Kasa për Samsung në Shitje – Bli Online

Çfarë është në të vërtetë një telefon Samsung pa një kasë? Kasa për Samsung janë një aksesor jetësor i nevojshëm për telefonat Samsung. Samsung-u është një markë e madhe që ka prodhuar telefona të cilët janë një nga më të përdorurit në të gjithë globin.

Kasa për Samsung në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

 Smartphonat Samsung janë lider në industrinë e smartphonave Android. Ata kanë një reputacion të përjetshëm për standardin, elegancën, sofistikimin dhe cilësinë. Nuk është çudi që shumë njerëz do të zgjedhin telefonat e tyre mbi çdo markë tjetër telefoni. Sado të sofistikuar të jenë telefonat Samsung, është gjithashtu e rëndësishme të merren parasysh kasat e telefonit. Kasat e telefonit Samsung sjellin dritën nga struktura e telefonave. Ato e bëjnë telefonin tuaj të duket më i bukur dhe tërheqës. Të gjithë dëshirojnë të përdorin një telefon që tërheq vëmendjen e syve. E sigurt për të thënë, telefonat vlerësohen nga kasat e tyre. Zgjedhja e një kase telefoni për telefonin tuaj Samsung është padyshim një nga zgjedhjet më të mira që mund të bëni kur bëhet fjalë për zgjedhjen e aksesorëve për telefonin tuaj. Përveç faktit që ato e bëjnë telefonin tuaj të duket më i bukur, ata gjithashtu e mbajnë telefonin tuaj më të sigurt dhe e ndihmojnë atë të zgjasë më gjatë në rastet kur gabimisht mund të bjerë ose të godasë në një sipërfaqe të ashpër.

Kasat Galaxy të Samsung nuk mbrojnë vetëm telefonin tuaj. Ato bëjnë gjëra, gjëra të tilla si ndriçimi me yje, kontrolli i muzikës pa prekur ekranin dhe ngritja e pajisjes tuaj ndërkohë që shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar. A ka ndonjë gjë që ata nuk mund të bëjnë?

Kasat e Pasme të Personalizuara për Telefonat dhe Tabletët Samsung

Këllëfi i printuar me fotografi për smartphone-t dhe tabletët Samsung të disponueshëm tek ne është unik pasi janë krijuar dhe dizejnuar nga ju. Kasat janë në dispozicion në modele dhe materiale të ndryshme. Ne jemi krenarë që jemi faqja e vetme në Shqipëri që ofron kasat e printuara për të gjithë modelet Samsung në Karma. al. Këto mund të transportohen kudo duke përdorur shërbimet më të shpejta të ndërlidhësve të disponueshëm sot. Krijoni kasast tuaja të fundit për smartphone brenda sekondave në Karma. al. Sapo të projektohet, ju mund ta merrni çështjen tuaj brenda pak ditësh në adresën tuaj. Këllëfët janë printuar dhe paketuar siç duhet për të siguruar që ato të arrijnë tek ju në gjendjen më të mirë. Produkte cilësore me çmime më të ulëta – kjo është motoja e Karma. al.

Në Dispozicion Për të Gjitha Modelet e Telefonit dhe Tabletave Samsung

Ne jemi krenar që jemi një nga të paktat faqe të internetit në Shqipëri që ofrojmë këllëfët e printuar për të gjithë telefonat inteligjentë dhe tabletët e prodhuar nga Samsung. Ju mund të blini Kasa të Personalizuara të Printuara me Cilësi të Lartë për Samsung Galaxy S, Galaxy A, Galaxy Tab Series & Më Shumë në Karma. al. Modelet më të njohura të Kasave Telefonike të Personalizuara të Samsung Galaxy të cilat kemi në disponim janë:

Samsung A50 Back Cover 

Kasat e pasme me fotografi për Samsung Galaxy A50 mund të personalizohen me Fotografitë ose Tekstet tuaja. Rastet e telefonit Galaxy A50 janë në dispozicion si Kasat e Pasme & Ksat me Kapak. Kasat e pasme për Galaxy A50S, i cili është një model më i ri, janë gjithashtu të disponueshëm në të gjitha variantet e lartpërmendura.

Samsung Galaxy M30S Cases 

Kasat dhe këllëfët mbrojtës për modelin Samsung Galaxy M30S mund të personalizohen me imazhet tuaja. Kasa të forta, të buta, këllëfë, kasa me kapak për modelin Galaxy M30S.

Samsung Back Cover for J7 

Modeli Galaxy J7 ka shumë variante si J7 Prime, J7 Max, J7 Duo, etj. Kasat e personalizuara për Samsung Galaxy J7 janë në dispozicion për të gjitha variantet në më shumë se 5 lloje materialesh dhe mbi 1000 dizajne.

Zgjedhja e Materialeve – Plastikë eFortë dhe Silikoni i Butë Fleksibël

Në Karma. al, ne besojmë në besimin e klientëve tanë zgjedhjen maksimale për Produktet e Dhuratave të Printuara të Cilësisë më të Lartë me Çmimet më të Ulëta. Të gjitha Kasat tona të Printuara ofrohen në materiale plastike të forta dhe silikoni të butë TPU. Kasa e fortë ishte fotografia juaj e printuar në pjesën e pasme dhe në të dy anët e telefonit tuaj Samsung. Këllëfi i butë printohet vetëm në pjesën e pasme. Të dy këllëfët kanë të printuar fotografi me definicion të lartë.

Llojet e Kasave me Foto Për Telefonat Samsung Galaxy

Lloji i mëposhtëm i Kasave me Foto janë në dispozicion për modelet e telefonit Samsung Galaxy:

Kasë në formë portofoli me kapak për Samsung Galaxy

Kasat me kapak për smartphone Samsung Galaxy sigurojnë mbrojtje të plotë për pajisjen tuaj Galaxy. Kapaku ka hapësirë ruajtëse të integruar, ku mund të mbash shënime monedhash, karta, etj. Kasa e Flipit dyfishohet gjithashtu si Portofol. Është i përbërë nga lëkura dhe i disponueshëm në ngjyrat kafe, të Zezë, Blu dhe të Kuqe të Errët.

Kasë me efekt pasqyre për Telefonat Galaxy Samsung

Kasat Galaxy Flip me Pamje Pasqyre kanë një efekt me shkëlqim në pjesën e përparme të kutisë. Fotoja mund të shtypet në pjesën e përparme të Kasës së Flipit. Ky variant është i disponueshëm në ngjyrat blu, të zezë dhe të artë.

Kasë për pjesën e pasme me qëndrim

Kasat e pasme për rezistencën e Samsung Galaxy janë të përshtatshme për ta mbajtur pajisjen në tryezë në një kënd të pjerrët, gjë që rezulton në një përvojë superiore të shikimit të filmit. Kasa e telefonit të stendës është e printuar në anën e përparme të Këllëfit Flip.

Kasë për pjesën e prapme me foto në material polikarbonat

Kasa e fortë është printuar në pjesën e pasme dhe në anësore. Meqenëse anët e telefonit mbrohen nga një kasë e fortë, ai është i përshtatshëm për modelet Samsung Galaxy me ekrane të lakuara, si Samsung Galaxy Edge, Note Edge, etj.

Kasë pë pjesën e prapme me foto për Samsung Galaxy në material silikoni

Kasa e butë është printuar në pjesën e pasme, anët janë lënë transparente. Kasat e buta mbi një mbrojtje më të mirë në krahasim me kasat e vështira, pasi ato mbulojnë pjesën e sipërme dhe të poshtme të telefonit, së bashku me mbulimin e pjesës së pasme dhe të dy anëve.

Kasë transparente për Samsung Galaxy

Me kasat e kthyera të qarta për telefonat Samsung Galaxy, mund të keni të printuar një pjesë të kasës me fotot tuaja dhe një pjesë të saj të lihet transparente në mënyrë që trupi i telefonit tuaj të jetë i dukshëm kur kasa të zbatohet në pajisjen tuaj Galaxy.

Kasë për pjesën e prapme me mbajtëse

Kasat e pasme për telefonat inteligjentë Galaxy gjithashtu mund të shoqërohen me një mbajtëse të foleve pop. Kasa dhe foleja e pop-it mund të personalizohen me të njëjtat fotografi ose fotografi të ndryshme sipas preferencës suaj. Një mbajtëse foleje pop së bashku me kasën tuaj Galaxy Back ofron mbështetje për telefonin ndërsa shikoni video.

Konkluzioni (Përfundimi)

Sapo kemi gërvishtur sipërfaqen e blerjeve të rasteve në internet. Kontrolloni disa nga zgjedhjet tona, por kthehuni te Karma. al kur doni çmimin më të mirë të kasave dhe këllëfëve, përfitimet nga kasat dhe lulëzimet stilistike që ndajnë kasast e nivelit më të lartë nga të gjithë të tjerët. Merrni një Kasë Mbrojtëse për telefonin tuaj dhe mbroni botën tuaj.