zbukuruara me printime sipas preferencave. Përziejini dhe përputhini numrat mini me atlete dhe voila – veshjet verore sapo u bënë më të thjeshta për tu stiluar tani. 

Këpucë verore

Për të hyrë në atë fazë përvëluese të verës me lehtësinë më të madhe, ne tashmë kemi zgjidhur disa prej sandaleve dhe sheshkave tona të preferuara ekskluzivisht për ju. Na besoni, nuk do të doni të ktheheni përsëri në ato lidhëse, thembra ose kopsa të komplikuara në çdo kohë; të paktën jo derisa shtatori të rrotullohet. Ne nuk po flasim vetëm për ndonjë gabim të lehtë, sepse pamja juaj meriton një prekje përfundimtare që është po aq stil përpara sa pjesa tjetër e saj. Kjo është kur komoditeti, moda dhe funksionaliteti bashkohen në një taban.

Dyqani i Këpucëve të Preferuara për Gra në Shqipëri

Ne besojmë se këpucët në modë duhet të duken të shkëlqyera, të përshtaten në mënyrë perfekte dhe të jenë të përballueshme për të gjitha gratë. Blerja e këpucëve për çdo rast nuk është më një kënaqësi e kushtueshme, veçanërisht kur bëhet fjalë për koleksionin tonë të stileve të domosdoshme. Duke ofruar një përvojë blerjeje në internet që është pa mundim dhe kënaqësi, ne jemi një nga dyqanet e këpucëve në internet që adhuruesit e modës në të gjithë Shqipërinë nuk mund t’i rezistojnë kurrë. Po kërkoni dyqane këpucësh që ofrojnë një gamë të madhe stilesh dhe markash në një gamë madhësish? Ne jemi destinacioni juaj nga ku ju mund të zgjidhni. Koleksioni ynë online i këpucëve përmban marka sinonime me elegancën, komoditetin dhe vlerën. 

Rreth Karma.al

Kur bëhet fjalë për këpucët e rehatshme për gra në Shqipëri, mos kërkoni më shumë se Karma.al. Gama jonë e fundit ofron çizme, këpucë, takë, sandale, atlete dhe koleksion tonë sportiv me peshë ultra të lehtë BZees, të gjitha këto ju mundësojnë të dukeni shkëlqyer dhe të udhëheqni stilin tuaj të jetës moderne të zënë, pa prishur rehatinë.

Mes ndërrimeve kulturore të viteve 1920 të zhurmshme, Karma.al u bë e njohur në Shqipëri për këpucët për gra që kombinonin stilet e tanishme, femërore me një nivel komoditeti kurrë më parë të menduar të jetë e mundur.

Gjatë viteve që kemi hedhur pas, Karma.al është bërë ‘këpuca me përshtatjen e bukur. Sot, ne vazhdojmë të specializohemi në këpucë mjaft të rehatshme për t’u veshur gjatë gjithë ditës dhe gjatë mbrëmjes, duke ofruar dizajne elegant, modeste që bashkohen aq mirë me veshjet tuaja, jetën tuaj dhe stilin tuaj unik.