Çanta dhe Kuleta për Fëmijë në Shitje – Bli Online

Çantat e hershme të shkollës kanë qenë mjaft të mëdha dhe të rënda në peshë. Sot, këto çanta dhe kuleta jo vetëm që vijnë në ngjyra të ndezura me stampa vizatimore dhe modele mbresëlënëse por janë gjithashtu të dizajnuara ergonomikisht për fëmijët që t’i mbajnë ato me shumë lehtësi.

Çanta dhe Kuleta për Fëmijë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

A i mbani mend ato ditë, kur keni shkuar në shkollë? Prindërit tuaj siguruan çantat më të mira shkollore për të mbajtur të gjitha gjërat tuaja lehtësisht. Tani është radha juaj ta bëni këtë! Fëmijët janë shumë selektivë në lidhje me sendet që mbajnë në shkollë. Kur bëhet fjalë për çantat, ata duan atë më të shkëlqyerën. Sot, çantat e shkollës kanë shndërruar pamjen e tyre të shurdhër në një pamje shik. Karma. al paraqet një koleksion të mrekullueshëm me çanta shkollore me cilësi të shkëlqyer dhe në trend për fëmijë. Këto çanta janë të dizajnuara në mënyrë të mrekullueshme që ofrojnë hapësirë ​​të madhe për të gjitha gjërat e tyre me ndarje me madhësi të ndryshme. Eksploroni koleksionin e plotë të çantave të shkollës në dyqanin tonë në internet dhe bëjeni fëmijën tuaj të dëshirojë të shkojë në shkollë çdo ditë me ngazëllim.

Blini çanta shkollore në internet me çmimin më të mirë në Shqipëri nga markat e njohura si Fastrack, Knight Vogue, Madagascar, Aeoss, Aerobag, Archie, Bleu, Blue Marble, Butterfly, Cartoon Network, Daikon, Dell, Estrella Companero, Pandora, Skyline, Walson, Wildmoda, Zanelux dhe listat janë të pafundme. Nga motivet moderne te ngjyrat klasike, eksploroni shumëllojshmërinë më të gjerë të çantave të shpinës për fëmijë në stile, materiale dhe modele të larmishme. Shkoni për atë që është një zgjedhje ideale për të voglin tuaj.

Llojet e Çantave Shkollore

Ekzistojnë shumë lloje çantash shkollore për qëllime dhe kërkesa të ndryshme. Ju mund të blini një çantë për shumë qëllime, çantë shpatullash, çantë hobe ose çantë shpine në internet. Çantat me shumë qëllime janë ideale për studentët adoleshentë, të cilët përveç studimit, kanë shumë aktivitete të tjera jashtëshkollore për të bërë, të tilla si arte dhe projekte shkencore, sporte ose ndonjë aktivitet tjetër që kërkon furnizime shtesë. Çantat e shpatullave janë të përshtatshme për të mbajtur kuti dreke dhe shishe uji. Këto çanta janë gjithashtu ideale për të mbajtur rroba palestre ose këpucë shtesë nëse kërkohen në shkollë. Çantat me hobe janë mjaft të popullarizuara në mesin e adoleshentëve dhe studentëve të kolegjit. Në fakt, këto çanta janë ideale për pothuajse të gjithë, pavarësisht nëse jeni student apo jo. Më në fund, ka pako ditore për të bartur shumicën e sendeve tuaja thelbësore. Këto janë ideale për të udhëtuar, shëtitje dhe kampe, përveç mbajtjes në shkollë.

Çanta Shkollore Sipas Standardit

Nëse po kërkoni një dhuratë për fëmijën tuaj, atëherë mund të zgjidhni një çantë shpine në shkollë në internet sipas nivelit akademik të fëmijës. Ka çanta për nxënës të kopshtit / shkollës së lojrave, nxënës të shkollës parashkollore, nxënës të shkollës fillore dhe nxënës të shkollës së mesme. Madhësitë dhe modeli i çantave ndryshojnë sipas nivelit akademik të fëmijës tuaj. Për shembull, një fëmijë parashkollor mund të dashurojë një çantë Pokemon, por një adoleshent mund ta ketë për turp ta veshë lloj çante.

Stilet e Çantave Shkollore

Kur bëhet fjalë për stilet, ka çanta shkollore me printime të personazheve të ndryshëm imagjinarë, personazhe vizatimorë dhe tema të tjera. Ju mund të blini një çantë shkollore me tema të njohura, të tilla si Batman, Angry Birds, Avengers, Barbie, Ben 10, Captain America, Doraemon, etj. Ndërkohë që bëni pazar në internet, mund të uleni me fëmijën tuaj dhe ta lini të vendosë se cilën temë ai / ajo pëlqen dhe pastaj vendos porosinë tënde.

Çanta Shpine të Markës me Cilësi të Lartë për Fëmijë në Modele Tërheqëse, Ngjyra të Ndezura dhe Modele me Oferta Emocionuese

Nëse fëmija juaj është në parashkollor, atëherë mund të merrni në konsideratë blerjen e çantave të shpinës me karakterin e tyre të preferuar vizatimor të stampuar në to. Për fëmijët e shkollës fillore dhe të mesme, ju mund të blini çanta shpine më të mëdha me dizajne delikate në ngjyra të forta. Në Karma. al, ju mund të merrni zgjedhjen tuaj nga çantat e shpinës së rregullta me jastëkët e mbushur për rregullimin dhe përshtatjen më të mirë në shpinë dhe  çantat e shkollës me dhoma të shumta me zinxhir për fëmijët e moshës së lartë. Koleksioni ynë përfshin çanta shkollore dhe çanta shpine që janë ideale për të mbajtur gjërat e domosdoshme si libra, shishe uji, kuti dreke dhe materiale të tjera studimore çdo ditë.

Argëtim i Pafund

Përveç udhëzimit të fëmijëve tuaj në lidhje me paketimin e dritës për në shkollë, ju mund t’u merrni atyre çanta interesante shkollore për djem dhe vajza që nuk do t’i dëmtojnë shpinën ose shpatullat. Kjo kërkon një përzgjedhje të kujdesshme të çantave të shpinës që janë të lehta për sytë, por ende të guximshme dhe të dizenjuara mirë:

Variantet me ngjyra të ngurta

Çantat e zeza të shkollës janë padyshim një klasik i modës, por zgjedhjet tuaja nuk janë të kufizuara në këtë aspekt. Zgjidhni çantat e shkollës për vajza dhe djem me nuanca të panumërta, duke përfshirë portokallin, të kuqen flakë, të purpurtën, të kuqen, të verdhën, etj. Ju gjithashtu duhet të eksploroni opsionet që janë të bllokuara me ngjyra, i vogli juaj nuk do të kënaqet vetëm me një!

Çanta shpine të printuara

A po udhëtoni me vogëlushin tuaj në aeroplan? A i pëlqen atij të kalojë kohë me macen e tij dhe ta përkëdhelë? Ne kemi çanta fantasike shkollore me printime të çuditshme në të gjithë llojet. Vogëlushja juaj nuk do të jetë në gjendje të fshijë buzëqeshjen e gjerë në fytyrën e tyre kur ju merrni atyre një nga çantat e shpinës me stil.

Diçka për çdo grupmoshë

Adoleshentët janë ndoshta më të vështirët për t’u kënaqur në departamentin e stilit. Nga çantat e shpinës të ndezura dhe të printuara me figura gjeometrike me një mbyllje të përplasjes prej lëkure në kontrast me çanta shpine hibride me detaje të prera, ka diçka për të fituar edhe zemrën e adoleshentit më të këndshëm!

Vemendje ne detaje

Një çantë shpine me rripa shpatullash të dizajnuara në mënyrë ergonomike është e domosdoshme. Një çantë shkollore për t’u pastruar lehtë që shkon mirë me një mori veshjesh është një gardërobë thelbësore, pavarësisht moshës së fëmijës suaj – xhepat ose ndarjet e dobishme të organizatorit do ta ndihmojnë vogëlushin tuaj të mbajë gjërat e tij rregullisht dhe të mos humbasë asgjë.

Bëni Zgjedhjen Tuaj

Plotësohuni në aspektin shkollor me çantat tuaja të shkollës duke bërë blerje në internet nga komoditeti i shtëpisë tuaj ose edhe kur jeni në lëvizje. Mos u kufizoni vetëm në çantat e shkollës por eksploroni kuletat, portofolat, çantat e dorës, çantat e shpinës, çantat e bagazhit dhe shumë më tepër në destinacionin më të madh të modës në Shqipëri.