Xhinse & Pantallona për Femra në Shitje – Bli Online

Këtu ka një larmi me xhinse & pantallona për femra që janë gjithmonë në një hap me modën aktuale, por më të rehatshmet dhe më të preferuarat e të gjitha kohërave janë xhinset.

Xhinse & Pantallona për Femra në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing 1–12 of 22 results

Showing 1–12 of 22 results

Nëse dëshironi të kombinoni shpejt një veshje të zakonshme, mund ta bëni kaq lehtë me një bluzë dhe një palë xhinse për femra. Nëse dëshironi të visheni në mënyrë perfekte për një festë me ambjent të ftohtë, xhinset e grave vijnë me stil që do të përshtateshin në trupin e tyre më së miri për çfarëdolloj okazioni.

Karma. al ju sjell një gamë të gjerë xhinsesh të rehatshme, me stil, të përshtatshme për femrat me hije të ndryshme dhe opsione të dizajnit bazuar në trendet bashkëkohore. Ndërkohë q po kërkoni për bluza dhe këmisha në internet, sigurohuni që të shikoni gamën tonë interesante të xhinseve të mrekullueshme për femra me çmime mjaft të kënaqshme dhe të zgjidhni varietetet tuaja të preferuara në një gamë të pafundme.

Falë blerjeve në internet, ne nuk jemi më të kufizuar në gamën e vogël të xhinseve që ofrohen në dyqane. Është koha për t’i thënë lamtumirë xhinseve tuaja të vjetra, të venitura dhe përshëndetuni me të preferuarat tuaja të reja ngjyrë tipike blu vetëm në Karma. al. Filloni kërkimin për xhinset tuaja të preferuara me stile dhe dizajne të ndryshme që do ti përshtaten çdo lloj trupi ku gjithashtu do të mund ti kombinoni me bluzat më në trend që ne disponojmë.

 Xhinse & Pantallona, Cili Është Stili Juaj?

Xhinset për gra kanë bërë një rrugë të gjatë nga të qenit pantallona të forta për punëtorët e fabrikave dhe kaubojsit deri tek stilet fantastike që kemi në ditët e sotme. Sot, këto xhinse mund të gjenden në një larmi stilesh të përjetshme, duke përfshirë stilin konik, prerje në formë çizmeje, të holla, të dobëta, të drejta, prerje si fund cigareje, me fund të ngushtë, në formë zileje, me bel të ulët, si kaubojse dhe të gjera. Por përshtatja dhe stili perfekt ndryshojnë nga personi në person, veçanërisht nga lloji i trupit të tyre. Nga njëra anë, një palë xhinse të ngushta për femra mund të përshtaten me çdo lloj trupi dhe shkojnë bukur me një palë çizme të këndshme. Por nëse jeni nga ata njerëz që vlerësojnë komoditetin mbi stilin, atëherë mund të shkoni për xhinse të gjera. Këto lloje janë zakonisht të lirshme në bel dhe në këmbë dhe shkojnë mirë me bluzat e gjera për gra.

Xhinse me Stil për Femra. Cili Është Ndryshimi?

Xhinset e punuara për Gra zakonisht kanë një konstruksion më të fortë pasi ato duhet t’i rezistojnë më shumë konsumimit. Marka si Lee, Levi’s, Wrangler, Pepe, Allen Solly dhe Denizen kanë shumë lloje xhinsesh për gra me stile të ndryshme në treg. Zakonisht janë më të lirshme sesa ato të krijuara për gratë, por nëse preferoni një palë pak më të ngushta, zgjidhni ato që janë më të hollë. Ashtu si xhinset e grave, xhinse vijnë gjithashtu në dispozicion me një larmi ngjyrash, por më të preferuarat ngelen bluja dhe e zeza. Por nëse doni të eksperimentoni me pamjen tuaj, mund të përdorni edhe ato me nuanca më të ndezura si e kuqja, e verdha dhe jeshilja.

Pantallona për Gra

Gjetja e një palë pantallonash të shkëlqyera mund të jetë e vështirë. Por, nëse arrini të gjeni atë palë perfekte mund të jetë bingo pë veshjet tuaja. Karma. al ka pantallona që i përshtatet çdo rasti, nga pantallonat e zakonshme prej liri dhe çinotat tek diçka po aq e shkathët, por pak më luksoze si kapriçet tona dhe pantallonat e “kaviljes satin”, të dizajnuara që shkojnë deri afër belit dhe nga ana tjetër në kyçin e këmbës.

Plot Gjallëri

Këtu përfshihen disa nga xhinset më të domosdoshme për ju si një palë chinos, pantallona jogger, pantallona të shkurtra ose pantallona të përshtatshme (utility jeans). Pantallonat Chino janë një pjesë jashtëzakonisht e zhdërvjellët që mund të vishen lart ose poshtë në varësi të rastit. Dhe, pse të mos shtoni një palë pantallona doku për gra në garderobën tuaj e cila është një mundësi tjetër e shkëlqyer për stilin dhe komoditetin gjatë lëvizjes.

E Dizejnuar 

Për të ardhur deri në ijet tuaja, pantallonat jogger me mansheta janë një stil i domosdoshëm i bërë me një trillim të butë, të endur për një komoditet të shtuar dhe një përshtatje të shkëlqyer. Pantallonat janë të dizajnuara të jenë një përshtatje e hollë me një këmbë të relaksuar për një pamje të rastësishme dhe në trend.

Përvetëso 

Një stil elegant femëror me një palë pantallona capri. Të lehta dhe që të mbajnë freskët, ekzistojnë pantallona Capri për çdo personalitet dhe stil – bashkojini ato me një bluzë të thjeshtë dhe me një palë çizme për një stil më elegant që është që i vë kapak kombinimit tuaj.

Pantallonat prej Liri 

Janë një mundësi e shkëlqyer për muajt e ngrohtë. Të bëra nga liri i butë dhe të frymëmarrjes 100%, ato janë shoqëruesi ideal gjatë sezonit të nxehtë dhe do t’i përshtaten shumicës së ngjarjeve me shoqërinë në kalendarin tuaj. Të bëra për t’u ajrosur, materiali i butë është krijuar për tu veshur me një bluzë me mëngë të shkurtra dhe atlete. Pantallonat prej liri do të ndihen të lehta dhe të buta në trup. Ky rrip i butë në gjatësinë e kyçit të këmbës është krijuar për t’u ulur në ije dhe për t’u ulur në këmbë për një pamje akoma më femërore.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Pse xhinset e mia kanë valëzime?

Xhinset mund të jenë shumë të ngushta, shumë të lirshme, ose thjesht të mos priten mirë për t’iu përshtatur stilit tuaj të trupit. Një arsye tjetër që xhinset tuaja janë të rrudhura është se ato janë bërë nga xhins me cilësi të ulët. Kjo mungesë cilësie do të thotë që ju mund të shihni dallgëzime në vendet më të hijshme.

Sa herë mund të vishni një palë xhinse?

“Ju duhet të jeni në gjendje të vishni xhinse tuaj të paktën 5-6 herë ose derisa të ndjeni se janë të papastërta. Nëse nuk janë të pista, atëherë thjesht palosini, shtypini ato dhe vishini përsëri. Një palë xhinse të mira duhet të mbajnë formën e tyre pa përfshirë shtrirjen dhe përshtatjen, ”.

A duhet të lahen xhinset pas çdo veshje?

Një rregull i mirë është të lani xhinset pas çdo 3-10 të veshurash, ose kur ato fillojnë të kutërbojnë. Nëse jeni rregullisht aktiv me veshjen e xhinseve (mendoni: punë manuale, çdo gjë ku përfshin pluhurin dhe djersën), lajeni pasi i keni veshur 3 herë, por nëse jeni duke punuar në një ambjent zyre, atëherë ju mund t’i lani deri pas 10 herë që i keni veshur.

Pse disa xhinse përshtaten dhe disa jo?

Prodhues të ndryshëm, prerje të ndryshme, dimensione të ndryshme edhe nëse pantallonat janë në madhësinë tuaj. Disa prodhues kanë matje të belit më shumë se matja juaj aktuale e belit. Pra, një madhësi 34 mund të ketë në të vërtetë një perimetër beli 36 cm në veshje.