Pajisje me Bluetooth në Shitje – Bli Online

Gëzohuni me një liri të jashtëzakonshme audio-je me wireless dhe me kufjet më të fundit me Bluetooth nga Karma.al. Këtu do të gjeni një shumëllojshmëri pajisjesh që lidhen me Bluetooth për më shumë lehtësi veprimi.

Pajisje me Bluetooth në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing all 2 results

Showing all 2 results

Pavarësisht nëse doni të çliroheni nga një grumbull ​​telash kur dëgjoni muzikën tuaj të preferuar në shtëpi ose keni nevojë për një grup kufjesh të rehatshme dhe të përshtatshme për të kryer telefonata në lëvizje, ne disponojmë të gjitha llojet e kufjeve me Bluetooth për ju.

Nëse cilësia e patëmetë e audios është një përparësi, atëherë mos kërkoni më shumë se kufjet si Beats By Dr. Dre. Të kompletuara me teknologji të përparuar të anulimit të zhurmës, kufjet Beats nga Dr. Dre Studio me Bluetooth dhe me Anulimin e Zhurmës japin një përvojë dëgjuese jashtëzakonisht të thellë së bashku me komoditetin dhe lirinë e një lidhjeje Bluetooth prej 9 metrash.

Kufjet me valë brenda në veshë nga markat kryesore si Monster, Philips dhe Sony lejojnë akoma më shumë liri falë pajtueshmërisë së smartphone-ve dhe dizajnit të lehtë të kabullit. Dhe nëse programet e stërvitjeve tuaja nuk janë të plota pa një shoqërues muzikor të zgjedhur me dorë, mos kërkoni më shumë, në Karma.al do të gjeni kufje pa tela që rezistojnë ndaj ujit për të dhënë kolonën zanore tuaj të përsosur sportive. AirPods-at janë një shoqërues i shkëlqyer i pajisjes suaj Apple, duke ju lejuar të kaloni në mënyrë të përsosur midis iPhone-it dhe iPad-it, të përdorni Siri-n pa duar dhe të merrni tre orë kohë të luajtjes nga një karikimi 15 minutësh.

Komoditeti, liria dhe dinamika, që përfshijnë audion janë shenjat dalluese të brezit të fundit të kufjeve pa kabull dhe Bluetooth, duke ju lejuar të qëndroni të lidhur gjatë lëvizjes dhe të shijoni tinguj të kushtueshëm dhe lëvizje të lirë, krejtësisht të pa ndaluar pa humbur asnjë ritëm.

Markat që Ne Disponojmë për Pajisjet me Bluetooth 

AfterShokz

Sjell teknologjinë e konduksionit të përcjelljes së kockave në kufjet sportive pa tel të dizajnuara për përdorim të përditshëm. Përmes një kompleti teknologjish të pronarit audio fillimisht të zhvilluara për operacione speciale ushtarake dhe zbatimin e ligjit, Aftershokz është e vetmja markë kufjesh plotësisht e hapur për dizajnin e formës së veshëve për të dhënë tinguj stereo premium dhe një premtim sigurie dhe komoditeti.

Audio-Technica

Harton mikrofona, kufje, sisteme pa tela, miksera dhe produkte elektronikë me performancë të lartë. Fitues i çmimeve të shumta në këtë industri, produktet Audio-Technica që vendosin standardet e cilësisë, qëndrueshmërisë dhe çmimit / performancës për turne me zë të drejtpërdrejtë, studiot e transmetimit dhe regjistrimit, objektet e korporatave dhe qeverisë dhe më shumë. 

BOSE

Njihet globalisht dhe është një nga emrat më të respektuar në industrinë e nxjerrjes së tingujve. Ata janë të njohur për inovacionin e tyre në teknologjinë e anulimit të zhurmës. Gama e kufjeve të saj me një vlerësim të lartë QuietComfort është krijuar për të bllokuar shpërqendrimet, kështu që ju të mund të shijoni muzikën tuaj pa asgjë.

Bang & Olufsen

dizajni natyrshëm i bën produktet të shprehin se si dëshirojnë të përdoren. Ofron produkte më vete me operacione të qarta dhe të thjeshta – kufje dhe bokse që janë intuitivë në përdorim, të integrohen lehtë në jetën tuaj të përditshme dhe japin përvoja të shkëlqyera me cilësi të lartë. Lejoni qartësinë e zërit, ndërveprimin magjik dhe basin e fuqishëm të frymëzojnë imagjinatën tuaj.

Beyerdynamic

pasioni për teknologjinë audio me shfaqje të jashtëzakonshme të cilësisë së zërit. Kushdo që ka vendosur ndonjëherë një palë kufje Beyerdynamic dhe ka dëgjuar muzikë ose ka luajtur video-lojën e tyre të preferuar me një nga kufjet tona do ta vërtetojë këtë. Vetëm kufjet më të mira të klasës audiofile Beyerdynamic, kufje dhe përforcues të fuqishëm të kufjeve në Shqipëri. Prodhuar ne Gjermani.

FiiO

modelet prodhojnë dhe shesin produkte me cilësi të lartë me çmime të favorshme për ata që e duan muzikën dhe stilin. Aspirata e FiiO është të rrisë reputacionin e “Prodhuar në Kinë”. Fryma e kësaj marke: inovacioni, cilësia, shërbimi dhe pozicionohet vetë si “HiFi me stil”. Gama fituese e amplifikatorëve portativ të kufjeve, DAC dhe lojtarët audio dixhitalë me rezolucion të lartë të gjithë kanë marrë vlerësime nga kritikët, vlerësuesit dhe përdoruesit e audiofilit. Përjetoni fuqinë e tingullit të vërtetë, pa humbje dhe të butë të butë në zotërimin e cilësisë me FiiO sot.

Jaybird

Kufjet premium me Bluetooth janë aksesori perfekt për atletët, vrapuesit dhe fanatikët e fitnesit. Jaybird është i njohur kryesisht për linjën e tij të kufjeve sportive me Bluetooth dhe aplikacionin e saj MySound i cili ju lejon të personalizoni cilësimet tuaja EQ dhe të ruani ato profile të personalizuara të tingullit në kufjet tuaja për një përvojë dëgjimi vërtet unike, pa marrë parasysh me cilën pajisje muzikore çiftëzohen ose çfarë shërbimi muzikor përdorni.

KEF

ka të bëjë me tingullin dhe dihet se është ‘novator në zë’. KEF sjell karakterin e vërtetë tonal të instrumenteve dhe zërave, vendndodhjet e tyre të dukshme në hapësirë dhe e ruan këtë saktësi në një gamë të gjerë dinamike. Audiofilët në të gjithë botën e kanë respektuar KEF-in për sistemet e saj inovative, me performancë të lartë Hi-Fi, bokse dhe kufje.

Master & Dynamic

është një kompani audio premium me qendër në New York e fiksuar pas zërit dhe krijimtarisë. Ekipi i M&D beson se zotërimi është një eksplorim i pafund që kërkon një qasje dinamike. Përjetoni tingullin e pabesueshëm dhe cilësinë e ndërtimit të kufjeve Master & Dynamic. Projektuar për dekada përdorimi, produktet Master & Dynamic përdorin vetëm materialet më të mira dhe janë krijuar për të zgjatur, duke krijuar ekuilibrin perfekt të estetikës, forcës, komoditetit dhe zërit. 

Kufje për të Shijuar Muzikë në Mënyrë Private

Me përparimet në teknologji, smartphone-t, tabletët, laptopët, fletoret dhe shumë më tepër janë krijuar me teknologjinë më të fundit për qëllime zyrtare dhe argëtuese. Gjatë kohës së lirë, njerëzit shikojnë filma, luajnë lojëra dhe dëgjojnë muzikë ndërsa lundrojnë në internet. Kufjet janë thelbësore për të shijuar hapësirën private të njerëzve duke ofruar një përvojë muzikore fantastike. Kufjet vijnë në modele me tela dhe me wireless që janë në përputhje me pajisjet si laptopa, tavolina pune, telefona, tableta, etj. Ndërsa udhëtoni, mund të shijoni peizazhin e gjelbër dhe rrugët e zënë duke dëgjuar muzikën tuaj të preferuar në një mënyrë të fshehur. Kufje të pajisura me mikrofona; mund të përdoret për të marrë pjesë në telefonata, video konferenca, etj.

Kufjet me Bluetooth janë modeli më i përdorur ku nuk ka tela të ndërlikuar dhe të komplikuar. Ato mund të çiftëzohen me çdo pajisje pa pasur nevojë për pajisje shtesë ose softuer. Aktualisht, kufjet me Bluetooth janë krijuar me funksionin e anulimit të zhurmës. Me këtë veçori, ju do të dëgjoni vetëm muzikën që po dëgjoni, pa asnjë zhurmë dhe shqetësim të jashtëm. Kufjet janë të dizajnuara me një pajisje portative dhe tipare në mënyrë që të mund të mbani dhe ruani lehtësisht kudo që dëshironi. Ato janë të dizajnuara me material të fortë dhe të qëndrueshëm që ofron qëndrueshmëri. Ato janë të dizajnuara me modele unike dhe me stil, të cilat japin një pamje të freskët dhe të nxehtë kur visheni. Kjo vegël për përmirësimin e muzikës është krijuar me një amplifikator që ju lejon të kontrolloni tonin dhe muzikën.

Kufje me Bluetooth që Shërbejnë për Qëllime të Ndryshme

Kufjet janë gjithashtu të dizajnuara për qëllime lojrash. Ato duken unike duke poseduar efekte të dritës LED. Ndërsa kapakët e veshëve janë shumë të butë, ju do të ndiheni rehat edhe nëse përdorni kufjet për një kohë të gjatë. Ato janë të dizajnuara në mënyrë ergonomikisht të tilla që kapakët e veshit janë bërë prej lëkure me cilësi të lartë. Ato ofrojnë rrjedhën e duhur të ajrit në veshë, dhe ju do të ndiheni shumë të mbytur. Kordoni i rrumbullakët dhe i trashë i reziston nyjeve të ngushta dhe ndihmon në përdorimin pa ngatërresa çdo herë. Mikrofonët veprojnë në përgjigje të shpejtë vetëm me një klik të vetëm të butonit. Për një efekt të mirë muzikor, ato janë krijuar me një sistem të boksit virtual 4D. Me këtë efekt, ju mund të keni një përvojë të vërtetë muzikore ndërsa shikoni filma dhe luani lojëra.

Shiritat e kufjeve me Bluetooth janë të rrethuar nga një mëngë mbrojtëse gome që mbulon rrezen prej çeliku të lehtë. Dizajni i brendshëm i qëndrueshëm zgjat për një kohë të gjatë dhe nuk do të deformohet me përdorimin e qëndrueshëm. Mikrofoni është krijuar me teknologji të zvogëlimit të zhurmës që ofron cilësi të mirë të zërit për të tjerët që dëgjojnë zërin tuaj. Ekzistojnë modele të ndryshme të kufjeve me Bluetooth të disponueshme në treg.

Si Mund t’i Lidh Bokset, Mikrofonin ose Kufjet e Mia?

  • Mikrofoni: Vendosni spinën rozë (ose spinën me simbolin e mikrofonit) në portën në kompjuterin tuaj me ngjyrën ose simbolin që përputhet.
  • Bokset: Vendosni spinën jeshile (ose spinën me simbolin e kufjeve) në portën në kompjuterin tuaj me ngjyrën ose simbolin që përputhet.
  • Kufjet: Futni të dy prizat në portat që përputhen në kompjuterin tuaj.

Kufje, mikrofon ose bokse USB: Vendosni spinën USB në çdo portë USB në kompjuterin tuaj.