Kapele për Femra në Shitje – Bli Online

Në Karma. al, ne krenohemi me gamën tonë të gjerë të kapeleve. Ne ju furnizojmë me kapele për femra për t’ju mbrojtur nga çdo lloj moti. Në këtë dyqan online, ju mund të gjeni kapele për raste zyrtare ose për përdorim ditor nga markat më të mira.

Kapele për Femra në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Nëse jeni duke bërë zgjedhjen fenomenale për kapelet tona më të shitura në këtë faqe, këtu do të gjeni të gjitha llojet e kapeleve për femra. Në mënyrë që të sigurohemi që do të jeni në gjendje të gjeni çfarëdo kapele që kërkoni, ne i kemi ndarë kapelet për femra në disa kategori. Zgjidhni kategorinë specifike të kapeles që gjendet në krye të faqes në mënyrë që të gjeni llojin e preferuar të kapeles që po kërkoni. Aktualisht, stilet tona më të njohura përfshijnë Beret, Cloche, Floppy, Pillbox dhe Fascinators edhe pse ne gjithashtu kemi një gamë fenomenale të Beanies, Fedoras, kapele Trilby, Kapelet Trapper, dhe Flat Caps për femra.

Nëse keni vështirësi të zgjidhni nga gama jonë e madhe e kapeleve për femra, mund të përdorni mjetin tonë të filtrimit që gjendet në krye të faqes sonë. Këto opsione ju lejojnë të kërkoni kapelet për femra tona sipas ngjyrës, madhësisë, llojit, çmimit dhe markës. Pra çfarë po prisni? Bëni përzgjedhjen tuaj të kapeleve tuaja të preferuara dhe kombinojini me cilëndo rrobë që ju dëshironi!

Llojet e Kapeleve për Femra

Kapele Republike

Princi Harry shpesh mund të shihet me një kapele, dhe është gjithashtu karakteristikë përcaktuese e Cornelius Fudge, Ministri i Magjisë në Harry Potter. Është një kapele e rrumbullakët me një majë pak më të madhe dhe një buzë të përmbysur. Kjo kapele për burra është zyrtare, por në kohët që jetojmë stilistët deklarojnë se ajo është unisex dhe më në trend se kurdoherë.

Beret (Franceze)

Beretat mund të vishen nga të dyja gjinitë, ajo është një kapelë zgjedhjeje për gratë, veçanërisht në Evropë. Nëse jeni duke shkuar në Francë, bëhuni edhe ju si artistët dhe hipsterët atje dhe vishni këtë kapelë floppy (sigurohuni që ta kruani në njërën anë!) Dhe nuk do të dëmtojë të praktikoni frëngjishten tuaj.

Kauboj

Një kapele kauboj është një nga kapelet më të njohura, e bërë e famshme nga filmat e vjetër të Wild Wild West. Ata mund të kenë origjinën për të mbajtur diellin larg syve të djemve të fermave amerikane ndërkohë që ata punonin, por tani ata punojnë në mënyrë të përsosur por me  një stil të thyer. Ato gjithashtu funksionojnë shumë mirë si kapelë për fëmijë!

Chapala

Chapala është një kapelë e madhe, elegante prej kashte, me origjinë kiliane. Është si një kapele – varkë, por me një buzë më të gjerë. Vishni një Chupalla nëse ndiheni tepër në formë ose dëshironi të dukeni si një nga ato blogeret në Instagram.

Fedora

Kapelja famëkeqe fedora është suportuar nga shumë yje të pop-it me famë botërore si Michael Jackson dhe së fundmi, Bruno Mars. Më së shpeshti kanë buzë më të shkurtra dhe maja të palosura me një fjongo mëndafshi rreth bazës.

Kapelja në formë Cilindri (kryesisht e përdorur nga Prestigjatorët)

Kapelja cilindrike nuk është vetëm për Abraham Lincoln! Është një kapelë e shkëlqyer zyrtare për burra që është e lezetshme dhe e stilit të lartë. Zakonisht, është një kapelë e zezë dhe madje mund ta vishni në një rock ‘n roll takon punk. Pra, nëse dëshironi t’i bëni partnerit tuaj një kapele dhuratë pë t’u argëtuar atëherë kjo kapele është zgjedhja ideale.

Koleksioni i Kapeleve Monogramë

Ne e dimë që ju i adhuroni kapelet, por a e dini se mund ta çoni pamjen tuaj në nivel tjetër me monogramim? Bëni me porosi një nga kapelet tona në mënyrë unike tuajat duke shtuar inicialet e qëndisura me porosi në shkronja flirtuese dhe ngjyra argëtuese. Ne kemi një koleksion krejtësisht elegant të kapeleve monogramë me cilësi projektimi nga ku ju që të zgjidhni atë që ju duket më e përshtatshme me fizionominë tuaj! Me mbi 20 ngjyra të fijeve dhe 10 stileve të shkronjave, përshtatni çdo kapelë në garderobën tuaj!

Qëndro në krye!

Kapelet janë aksesorët perfektë të veshjeve – figurativisht dhe fjalë për fjalë! Sillni në jetë # outfitgoals tuaj kur blini kapelet në modës për femra me koleksionin tonë. E lezetshme dhe e thjeshtë me një kapak bejsbolli, komode dhe e qetë me një beanie fuzzy, ose pomponi sass me një kapelë elegante dielli. Pavarësisht se çfarë pamje po krijoni së bashku, ne jemi këtu për ta plotësuar atë!

Mbështetni Produktet e Prodhuara Amerikane

Kur zgjidhni Karma. al, të jeni të sigurt se produktet tona janë të dizajnuara dhe me burim të përgjegjshëm. Shumica janë prodhuar në Amerikë për cilësi dhe qëndrueshmëri më të mirë. Blini tek ne pa pishman sot dhe gjeni pajisje të adhurueshme me çmime fantastike!

Veshjet e kokës dhe aksesorët e flokëve në Karma. al po ndryshojnë vazhdimisht, një amalgamë sezonale me ngjyra të shndritshme, dizajne lulesh dhe prerje unike. Një nga aksesorët tanë më të njohur për flokët janë kordelet e flokëve, pasi ato kanë një dizajn interesant ndërthurës që krijon forma lajkatare dhe lejon rregullimin.

Kordelet më në Trend për Femra

Kordelet me ngjyra të Karma. al janë një nga aksesorët më të njohur në internet, pasi ato janë shoqërues të shkëlqyer gjatë stërvitjes. Mund të lahen në lavatriçe dhe janë bërë nga materiale të lehta dhe me ajrosje, ato pastrohen lehtë dhe janë tepër të freskëta, të shkëlqyera për një ditë gjatë stërvitjes tuaj.

Nuk ka nevojë të vishni kordelet vetëm kur jeni duke punuar jashtë! Mund t’i vishni edhe për ndonjë rast tjetër. Zgjidhni një kordele ultra të hollë për një pamje të nënvlerësuar ose një kordele të gjerë dhe me stil për të bërë një paraqitje fantastike kur dilni..

Aksesorë Veshjeje Unikë për Kokën

Nëse jeni duke kërkuar aksesorë veshjeje për kokën, po aq elegantë sa edhe funksionale, shikoni kapsat, kunjat (mashka) dhe kordelet e kokës. Këto pjesë shumëngjyrëshe vijnë në një numër madhësish, formash dhe modelesh që përputhen me veshjet tuaja! Ne përpiqemi t’i bëjmë aksesorët tanë të flokëve të rehatshme dhe fleksible, kështu që secila copë flokësh është bërë me material të butë dhe të zgjatur që do t’i mbajë flokët në vend pa tërhequr rrënjët ose duke ju dhënë dhimbje koke.

Bleni kordelet dhe aksesorë të tjerë me stil për flokët për të kombinuar me ngjyra të gjitha veshjet tuaja. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një copë flokësh të përputhshme me flokët, kanatjere dhe fijen monogramë për një pamje të personalizuar, dhe sigurisht të sofistikuar!

Rehatia Është Parësore

Ne të gjithë e dimë ndjesinë e të veshurit të një kapeleje që është shumë e vogël, dhe kjo sigurisht nuk është një përvojë e rehatshme. Prandaj, të gjitha kapelet e tenisit tona deri diku arrijnë ekuilibrin në një mënyrë ose në një tjetër. Ato sportive kanë një mbyllje të rregullueshme velcro, ndërsa kapelet e tenisit më elegante të kashtës janë të lidhura me një brez. Kapelet tona verore janë të lehta në mënyrë që të sigurojnë që të mos ndihet sikur koka juaj po nxehet. Ndërkohë, kapelet tona të thurura janë të buta dhe me efekt jo-kruarës, sepse komoditeti është po aq i rëndësishëm sa stili.