Kasa për Doogee në Shitje – Bli Online

Telefonat inteligjentë Doogee janë një zgjedhje fantastike për ata që vlerësojnë besueshmërinë, funksionalitetin dhe stilin e pajisjeve të tyre. Por në mënyrë që ti mbani në gjëndje fantastike ju duhen kasa për Doogee mbrojtëse dhe aksesorë të tjerë mbrojtës.

Kasa për Doogee në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Nëse jeni duke kërkuar për një kasë për Doogee tuaj, ju keni ardhur në vendin e duhur! Në dyqanin tonë online Karma.al, ju do të gjeni kasa të shkëlqyera për telefonat Doogee që do t’ju shërbejë për një kohë të gjatë. Një rast i tillë do të kryejë dy funksione. Para së gjithash, ajo do të mbrojë pajisjen tuaj nga dëmet mjedisore dhe mekanike. Në këtë mënyrë kasa do të parandalojë që smartphone-i juaj të prishet më shumë shpejt.

Funksioni i dytë i një rasti Doogee është dekorativ. E bukur dhe me stil, do të bëhet një zbukurim i vërtetë për telefonin tuaj dhe do të nënvizojë individualitetin tuaj. Në Karma. al, ju mund të gjeni koleksione të shumta të dizenjove që do t’ju kënaqin sytë sa herë që shikoni telefonin tuaj.

Nëse nuk keni gjetur ndonjë model për të përmbushur pritjet tuaja, ne ofrojmë një mundësi të shkëlqyer për të krijuar kasën tuaj të personalizuar Doogee. Ndiqni udhëzimet tona në internet dhe brenda pak minutash, do të shihni rezultatin paraprak.

Këllëfët tanë të telefonit prodhohen nga materiale me cilësi të lartë – polikarbonat dhe TPU, të cilat ofrojnë mbrojtje të shkëlqyer për pajisjet.

Në dyqanin tonë, ju mund të porosisni kasa Doogee me çmimin më të mirë. Blini tani!

Kasat për Telefonat DOOGEE më të mira të 2021

  • DOOGEE Y100 Plus 4G Phablet – 2Gb 16Gb 5.5 Inch Android 5.1 Quad Core 13Mp
  • DOOGEE X60L 5.5” 4G LTE Network Mtk6737 Quad Core 2Gb Ram 16Gb Rom Dual Camera 13.0Mp Android 7.0 3300Mah Fingerprint Smartphone
  • DOOGEE X30 5.5” Hd Screen Android 7.0 3G Smartphone, Dual Rear Cameras + Dual Front Cameras 1.3Ghz Quad-Core Cpu With 2Gb Ram 16Gb Rom 3360Mah Black Mobile Phone
  • DOOGEE S60 Lite Ip68 Waterpoof Teléfono Móvil 5580 Mah 5.2 4 Gb + 32 Gb Mt6750T
  • DOOGEE X30 2+16 3360Mah Original Malaysia
  • DOOGEE F5 4G Phablet – 5.5 Inch Android 5.1 3Gb Ram 16Gb Rom 5Mp + 13Mp
  • DOOGEE X6 Phablet – 5.5 Inchi Android 5.1 Quad Core 1Gb + 8Gb Cameras Hd Screen
  • DOOGEE F5 4G Phablet – 5.5 Inch Android 5.1 3Gb Ram 16Gb Rom 5Mp + 13Mp
  • DOOGEE X95 Mobile Phone Android 10 6.52 Inch 4G LTE 13Mp Triple Camera 2Gb Ram 16Gb Rom Mtk6737 4350Mah Cellphone Otg Face Unlock Smartphone
  • DOOGEE X30 2Gb+16Gb 3G Phone Dual Back + Front Cameras 5.5″ Quad Core Dual Sim

Rreth Produktit:

Jeni të mërzitur nga gërvishtjet, dëmtimet dhe ekranet e prishur por gjithashtu dëshironi pamje të freskët? Zbuloni kasat e telefonit doogee të dizajnuar në mënyrë unike në Karma. al. Shumica e telefonave inteligjentë janë të dizajnuar të jenë metalikë ose të prodhuar nga xhami dhe mbajtja e tyre e sigurt mund të jetë një punë e vështirë. Një kasë telefoni doogee me cilësi të mirë mund të ndihmojë shumë së bashku me shfaqjen e elegancës së telefonit tuaj. Karma. al mund të jetë një vend i përsosur për të gjetur kasën e saktë të telefonit tuaj doogee.

Këto kasa telefoni doogee përbëhen nga materiale që janë rezistente ndaj nxehtësisë, lagështisë, gërvishtjeve dhe pluhurit, prandaj ndihmojnë në jetëgjatësinë e celularët tuaj. Këllëfët e telefonit Doogee gjithashtu shihen si pajisje shtesë që do të rrisin estetikën e përgjithshme të telefonit tuaj së bashku me sigurimin e tij dhe mbajtjen e tij të lehtë. Ju madje mund të përfitoni nga mundësia që personalizimi i kasës së telefonit tuaj doogee të bëhet sipas nevojës tuaj.

Ka disa shtesa të fundit në koleksionin e kutive të telefonave doogee që aktualisht janë në trend dhe po marrin shumë vëmendje nga shumë përdorues. Disa këllëfë telefoni doogee madje vijnë me karakteristika të ngjashme me portofolin dhe disa madje mund të kenë këllëfë të palosshëm për t’i dhënë strehim ekranit ndërsa disa kasat e telefonit doogee mund të akordohen deri në një stendë për të vepruar si mbrojtëse të telefonit tuaj dhe për të parandaluar lodhjen e gishtave me orë të gjata përdorimi.

Nëse jeni duke kërkuar për një gamë të arsyeshme të telefonit doogee, Karma. al është i gatshëm me përgjigje përmes bollëkut të artikujve që plotësojnë qëllimet personale dhe ato me shumicë.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

A janë të mirë telefonat Doogee?

Për disa javë, kam përdorur Doogee S95 Pro si smartphone-in tim të vetëm, në përgjithësi kam qenë shumë i kënaqur me të. Është i shpejtë, me një ekran të këndshëm dhe bokse të mirë, dhe në shumicën e aspekteve funksionon ashtu siç shpresoni dhe prisni që një smartphone të funksionojë. Shtesat janë të rregullta nëse janë të kufizuara në aftësitë e tyre.

Keni vërtet nevojë për një kasë për telefonin tuaj?

(Pse duhet të blini një kasë)

Për mbrojtjen e përgjithshme të pajisjes, një rast, i cili mbulon qoshet, skajet dhe pjesën e pasme të një smartphone, është zgjidhja juaj më e mirë. Një rast i mirë do të mbrojë telefonin tuaj nga gërvishtjet dhe do të thithë ndikimin në ato zona kur pajisja juaj bie.

A ia vlejnë kasat e shtrenjta të telefonit?

Shumica e njerëzve vërtetojnë faktin se kasat më të shtrenjta mund të ndihmojnë në të vërtetë për të mbrojtur pajisjen tuaj nga prishja ose plasaritje.

A duhet ta heq kasën e telefonit gjatë karikimit?

Rekomandohet që të hiqni kasën mbrojtëse të telefonit gjatë karikimit. Është e natyrshme që bateria të ngrohet pak, por kasa mund të veprojë si një pengesë dhe të ngadalësojë shpërndarjen e nxehtësisë.