Shall & Kapuç për Femra në Shitje – Bli Online

Ata na përqafojnë në një ditë të ftohtë, por gjithashtu plotësojnë pamjen tonë në mënyrë perfekte janë shallët dhe kapuçat që nuk dalin kurrë nga moda. Ne i zgjedhim ata me dëshirë falë materialeve të tyre të këndshme për tu prekur, detajeve interesante dhe modeleve të tyre.

Shall & Kapuç për Femra në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Këtë sezon, shallët dhe pamjet e modeluar me skaj me efekt ombre janë ende në kryesim. Ne nuk zhgënjehemi me shalle klasikë të thjeshtë dhe që janë në modë me ngjyrat e pastelit. Ata janë të gjithanshëm dhe do t’ju shërbejnë për shumë sezone. Shallët e bërë nga mëndafshi më të hollë do të jenë perfektë për një ditë me re, por gjithashtu do të mbulojnë shpatullat tuaja gjatë mëngjesit dhe mbrëmjeve së stinës së verës. Delikatë në prekje, shallët janë një detaj shumë femëror. Ju mund t’i stiloni ata në shumë mënyra. Veshja e një shalli do të kompletojë në mënyrë të përkryer një pamje zyrtare, lidhja e flokëve me të do t’i japë veshjes tuaj një prekje femërore  gjthashtu ata krijojnë një aksesor unik. Të thjeshtë ose të palosur, të printuar ose të pangjyrosur – në Karma. al, ne kemi një shumëllojshmëri të shallëve për femra.

Duke ofruar mbrojtje ndaj elementeve ndaj të ftohtit, koleksioni ynë i gjithanshëm përmban kapele moderne, shallë dhe doreza. Fokusi ynë është në dizajnin bashkëkohor, të punuar nga pëlhura përgjithësisht të buta- pambuku, lëkura, leshi dhe  kashmiri. Kapelet e bejsbollit dhe kapelet e thjeshta i përshtaten ditëve të verës, ndërsa kapuçat e gjithanshëm hyjnë në fuqi kur klima është më e freskët. Shikojeni vetë gamën tonë të shallëve dhe kapuçave dhe përzgjidhni atë që ju përshtatet më mirë!

Shalle për Pamje Magjepsëse

Shallët janë aksesorë të shkëlqyer kur doni të shtoni atë pjesë shtesë në veshjen tuaj pa e tepruar. Në Karma. al ata janë të disponueshëm në ngjyra kaleidoskopike dhe printime tërheqëse, duke i dhënë kështu gardërobës tuaj një larmi të madhe! Burrat mund të veshin. Për të gjithë ju femra që ndiqni modën, merrni shalle me xhufka me masë të madhe për tu shoqëruar me fundin tuaj të elegant, me pjesën e sipërme të kanatjeres dhe me takat e larta. Një shall mëndafshi me lule shumëngjyrësh do ju bëjë të dukeni si një pikturë njëngjyrëshe. Hidheni atë rreth qafës tuaj ndërkohë që vishni kostume biznesi për ta bërë veshjen tuaj zyrtare dhe në të njëjtën kohë argëtuese. Shallët prej pambuku të trashë janë të rehatshëm dhe gjithmonë në modë. Lidhini ata në formën e një nyje trekëndëshet. Kombinojeni me streçe jeggings dhe një bluzë me mëngë të shkurtra.

Kënaquni me Shumëllojshmërinë e Shallëve

Karma. al sjell për ju një larmi të shallëve për femra në internet, për të plotësuar dhe përshtatjen e stilit të tyre. Zgjidhni nga materiale të ndryshme si pambuku, leshi, mëndafshi dhe poliesteri, ose hidheni në bandën e modës me materiale si pëlhurë prej fijesh artificiale, akrilik dhe fije mëndafshi. Shallët prej poliesteri nga Wrapped, DressBerry, Hi Look, Red Kamion dhe Hue nga Anamika do t’ju magjepsin me modelet e tyre. Kombinoni shamitë tuaja të printuara me fustane monokromatik që janë në modë ose bluza me ngjyrë neutrale dhe taka në një natë takimi. Mos harroni të lyeni buzët me shkëlqim para se të dilni! Mbështetuni në shallët e printuar për t’ju larguar stresit në punë dhe rutinës ditore, dhe shkoni festoni me miqtë. Theksojeni pamjen tuaj në pantallonat prej doku dhe një bluzë të hollë të përshtatshme me një shall snood shumëngjyrësh, ose shalle blu të bashkuara me bluza rozë, apo fustane të verdhë blouson për tu dukur trendy dhe e ëmbël!

Qëndroni Gjithmonë me Klas dhe me Stil me Kapuçat nga Karma. al

Kapuçat prej leshi cilësorë që ju japin ngrohtësi dhe mbrojtje të kafkës dhe veshëve tuaj nga Modo Vivendi dhe Sushito janë markat më të mira në këtë sezon. Mbrojtja e pjesëve të trupit tuaj nga netët e ftohta është jetike. Dhe kapuçat prej leshi mbrojtës janë aksesorët më të mirë për të. Zonjat bukuroshe mund të provojnë kapele dhe kapuça leshi Aashiqui me stil nga Sushito ose kapele të qëndisura dhe të thurura për një vajzat që janë gjithmonë në trend.

Kapuçat Elegantë për Këtë Dimër Vijnë me Faktorin Oomph

Ekziston një stendë së bashku me kapelet dimërore për femra, kapelet e leshit për dimër për meshkuj dhe kapele prej leshi unisex që mund të përdoren nga të dyja gjinitë. Po në lidhje me një kapuç unisex elegant me ngjyrë të verdhë të shndritshëm nga Sushito? Po në lidhje me gamën e re nga Noise duke prezantuar kapele beanie këtë sezon? Gjithmonë keni menduar në lidhje me veshjen e kapeleve beanie që mund t’i keni parë vetëm në filma, por shumëllojshmëria dhe cilësia nuk janë në nivelin e duhur në tregun tuaj lokal? Ejani, blini në internet nga faqja më e mirë e blerjeve në internet në Shqipëri nga Karma. al që ofron kapele prej leshi të mirëfilltë këtë sezon. Cilësia e produktit është aq e mirë; ju mund t’ua dhuroni edhe të dashurve tuaj. Kapakët Beanie nga Noise janë bërë nga materiali më i butë i leshit. Lloji i tillë i butë i kapuçave të leshtë jo vetëm që ju sigurojnë ngrohtësi të pjesës së sipërme të trupit, por gjithashtu ju shton edhe hijësi. Kapuçët Beanie janë unisex dhe janë aq të mëdha sa të mbulojnë veshët tuaj. Kombinoni kapuçat e tillë me dorashka me stil dhe shumëngjyrëshe në veshjen tuaj dimërore.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Si i vishni shallët?

Kur bëhet fjalë për të lidhur shallët, keni shumë lloj mënyrash. Ka nyjën e famshme, nyjën me pendë, kthesën franceze, shaminë, ponço,etj.. Sinqerisht, ka një shall (ose dy) për çdo veshje. Por këtu janë disa nga veshjet tona të preferuara për t’u kombinuar me shallë:

Shallët prej mëndafshi elegant plotësojnë bukur veshjet e punës ose veshjet e stinës së verës. Veçanërisht ata të modeluarit shtojnë njëfarë interesi vizual dhe personaliteti.

Shallët në formë batanije janë jashtëzakonisht të gjithanshëm, kështu që mund t’i vishni si jelek ose ponço. Ata janë të shkëlqyer mbi pallton tuaj dimërore dhe mund të shoqërohen me një bluzë me mëngë të gjata dhe xhinse.

Shallët e gjatë duken bukur dhe fin kur i lidhni në qafë, ose të lidhura ngushtë për t’ju mbajtur ngrohtë. Ne i duam ata mbi pallto, golf ose mbi një bluzë me mëngë të gjata gjatë ditëve të ftohta të dimrit.

Shallët e infinitit janë perfektë për tu përqafuar kur jeni duke punuar nga shtëpia. Ata janë gjithashtu ai lloj aksesori mbështjellës ku funksionon pothuajse me çdo veshje kur jeni duke dalë nga dera.

Cilat janë shallët më të mirë për udhëtime?

Shallët më të mirë për udhëtim janë të lehtë, kështu që lehtësiht mund t’i merrni ata me vete. Ata gjithashtu pastrohen lehtë, në rast se ndodh ndonjë incident. Së fundmi, ata duhet të jenë mjaft të zhdërvjellët në stil dhe ngjyra që të përputhen me shumicën (nëse jo të gjitha) të veshjeve tuaja.

Për sa kohë që i përshtatet këtij përshkrimi, çdo shall do të funksionojë për udhëtimet tuaja, por ne personalisht i duam më shumë shamitë që janë në formë batanije kur udhëtojmë.