Aksesorë të Ndryshëm për Makina në Shitje – Bli Online

Interiori i makinës tuaj nuk është aspak problematik nëse keni këta aksesorë të ndryshëm që janë të duhur për t’i pasur me vete. Thelbi estetik i interiorit së një makine varet shumë nga produktet që zgjidhni të rregulloni në makinën tuaj.

Aksesorë të Ndryshëm për Makina në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Mirëmbajtja e duhur është e një rëndësie të madhe për një pamje mbresëlënëse dhe udhëtime të rehatshme. Mirëmbajtja e brendshme e automobilave përfshin mbajtjen e të gjitha pjesëve të automjetit të pastra dhe në cilësi më të lartë duke përdorur pajisjet e duhura automobilistike. Blerja e produkteve per mirembajtjen e interiorit te makinave tek Karma.al ofron një shumëllojshmëri të gjerë të zgjidhjeve për të shtuar një nuancë komoditeti dhe stili në makinën tuaj.

Llojet e Aksesorëve të Ndryshëm

Freskuesit e makinave

“Freskoni interiorin e makines tuaj me disa nga freskuesit me cilesore ne treg”

A do ta shijonit vërtet udhëtimin tuaj nëse një erë e keqe ndihet ne makine gjate gjithe kohes? Mbulesat e sediljes tuaj të pasme dhe materiali tjetër i brendshëm i makinës fillojnë të lëshojnë tym nëse makina juaj është parkuar për një kohë të gjatë në diell. Thërrimet e vogla të ushqimit që mbërthehen në cepa të vegjël, i nënshtrohen ashpërsimit dhe i lënë vendin një ere të keqe. Jo vetëm këto erëra janë të dëmshme, por edhe të rrezikshme. Jo vetem per pamjen, por edhe per shendetin e personave qe perdorin makinen. 

Karma.al ofron një gamë të gjerë freskuesish makinash me aromë të larmishme si portokall, kivi, e gjelbert e freskët, arome te embel, luleshtrydhe, etj. Të markave të nivelit të lartë si Godrej, Aromatree, Honeywell, Philips, etj dhe të llojeve të ndryshme si lëngu , xhel, gaz, etj që t’i përshtaten shijes tuaj.

Mbeshtjellese sedilesh

“Thuajini lamtumirë dyshemeve të ndotura dhe të pluhurosura të makinave me ane te mbulesave te sedileve me cilësi të lartë”

Ju në të vërtetë do të nënvlerësonit rolin e një mbulese sedilesh makine nëse thjesht e shihni atë si produkt stilizues për të mbajtur dyshemenë e makinës tuaj të pastër. Mulesat e mira të sedileve  janë të dizajnuara shkencërisht për të siguruar rehati të mjaftueshme në pjesën e poshtme të këmbëve tuaja. Ata gjithashtu kryejnë një funksion shtesë, domethënë thithin nxehtësinë dhe kështu rrisin rehatinë. Karma.al ofron një përzgjedhje të gjerë të mbeshtjelleseve të automjeteve të markave kryesore si Unique, Black Eagle, Coozo, Speedwav, Oscar, etj për modelin tuaj specifik të makinës. Ju mund të merrni deri në 70% zbritje në produktet e makinave qe zgjidhni.

Aksesore ekstra per komoditetin

Këto pajisje janë magjike. Ato shtojnë gjithçka në një makinë që do të kërkonit për ta bërë udhëtimin sa me te rehatshem. Karma.al ofron një zgjidhje të gjerë si sedilja e shtratit prej druri të makinës, mbajtëse lëvizëse, tastierë, mbajtëse CD / DVD, jastëk makine, jastëk masazhi , fshesë me korrent, mbajtëse skedash, frigorifer portabël dhe ngrohës, komplet makinash, mbështetëse, etj. Për të bërë udhëtimin tuaj luksoz, te paharrueshem dhe super te rehatshem. Për më tepër, ju gjithashtu mund të përfitoni deri në 70% zbritje në markat kryesore si Oscar, Blackcat, Prigon, etj. Të dizenjuara posaçërisht sipas dimensioneve të modelit tuaj të makinës.

Stimulues baterie

Shumica prej nesh e di se sa i bezdisshëm mund të jetë një problem me baterine e makines dhe ndezjen e saj. Prandaj, një stimulues baterie është një pajisje e domosdoshme per cdo automjet. Për ato kohëra kur “makina nuk fillon”, padyshim që do të keni nevojë për një startues të shpejtë. Ky mjet është veçanërisht i dobishëm gjatë sezonit të dimrit kur moti i ftohtë ekstrem ngrin ujtin dhe rruget e naftes se automjetit ose kur bateria e automjetit tuaj vdes. Nuk keni pse prisni per ndihme nga te tjeret apo per nje karrotrec kur mund te keni nje pajisje qe do ju ndihmoje gjithmone me ndezjen e mjetit tuaj kurdohere qe te keni nevoje. 

Pasqyra me sinjalizim

Shumë modele të markave të reja të makinave kanë vëzhgues të pikave të verbra me një sinjal akustik. Nëse automjeti juaj nuk ka funksione të tilla, këshillohet shumë të keni pasqyra me sinjalizim. Këto pasqyra të vogla janë të përballueshme per cdo lloj buxheti por gjithashtu edhe super të dobishme. Nëse automobili juaj nuk ka vëzhgues të pikave të veshtira, atëherë investimi në këto pasqyra të vogla,  është një zgjedhje e shkëlqyer.

Mbajtese telefonit

Për të parë me lehtësi çdo lloj harte në aplikacionin tuaj të navigimit të telefonit gjatë ngasjes, do t’ju duhet një aksesor qe ju lejon te mbani telefonin ne makine. Mund ta perdorni per cdo lloj rasti dhe ta instaloni ne pozicione te ndryshme te makines tuaj. Këto pajisje me instalim të lehtë funksionojnë mirë me pothuajse të gjitha llojet e telefonave dhe rrotullohen lehtësisht në të gjitha drejtimet.

Letra per erresimin e xhamave

“Makina juaj ka nevojë për mbrojtje nga dielli, por gjithashtu edhe njerezit qe ndodhen brenda saj kane nevoje per nje udhetim sa me komfort!”

Dielli dhe nxehtësia përvëluese janë të njohur për prishjen e udhëtimeve tona. Këto letrash per erresimin e xhamave nga dielli janë ndërtuar nga me qellimin e duhur per te permiresuar cdo eksperience gjate cdo lloj udhetimi. Xhamat e zinj jo vetëm që na mbrojnë nga rrezet UV, por gjithashtu zvogëlon ngrohjen e tepërt të makinës kur parkohet nën diellin e nxehtë. Karma.al ju ofron një koleksion të gjerë të hijeve të diellit nga markat kryesore si Black Eagle, Speedwav, Oscar, etj sipas dimensioneve të makinës tuaj me çmime mbresëlënëse.

Pyetjet e bëra më shpesh

A janë këto pajisje universale të përputhshme me mjetin tim apo të personalizuara?

Karma.al ofron pajisje shtesë të përputhshme dhe të personalizuara për të përmbushur pritjet e klientit.

A ofron Karma garanci për secilin produkt?

Secili dhe çdo aksesor i brendshëm i makinës vjen me një periudhë unike garancie. Mund ta gjeni lehtësisht në përshkrim secilin prej tyre se bashku me afatin kohor.

Pse duhet te blej pajisje per pastrimin e interiorit tim të makinës?

Mbulesat e sediljeve të makinës, dyshekët e dyshemesë, mbulesat e timonit dhe dyshekët e bagazhit grumbullojnë papastërti me kalimin e kohës. Ato duhet të ndryshohen rregullisht në mënyrë që brendësia e makinës të duket perfekte dhe e paster. Cdo person mund të blejë gjithashtu mbulesa me cilësi të shkëlqyeshme nga shumëllojshmëria online e aksesorëve të brendshëm të makinave qe ofrohet tek Karma.al.