Shampo & Krem Trupi në Shitje – Bli Online

Ne në Karma. al jemi një burim inteligjent dhe kemi vendosur t’i kemi të gjitha këto shampo dhe krem trupi për ju. Nëse ju pëlqen të mbani erë si aroma e një kopshti me trëndafila, duhet të siguroheni që gjithnjë të keni në dispozicion , sapunët dhe deodorantët e preferuar.

Shampo dhe Krem Trupi në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Ne e dimë se si nuk mund të largoheni nga shtëpia pa vijën tuaj të kajalit dhe ose një vendosje të ngjyrave me një manikyr të ndryshëm çdo ditë, dhe kjo është arsyeja pse ne strehojmë të gjitha markat tuaja të preferuara si Lakme, Biotique, Maybelline dhe shumë të tjera.

Komoditeti është thelbësor për ju në çdo kohë dhe kjo është arsyeja pse ne kemi furnizuar me të gjitha markat dhe llojet që ato ofrojnë për të gjitha nevojat tuaja sanitare. Nga jastëkët e rregullt të pambukut, tamponët, rripat e veshjeve dhe pelenat për të rritur, nuk keni nevojë të ndiheni rehat kur blini me ne. Ju mund të zgjidhni një kohë dorëzimi që është më e përshtatshme për ju.

Bërë me përbërës të pastër të korrur nga toka, koleksioni ynë i kremrave dhe shampove është në funksion për të rigjallëruar dhe rivendosur trupin tuaj në harmoni me ritmet e tij natyrore. Shfletoni gamën tonë të gjerë për shampot, kremrat dhe produktet e tjera për kujdesin personal në Karma.al dhe përfitoni nga zbritjet dhe ofertat që janë të përshtatshme për cilindo nga ju!

Llojet e Shampove dhe Kremrave për Trupin

Krem hidratues për trupin Hyaluronic

Me një strukturë jo të yndyrshme në lëkurën tuaj, kremi ynë në formë xheli për trupin Hyaluronic ka një efekt të fuqishëm hidratues me thithje të shpejtë.

Set hidratues për balsamin e buzëve

Pavarësisht nëse jetoni në një klimë tipike të nxehtë, të thatë ose klimë të ftohtë, të lagësht dhe me dëborë, duhet të mbani mend që të mbroni siç duhet buzën tuaj.

Krem Shalqini

Shalqini është mënyra më shumë sesa thjesht një ushqim i freskët në një ditë të nxehtë vere. Rezulton se ky shalqin ju jep mundësinë për të rifreskuar dhe rigjallëruar lëkurën tuaj gjithashtu!

Krem hidratues Supreme për sytë

Krijuar me përbërës të kujdesit ndaj lëkurës si kolagjeni detar i hidrolizuar, Coenzyme Q10, mjaltë Manuka, ekstrakt hibiscus dhe vajra të bajameve, arganit, trëndafilit dhe marulës, Kremi Suprem Hydrating i Joe është jashtëzakonisht i pasur dhe ekstra-kremoz, pa u ndjerë i rëndë .

Vaj ushqyes për pastrimin e dushit dhe pas banjës me vaj bajame

Frymëzuar nga një nga vajrat e dushit tonë të preferuar për shëndetin dhe bukurinë, Vaji pastrues për dush dhe banjo për Trader Joe me vaj bajame është lloji i vajit të dushit që zakonisht është ekskluziv në dyqanet e niveleve të larta të banjës dhe bukurisë.

Krem pastrues me mikrodermabrasion

Është dimri duke hequr shkëlqimin tuaj që merrni në fund të vjeshtës? A i mungon gjallëria dhe vitaliteti vizionit tuaj të nderuar? Trader Joe’s Nourish Microdermabrasion Scrub është shpëtimi juaj!

Maskë për fytyrën Biocellulose të Kungullit Pikant

Për të gjithë ata nga ne që nuk kanë kohë (ose fonde) për një ditë vjeshte në spa, Maska e Fytyrës së Biocelulozës së Kungullit Pikant të Trader Joe e bën vetë-kujdesin të plotë dhe fantastike. Maskat me një përdorim janë gjithnjë të mërzitshme në botën e kujdesit për lëkurën në shtëpi dhe e jona është me të vërtetë e para.

Produktet e banjës nga pema e çajit (Tea Tree Tingle)

Linja e produkteve të banjës dhe trupit nga Joa’s Tree Tingle është bërë për ne me botanikë organikë, duke përfshirë vajin e pemës së çajit, mente, eukalipt, rozmarinë dhe trumzë.

Gjalpë Shea dhe serum për flokët me vaj kokosi

Faktorë të caktuar mjedisorë dhe procese zgjedhore (si ngjyrosja, drejtimi, relaksimi, etj.) Mund t’i lënë flokët tuaj të ndjehen të thatë, të dëmtuar dhe të prekur nga elementet. Dhe kur ky është rasti, ju do të keni nevojë për diçka shtesë për të ndihmuar ngatërrimin dhe për të shtuar shkëlqimin … diçka si Serumi i Flokëve i Trader Joe.

Kremi lagështues dhe ultra hidratues

Kremi lagështues dhe ultra hidratues nga Joe është ultra hidratuese për pamjen tuaj të bukur dhe të tharë. Jo vetëm që formula e Kremit me bazë uji është e mbushur me përbërës qetësues për lëkurën (si lëngu i gjetheve të aloes dhe çajit jeshil, gjetheve të mështeknës dhe ekstrakteve të gjembaçit të qumështit), por gjithashtu përmban edhe grailin e shenjtë të përbërësve modernë hidratues.

Bari eksfoliant me aromë xhenxhefili bajamesh

Bari Exfoliant i Bollgurit me Bajame Xhenxhefili të Joe ka qenë një produkt shëndeti dhe bukurie për klientët dhe ekuipazhin që kur u lançua për herë të parë në janar 2002. Ne kemi përditësuar paketimin e tij nga plastika në një letër kraft më të qëndrueshme, të denjë për dhurata herën tjetër kur të shkoni të grumbulloni, dhe mund të duket pak më ndryshe nga ajo që jeni mësuar.

Trio pastruese për trupin eksfoliant

Trader Joe’s Scrub Body Scrub Trio ka gjithçka që ju nevojitet për të rikthyer atë shkëlqim veror që po venitet në pasqyrën tuaj. Të tre Scrub-et në këtë Trio përmbajnë fuqinë e kombinuar ushqyese të farës së lulelakrës, bajames së ëmbël, bërthamës së kajsisë dhe vajrave të jojobës.

Krem dite ultra hidratues me Ginger

Siç sugjeron edhe vetë emri i tij, kremi për duar ultra hidratues i Trader Joe’s Ginger Ultra Moisturising Hand është, në fakt, ultra-hidratues. Kjo sepse – ashtu siç sugjeron edhe emri i saj – është bërë me ekstrakt të vërtetë rrënjë Xhenxhefili, së bashku me përbërës të tjerë zbutës të lëkurës si gjalpi shea, vaji i kokosit, vaji i farës së shafranit dhe vitamina E.

Gjalpë Trupi Avokado me Kastravec

Gjalpi ynë për Trupin me Avokado dhe Kastravec është një locion trupi me krem, gjalpë, që praktikisht shkrihet në lëkurën tuaj gjatë kontaktit. E lë të zhdërvjellët, të lëmuar dhe të gatshme për tu zbuluar. E gjithë kjo falë përbërësve shumë hidratues si vaji i avokados, vaji i jojobës dhe gjalpit të sheas.

Sapun dore me shkumë bozhure

Formuluar me një pastrues të rrjedhur nga kokosi që lan dhe freskon butësisht duart tuaja, sapuni i shkumëzuar  për duar të Trader Joe kap pranverën në një shishe proverbiale. Aroma e saj e këndshme e bozhurës është e mbushur me ekstrakte lulesh, duke i dhënë asaj një aromë të këndshme dhe freskuese.

Porositni Produkte të Kujdesit për Trupin me Cilësi të Lartë nga Karma. al

Dhurojini vetes një lëkurë të bukur dhe të shëndetshme duke e trajtuar trupin tuaj me produkte inovative të kujdesit për trupin nga Karma. al. Ju do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për t’u kujdesur për lëkurën dhe trupin tuaj, përfshirë produktet e kujdesit për trupin nga markat e njohura si Biotherm, Clarins, Clinique, Elizabeth Arden, Lancôme dhe Nuxe. Porosia juaj dorëzohet lehtësisht në shtëpinë tuaj nga shërbimi ynë i dorëzimit.