Telefon Oppo në Shitje – Bli Online

Telefonat celularë sidomos telefonat Oppo kanë ndryshuar jetën tonë në mënyrë drastike që kur institucioni i tyre i lançoi për herë të parë për njerëzit që të ishin në gjendje të bashkëvepronin vetëm me të afërmit dhe të dashurit e tyre përmes telefonatave dhe mesazheve.

Telefon Oppo në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Ndërkohë që koha kaloi dhe teknologjia evoluoi, markat e telefonave celularë filluan të prodhonin telefona celularë me një ekran më të madh dhe një ekran me ngjyra që mund ta lejojnë përdoruesin të dëgjojë muzikë gjatë lëvizjes dhe ta përdorë atë për një mori qëllimesh si vendosja e zileve, alarmeve rikujtuese dhe bërjen e fotografive . Për më tepër, në dekadën e fundit apo më shumë ka pasur një rritje të madhe në numrin e veçorive të ofruara nga një telefon celular ose cilësohet si smartphone. Telefonat celularë u bënë telefona inteligjentë kur ata ishin në gjendje të kryenin shumë detyra për të cilat ne kishim nevojë për një kompjuter portativ ose një kompjuter si hartimi dhe përgjigjja në email, hyrja në faqet e internetit të mediave sociale, kryerja e pagesave në internet, shikimi i filmave dhe arritja nga një vend në tjetrin me ndihma e hartave në internet.

Në ditët e sotme, telefonat inteligjentë vijnë me veçori që e bëjnë jetën tonë më të thjeshtë, dhe përdorimi i markës së duhur të telefonit celular është çelësi për të blerë telefonin e duhur celular. Karma. al është një nga portalët kryesorë të blerjeve në internet në Shqipëri nga ku mund të blini telefona inteligjentë nga markat e njohura të celularëve si Apple, Redmi dhe Samsung, për të përmendur disa. Një markë smartphoni që sigurisht mund të merret në konsideratë janë celularët Oppo për shkak të cilësisë së jashtëzakonshme të telefonave Oppo, pasi ato vijnë me të gjitha tiparet e ditëve moderne dhe çmimet e arsyeshme të celularëve Oppo.

Oppo mobile është një nga prodhuesit më të mëdhenj të telefonave inteligjentë në botë që është pjesë e tregut prej 18 vitesh që nga themelimi. Të gjitha celularët Oppo janë bërë sipas standardeve ndërkombëtare të cilësisë duke përdorur materiale me cilësi të lartë dhe janë testuar nga cilësia e një ekipi profesionistësh me përvojë. Për më tepër, celularët Oppo kanë një rrjet të fortë shpërndarje të shitësve, dyqaneve ekskluzive të markave dhe faqeve të internetit të tregtisë elektronike, gjë që i ndihmon ata të rrisin klientët e tyre në të gjithë globin gjithashtu me një ritëm të shpejtë.

Çfarë Është OPPO?

OPPO është një nga prodhuesit kryesor të telefonave inteligjentë 5G dhe një nga markat më të mëdha të telefonave në botë. Projektuar bukur dhe të mbushura me teknologji moderne, produktet e tyre inovative inteligjente u drejtohen atyre që përqafojnë një mënyrë jetese globale, ndihen të fuqizuar nga teknologjia dhe kanë një prirje për dizajn të lartë në të gjitha fushat. Partneri zyrtar i Wimbledon, London Design Festival dhe British GQ Heroes 2020 – herën tjetër kur të mendoni 5G, mendoni OPPO.

Dizajni i OPPO-s 

OPPO e ka ngritur teknologjinë në një formë arti, një filozofi e veçantë e dizajnit që jep përvoja të shkëlqyera të përdoruesit pa sakrifikuar estetikën e saj për një dizajn pa të meta, një premium në të gjitha diapazonet. OPPO përpiqet të shohë të gjithë konsumatorët e saj të shijojnë bukurinë dhe përfitimin që mund të sjellë arti i teknologjisë ’.

Inovacioni Nga OPPO 

I njohur për paketimin e veçorive kryesore në dizajne të bukura, OPPO ka një histori të shumë përparimeve teknologjike. Nëse ka lansuar smartphone-in e parë komercial 5G në Evropë, duke sjellë zgjidhjen më të përparuar të karikimit në botë me VOOC, ose teknologjinë e nivelit të ardhshëm të imazhit për të kapur botën nga çdo kënd. Partneritetet me Qualcomm dhe Google kanë optimizuar në masë të madhe si sistemin ashtu edhe pajisjen, hartuar me përdoruesin në mendje për të dhënë përvojën më të mirë.

Në Ndjekje të Perfeksionit

Çdo smartphone OPPO është në ndjekje të përsosmërisë. Në OPPO HQ 18 Testet e Cilësisë kryhen për çdo motherboard smartphoni. Ashtu si një kompjuter, në të gjenden RAM, procesori dhe hapësira ruajtëse (memorie) dhe është një pjesë jetike e pajisjes. Elasticiteti mjedisor konsiderohet gjithashtu me një Test Shiu 10-minutësh, një Test të Ftohti 7-ditor në 15 ditor, një Test Nxehtësie 7-ditor në 55 ℃, dhe një Test të Lartë Lagështie në 65 ℃ dhe në lagështi 95%. Para prodhimit në masë, çdo model i telefonit kalon nëpër 130 teste, përfshirë një Test 10,000 pikë Drop. Të gjitha për të siguruar që produkti me cilësi më të mirë shkon në dorën e konsumatorit.

Bazuar në Android 10, OPPO Find X2 Series mbështet ekosistemin e plotë të Google Mobile Services.

Telefonat më të Mirë Oppo të vitit 2021(6-Mujorshi i Parë)

 • Oppo Find X2 Pro
 • Oppo Find X2
 • Oppo Reno 10x Zoom
 • Oppo Find X2 Lite
 • Oppo Reno 2
 • Oppo Reno 2Z
 • Oppo A9 2020
 • Oppo A72

Karakteristikat e Oppo-s

Marka Oppo është një përshkrim i përsosur i telefonave që futin funksionalitetin dhe stilin në smartphone-t e tyre duke përfshirë Oppo A37 dhe Oppo F5. Në të kaluarën jo shumë të largët, telefonat u transferuan në funksionin themelor të bërjes së telefonatave ose dërgimit të mesazheve te familja, miqtë dhe të njohurit. Sidoqoftë, teknologjia mobile vazhdon të marrë një kthesë të re dhe dinamike herë pas here. Telefonat nuk përdoren më vetëm për qëllimin e vetëm të thirrjeve ose teksteve por për funksione më të sofistikuara. Ne do të rekomandonim celularë Oppo për të rinjtë që kërkojnë telefona të përshtatshëm dhe të prodhuar me të gjitha tiparet, veçanërisht për të rinjtë. Marka prodhon telefona të cilët janë bërë me të rinjtë në mendje dhe, për këtë arsye, të gjitha tiparet tërheqin të rinjtë dhe funksionojnë në mënyrë të shkëlqyer për ta.

Kamera

Një nga tiparet më të mira të telefonave Oppo është kamera e tyre. Marka mburret se është një nga markat që së pari përqendrohet në sigurimin e kamerave të mira për selfie. Për shumë individë, funksioni i kamerës është një çështje e madhe kur merret parasysh një telefon i ri për të blerë. Nevoja për të kapur çdo moment në fotografi është e rëndësishme për të ruajtur kujtimet. Kamerat e telefonit Oppo janë zakonisht të ndritshme dhe të mprehta dhe marka ishte e para që zhvilloi funksionin AI për kamerat selfie.

Shfaqja në Ekran

Ju ndoshta  doni një telefon që ka një dizajn shumë tërheqës të trupit dhe gjithashtu një ndërfaqe tërheqëse. Për shkak se telefonat Android Oppo janë zakonisht për të rinjtë, ata janë krijuar për t’u dukur me të vërtetë të bukur dhe gjithashtu praktikë, në mënyrë që të jenë të rehatshëm për t’u transportuar. Nëse jeni një adhurues i telefonave që kanë dizajne të shpejta, pa ndërprerje, mund të vendosni për zgjedhjen e një telefoni Oppo.

Cilësia Oppo

Po kërkoni një telefon me cilësi të lartë, duke ju ofruar një përvojë përdorimi të lavdërueshme? Telefonat Oppo janë sigurisht një bast i mirë. Çdo tipar i telefonit kontribuon në dhënien e vlerës totale, besueshmërisë dhe qëndrueshmërisë.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Cili është telefoni oppo më i mirë për të blerë?

 • Oppo K3.
 • Oppo Reno 10x Zoom.
 • Oppo Reno 4 Pro.
 • Oppo Reno 3 Pro.
 • Oppo Reno 2Z.
 • Oppo Reno 2.
 • Oppo A9.
 • Oppo F11 Pro.

A është Oppo më i mirë se Samsung?

Samsung është dukshëm më vivid dhe mbase i ngopur në krahasim me Oppo dhe Huawei në krahasim të gjerë, por kur zmadhohet duke përdorur aftësitë e zmadhimit, Oppo duket se bëhet më i errët dhe më i ngrohtë se dy të tjerët.

A janë të sigurt telefonat Oppo?

Oppo nuk prodhon pajisje 5G dhe aktualisht nuk preket nga ndalimi. Sidoqoftë, ajo mbetet subjekt i kërkesave të mundshme të Pekinit dhe si prodhues i smartphone-ve ka qasje intime në të dhënat e klientëve. Ai tha se klientët mund të “qëndrojnë të sigurt se të dhënat e tyre do të mbesin gjithmonë të sigurta”.