Lodra Edukative për Fëmijë në Shitje – Bli Online

Këto lodra edukative e bëjnë procesin kuptimit dhe thithjes ’të thjeshtë dhe goxha emocionues. Karma. al sjell për ju shumë lodra të tilla dhe ato gjithashtu, me çmime shumë të mira.

Lodra Edukative për Fëmijë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Sapo ka ardhur në jetë fëmija juaj i parë dhe sigurisht do të dëshironit t’i tregonit botën atij / asaj. Duke shëtitur nëpër rrugë me fëmijën tuaj në krahë, ju do të tregonit me gisht makinat që kalojnë pranë jush dhe do i tregoni fëmijës tuaj se çfarë është një makinë. Por, edhe pse fëmija juaj është ende shumë i ri, ka shumë mundësi që fëmija juaj të kuptojë atë që jeni duke u përpjekur t’i thoni. Ju mund të përdorni lodrat për ta mësuar dhe për ta ndihmuar fëmijën tuaj të memorizojë më mirë gjërat e zakonshme. Eksploroni lodra mësimore dhe edukative për fëmijë në internet nga marka të tilla si Funskool, Miss & Chief, Skillofun, Lego, Zephyr, Fisher-Price, Mitashi, Smartivity, Toiing, dhe shumë më tepër vetëm në Karma. al.

Të mësuarit është thelbësore dhe një pjesë e vazhdueshme e jetës. Fëmijët mësojnë më mirë kur të mësuarit bëhet argëtim për ta. Me teknikat e vjetra të të mësuarit, ata priren të mërziten lehtë dhe të bëhen të painteresuar shumë shpejt. Kështu që, këtu paraqiten lodrat e të mësuarit. Këto lojëra bëjnë që të rinjtë të mësojnë gjëra të reja duke mbajtur pjesën e tyre ‘argëtuese’ dhe të paprekur.

Ne kemi një gamë të gjerë lodrash dhe lojrash arsimore që jo vetëm që do t’i mbajnë të vegjlit tuaj të angazhuar dhe të lumtur, por gjithashtu do të ndihmojnë në rritjen e aftësive të tyre. Kështu, zgjidhni nga lodrat dhe lojrat më të mira arsimore të fëmijëve më me produktivitet vetëm në Karma. al.

Prezantimi i engjëjve tuaj të vegjël me shkronja dhe numra, përmirësimi i aftësive të tyre identifikuese, deri te zhvillimi i tyre i përgjithshëm cerebral; këto të ashtuquajtura lojëra mund të luajnë një rol të madh në rritjen e fëmijës tuaj. Ju dëshironi t’i mësoni bazat e matematikës ose shkencës një fëmije parashkollor ose dëshironi që i vogli juaj të dijë më shumë rreth muzikës ose artit; thjesht provoni këto dhe shikoni magjinë!

Për të rritur pasardhësit tuaj, mësoni gjithnjë e më shumë, kaloni nëpër bibliotekën tonë të lodrave që përfshijnë grupe mësimi për lojëra, pajisje mësimore, libra mësimi, shkencë dhe arsim dhe lodra elektronike të mësimit. Mund të zgjidhni atë që është në përputhje me interesin e të riut tuaj. Blini nga vargu ynë dhe bëni fëmijët tuaj të mësojnë në një mënyrë të kënaqshme.

Llojet e Lodrave Edukative për Fëmijë

  • Lodrat Edukative Djeco
  • Lodrat e pemëtarisë
  • Familjet Silvane
  • Melissa & Doug
  • Lodrat Playmobil
  • Lodra Edukative Hape
  • Lodrat prej druri Everearth
  • Ngjyra edukative dhe më shumë marka!

Ne ju garantojmë se lodrat edukative të dizajnuara me zgjuarsi që ne ofrojmë do ta bëjnë fantazinë e fëmijës suaj më të pasur dhe t’i mbajë ata të angazhuar për orë të tëra. Plus, ju përfitoni nga ofertat që ne disponojmë për të gjithë gamën tonë! Shumica e markave më të shitura kanë shitje të shkëlqyera që do ta keni të vështirë të mposhtni diku tjetër.

Pse të Zgjidhni Karma.al për Lodrat Edukative për Fëmijë?

Ne kemi një reputacion të shkëlqyer në industri për ofrimin e një game të madhe lodrash cilësore që i përshtaten të gjitha moshave. Ne jemi të sigurt që nëse jeni duke kërkuar një dhuratë të shkëlqyer për një fëmijë, ju do të gjeni atë që po kërkoni këtu dhe mos harroni që ekipi ynë është gjithmonë gati për t’ju ndihmuar – Thjesht kontaktoni sot. Nëse nuk mund të gjeni atë që po kërkoni këtu, pse mos të shikoni më tej Seksionin tonë të Fëmijë & Lodra.

Siguria dhe Lodrat e Fëmijëve

Lodrat e sigurta për fëmijët e vegjël janë bërë mirë (pa pjesë të mprehta ose copa dhe mos i mbërtheni); pikturuar me bojë jo-toksike, pa plumb; anti-copë, dhe pastrohet lehtë.

Lodrat elektrike duhet të jenë “Të Miratuara nga UL”. Sigurohuni që të kontrolloni etiketën, e cila duhet të tregojë se lodra është aprovuar nga Laboratorët e Underwriters. Përveç kësaj, kur zgjidhni lodra për fëmijë nën moshën 3 vjeç, sigurohuni që të mos ketë pjesë ose pjesë të vogla që mund të futen në fytin e një fëmije dhe të shkaktojnë mbytje.

Është e rëndësishme të mbani mend se konsumimi tipik mund të rezultojë në një lodër dikur të sigurt duke u bërë e rrezikshme. Të rriturit duhet të kontrollojnë shpesh lodrat për t’u siguruar që ato janë në gjendje të mirë.

Mendje të Vogla, Imagjinata të Mëdha

Nga lodrat e buta për shtrëngime para gjumit te artet dhe zanatet për mendjet krijuese, koleksioni ynë i lodrave për fëmijë është i sigurt, pa BPA dhe plot argëtim. Lërini fëmijët tuaj të imagjinojnë botët dhe dimensionet e tyre duke luajtur në çadrën shumëngjyrëshe të fëmijëve nga HEMMAHOS. Bëni mësim argëtues me setin tonë tezgjah shtatë copë nga koleksioni LUSTIGT, i krijuar posaçërisht për të ndihmuar në zhvillimin e aftësive motorike të shkëlqyera të fëmijës suaj. Shndërroni rregullimin në një argëtim familjar me lakun e shportës së LUSTIGT që mund të dyfishohet si një pengesë për derën.

Eksplorues të Vogël të Xhunglës apo Artistë që Lulëzojnë, Çfarë do të Jetë sot?

Lërini imagjinatën e vogëlushit tuaj të fluturojë me koleksionin tonë të lodrave për fëmijë. Duke filluar nga kompletet e kuzhinës nga seria DUKTIG te pak dhoma gjumi për kukullat e tyre nga seria HUSET, koleksioni ynë i lodrave me role për fëmijë motivon komunikimin, kreativitetin, mendimin logjik dhe zhvillimin e përgjithshëm. Lojërat e buta nga seria LUSTIGT si rruaza lidhëse, litari duke kërcyer dhe loja me shigjeta zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike dhe koordinimin e syve me dorë. Koleksioni ynë i lodrave të buta është shoqëruesi i përsosur për aventurat imagjinare të fëmijës tuaj ose për t’u përqafuar gjatë gjumit. Seria MALA ka gjithçka që i duhet artistit tuaj që lulëzon, nga kavaljet tek stilolapsat. Shikoni kombinimet tona të ruajtjes TROFAST me kuti për të larguar lodrat kur mbaron koha e lojës. Kornizat e ulëta me shina udhëzuese dhe kuti të lehta plastike e bëjnë më të lehtë për duart e vogla për të arritur dhe organizuar lodrat e tyre të preferuara.

Vetëm Produktet më të Mira për Fëmijë për Fëmijën Tuaj!

Në dyqanin online Karma. al do të gjeni gamën më të gjerë të produkteve me cilësi të lartë për fëmijë dhe foshnje me koleksione gjithnjë aktuale të markave të njohura. Midis foshnjërisë dhe vitit të 6-të të moshës, ne gjithmonë kemi produktet e duhura për fëmijën tuaj. Shumë kohë para lindjes, ne ju ndihmojmë të zgjidhni produktet më të mira të foshnjës si sedilja e makinës, karroca dhe djepi për foshnjën tuaj dhe janë gjithashtu të disponueshme pas blerjes me njohuritë tona gjithmonë në krahun tuaj. Dyqani ynë për foshnjat është partneri juaj kur bëhet fjalë për bashkimin e pajisjeve themelore optimale për foshnjën tuaj. Qoftë produkte të kujdesit me cilësi të lartë apo mobilje miqësore për fëmijë siç janë tavolinat e ndërrimit, karriget e larta, djepët dhe sallat e lojërave.