Kamer Sigurie në Shitje – Bli Online

Karma.al është një dyqan online ku mund te blini kamer sigurie, regjistruesve të videove (DVR, NVR, Hybrid, Tribrid), sistemeve të mbikëqyrjes dhe të gjitha gjërave të tjera CCTV. Ne furnizojmë produkte sigurie për qeverinë, bizneset dhe pronarët e shtëpive, të të gjitha formave dhe madhësive.

Kamer Sigurie në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Të gjitha sistemet tona vijnë plotësisht të pajisura për të trajtuar të gjitha nevojat tuaja per nje blerje te shpejte dhe te sigurt online. Pavarësisht se ku jeni në botë, për sa kohë që keni një lidhje interneti ose 3G / 4G, do të jeni në gjendje të shikoni produktet tona. Për më tepër, ne u sigurojmë klientëve tanë një listë të plotë të opsioneve të gatshme për mbikqurje; nëse preferoni të përdorni kompjuterin, tabletën ose smartphone-in tuaj.

Mbështetja jonë teknike është e unike. Eshte një gjë ta thuash por një gjë tjetër ta kuptosh. Për aq vite sa kemi qenë në biznes, ne ende nuk kemi hasur në askënd tjetër që kalon aq shumë kohë me klientët e tyre sa ne. Ju nuk keni nevojë të keni njohuri eksperte të sistemeve te kamerave te sigurise, kemerat e sigurise qe shiten tek Karma.al jane te lehta per tu instaluar, vetëm një staf ndihmës dhe i gatshëm mund te duhet per te perfunduar cdo gje ne menyren me perfekte.

Karma.al është lider në shitjen dhe blerjen online te kamerave më të mira të sigurisë HD në industrine Shqiptare me çmime të volitshme pa cenuar cilësinë, besueshmërinë dhe mbështetjen e mahnitshme. Ne kemi të gjitha rrezet e ndryshme në rezolucion me lloje të ndryshme të lenteve dhe aftësive të zmadhimit. Nga 2 megapiksel në 3 megapiksel dhe më gjerë, duke përfshirë opsionet për kamerat e sigurisë manuale me zmadhim të varifokal dhe të motorizuar. Ne kemi absolutisht një sistem kamerash për nevojat tuaja. Nëse jeni duke kërkuar një përcaktim te nje buxheti te specifikuar, ne ju rekomandojmë kamera HDCVI që janë në dispozicion me rezolucione 720P dhe 1080P. Ju lutemi shikoni krahasimin e rezolucionit më poshtë për të kuptuar rezolucionin analog CCTV vs HD CCTV.

Kamer Sigurie dhe Sisteme HD Mbikqyrjeje 

Ja vlen te investosh tek produktet e duhura, herën e parë. Mos zgjidhni për sisteme të lira dhe me cilësi të ulët kamerash  që do t’ju lënë të pakënaqur me qartësinë e videos që mund të ofrojnë, ose mungesën e mbështetjes nga një qendër thirrjeje e vendosur në distance. Ne ofrojmë sisteme të plota të kamerave të sigurisë HD që përfshijnë DVR, kamera, kabllo, lidhje dhe power supply. Blerja e pajisjeve të kamerave të sigurisë në shkallë profesionale nga Karma.al siguron që ju të merrni cilësinë më të lartë të linjës që është unike në industrinë e kamerave të sigurisë. Ne shesim të gjitha produktet që mbajmë, dhe të gjitha kamerat dhe regjistruesit tanë vijnë me një garanci 1-3 vjeçare dhe mbështeten nga profesionistë të njohur të mbështetjes të vendosur në SH.B.A.

Kamera Sigurie te Aksesueshme Online

Shikoni në distancë kamerat tuaja të sigurisë në ueb duke përdorur Aplikacionet tona Falas për telefonat mobil iPhone, iPad, Android dhe Windows. Duke përdorur DVR-të dhe NVR-të tona më të fundit H.264 dhe H.265, të gjitha sistemet tona të kamerave të sigurisë kanë mundësinë të shikohen në distancë dhe të dërgojnë alarme lëvizjeje me email ose alarm paralajmërues në Smartphone-in tuaj. Pavarësisht nëse përdorni kamera CCTV analoge ose HDCVI që përdorin kabllove me bosht të përbashkët për ushqimin e videos, ose kamerat IP që përdorin kabllon e rrjetit, alarme të shikimit në distancë dhe lëvizjes janë një tipar standard i të gjitha sistemeve tona që bëhet i mundur nga DVR-të tona më të mira në industri . Pasi të vendoset një rrjet i duhur ose të përdorni konfigurimin e lehtë të kodit QR, mund të shikoni kamerat tuaja të mbikëqyrjes direkt nga telefoni, tableti ose kompjuteri në më pak se 30 sekonda nga koha e konfigurimit! Me sistemet e kamerës nga CCTV Camera World, ju mund të qëndroni të qetë në shtëpi duke e ditur se biznesi juaj është i sigurt, ose të survejoni gjate gjithe kohes pa marre parasysh se nga kush destinacion!

Ndërtoni sistemin tuaj me Këto Kamera Sigurie

Përfitoni nga produktet tona online te sistemeve të kamerave të sigurisë për të bërë sistemin tuaj CCTV. Ne ofrojme  sisteme analoge CCTV, IP dhe HDCVI. Duke përdorur ndërtuesit tanë të thjeshtë të sistemit mund të kaloni hap pas hapi për të konfiguruar paketën e kamerave së sigurisë që funksionon më se miri për ju. Ju mund të zgjidhni nga regjistruesi ynë i aprovuar nga eksperti DVR, dhe kamera IP NVR, ose Tribrid DVR që është perfekte për ju, si dhe shumë kamera dhe pajisje shtesë CCTV, për të konfiguruar sistemin e përsosur për nevojat tuaja.

Kamera sigurie të fshehura 

Në botën e sotme, ndonjëherë nuk mund të jesh kurrë shumë i sigurt se ke ke përreth teje. Nëse ju duhen kamera të fshehta për të vëzhguar një kujdestare fëmijësh, bashkëshorti ose punonjësi, ne kemi shumë kamera të fshehtë për t’ju përshtatur nevojave tuaja. Zgjidhni nga kamerat e fshehura të detektorit tone, kamerat elektrike qe vendosen ne cepa, pajisjet sekrete të regjistrimit të audios, ose ndërtoni kamerën tuaj të fshehtë duke përdorur kamerat tona të vrimave. Ne kemi shumë zgjidhje të fshehta inovative dhe unike të kamerave. Ju lutemi shfletoni nëpër kamerat e fshehura të sigurisë dhe shikoni se çfarë kemi në magazinë për t’ju përshtatur nevojave tuaja.

Pyetjet e bëra më shpesh

Cilat janë llojet e ndryshme të kamerave të sigurisë?

Ka shumë kamera sigurie për të zgjedhur – shumë funksionojnë mirë në një sistem të përshtatshëm të sigurisë në shtëpi ose si njësi më vete. Kuptimi i ndryshimeve do t’ju ndihmojë të gjeni ate që i përshtatet nevojave tuaja. Këtu janë pesë llojet e kamerave të sigurisë që ka të ngjarë të hasni.

Kamera të brendshme të sigurisë

Zgjidhni sistem kamerash të brendshëm për të parë se çfarë po ndodh brenda shtëpisë tuaj, veçanërisht një me dy drejtime audio. Ju mund të regjistroheni fëmijët pas shkollës, t’i thoni dikujt mos beje nje veprim te caktuar, ose te informoheni ne kohe reale per nje hyrje pa autorizim ne pronen tuaj (plus që do të keni fotografinë e tyre, ne cdo rast te ruajtur si nje file te vecante!)

Kamera sigurie per ambiente te jashtme

Një sistem kamerash i jashtem mbështetet në një pike të lartë të papërshkueshëm nga moti i keq ose nga individe te caktuar. Një tjetër tipar i madh është vizioni natën (night vision). Ju gjithashtu mund të merrni në konsideratë një aparat fotografik me dritë të aktivizuar nga lëvizja – keshtu mund te trembni cdo person qe hyn i paautorizuar!

Kamerat e derës

Një kamere sigurie per deren tuaj eshte nje menyre perfekte per te pare se kush ju pret ne anen tjeter ose per te survejuar. Një video kamera tek dera juaj do te përdore një audio me dy drejtime në mënyrë që të mund të flasësh me të ftuarit dhe eshte një mënyrë e mirë për t’u siguruar nuk keni miq te paftuar.

Kamera sigurie me wifi

Si koncept, kamerat wireless janë pak te veshtira per tu kuptuar ngaqe punojne me ane te valeve dhe jane futur se fundmi ne treg. “Wireless” mund të nënkuptojë kamera me një lidhje Wi-Fi ose që funksionojne vetem me ane te baterive ose valeve. Ne ofrojme nga kamerat që janë 100% pa tela, me Wi-Fi dhe me një burim energjie pa tel. Ju mund te veshtroni dhe te zgjidhni te duhuren per ju duke kerkuar katalogun e dyqanit online te Karma.al.