Veshje Intime për Femra në Shitje – Bli Online

Veshjet intime janë mëse të domosdoshme sidomos për femrat dhe një ndër to është Intimo. Intimo është një markë të brendshmesh që përqendrohet në pozitivitetin e trupit, me fushatat e tyre rregullisht paraqesin gra me madhësi të ndryshme.

Veshje Intime për Femra në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Veshjet intime përqendrohen në ndihmesën e grave për të gjetur të brendshme që janë mjaft të përshtatshme, madje edhe duke ofruar shërbime personale të përshtatjes. Kështu që, mund të mbështeteni te kjo markë për të gjetur sytjenat perfekte për trupin tuaj. Ky koleksion nga Karma. al ju sjell më të mirën nga sutjenat Intimo për gra.

Një sytjenë e përshtatshme jo vetëm që do të ju ndihmojë të ndiheni më rehat, por gjithashtu do të përmirësojë edhe pamjen tuaj. Por ajo që është më e rëndësishme është që ju do të ndjeheni shumë më të shëndetshme duke veshur sytjenat e duhura. Zgjedhja e sytjenave të lirshme ose të ngushta mund të shkaktojnë probleme të tilla si dhimbje shpine, acarim të lëkurës dhe mund t’ju bëjë të ndiheni seriozisht të parehatshme!

Pra, para se të blini stile dhe ngjyra të ndryshme të sytjenave në Karma. al, matni gjoksin tuaj.

Matni dy zona në trupin tuaj – zonën që është drejtpërdrejt nën gjinjtë tuaj (mbështillni shiritin matës rreth kafazit të kraharorit) dhe rajonin e thithkave të gjinjve tuaj. Për matjen e parë, numrat do të përshkruajnë madhësinë e brezit tuaj; matja e dytë është për madhësinë e kupës së gjoksit tuaj. Kështu për shembull, nëse matni 80 cm rreth brezit tuaj dhe 90 cm rreth gjinjve tuaj, madhësia juaj është 32C.

Ndërsa po kërkoni për disa veshje të brendshme cilësore në Karma. al, mos ngurroni të merrni disa palë te brëndshmesh për t’i kombinuar me këto sutjena të mrekullueshme Intimo.

Sutjena Intimo Për Komoditet dhe Stil

Asnjëherë mos bëni kompromis për stilin dhe komoditetin kur bëhet fjalë për blerjen e sutjenave. Intimo ka një koleksion të gjerë të sutjenave të mbushura që vijnë në ngjyra dhe materiale të ndryshme. Disa nga produktet e tyre të njohura përfshijnë:

  • Sutjena Intimo lilac lavender
  • Sutjena-bluzë Intimo për veshje të përditshme
  • Sutjena të konturuara Intimo me rripa të hollë
  • Merrni masat e gjoksit para blerjes

Po, madhësia e kupës tuaj të gjoksit mund të ndryshojë, kështu që qëndroni të përditësuar me mënyrën se si trupi juaj ndryshon. Për shembull, ndryshimet në hormonet tuaja, humbja e peshës, shtimi i peshës, shtatzënia dhe ushqyerja me gji janë të gjithë faktorë që do të ndikojnë në madhësinë e sytjenës suaj.

Përforcimi për Gratë e të Gjitha Formave dhe Madhësive

Një nga filozofitë kryesore të Intimo është të ndihmojë gratë të ndjehen komode gjatë gjithë ditës dhe natës. Kjo është ndoshta më e dukshme në sutjenat dhe brekët e grave Intimo, të cilat ofrojnë mbështetje fizike në një gamë të paketave të ndryshme. Me oferta standarde të zeza, kafe dhe të bardha, si dhe modele argëtuese dhe prerje, ju mund të shpreheni rehat dhe të përzgjidhni nga gama jonë e gjerë e të brëndshmeve nga Intimo për çfarëdo lloj moshe dhe madhësie. Ndjehuni të lira dhe kombinohuni siç ju ka hije vetëm me Karma. al.

Ndërtimi i Jashtëm

Përveç zotërimit të sutjenave dhe brekëve, Intimo gjithashtu prodhon veshje të sipërme të nivelit të lartë. Pjesët e sipërme të grave Intimo përfshijnë kamisole, bluza dhe gjëra të tjera të domosdoshme për veshjet për t’ju ndihmuar të kompletoni pamjen tuaj. Gjithashtu ne kemi  fustanet dhe fundet Intimo ju lejojnë të ndjeni rrjedhën dhe të ndiheni të veçantë.

Intimo mbi të gjitha dëshiron që ju të ndiheni mirë emocionalisht dhe fizikisht, me një sallë ekspertësh në Melburn që punojnë për të mbajtur secilën pjesë të të brendshmeve dhe të brendshmeve të përshtatshme për gratë e botës reale. Të gjithë duhet të duken dhe të ndihen mirë në rrobat që veshin. Shikoni zgjedhjen e Karma. al nga kjo markë e njohur Australiane dhe gjeni një përshtatje fantastike për ju sot. Surprizoni partnerët tuaj me këto super materiale dhe mbi të gjitha të brëndshme super seksi.