Masazhatorë në Shitje – Bli Online

Blini në internet në Karma.al masazhatorë nga gama jonë e gjerë ku përfshihen vajra masazhesh trupi, peshqira, mjete shtesë, kremra, tavolina trajtimi dhe karrige. Një biznes profesional masazhi ka nevojë për furnizime me shumicë si peshqira, vajra, xhel masazhesh, jastekë dhe pajisje shtesë.

Masazhatorë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Karma.al ofron një përzgjedhje të shkëlqyer të produkteve për tu siguruar që keni furnizimet e duhura për të kryer të gjitha shërbimet e masazhit dhe modalitetet e trupit. Këtu do të gjeni të gjitha produktet që ju nevojiten për të krijuar një përvojë komode, relaksuese dhe të paharrueshme për klientin tuaj. Zbuloni një përzgjedhje të madhe të tavolinave të masazhit, çarçafëve, aksesorëve të tryezës, peshqirave dhe mjeteve të masazhit. Eksploroni nga gama e gjerë e terapive aktuale, analgjezikëve lokalë, peshqirë për ngrohjen e tryezës, mjeteve shtesë dhe mjetet e terapisë së nxehtë dhe të ftohtë.

Masazhet shpesh kryhen në kontekstin e terapisë fizike. Fokusi kryesor i trajtimit është lehtësimi i dhimbjes, çlirimi i tensionit dhe nxitja e qarkullimit të gjakut. Relaksimi fizik dhe mendor që rezulton është një efekt pozitiv që përdoret në trajtimin e pacientëve me depresion ose çrregullime ankthi. Në rastin e tyre, kryhen masazhe profesionale për t’i dhënë pacientit një ndjenjë të mirë trupore dhe për ta ndihmuar atë të largohet nga mungesa e makinës.

Me Karma.al, ju do të gjeni një gamë të madhe të produkteve dhe aksesorëve të masazhit, si vajra masazhesh, shufra masazhesh dhe gurë të nxehtë për të kryer masazhe të shëndetshme.

Pajisjet për Kujdesin Personal dhe Masazhatorë

Masazhet shpesh kryhen në kontekstin e terapisë fizike. Fokusi kryesor i trajtimit është lehtësimi i dhimbjes, çlirimi i tensionit dhe nxitja e qarkullimit të gjakut. Relaksimi fizik dhe mendor që rezulton është një efekt pozitiv që përdoret në trajtimin e pacientëve me depresion ose çrregullime ankthi. Në rastin e tyre, kryhen masazhe profesionale për t’i dhënë pacientit një ndjenjë të mirë trupore dhe për ta ndihmuar atë të largohet nga mungesa e makinës.

Me Karma.al, ju do të gjeni një  gamë të madhe të produkteve dhe aksesorëve të masazhit, si vajra masazhesh, shufra masazhesh dhe gurë të nxehtë për të kryer masazhe të shëndetshme.

Vajra për Masazh

Në këtë kategori, ne jo vetëm që ofrojmë vajra klasikë për masazhe por edhe locione për masazhesh me cilësi të lartë, krem për masazhe dhe vajra të pastër që janë idealë për kryerjen e masazheve. Nëse jeni duke kërkuar pajisje me një efekt ngrohës ose një aromë të këndshme, ose jeni të interesuar për locione që ofrojnë një kontroll të mirë – tek ne do të gjeni pajisjet e duhura për nevojat tuaja.

Aksesorë për Masazhe

Masazhet shpesh kryhen me pajisje për të lehtësuar duart e terapistit dhe për të pasur një efekt më të madh tek pacienti. Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë të furnizimeve të masazhit në formën e gurëve të nxehtë dhe mbulesave natyrore nga barishtet, si dhe shufrat klasike të masazhit dhe ndihmat e terapisë nga Richelli. Drunjtë e masazhit mund të përdoren për shembull për masazhe me prekjen e pikave kyçe ose me anë të fërkimeve.

Linimentet (Vajrat për Fërkim)

Në varësi të nevojave, linimentët mjekësor mund të kryhen si një masë terapeutike ose një trajtim Përkujdesi për trupin. Goditjet që përdoren për të fërkuar linimentin e veçantë në lëkurë përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe stimulojnë frymëmarrjen e pacientit. Linimenti është veçanërisht popullor për përdorim pas aktiviteteve sportive ose masazheve, pasi relakson personin dhe rrit më tej efektet qetësuese të masazhit. Liniment Arnica me aromë aromatike arnica nga cosiMed për shembull ka një efekt qetësues dhe freskues në lëkurën e klientit.

Në Karma.al, ne ofrojmë një gamë të madhe të linimenteve dhe qëndisjeve për t’u përdorur në fizioterapi, terapi fizike ose mjekësi sportive. Ne ofrojmë linimente klasike, si dhe lëngje për Mirëmbajtjen dhe Përkujdesjen e trupt në një sërë aromash dhe xhelërash të ndryshëm për të nxitur qarkullimin e gjakut në pacientët e shtrirë në shtrat.

Paketat Moor

Aksesorët tanë të Përkujdesit dhe masazhit gjithashtu përfshijnë pako të zakonshme për përdorim në terapinë fizike. Terapia e nxehtësisë me paketat moor është e dobishme për sëmundje të ndryshme të kyçeve, çrregullime të qarkullimit funksional dhe tension të muskujve. Në Karma.al, ju do të gjeni pako ankorimi me një përdorim, si dhe mediume ripërdorimi të transferimit të nxehtësisë me çmime të volitshme.

Vajrat e Banjos

Në kategorinë e Vajrave për banjo, ne gjithashtu ofrojmë një përzgjedhje të vajrave të banjos dhe kripërave të banjës për një varg përdorimesh të ndryshme, të tilla si kripëra elektrike të banjos për banjot hidroelektrike ose banjot e hirrës për një efekt detoksifikues.

Zbuloni gamën tonë të madhe të aksesorëve të shëndetit për fizioterapistë, masazhatorë dhe shoqëruesit e banjës. Për shembull, në kategorinë Masazhe dhe Karrige, do të gjeni një gamë të gjerë tavolina masazhesh dhe karrige masazhesh. Ne ofrojmë tavolina rezistente ndaj vajit me tapiceri të lëvizshme ose mbështetëse të rregullueshme. Në varësi të nevojës tuaj, ju do të gjeni kolltukë dhe tavolina të palosshme për përdorim celular dhe tavolina të fuqishëm për përdorim të palëvizshëm. Për më tepër, ne ofrojmë mbulesa të përshtatshme të disponueshme dhe produkte pastrimi.

Aksesorë Masazhi për një Atmosferë të Këndshme me Ndjenja të Mira me Çmime të Ulëta

Aromat e parfumeve, materialet e buta, lulet e freskëta janë vetëm tre shembuj për të krijuar një atmosferë të këndshme në studion e masazhit Thai ose spa. Në dyqanin online Karma.al ne kemi pajisje shtesë masazhesh dekorative dhe praktike. Ne disponojmë lule delikate të artit Thai, kështu që ju mund të dekoroni dhomën e masazhit bukur, të ndryshme Duftöllampen për aromaterapinë relaksuese dhe ngrohëset e vajit të masazhit, të sjellë vajin e masazhit në temperaturën e trupit. Aksesorët dekorativë të Masazhve vijnë direkt nga Tajlanda dhe janë magjepsës për banjo private dhe perfektë në një dhomë të këndshme masazhesh. Mos harro; një masazh ose trajtim spa gjithmonë duhet të adresojë të gjitha shqisat. Në Karma.al, ju do të gjeni pajisje të lira masazhi që arrihet një efekt i shkëlqyer dhe klienti ndihmon për t’u çlodhur.

Aksesorë të Testuar të Masazheve dhe Pajisje Masazhesh nga Profesionistë

Jo vetëm mendimet e klientëve të masazhit rreth aksesorëve të masazhit janë thelbësore për të kaluar testin e produktit. Aksesorët e masazheve Thai përfshijnë: jastëkët e ngrohjes, speciet e pemëve Massa dhe rrobat e masazhit mbi funksionalitetin dhe praktikën. Shumë produkte, të tilla si speciet e pemëve Massa, bare masazhesh, djegëse vaji, rroba masazhesh dhe lule artificiale dekorative janë produkte origjinale nga Tajlanda. Për peshqirët e thjeshtë, peshqirët e banjës dhe robdishanëve, Karma.al i beson markës prestigjoze Gull që krijon në mënyrë të qëndrueshme mallrat e tyre në Gjermani. Gama e gjerë e tavolinave të masazhit dhe karrigeve të masazhit përbëhet nga produkte të markës, si dhe tavolina masazhesh të bëra me porosi.