Pajisje Sportesh & Lojrash në Natyrë në Shitje – Bli Online

Gjatë pushimeve, fëmijët tuaj do të kenë më shumë kohë të lirë në dispozicion. Dhe, meqenëse ata nuk mund të luajnë jashtë gjatë gjithë kohës, ka kuptim për ju që t’u mundësoni atyre të përdorin sa më mirë kohën e tyre edhe në shtëpi me këto pajisje sportesh & lojrash në natyrë.

Pajisje Sportesh & Lojrash në Natyrë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing all 4 results

Sot, ju mund të gjeni një shumëllojshmëri lojërash shtëpie për fëmijë që jo vetëm që do t’i mbushin ditët e tyre me të qeshura dhe të gëzuar, por këto lojëra mund të ndihmojnë gjithashtu në zhvillimin e tyre.

Mund të gjeni lojëra të brendshme si ‘Chhota Bheem Kids Carrom Board’, ‘Barbie Kids Carrom Board’, grupe shahu, Scrabble, letra UNO, Monopoli, Ludo, Snakes and Ladders, grupe bowling shtëpie, lojëra sfiduese të mendjes, grupe mermeri. , tabela magnetike, grupe bilardo dhe pishina, dhe shumë më tepër.

Me këto lojëra, fëmijët tuaj nuk do të shqetësohen për të mos qenë në gjendje të dalin dhe të luajnë për shkak të shiut, nxehtësisë, etj. Ju gjithashtu mund të bashkoheni me fëmijët tuaj gjatë kohës së lojës për të krijuar shumë momente lidhëse të gëzueshme që do të vlerësoni për vitet që Karma.al ka krijuar për fëmijë gjithashtu ju jep atyre kujtime të qëndrueshme që fëmijët tuaj do të mbajnë me vete në fazat e tyre të mëvonshme të jetës. Kështu, është shumë e rëndësishme për ju t’i inkurajoni ata të luajnë lojëra shtëpie.

Lojërat e brendshme për fëmijët u mundësojnë atyre që të punojnë në aftësitë e tyre të përqendrimit, aftësitë e vendimmarrjes, kujtesën, qëllimin, arsyetimin logjik, matematikën, aftësitë sociale, etj. Këto lojëra do t’i ndihmojnë ata të kenë ecuri mjaft të mirë në shkollë, si dhe këto fusha të zhvillimit do t’i formojnë ata në nxënës më të mirë. Pra, nëse vjen një rast ditëlindje ose ndonjë festival apo event tjetër, mund të zgjidhni dhurata unike, zbavitëse dhe edukative gjithashtu.

Dhe, falë ardhjes së blerjeve në internet, ju mund të blini me lehtësi një bollëk lojërash shtëpie për fëmijë në Karma.al. Ju mund të merrni duart tuaja në markat kryesore, të tilla si Funskool, Ekta, Craft Store India, Artist Hut, dhe shumë më tepër.

Blini Lojëra për Ambjente të Brendshme për Fëmijë Online në Karma.al

Dyqanet Online shfaqin lojëra të nivelit më të lartë për fëmijë që përfshijnë një larmi ngjyrash, modelesh, veçorish etj. Këto lojëra mund t’u mësojnë fëmijëve tuaj aftësi të ndryshme jetësore, ndërsa sigurojnë që ata të argëtohen me oodles. Mbi të gjitha, a nuk po mëson ndërsa luan mënyra më e mirë për të mësuar fëmijët tuaj aspektet e rëndësishme të jetës? Lojërat që janë në dispozicion në Karma.al janë bërë nga materiale me cilësi të lartë që sigurojnë që ato të zgjasin më shumë.

Ju mund të kaloni nëpër përshkrime të ndryshme të produkteve, imazhe, specifikime, udhëzues blerjeje (nëse ka), rishikime të klientëve etj. Përpara se të merrni vendimin për blerjen. Dhe, pjesa më e mirë është që ju të mund të merrni gjithë kohën që ju nevojitet për të kaluar nëpër aq produkte sa dëshironi.

Ndërsa blini në internet, mund të përdorni fjalë kyçe të tilla si board lojëra shtëpie në tavolinë ’, video-lojëra shtëpie në bord për fëmijë’, ‘lojëra tavoline për fëmijë’ dhe kështu me radhë për t’i mundësuar ata të marrin rezultatet më të mira. Duke blerë në Karma.al, ju i kurseni vetes mundimin për të dalë dyqan më dyqan për të blerë gjëra. Në vend të kësaj, ju mund të blini nga shtëpia juaj në rehati të plotë dhe t’i merrni porositë tuaja në pragun tuaj.

Ju gjithashtu mund t’i kurseni vetes trafikun pa mbarim, radhët e gjata në sportelet e arka, turmat, stresi, nxehtësia / shiu, ndotja, acarimi i lëkurës, dëmtimi i lëkurës / flokëve dhe shumë më tepër. Dhe, në rast se nuk jeni të kënaqur me blerjet tuaja, lehtë mund të kontaktoni grupet mbështetëse të faqes sonë dhe të adresoni ankesat tuaja – madje pa lëvizur asnjë muskul. Në këtë mënyrë, ju mund të merrni vlerën e plotë për paratë që keni shpenzuar.

Atëherë, çfarë po prisni? Blini lojëra shtëpie për fëmijë në Karma.al dhe merrni ofertat më të mira në dispozicion në internet. Blerje të mbara!

Lodra dhe Lojëra në Natyrë

Lodra për djem, vajza dhe foshnje. Për ambjente për brënda dhe jashtë shtëpisë. Ne grumbullojmë atë që ju duhet për të vazhduar lojën tuaj. Shikoni gamën tonë të lodrave për Bebet, e cila përfshin gamën e dashur Elli & Raff. Ose nëse po kërkoni një lodër për një fëmijë më të rritur, mos kërkoni më shumë se Skateboards të njohura Penny Style, por nxitoni; ato po fluturojnë nga rafti dhe po shiten sa hap e mbyll sytë.

Eksploroni koleksionin tonë online të lodrave për fëmijë. Ju lutemi na tregoni nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me gamën e lodrave për fëmijë që kemi më poshtë – dhe ne do të ishim të lumtur t’ju ndihmonim.

Lodra Argëtuese për Fëmijë në Natyrë 

Stina e verës është zakonisht sezoni ku fëmijët kanë më shumë kohë për të luajtur jashtë. Sidoqoftë, mund të jetë e vështirë të largoheni nga nxehtësia e diellit. Nëse nuk keni kohë për t’i sjellë në plazh, pse të mos u blini atyre lodra argëtuese në natyrë për fëmijë si armë uji për të luajtur me vëllezërit e motrat dhe miqtë e tyre? Një luftë me armë uji është një mënyrë e sigurt për të larguar nxehtësinë e verës dhe për t’u argëtuar me miqtë dhe familjen. Edhe të rriturit mund të bashkohen me luftën me armë uji dhe ju mund ta bëni atë më argëtuese atmosferën duke vendosur bojë ose ngjyrosës në ujë, kështu që të mund të vlerësoni rezultatet më pas!

Bëni pasditen më argëtuese me flluska! Dikush mund t’i krijojë ndërsa të tjerët ndjekin rrotull dhe përpiqen të nxjerrin flluska. Ju madje mund të zgjidhni nga gama jonë e gjerë e produkteve me flluska dhe të zgjidhni çfarë madhësie flluske doni të prodhoni. Ju madje mund të dëshironi të luani me flluskën gjigante pa qënë nevoja të lotoni me produktet që nuk ju djegin sytë ose janë anti-lot!

Për ata që dëshirojnë lëvizje dhe shpejtësi, ju mund të shikoni skuterat dhe biçikletat e ndryshme që ne ofrojmë. Të luash me biçikleta ose skuter do t’u lejojë atyre gjithashtu të ndihen më të pavarur. Më parë mund të blini biçikleta me rrota stërvitore derisa të vegjëlit të mësojnë të ngasin!

Një lodër tjetër e shkëlqyer për fëmijë është hedhja e litarëve. Ata jo vetëm që janë të super të përshtatshëm për lojë, por edhe të ushtrojnë fizikisht. Merrni litarë për të gjithë familjen! Ju mund të ushtroni, por gjithashtu të praktikoni duke kapërcyer me miqtë tuaj dhe të mësoni lëvizje të pabesueshme që mund të bëni me hedhjen e litarëve.

Ose të përjetoni gëzimin për ta luajtur vetë ose t’i mësoni fëmijët tuaj se si ta luajnë atë, të blini yoyo-s. Ju mund t’u mësoni atyre bazat dhe t’i mrekulloni me truket e ndryshme që keni mësuar. Ky mund të jetë një moment i lidhjes për ju dhe ju mund të shihni se sa truke yoyo mbani mend akoma.