Produkte Shtëpiake Ne Shitje – Bli Online

Nuk ka më mirë se kur blini produkte shtëpiake me çmimet më të mira në Shqipëri, dhe shërbimi i shkëlqyer që merrni është thjesht një bonus; kjo është ajo që do të merrni kur blini pajisje online në Karma.al.

Produkte Shtëpiake Ne Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing 1–12 of 136 results

Showing 1–12 of 136 results

Nga një pulë e pjekur në mënyrë tepër të shijshme në lavanderinë që sapo mbaroi dhe rrobat që po shndërrisin dhe të kënaqin me aromën që lëshojnë, e thënë thjesht nuk mund t’ja dalim pa pajisje elektroshtëpiake. Me një gamë të jashtëzakonshme të pajisjeve më të fundit të mëdha, Karma.al ofron një përzgjedhje të mirë të frigoriferëve, sobave, tryezave elektrike, lavatriçeve dhe tharëseve. Krijoni një mënyrë jetese më të lumtur dhe më të shëndetshme duke përfshirë pajisjet tona të vogla në rutinën tuaj të përditshme. Nga gjërat e domosdoshme premium si bërësit e kafesë te shtrydhësit e lëngjeve dhe përzierësve të shëndetshëm, pajisjet tona të kuzhinës do të jenë një pasuri e madhe për stilin tuaj të jetës.

Përzgjedhja jonë e pakonkurueshme e pajisjeve shtëpiake me vlerësim të lartë vjen në një larmi ngjyrash, stilesh dhe madhësish për t’iu përshtatur mënyrave të jetesës dhe familjeve të panumërta. Kemi artikuj nga marka të njohura si Daewoo, Black & Decker, Hamilton Beach, Frigidaire, G.E., dhe Whirlpool. Nëse jeni të interesuar për pajisje miqësore me buxhetin tuaj, produktet tona BlackPoint dhe Imperial janë gjithmonë me çmime të pakonkurueshme.

Nëse ju mbetet pak vend në kuzhinën tuaj, ose jeni duke bërë një përmirësim të plotë, Karma.al ka çdo pajisje që ju nevojitet për t’iu përshtatur me të vërtetë stilit tuaj dhe për ta bërë shtëpinë tuaj më të rehatshme.

Lloje të Ndryshme të Pajisjeve Shtëpiake që ju Nevojiten:

Për qëllime të ndryshme, përdoren pajisje të ndryshme. Por kërkimi i tyre në internet mund të jetë një detyrë pak e nxituar. Ne kemi ndarë dhe kategorizuar të gjitha pajisjet në faqen tonë në  internet për t’ju bërë më të lehtë përzgjedhjen tuaj. Këtu është udhëzuesi ynë për t’ju ndihmuar të hulumtoni të gjitha pajisjet tona në Karma.al.

Të gjitha pajisjet shtëpiake në internet në dispozicion për pastrim:

Aktualisht, njerëzit po shmangin sallonet e bukurisë, kështu që është bërë gjithnjë e më e nevojshme të keni pajisjet e duhura të pastrimit në shtëpi për t’u siguruar që të jenë gati në pesë minuta për një thirrje video të improvizuar. Puna nga shtëpia gjithashtu bëhet më e rehatshme me ndihmën e pajisjeve tona më të fundit të pastrimit si tharëset e flokëve, makineritë prerëse, piastrat, piastrat për kaçurrela, makineria për heqjen e qimeve në fytyrë, etj. Pjesa më e mirë për pajisjet e pastrimit është se të gjitha janë të lëvizshme. Kështu që nëse planifikoni të udhëtoni në të ardhmen, mund t’i paketoni dhe t’i merrni kudo me vete. Këto pajisje portative, të lehta për tu përdorur, marrin më pak hapësirë në sirtarin tuaj dhe ju japin funksionalitetin maksimal.

Pajisjet e kujdesit për veten:

Pas një jave të gjatë pune nga shtëpia dhe bluarjes për orë të gjata dhe përmbushjes së afateve, një fundjavë për kujdesin ndaj vetes është mëse e merituar. Në Karma.al, gama e pajisjeve tona për kujdesin për veten përfshin: masazhues për trupin dhe fytyrën, lehtësim të dhimbjeve, çanta portative, avullore për fytyrën, hekura për ngrohjen e ujit, etj. Jepini vetes një fundjavë relaksuese dhe të përkëdhelur me pajisjet tona të kujdesit për veten. Ofertat e kombinuara në të njëjtën mënyrë do të sigurohen që të merrni marrëveshjen më të mirë në Karma.al.

Të gjitha pajisjet e fundit të kuzhinës:

Gatimi i ushqimit në shtëpi bëhet shumë më i lehtë kur keni pajisjet e duhura të kuzhinës për të ndihmuar për të kryer detyrën përkatëse. Ndërkohë që punoni nga shtëpia, prodhuesit e kafesë dhe çajit janë si një “shpëtim” i vazhdueshëm, për t’ju mbajtur energjikë dhe të përqendruar në punë. Çfarë kohe më e mirë se tani për të investuar në një prodhues çaji dhe kafeje? Pajisjet e tjera të kuzhinës si mikseri-mulli, thika, elektrike dhe shtrydhëse frutash manuale janë në dispozicion në Karma.al që mund të vijnë në ndihmë gjithashtu.

Një shtrydhëse frutash e perimesh mund t’ju bëjë shpejt një gojëmjaltë të shëndetshëm për t’ju mbajtur të ushqyer pas stërvitjeve, dhe një mullinjtë përzierës do t’ju ndihmojë të bëni shpejt vaktet tuaja të preferuara.

Nëse po kërkoni të nxirrni yllin tuaj të ëmbëlsirave të brendshme dhe të bëni ato ëmbëlsira dhe shijshme të lotueshme, por mungesa e rrahësve dhe lëvizjes në kuzhinën tuaj po ju largon nga ajo, atëherë zgjidhni nga koleksioni ynë dhe porositeni menjëherë dhe shndërroni ëndrrat tuaja në qëllime .

Blini të Gjitha Pajisjet në Internet në Karma.al për ta Bërë Jetën Tuaj më të Lehtë

Hekuri me avull dhe manual:

Larja e rrobave në lavatriçe e bën jetën tuaj më të lehtë, por veshja e rrobave me rrudha nuk duket e hijshme. Të mendosh se nuk ka rëndësi nëse vishni rroba të hekurosura apo jo në takimet në internet nuk është e drejtë. Njerëzit ende mund të shohin gjendjen e rrobave tuaja, dhe rrudhat mund të mos jenë gjëja më e mirë për përshtypjet e para. Blini më të mirën nga gama jonë e gjerë e hekurave me avull dhe hekurave manualë për të hekurosur shpejt rrobat tuaja përpara një takimi, në mënyrë që të dukeni aq të mprehtë sa puna juaj.

Hekurat me avull kanë një rezervuar uji dhe ngrohësin e brendshëm të bashkangjitur në makineri, e cila e shndërron atë në avull. Avulli heq qafe rrudhat në vetëm një kalim. Në hekurat manualë nuk përdoret avull, por një pllakë e nxehtë hekuri e bashkangjitur në bazë, për të hequr qafe rrudhat në rroba.

Në varësi të zgjedhjeve tuaja, të gjitha çmimet e pajisjeve mund të ndryshojnë, por sigurohuni që në Karma.al, ne jemi të përkushtuar të sjellim produktin më të mirë për ju.

Llambat:

Ndriçimi i duhur e bën më të lehtë punën tuaj nga shtëpia. Sidoqoftë, meqenëse nuk mund të ndryshohet pozicioni i dritareve dhe instalimi i telave për llambat është një çështje e shtrenjtë dhe marrja e një llambë tryeze është një zgjidhje e vlefshme. Një llambë tryeze do t’ju ndihmojë të përqendroheni në punën tuaj pa pasur nevojë të lodhni sytë në një dritë të ulët ose të zbehtë.

Lidhësit e telave:

Lidhësit e telave janë pajisje që ju mundësojnë të lidhni një ose më shumë pajisje elektronike me të për burimet e energjisë. Çdo familje duhet të ketë një palë lidhës telash. Kur të gjithë janë duke punuar nga shtëpia dhe po ndjekin mësimin në internet, këto lidhje me tel vijnë në ndihmë në shumë mënyra. Ndërsa ka pika të kufizuara elektrike në shtëpi, këto lidhje me tela ju japin lirinë për të lidhur sa më shumë pajisje me portin që dëshironi.

Përditësoni Shtëpinë Tuaj me një Pajisje të re Shtëpiake

Përmirësoni Kuzhinën Tuaj

Konfiguroni trekëndëshin e punës së kuzhinës tuaj me pajisje të përmirësuara për t’i bërë edhe më të lehta detyrat e kuzhinës. Imagjinoni një hapësirë kuzhine me një frigorifer me thellësi me një fund rezistent ndaj gjurmëve të gishtërinjve, një sobë induksioni prej inoxi ose një gamë elektrike të pianurave Broan dhe një pjatalarëse ultra-të qetë nga Bosch. Kemi marrë edhe pjatalarëse banaku për kuzhina më të vogla.

Zgjidhja Perfekte për Rrobat e Papastërta

Kur të keni një familje të madhe normalisht që prisni grupe të mëdha rrobash të papastërta për lavanderinë. Karma.al ju ka gjetur zgjidhjen. Trajtoni detyrat tuaja të lavanderisë me një lavatriçe me ngarkesë të lartë Whirlpool® ose kombinime të tjera të lavatriçeve dhe tharëseve që kanë të gjitha tiparet më të mira si shtytëset, njësitë me kapacitet të madh, aftësitë Wi-Fi etj.

Merrni Dorëzim FALAS me Instalimin Bazë

Më në fund, kur bleni një pajisje për një buxhet përkatës ne do t’ua sjellim atë falas. Plus, me dorëzimin, do të merrni një përmbledhje themelore dhe një udhëzues të shkurtër nga instaluesi juaj se si të përdorni pajisjen tuaj të re.

Pavarësisht se çfarë po kërkoni – nga frigoriferët francezë dhe frigoriferët krah për krah deri te pajisjet kompakte për hapësira të vogla dhe më shumë – ne kemi të gjitha pajisjet që do t’ju duhet për të thjeshtuar jetën tuaj dhe shtëpia do të duket mjaft elegante nëse blini nga gama jonë e elektroshtëpiakeve.