Makina për Fëmijë në Shitje – Bli Online

Fëmijëria është e paplotë pa ato makina për fëmijë, të cilat rrëmbejnë imagjinatën e një fëmije dhe ju ofrojnë atyre kënaqësi gjatë shfrytëzimit të kohës së lirë që ata kanë për një kohë të gjatë, ndërsa ju mund të kryeni punët e tjera të shtëpisë.

Makina për Fëmijë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Fëmijët janë gjithmonë të dhënë pas makinave, për ta, është pakoja e tyre e vogël e aventurave. Nëse edhe ju po kërkoni të blini makina me bateri për fëmijë, atëherë Karma. al është vendi ideal për ju. Karma. al ofron një përzgjedhje të gjerë të makinave me bateri për fëmijë, secila me veçorinë dhe funksionet e veta dalluese. Ju mund të blini makina me bateri për fëmijë nga marka të besueshme si Plasma Car, Little Tikes, Barbie, Fab N Funky, Doras Chutties, Toyzone, Toyhouse, Saffire dhe të jeni të sigurt për qëndrueshmërinë dhe cilësinë.

Makinat me bateri për fëmijët jo vetëm që i mbajnë të angazhuar për orë të tëra dhe të lumtur, por gjithashtu i ndihmojnë ata në përmirësimin e koordinimit të tyre me sytë. Këto makina përbëjnë një pjesë thelbësore të rritjes me vite pasi nxisin përqendrimin, aftësitë motorike dhe ndjenjën e ekuilibrit. Blini një makinë me bateri për fëmijë në Karma. al dhe sigurojuni atyre një botë argëtimi, pavarësie dhe guximi. Çfarë ka më shumë? Me oferta dhe uljet drastike, ju sigurojmë blerje të pabesueshme në internet për fëmijë, lodrat dhe lojëra e tyre të preferuara.

Llojet e Makinave për Fëmijë Lodër

Në ditët e sotme, ju mund të gjeni makina lodër të bëra nga materiale të ndryshme. Nëse dëshironi të blini makina lodra në internet, Karma. al është destinacioni juaj ideal. Kemi makina nga markat më të mira në vend. Ne kemi makina me telekomandë, vrapues, një pistë garash, një rover misioni hapësinor, një pako makinash, një xhip dhe makina Ferrari në Karma. al Pavarësisht nëse është sezoni i festave ose ditëlindja e fëmijës tuaj, dhurata perfekte për të do të jenë makinat e reja lodra. Ata do të sigurojnë orë argëtimi për vogëlushin tuaj.

Këshilla për të Zgjedhur Makinat më të Mira prej Lodre

Ju mund të gjeni makinat më të fundit dhe më të mira prej lodre në Karma. al. Ka shumë makina që fëmija juaj të garojë, të përplasë dhe të rindërtojë. Fëmija juaj do të ketë kohë të shkëlqyer me lodrën e tij të re. Sidoqoftë, duhet të dini disa këshilla për të zgjedhur makinën e përsosur për fëmijën tuaj. Merrni parasysh moshën dhe preferencën e fëmijës suaj para se të blini një makinë lodër.

  • Grumbullimi i makinave i fëmijës suaj do të jetë i paplotë pa Hot Weels. Makinat e vogla të lodrave janë të lidhura me argëtim të shkëlqyer për gara nga fëmijët. Ju mund të blini paketën Hot Wheels me 9 karta për fëmijën tuaj. Ato janë bërë prej plastike dhe janë perfekte për fëmijët e moshës më shumë se katër vjeç.
  • Nëse jeni duke kërkuar për një lodër të madhe, mund të blini një makinë lodër Ferrari me karikues. Seti i makinave prej lodre përmban një makinë Ferrari, një telekomandë, një seri baterish dhe një kabllo USB për karikimin e makinës. Ju mund të hapni dhe mbyllni dyert e makinës, dhe ajo mund të lëvizë përpara, prapa dhe anash.
  • Mund të jetë dhurata e përkryer për ditëlindje për një fëmijë pesë vjeç.
  • Nëse vajza juaj e vogël është e dhënë pas makinave më shumë sesa kukulla e saj, blijini një makinë lodër xhip me telekomandë për të. Xhipi me telekomandë ka rrota të mëdha dhe duket si një xhip i vërtetë. Ka elektrik dore LED të fuqishëm që e bën atë aq shumë argëtuese për të luajtur.
  • Nëse fëmija juaj është nga një deri në dy vjeç, përzgjidhni makina prej lodre muzikore në llojin e  gjirafës për të. Makina prej lodre me ngjyra ka drita, tinguj dhe muzikë. Makina bën zvarritje dhe ecje. Prandaj, mund ta blini këtë për të inkurajuar fëmijën tuaj të ecë së bashku me lodrën.
  • Makinat luftëtare që transformohen me telekomandë janë perfekte për fëmijët që janë më shumë se katër vjeç. Seti i lodrave kuqezi përmban një veturë që transformohet, një telekomandë dhe një seri baterish. Nëse fëmija juaj është adhurues i filmave me superheronj, befasojeni atë me këtë set lodrash.

Makinat e lodrave janë një hit absolut me fëmijë të të gjitha moshave. Atëherë, çfarë po pret? Hyni në Karma. al menjëherë dhe blini makina lodra në internet.

Fëmijët që Kanë Qef Makinat e Motorizuara vs Jo-Motorizuar që Udhëtojnë 

Zgjedhja e lodrës së përsosur për fëmijë që ti ngasin mund të duket si një detyrë shqetësuese me numrin e stileve dhe modeleve në dispozicion, por mos u shqetësoni, Karma. Al ka bashkuar këtë udhëzues të dobishëm blerjeje për ju që t’ju ndihmojnë të merrni vendimin e duhur.

Në Karma. al kemi gamën më të madhe të lodrave të Motorizuara dhe Jo-Motorizuara për Fëmijë që të udhëtojnë në rrugë në Australi. Pra, pse të blini lodër udhëtimi për fëmijë të motorizuar?

Zhvillon aftësitë motorike të fëmijës tuaj

Kur fëmijët juaj të dashur po ngasin një makinë të motorizuar, ata po zhvillojnë aftësitë e tyre thelbësore motorike dhe njohëse. Koha që kalojnë duke luajtur gjatë një udhëtimi me një makinë lodre do të zhvillojë më tej ndërgjegjësimin hapësinor të fëmijës [marrëdhëniet e tyre me mjedisin përreth] dhe do të përmirësojë kohën e reagimit të tyre ndaj ngjarjeve që ndodhin rreth tyre. Aftësitë motorike, përfshirë koordinimin e tyre me sytë, janë zhvilluar më tej, ashtu si dhe aftësitë e tyre për zgjidhjen e problemeve pasi mjedisi rreth tyre ju ofron sfida që kërkojnë llojin e të menduarit më kompleks.

Inkurajoni fëmijën tuaj të eksplorojë botën reale, jo botën dixhitale.

Një udhëtim i motorizuar me një makinë lodre është mënyra perfekte për fëmijën tuaj për të eksploruar botën reale ndërkohë që bën një pushim nga pajisjet e tij dixhitale. Pak aktivitete në natyrë japin të njëjtin nivel të kënaqësisë dhe argëtimit që do të sjellë një udhëtim të motorizuar me makinë lodre.

Më e rëndësishmja është se, fëmijët që hipin në lodra jo të motorizuara gjithashtu ofrojnë një seri avantazhesh unike. 

Argëtim pa Ndërprerje.

Lodrat pa aftësi motorike kurrë nuk mbarojnë nga rryma ose energjia! Fëmija juaj mund të kalojë më shumë kohë duke luajtur jashtë me miqtë dhe më pak kohë duke ju bezdisur nëpër shtëpi ;-)

Vizitoni Karma. al, Shitësit me pakicë # 1 për Kids Ride On në Shqipëri sot për të zgjedhur lodrën perfekte udhëtimi për të dashurit tuaj.