Kompjuter & Kancelari në Shitje – Bli Online

Sot, klientët janë në kërkim të opsioneve më të reja dhe më unike për personalizimin e kompjuterit të tyre personal, dhe Karma.al ka përgjigjen. Ne ofrojmë më shumë mundësi dhe shërbime të personalizimit se çdo kompani tjetër për kompjuter sot në treg.

Kompjuter në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing 1–12 of 46 results

Showing 1–12 of 46 results

Lojërat kompjuterike janë të ngarkuara me grafikë të pabesueshme, por përvoja përfundimtare e lojrave kërkon pajisjet e duhura. Kur bëhet fjalë për multiplayer, simulime ose rekreativë të personave të parë, nuk ka mënyrë më të mirë të ndiheni sikur jeni në mes të aksionit sesa me një kompjuter, laptop ose fletore të ndërtuar me porosi për të dizejnuar tuajin. Karma.al është e specializuar në dizajnimin dhe ndërtimin e notebook-ave, laptopëve dhe kompjuterave desktop për t’iu përshtatur çdo sensi personal të stilit. Konsolat ​​e lojërave dhe pajisjet elektronike të dorës nuk kanë favor për të konkurruar me një PC të modifikuar. Nëse jeni gati të dizajnoni kompjuterin tuaj personal të lojërave, eksploroni inventarin tonë për të gjetur laptopin ose PC-në e përsosur për të filluar rrugëtimin tuaj në botën e lojrave. Gjithçka, nga ndriçimi me porosi dhe grafika ekskluzive e personalizuar e printuar, te piktura me porosi në vend brenda objektit tonë të ri. Klikoni këtu për të filluar personalizimin e kompjuterit tuaj sot!

Karma.al ofron mundësi të plota personalizimi të mbështjellësve nga një skaj në tjetrin. Shërbimet tona mbështjellëse ju lejojnë të shtoni markë ose strukturë unike në laptopin ose kompjuterin tuaj në një pjesë të kostos që mund të paguani diku tjetër. Stafi ynë shumë i trajnuar çmonton dhe heq me kujdes pajisjet e jashtme përpara se të transformojë shasinë tuaj të aksioneve në diçka vërtet fantastike. Mbështjellësit grafikë janë bërë nga një fletë vinili me shkëlqim të lartë, rezistent ndaj gërvishtjeve që formohet në fletoren tuaj ose desktop pa asnjë flluskë ajri. Çfarë i veçon mbështjellësit tanë? Ne instalojmë dhe formojmë mbështjellës në të gjithë sipërfaqen e kompjuterit tuaj, jo vetëm në skajin e brendshëm. Ne gjithashtu mirëpresim vepra arti me porosi pa kosto shtesë. Ju interesojnë modifikimet e mbështjelljes së strukturës? Ne gjithashtu ofrojmë përfundime të jashtme të fibrave të karbonit dhe alligatorit për t’i dhënë kompjuterit tuaj të lojërave një pamje unike.

Përveç mbështjelljes grafike, vjedhurazi ose me teksturë, ne gjithashtu ofrojmë shërbime të gdhendjes dhe pikturimit të një lloji. Të gjithë kompjuterat e lojërave me porosi në inventarin tonë ju lejojnë të zgjidhni një opsion personal të gdhendjes në lazer. Opsionet tona të personalizuara të ngjyrave përfshijnë Arctic White, Portokalli i Djegur, Gecko Green, Gunmetal Grey, Plum Purple, Torch Red, Black Tuxedo, dhe shumë më tepër. Çojeni kompjuterin tuaj të ri në nivelin tjetër duke kontrolluar shërbimet tona hidro-zhytëse. Grafika hidro-zhytur kombinon më të mirën e bojës dhe mbështjelljes grafike, të gjitha të mbyllura nga uji për qëndrueshmëri dhe cilësi.

Ne kemi bërë një rrugë të gjatë që nga lartësia e tregut të kloneve, por entuziastët po zgjedhin laptopë, fletore dhe desktopë të lojrave me porosi më shumë se kurrë. Gëzoni një përvojë lojrash plotësisht të ngarkuar me kushtet tuaja. Ta themi thjesht, ne e duam atë që bëjmë dhe nuk ka shpërblim më të mirë sesa të ndihmojmë klientët tanë të kthejnë vizionet e tyre në realitet. Ne jemi vazhdimisht në kërkim të materialeve të reja, dizenjove dhe opsioneve të personalizimit. A keni ndonjë ide novatore apo dini për veçoritë që aktualisht ne nuk i ofrojmë? Ju lutemi na kontaktoni sot. Ne do të dëshironim të dëgjonim sugjerime nga ju.

Blini një Kompjuter Desktop me Çmimin më të Mirë

Nëse jeni duke kërkuar për një dyqan ku mund të blini kompjuterin më të fundit desktop në Shqipëri me çmimin më të mirë, atëherë Karma.al është vetëm vendi i duhur për ju. Ne furnizojmë një sërë kompjuterash desktopë nga marka të ndryshme dhe të gjithë kompjuterët tanë janë nga marka të famshme. Ne mbledhim desktopin tuaj të ëndrrave sipas kërkesave tuaja. Shikoni çmimet e kompjuterëve desktop në Shqipëri nga gama jonë e gjerë. Ju mund të krahasoni çmimin dhe gjithashtu mund të zgjidhni pjesët që dëshironi në kompjuterin tuaj desktop. Ne marrim kërkesat tuaja dhe ju dorëzojmë kompjuterin më të mirë Desktop me çmimin më ekskluziv.

Kompjuter me CD apo me DVD?

Shumica e laptopëve tani vijnë me një CD-player audio, multi-funksion audio audio, CD-ROM, CD drive , DVD dhe DVD drive  – kështu që nuk duhet të shqetësoheni shumë për këtë. (Gjithmonë mund të shtoni një disk të jashtëm USB CD ose DVD nëse keni nevojë.) Pamja e disqeve Blu-ray shton një ndërlikim të ri, por mos u shqetësoni shumë për to, nëse nuk jeni person që luani lojra. Shumica prej nesh mund të përballet me një lexues dhe rishkrues standard të CD / DVD, i cili do të vijë me shumicën e desktopëve dhe laptopëve. Disqet kompakte dhe DVD-të do të gjenden për ca kohë akoma, edhe pse, për shumë prej nesh, gjithçka ka të bëjë me shkarkimin tani.

Kompjuter me Ekran të Gjerë?

Një fushë ku laptopët, në veçanti, kanë ndryshuar ndjeshëm gjatë dekadës së fundit është në madhësinë e ekraneve LCD dhe raportit të tyre. Laptopët e vjetër kishin shumë ekrane katrore; laptopët e fundit kanë ekrane të gjera kështu që ju mund të shikoni filma nga DVD ose të transmetohen në internet. Mos u shqetësoni shumë për dimensionet e ekranit nëse nuk planifikoni të shikoni shumë filma në kompjuterin tuaj. Por nëse po planifikoni të bëni shumë punë në uebsajt dhe po blini një kompjuter të vogël me një ekran të vogël, kujtohuni se shumë faqe në internet më të mëdha do të shfaqen me shirita lëvizës (duke treguar vetëm një pjesë të ekranit në të njëjtën kohë) – dhe që mund të irritohet pak pas një kohe.

Lidhshmëria?

Kompjuterat dikur ishin makina të vetmuara që ju përdorni në komoditetin e shtëpisë tuaj pa u shqetësuar për njerëzit e tjerë; tani, falë internetit dhe gjërave si Facebook dhe Twitter, ato janë një dukuri shumë më shoqërore sesa ç’kishte pritur dikush: kompjuterat shtëpiakë të shekullit 21 janë më shumë si versione super të përmirësuara të telefonave të shekullit 20. Kjo është arsyeja pse shumica e përdoruesve të kompjuterëve tani presin që makinat e tyre të jenë në lidhje me internet gjatë gjithë kohës. Nëse jeni duke blerë një kompjuter portativ, dhe veçanërisht nëse po merrni një model të vjetër të dorës së dytë, sigurohuni që ai të ketë të integruar një kartë rrjeti pa tel (Wi-Fi), në mënyrë që ta përdorni atë përreth shtëpisë tuaj, blini gjithashtu edhe një modem / router me bandë të gjerë pa tel (me wireless) ose një dongle me brez të gjerë celular gjithashtu. Disa laptopë kanë akoma modem të integruar dial-up, por ato janë shumë më pak të dobishme se sa ishin; është praktikisht e pamundur të përdorësh internetin pa brez të gjerë këto ditë, sepse shumica e faqeve të internetit janë krijuar qëllimisht për të përdorur lidhje më të shpejta.

Kompjuter me Sistem Windows, Mac, apo Linux?

Disa vjet më parë, askush nuk mendoi seriozisht të blinte diçka tjetër përveç një PC Windows. Makineritë Apple Macintosh ishin ruajtja e dizajnerëve grafik dhe njerëzve në botën krijuese, por për të gjithë të tjerët, kishte vetëm një mënyrë për të shkuar: Microsoft. Pas rritjes dhe përmirësimit të internetit (dhe iPhone), gjërat kanë ndryshuar në mënyrë të konsiderueshme: kompjuterat Macintosh tani janë më të përballueshëm dhe më të pajtueshëm me PC me Windows se sa ishin më parë. Nëse gjithçka që planifikoni të bëni është të shfletoni në internet dhe të shkruani një letër apo ese të rastit, nuk ka rëndësi nëse përdorni një PC Windows ose Mac. Nëse preferoni vizionin e zgjuar dhe elegant të Steve Jobs sesa qasjen e dobët utilitare të personifikuar nga Bill Gates, ju mund të kompletoheni me një Mac pa asnjë shqetësim — ose frikë.