Orë për Femra në Shitje – Bli Online

Një Orë është një aksesor që ju bën të dukeni të zgjuar dhe profesionist. Ashtu si rripat, ky aksesor është i dashur nga burrat dhe gratë. Gratë duan të mbajnë një orë që ka një dizajn elegant dhe bashkëkohor.

Orë për Femra në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Femra e sotme moderne nuk mund të largohet për në zyrë pa vendosur një orë elegante. Orët e grave janë në dispozicion në dizajne të ndryshme. Orët për vajzat janë bërë nga materiale të ndryshme si metali, lëkura dhe plastika.

Nëse jeni duke kërkuar për një vend të përshtatshëm për të blerë orë për femra, duhet të shikoni orët e stilit të lartë dhe elegant vetëm në Karma. al. Ne kemi ora të markës me dizajne të hollë. Mund të gjeni ora të bukura prej ari dhe argjendi. Ekzistojnë lloje të ndryshme të orëve për gra të tilla si orë të thjeshta, orë sportive, orë në formë byzylykësh, orë dixhitale, orë kronografike, orë Cartier, orë me shkëlqim të mbushur me gurë, orë me dizajnim dhe orë të cilësisë së mirë.

Gratë duan të mbajnë një orë që mund të tregojë pa mundim deklaratën e tyre të stilit. Ka ora për gra për çdo rast. Një orë stoli është më e mira për raste të veçanta siç janë dasmat dhe përvjetorët. Një orë e thjeshtë ose dixhitale është perfekte për një mjedis zyrtar. Prandaj, nëse jeni duke kërkuar orë për femra në internet, Karma. al është vendi i duhur për ju.

Llojet më të Mira të Orëve për Gra

 • Fossil FTW7014 Charter Hybrid HR 
 • Casio BA-130-1ADR Baby-g 
 • Fossil FTW6057 Sport 
 • Fastrack 6216NM01 Ruffles 
 • Fossil ES4500 Carlie Mini 
 • Tommy Hilfiger TH1781907 Blake 
 • Fastrack 6004QM01 Hit List 
 • Guess W1155L4 
 • Titan 2606WM09 Raga Moments of Joy 
 • Daniel Wellington DW00100219 Petite Melrose 

Zgjidhni Orën Tuaj Bazuar në Numrin, Ngjyrën e Rripit dhe Materialin e Rripit që ju Pëlqen

Orë për gra bazuar në formën dhe ngjyrën e fushës:

Format e fushave të orëve janë diçka që zonjat dhe vajzat i kushtojnë shumë vëmendje gjatë blerjes së një ore në internet. Forma e fushës në të vërtetë duhet të zgjidhet bazuar në llojin e konstruktit të trupit që keni. Jo çdo formë fushe i përshtatet të gjithëve. Katër forma kryesore të fushave janë forma drejtkëndëshe, të rrumbullakëta, bashkëkohore dhe formale ovale. Ju mund të kombinoni me lehtësi një orë dore për gra me ngjyrë rozë me fustanin tuaj elegant në mbrëmje dhe që në vetvete do të kompletojë pamjen tuaj të mbrëmjes. Mund të vendosni me lehtësi një orë në formë drejtkëndëshe me xhinse dhe një bluzë të bardhë për një mëngjes të këndshëm me miqtë tuaj. Ngjyra e fushës së orës suaj gjithashtu shkon më tej në vendosjen se me çfarë veshje duhet të kombinohet. 

Orë për gra bazuar në materialin e rripit dhe ngjyrën e rripit:

Materiali i rripave të orës suaj bën një ndryshim të madh në stilin që i jep pamjes suaj të përgjithshme. Dy materialet e përdorura zakonisht janë lëkura dhe metali. Rripat prej çeliku të pandryshkshëm janë ato më të zakonshmit në gamën e shiritave metalikë. Keni gjithashtu rripa prej lëkure të mirëfilltë, lëkurë sintetike, mëndafsh, plastike, ar, margaritar dhe shumë më tepër. Nëse jeni ftuar në një dasëm, bashkoni fustanin tuaj me një orë të bukur Titan Raga me një rrip margaritar dhe kjo do të shërbejë si një një pajisje e shkëlqyer që nxjerr në pah pamjen tuaj. Nga ana tjetër, nëse jeni drejt një dreke me miqtë, kombinoni orën tuaj të lezetshme Fastrack me një rrip mëndafshi me xhinse dhe bluzë të lehtë dhe jeni mirë të shijoni takimin tuaj. Rripat ngjyrë kaf, të artë dhe shumë më tepër mund të zgjidhen dhe të kombinohen me veshjen tuaj. Pse të mos zbukuroni kyçin tuaj të dorës me një orë të artë për gra me rripa nga Karma. al kur jeni të ftuar në një dasmë tradicionale në kushte shtëpie, së bashku me kostumet tuaja me stil dhe me taka të larta? Të jeni të sigurta që do tërhiqni goxha vëmëndje. Përsa i përket ushtrimeve fizike ose pistës e vrapimit sigurohuni që të vishni orën tuaj me rroba të zeza të lidhura me G-shok për gra dhe të gjurmni minutazhin e kohës tuaj gjithashtu.

Këshilla Blerjesh për Orët e Grave në Karma. al

 • Nëse ndiqni disa udhëzime, do të shijoni blerjen e orëve të grave në Karma. al. Këtu janë disa këshilla që do t’ju ndihmojnë në blerjen e orës perfekte:
 • Nëse po kërkoni një orë trendy që mund ta vishni gjatë gjithë ditës, mund të blini një orë dixhitale. Mund të gjeni orë dixhitale nga të gjitha markat e njohura në Karma. al. Këto ora janë në dispozicion me ngjyra të ndezura. Ato duken mahnitëse me pothuajse çdo veshje perëndimore.
 • Kur do të dilni në një takim, vishni një orë elegante byzylyk me fustanin tuaj elegant të zi.
 • Këto ora duken femërore dhe të bukura. Në vend që të vendosni një byzylyk, vendosni një orë në formë byzylyku prej argjendi. Mos harroni të vini një palë vathë që përputhen për një pamje joshëse.
 • Nëse jeni duke kërkuar për një orë që do t’ju bëjë të dukeni të zgjuar dhe profesionist, blini një orë me klas kronografike. Në përgjithësi, ato janë të njohura si ora për burra, por tani shumë gra janë të pajisura me orë kronografike për një pamje formale, të rrafshët. Mund të zgjidhni orën perfekte nga një gamë e gjerë markash. Kjo orë do të bëjë që kokat të kthehen në zyrën tuaj. Ju gjithashtu mund të blini portofolë të dizajnuar në Karma. al.
 • Nëse po kërkoni diçka tërheqëse, zgjidhni një orë me shkëlqim të mbushur me gurë. Këto ora për gra kanë një dizajn të zbukuruar dhe elementë të mrekullueshëm si rhinestones. Ato duken të mrekullueshme dhe janë ideale për vendosjen e tyre në festa.
 • Orët Cartier janë të thjeshta dhe të stilit të lartë. Orat e këtyre zonjave franceze do të qëndrojnë gjithmonë në stil. Kjo është një orë që mund ta mbani në të gjitha rastet.
 • Duhet të keni parasysh rastin kur jeni duke kërkuar orë për femra. Orat e grave për të gjitha rastet mund t’i gjeni në Karma. al. Hyni në Karma. al menjëherë dhe blini një orë me stil që do t’ju bëjë të dukeni si një diva.

Karma. al ka Orët më të Mira për Gra

Dukuni totalisht elegante dhe të sofistikuara me orat për gra që bëhen të disponueshme në Karma. al. Blini të gjitha orat tuaja thelbësore për gra dhe shumë aksesorë të tjerë thjesht duke u futur në një nga portalet më të mira të blerjeve në internet në vend dhe të gjitha blerjet tuaja do të dorëzohen lehtësisht në shtëpinë tuaj. Blini në Karma. al sot dhe mahnituni me zgjedhjen e madhe të produkteve vendore dhe ndërkombëtare, si dhe zbritjet dhe ofertat fantastike!