IQOS në Shitje – Bli Online

Bli IQOS online tek Karma.al IQOS ka zhvilluar një alternativë për duhanpirësit të cilët deshirojne te shijojne shijen e vërtetë të duhanit pa tymin ose hirin e cigareve. Produktet e tyre nuk janë të destinuara për jo-duhanpirësit ose ish-duhanpirësit.

IQOS në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Pajisjet IQOS përdorin elektronikë të sofistikuar për të ngrohur duhanin e vërtetë në shkopinj të pajtueshëm (HEETS) në një saktësi prej 350 ° C në vend që ta djegin atë gjë që jep ndjesinë e pirjes së duhanit por me nxjerrjen e një avulli pa tym. Ata lëshojnë mesatarisht 95% nivele më të ulëta të kimikateve të dëmshëm në krahasim me cigare në një mjedis provë.

Shkopinjtë e duhanit të nxehtë IBOS, të përshtatshëm dhe diskret, ofrojnë një përvojë shumë autentike të ngjashme me pirjen e duhanit që e bën kalimin nga cigaret shumë më të thjeshte. Jo vetëm që do të jeni në gjendje të merrni një hit të kënaqshëm të nikotinës me këto shkopinj, por do të jeni në gjendje të imitoni veprimin e pirjes së duhanit që ish-duhanpirësve aq shpesh i mungon. Duke ardhur me një çmim të arsyeshem, ju gjithashtu do të vlerësoni vlerën e madhe të kursimit që sjellin shkopinjtë IQOS HEETS.

IQOS përdor teknologji revolucionare që ngroh duhanin pa e djegur atë, duke ju dhënë shijen e vërtetë të duhanit pa tym, pa hi dhe më pak erë. Kjo është ideale për duhanpirësit e vetëdijshëm për shëndetin, të cilët nuk dëshirojnë të vapojnë, të cilët ende do të dëshironin përvojën më të afërt alternative ndaj pirjes së duhanit në treg.

Kjo teknologji e re nuk djeg nikotine por ngroh mini shkopinjtë e duhanit (të quajtur Heets), pa i djegur ato – kështu që, në krahasim me një cigare konvencionale që digjet në 800 gradë, IQOS ngroh duhanin në 350 gradë dhe në vend të kësaj prodhon një avuj tymi sesa tym tradicional.

Karakteristikat e IQOS

Pa tym

Duke ngrohur duhanin sesa duke e djegur, IQOS krijon avull duhani, jo tym. Avulli IQOS shpërndahet më shpejt se tymi i cigares. Nuk ndikon negativisht në cilësinë e ajrit të brendshëm, siç provohet nga testet ndërkombëtare të cilësisë së ajrit dhe nuk është burim i tymit të dorës së dytë. *

Pa Hi

Ndryshe nga cigaret, IQOS nuk djeg duhan dhe prandaj nuk prodhon hi.

Më pak erë

Pas përdorimit të IQOS, nuk do keni ere neper duar, flokë dhe rroba është dukshëm më e vogël se ajo që lë cigarja. IQOS nuk është pa rreziqe. Mënyra më e mirë për të zvogëluar rreziqet shëndetësore të lidhura me duhanin është të heqësh dorë nga përdorimi i duhanit krejtësisht. Për më shumë informacion, ju lutemi shikoni faqen tonë të informacionit për IQOS.

Çfarë është iQOS dhe çfarë janë HEETS?

IQOS është një pajisje e re novatore që ngroh duhanin në vend që ta djegë atë. Kjo minimizon shumë nga substancat e dëmshme që krijohen nga djegia e duhanit. Duhani nxehet në një temperaturë ku mund të thithni avujt pa u ndezur duhani. HEETS janë shkopinj miniaturë duhani që përdoren me pajisjen IQOS. Ato duken si cigare të vogla dhe vijnë në një larmi aromash.

HEETS (shkopinj duhani.)

HEETS gjithashtu mund të blihen veçmas duke përfshirë pako të vetme, pako me dy, pako me pesë dhe kartona me 10 pako. Ato janë të disponueshme në nëntë aromë të ndryshme: Qelibar (i plotë), blu (mente e fortë), siena (duhan i fortë), e verdhë (e butë) dhe bruz (mente e rregullt), jeshile (e butë), kapakë siene (duhan i dyfishtë / aromë mente) , Dru tik (Duhan i thekur me aroma me aromë) dhe Russet (Duhan i pasur i thekur me aroma të buta.)

Si një udhëzues i përafërt dhe për t’ju ndihmuar të zgjidhni Amber HEETS janë për ju nëse ju pëlqen një shije e fortë si Marlboro Red për shembull. Blue HEETS janë për ju nëse ju pëlqen një aromë intensive e mentolit ftohës. Siena jonë është për ju nëse ju pëlqen një shije duhani e fortë. Së bashku me Russet Sienna është aroma jonë më e fortë e duhanit. Yellow HEETS janë më shumë një shije më e butë, mendoni prt Marlboro Lights për një krahasim. HEETS Bruz janë një aromë e rregullt e mentolit. Kapakët Sienna janë ideale nëse ju pëlqejnë shijet tradicionale të duhanit dhe mentolit, një kapak i hapshëm brenda filtrit do të thotë që ju mund të zgjidhni duhan të rregullt ose mentol! Dru tik është i ngjashëm në forcë me Amber, por është më shumë një përzierje e thekur.

Ekziston një pasuri e teknologjisë e përfshirë në zhvillimin e HEETS, nëse jeni kurioz për atë që saktësisht ka në to, atëherë ju lutemi shikoni postimin tonë shumë të njohur në blog që ju tregon saktësisht se çfarë është në një HEET.

A janë artikujt tuaj origjinal?

Të gjitha produktet tona iQOS vijnë direkt nga prodhuesi dhe janë 100% origjinale kështu që ju mund të blini nga ne me besim të plotë. Ne nuk bëjmë fallco këtu!

Cilat opsione të IQOS heets janë në dispozicion në dyqanin e karma.al?

Ja ngjyrat e mëposhtme të IQOS heets të disponueshme për ju që të zgjidhni:

Heet Etiketa Bruz për IQOS

Versioni Bruz ju sjell freskinë e mentolit. Kur bëhet fjalë për aromën, ajo është delikate dhe e ndjeshme, perfekte për ata që vlerësojnë shijet e ekuilibruara.

Etiketa Heets për IQOS

Ky shkop i IQOS jep një aromë të fortë dhe të pasur të duhanit. Amber Heets është perfekte për ata që vendosën të kalojnë nga cigaret e zakonshme dhe duan të vazhdojnë të përjetojnë një shije intensive të duhanit.

Green Zing Heets për IQOS

Green Zing ju siguron shijen më freskuese në krahasim me të gjithë shkopinjtë e duhanit IQOS heets. Ajo ofron një kombinim të aromave të agrumeve, mentolit dhe bimëve pikante. Ky version është i lehtë dhe ideal për cdo here qe doni diçka ndryshe.

Etiketa Purple për IQOS

Ata që vlerësojnë erën e manave me siguri do të shijojnë Purple Heets. Ky version ka një kombinim të aromës së mentolit IQOS heets me manaferrave e egra aromatik. Nuk është aq e fortë kur bëhet fjalë për duhanin dhe ka një shije të ekuilibruar.

Bli IQOS online dhe përfito transport falas

Blerja e cigareve elektronike të IQOS në është mënyra më e mirë për të kursyer paratë tuaja nëse jeni përdorues i zjarrtë i IQOS ose nëse doni të bëheni një. Nëse dëshironi që zakoni juaj i pirjes së duhanit t’ju sjellë gëzim dhe të mos ju lodhë buxhetin tuaj, dyqani ynë IQOS heets tek Karma.al është zgjidhja e duhur.