Orë Inteligjente në Shitje – Bli Online

Smartwatch janë aksesori i preferuar i njerëzve të apasionuar pas teknologjisë. Megjithëse smartwatch kanë fituar popullaritet vetëm pas mbërritjes së orës Apple, sepse ato ekzistonin që nga viti 1927 por jo kaq të përparuara sa janë sot.

Smartwatch në Shitje - Bli Onlinee
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Kur një orë ofron veçori të shumta, bëhet shumë tërheqëse për burrat dhe gratë. Ashtu si një smartphone, një smartwatch ka një ekran prekës. Ai gjithashtu mbështet aplikacione të ndryshme.

Nëse dëshironi të blini smartwatch më të mirë, drejtojuni drejt Karma. al. Ne kemi një koleksion të smartwatch në modë për burra dhe gra nga marka të njohura si Fossils, Apple dhe Michael Kors. Mund të zgjidhni midis orëve me rripa lëkure dhe orëve me rripa metali. Çmimi i smartwatch varet nga lloji i saj, por me siguri është i përballueshëm. Ju do të merrni të gjitha njoftimet tuaja dixhitale në ekranin e orës suaj. Kjo do t’ju lejojë të qëndroni në kontakt me kolegët tuaj edhe kur jeni duke drejtuar automjetin. Ju madje mund të gjurmoni fitnesin dhe rrahjet e zemrës tuaj për të qenë të shëndetshëm.

Smartwatch në Karma. al

Me teknologjinë, smartwatch kanë revolucionarizuar vetë kohën: si e përdorim atë, si e planifikojmë rutinën tonë dhe si i arrijmë qëllimet tona. Një smartwatch është një mënyrë për të zhbllokuar mundësitë masive rreth nesh, duke përmirësuar shëndetin dhe aktivitetin tonë fizik, duke qëndruar të lidhur me të tjerët, duke organizuar jetën tonë dhe duke arritur më shumë me më pak kohë. Frymëzuar nga inovacioni i vazhdueshëm dhe nxitur nga nevojat e klientit, pajisjet e fuqishme të smartwatch na lejojnë të qëndrojmë vërtet të lidhur në një botë dixhitale. Në Karma. al, ne ndajmë të njëjtin pasion për teknologjinë më të përparuar, që na lejon të lehtësojmë një pjesë të jetesës dhe ofrojmë qindra modele mahnitëse të smartwatch android dhe smartwatch iOS me çmimet më të ulëta.

Kur Koha Bëhet Inteligjente

Modelet origjinale të një smartwatch android ishin të mëdha dhe të pakëndshme, por përparimet teknologjike kanë çuar në dizajne mahnitëse përfshirë smartwatch Samsung dhe smartwatch Apple. Gama jonë e pabesueshme e smartwatch android është e mbushur me orët më të fundit inteligjente dhe sistemet operative android për performancën maksimale. Së bashku me shfaqje të qarta (me opsione të personalizimit), ato ofrojnë gjithashtu komoditet maksimal me rripa me cilësi premium (përfshirë lëkurën) për përdorim gjatë gjithë ditës, funksionalitetin e Bluetooth për t’u lidhur me smartphone-in tuaj për njoftime dhe aplikacione të dedikuara për kontroll më të saktë. Gëzoni një përvojë fantastike me smartwatch android për të bërë më shumë dhe për të arritur shumë më shumë me kohën tuaj.

Më Inteligjente se Çdo Aksesor Tjetër

Smartwatch janë më shumë sesa thjesht adhurues të teknologjisë. Smartwatch të ditëve të sotme janë të mbushura me karakteristika të monitorimit të shëndetit dhe të fitnesit për të qëndruar të motivuar dhe për të përmirësuar shëndetin tuaj me kalimin e kohës duke përfshirë një hapa-matës (numërimi i hapave), monitor me precizitet të rrahjeve të zemrës, gjurmim të gjumit, kujtesës së ulur dhe madje edhe GPS. Projektimet rezistente ndaj ujit i bëjnë ato veçanërisht ideale si për përdorim sportiv ashtu edhe për natyrë. Smartwatchet Android gjithashtu ju ndihmojnë të qëndroni të organizuar në jetën tuaj të ngarkuar, duke punuar së bashku me pajisjet e tjera, të tilla si lidhja me smartphone tuaj përmes Bluetooth për të treguar thirrjet hyrëse dhe sinjalizimet e njoftimeve. Stili ka rëndësi gjithashtu: kjo është arsyeja pse diapazoni ynë i gjerë ofron dizajne të shkëlqyera të përshtatshme për veshje urbane, sporte dhe veshje në natyrë. Pra, nëse jeni duke blerë orë të zgjuara për burra ose smartwatch për gra, ofertat tona të përballueshme ofrojnë një përzierje perfekte të shkathtësisë, stilit dhe veçorive.

Markat Kryesore

Karma.al ofron vetëm më të mirën në markat e smartwatch, që nga smartwatch, orët e telefonave inteligjente deri te brand-et inteligjente për entuziastët e fitnesit. Blini marka të besueshme duke përfshirë CUBOT, Elephone, GARMIN, HUAWEI, MIFUNE, Mlais, Nr.1, RWATCH, SMA, U-Watch, Ulefone, Xiaomi, Zeblaze dhe shumë më tepër. Kalojeni në avantazhin tuaj të performancës me markat që kanë vërtet rëndësi.

Marrëveshjet më të Zgjuara

Me qindra marrëveshje që fillojnë nga nën 10 mijë lekë, duke përfshirë bestsellerët tanë # 1 të të gjitha kohërave, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Mi Band 1S dhe U8 Smartwatch, duke kursyer një pjesë të buxhetit tuaj të kufizuar. Blini nga gama jonë e plotë dhe gjeni çmimin më të mirë të smartwatch. Për çmimet më të mira të smartwatch android dhe smartwatch iOS, shfletoni orët tona më të njohura inteligjente dhe personalizoni kërkimin tuaj: zgjidhni midis markave të ndryshme, CPU, versione Bluetooth, funksione të gjithanshme, materiale bandash, diapazoni i çmimeve, data e shtuar ose popullariteti. Kurseni më shumë se vetëm kohë me ofertat e Karma. al dhe zgjidhni nga ofertat tona më të zgjuara që kemi promovuar ndonjëherë deri më sot.

Karakteristikat Kryesore

Gjurmues i fitnesit

 Me sensorë të integruar, një smartwatch mund të gjurmojë aktivitetet tuaja të përditshme, hapat e ndërmarrë, ushtrimet dhe kaloritë e djegura, për t’ju mbajtur në gjurmët e qëllimeve tuaja të fitnesit. Ju gjithashtu mund të monitoroni rrahjet e zemrës dhe presionit të gjakut përmes këtyre Bandave inteligjente të Fitnesit. Ky është tipari më i rëndësishëm në smartwatch tuaj që ju ndihmon të gjurmoni dhe menaxhoni stilin tuaj të jetës

Gjurmuesi i telefonit

A nuk i kemi pasur të gjithë ato momente zhgënjyese kur nuk mund t’i gjejmë telefonat apo të harrojmë se ku i kemi mbajtur? Sidomos në kohën kur nxitojmë të shkojmë diku. Me këto smartwatch të mrekullueshme, mund ta gjeni telefonin tuaj vetëm me një prekje në ekranin e orës suaj me prekje!

Lidhja e telefonit inteligjent 

Një smartwatch mund të lidhet me smartphonave tuaj përmes Bluetooth-it ose aplikacioneve të dedikuara. Dhe me këtë lehtësi, ju mund të dini se kush po telefonon ose duke parë mesazhet vetëm me një prekje, edhe nëse telefoni juaj është larg! Jo vetëm kaq, ju mund t’i përgjigjeni thirrjeve dhe madje t’u përgjigjeni mesazheve me këtë pajisje inteligjente. Kështu që është bërë gjithnjë e më e rëndësishme për të blerë Android Watch për të qëndruar i lidhur!

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Sa e dobishme është një smartwatch?

Të pajisura me një numër karakteristikash të dobishme, smartwatch janë shembulli i përsosur se sa larg ka arritur teknologjia. Ato kanë një ekran të plotë prekjeje që i bën ato të lehta për të vepruar. Karakteristika të tjera të rëndësishme janë Bluetooth, kontrolli i muzikës, gjurmimi i aktivitetit, monitorimi i plotë i shëndetit, etj. Kështu, smartwatch janë një pajisje shtesë jashtëzakonisht e dobishme.

A janë smartwach të papërshkueshme nga uji?

Po. Ato janë perfekte për not ose ndonjë aktivitet tjetër me bazë uji pasi janë të papërshkueshëm nga uji. Ju mund të djersitni gjatë ushtrimeve, dhe ora do të vazhdojë të punojë në gjendje optimale.

Si funksionojnë smartwatch?

Për të përdorur një smartwatch, duhet të instaloni një aplikacion që vjen me orën në pajisjen tuaj Android ose iOS. Ata gjithashtu kanë një ekran me prekje, kështu që lidhja e telefonit tuaj dhe smartwatch përmes Bluetooth për të përfituar nga veçoritë e tij të ndryshme është vetëm puna e disa klikimeve.

Cilat janë smartwatch më të mira me lehtësi GPS?

Objektet e gjurmimit GPS në smartwatch i bëjnë ato shumë të përshtatshme për qëllime navigimi. Pothuajse të gjitha markat i instalojnë këto mundësi në modelin e tyre të smartwatch pasi kërkohen shumë. Disa nga orët më të mira me pajisje GPS përfshijnë:

  • Smartwatch Amazfit GTS
  • Diesel 2.5
  • Amazfit Verge Lite

A punojnë smartwatch pa telefon?

Shumica e smartwatch moderne mund të funksionojnë pa pasur nevojë të lidheni me një smartphone. Këto orë kanë mundësi të lidhjes Wi-Fi, duke e bërë më të lehtë përdorimin e aplikacioneve. Smartwatch nuk duhet domosdoshmërisht të jetë në intervalin e Bluetooth-it të telefonit për të qenë funksionale.