Termus në Shitje – Bli Online

Kur bëhet fjalë për mbajtjen e ushqimit dhe pijeve tuaja të freskëta kur jeni jashtë, një termus nga Karma.al është pikërisht ajo që ju nevojitet. Këta janë një gjë e domosdoshme për pikniqe në park, ditë relaksi në plazh, ose udhëtime me kampe, dhe ne ju kemi mbuluar me një përzgjedhje të shkëlqyer opsionesh.

Termus në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Pavarësisht nëse jeni duke ndjekur një dizajn plastik ose një stil të dobishëm pop-up – ose ndoshta një nga termusët tanë të kanavacës – ju jeni i sigurt se çfarë ju nevojitet në gamën tonë gjithëpërfshirëse. Pse të mos shikoni termusët tanë të polipropilenit Coleman të ftohtë që përmbajnë mbajtës të dobishëm të pijeve? Dhe ju jeni në vendin e duhur edhe për një larmi kapacitetesh. Cilindo që zgjidhni, thjesht sigurohuni që të jeni gati edhe me pako ngrirjeje, në mënyrë që t’i mbani gjërat të freskëta.

Ju nuk mund të keni thjesht ushqim të lirshëm brenda termusit tuaj – mbajini të gjitha të organizuara në disa enë ushqimore. Mbajtësit plastikë funksionojnë mirë, por mbajtësit prej qelqi për ushqim janë shumë më të vështirë për t’u njollosur. Dhe mbajeni ujin tuaj të ruajtur në shishe qelqi; madje edhe jashtë qeses së ftohtë, këto e mbajnë të ftohtin për orë të tëra. Ose shikoni termusët nga markat kryesore si Thermos, ideale për mbajtjen e pijeve të nxehta të nxehta – dhe ato të ftohta.

Shkoni për Kamping me Miqtë dhe Familjen Tuaj të Pajisur me një Termus nga Karma.al

Një termus është një kuti e izoluar që përdoret për të mbajtur të freskët ushqimin ose pijet brenda tij për orë të gjata. Njerëzit gjithashtu vendosin kuba akulli ose kryesisht pako akulli brenda këtyre termusëve për të mbajtur të ftohtin e brendshëm konstant për më shumë kohë. Njerëzit që shkojnë në kampingje, në një udhëtim, në pikniqe, apo edhe në pushime marrin një termus me vete gjithmonë pasi i mban ushqimet ose pijet e tyre të freskëta. Sot ka lloje të ndryshme të termusëve në dispozicion në treg – që ndryshojnë në madhësi si dhe markat e tyre. Disa madje janë termo-elektrike dhe mund të futen në prizën e çakmakut të makinës. Cilido qoftë lloji i termusit që kërkoni në Shqipëri, vizitoni Karma.al dhe plotësoni të gjitha nevojat tuaja.

Po kërkoni një termus prej 5 litrash? Epo, ne e disponojmë këtë vetëm për ju. Ky termus prej 5 litrash ka doreza të rehatshme për mbajtje që e bëjnë më të lehtë mbartjen. Ai gjithashtu ka një kapak të përkohshëm dhe ka hapësirë ​​të mjaftueshme për të mbajtur 6 kanaçe ose gjithsej 1 kilogram ushqim. Thjesht mbushni termusin pjesërisht me akull ose me qese akulli, mbani ushqimin ose pijet në të dhe mbyllni kapakun. Ushqimi dhe pijet tuaja do të qëndrojnë të ftohta për shumë kohë. Ata që kërkojnë një termus pak më të madh, mund të blejnë kutinë 20 litërshe e cila mund të mbajë 2.5 kilogramë ushqim ose 30 kanaçe. Merrni këtë së bashku kur keni një grup më të madh dhe shërbejini të gjithëve pije të ftohta direkt nga kutia.

Zgjidhni Termusit më të Mirë për Kamping

Kur shkon në kampng, të kesh një termus me cilësi të mirë është i domosdoshëm dhe ne disponojmë lloje të tilla në gamën tonë të termusave. Klientët mund të blejnë edhe një termus me rrota që transportohen lehtë. Kutia prej 40 litrash është perfekte për grupe të mëdha pasi është në gjendje të mbajë 5 kilogramë ushqim ose 45 kanaçe. Karma.al gjithashtu ka një çantë ftohëse portative që siguron izolim termik – të nxehtë dhe të ftohtë – për ushqimet dhe pijet që ruhen brenda saj. Këto qese janë bërë nga filmi i aluminizuar dhe shkumë polietileni dhe mbajnë të izoluar përmbajtjen e qeses. Konsumatorët gjithashtu mund të blejnë termusin më të 3-në-1 që nuk mund të përdoret vetëm për të ftohur pijet e ruajtura, por edhe si një tryezë anësore. Ne gjithashtu kemi termusë të tjerë më të vegjël për pije freskuese të tilla si një kana gjysmë galoni, qese ftohëse 1,1-litërshe me një paketë akulli xhel, etj.

Vendosni porosinë tuaj në Karma.al tani dhe përdorni garancinë tonë të përputhjes së çmimit në dyqane. Në këtë garanci, çdo klient që gjen të njëjtin produkt me një çmim më të ulët të rregullt të shitjes me një konkurrent paguhet dyfishi i diferencës në çmime nga ne. Ky është angazhimi ynë për klientët tanë.

Rëndësia e Termusëve:

Këta termusë janë kontejnerë të dobishëm dhe të lehtë që mund t’i mbani, kudo që të shkoni. Ata janë të lëvizshëm, të qëndrueshëm dhe të pathyeshëm. Këta termusë janë shumë të izoluar për të mbajtur ushqimin dhe pijet tuaja të ftohta për një kohë të gjatë. Të prodhuara nga plastikat 100% pa BPA të ushqimit, këta termusë janë jashtëzakonisht të sigurtë për të ruajtur ushqime dhe pije. Dorezat e majës së sipërme të dizajnuara në mënyrë ergonomike, ju lejojnë të mbani dhe mbani me lehtësi termusin. Ju mund të organizoni termusin tuaj personal duke veçuar artikuj ushqimorë dhe pije për qasje të lehtë kur jeni në kampe apo udhëtim.

Gjërat që mund të mbani në këta termusa janë ilaçet, kubat e akullit, pijet e lehta dhe të forta, mishi dhe produktet e qumështit. Ju gjithashtu mund të paketoni perime me gjethe si marulja, frutat dhe sendet e tjera ushqimore në termusë të veçantë të mbyllur, shishe ose çanta me kyç për ta mbajtur ushqimin tuaj të thatë dhe të freskët. Ju mund të përdorni akull bllok në vend të kubave në termusin tuaj për të ruajtur ushqimin për një kohë më të gjatë. Nëse është e mundur, merrni rafte në mënyrë që të mund të vendosni akullin nën raftet dhe të grumbulloni bukur ushqimin mbi to. Në varësi të thellësisë së termusave, ju gjithashtu mund të shtresoni dy herë artikujt ushqimorë. Është më mirë të vendosni gjëra që duhet të qëndrojnë më të ftohta, pikërisht në pjesën e poshtme. Kjo do të sigurojë që ushqimet tuaja të rëndësishme të qëndrojnë të ftohta për orë të gjata.

Blini Termus në Karma.al:

Termusat janë shoqëruesit më të mirë për të pasur rreth për të rrahur nxehtësinë e verës gjatë udhëtimeve të gjata. Ekzistojnë një larmi termusash që mund të blini në Karma.al. Termusat vijnë në kapacitete të ndryshme, duke filluar nga 2.5 L, 4.7 L, 8 L deri në 15 L. Në varësi të kërkesave të magazinimit, ju mund të zgjidhni një madhësi ideale për të ruajtur ushqimin dhe pijet tuaja në shishe, enë dhe sende të ndryshme kuzhine dhe shtëpiake. Merrni një termus 14 L Cello për një udhëtim shëtitjeje ose mbani një kuti akulli 2.5 L Jaypee Chillax në një makinë natën vonë me miqtë. Kështu që shkoni përpara, mundni dehidratimin dhe qëndroni të freskët në daljet tuaja duke blerë një termus të përshtatshëm nga ndonjë prej faqeve tuaja të preferuara të blerjeve në internet e cila është Karma.al.