Triko/Bluza/Këmisha për Meshkuj në Shitje – Bli Online

Dimri sapo ka mbërritur dhe gjëja e parë që vjen në mendjen tonë është se ato që duhet të shtohet në koleksionin tonë dimëror si xhaketat me stil, xhupat, bluzat me kapuç dhe pardesytë të jenë gjithmonë aty.

Triko/Bluzë/Këmisha për Meshkuj në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Xhupat tanë të preferuar kanë vendin e tyre të ëmbël në veshjet tona. Një xhup i mirë është një nga veshjet më lajkatare që një burrë mund të veshë. Pavarësisht nëse visheni për të qënë më rehat apo me stil, pulovrat e leshta mund t’i përshtaten të gjitha nevojave tuaja të gjithanshme. Ato mund të shtojnë peshë në një fizik të dobët dhe t’i japin formë një trupi të madh. Veshja e xhupave është një mënyrë perfekte për të shtresuar veshjen tuaj ose për t’i shtuar pamjes tuaj disa ekspozime me stil. Këtë sezon blini nga markat më të njohura si Wrangler, Peter England, Lee, Park Avenue dhe Oracle pasi kanë një koleksion të madh të xhupave për burra për të zgjedhur. Ju mund të blini një triko të modës me një çmim të arsyeshëm nga komoditeti i shtëpisë tuaj.

Një stil që mbetet konstant gjatë gjithë sezonit të dimrit janë xhupat të cilët jo vetëm janë me kosto efektive por janë edhe mjaft të shkathët. Ato mund të vishen lehtësisht lart ose poshtë në përputhje me preferencat tuaja. Me blerjet në internet, ju mund të blini pulovra për meshkuj të stilit të lartë dhe me stile të ndryshme të disponueshme në një gamë të gjerë ngjyrash, materialesh, modelesh, formash dhe madhësish. Markat e besuara si Wrangler, Lee, Allen Solly, Peter England dhe United Colors of Benetton ofrojnë koleksionet më të fundit të pulovrave për burra në internet në Karma. al me çmimet më të mira.

Stile të Ndryshme të Bluzave për Meshkuj

Pulovrat prodhohen në stile dhe modele të ndryshme. Le të hedhim një vështrim në disa stile të njohura:

Pulovra me jakë V

Siç sugjeron edhe emri, këto pulovra kanë një dekolte në formë V që lë vend për një kravatë të dukshme ose jakë këmishe. Gjëja më e mirë për një triko me jakë V është niveli i komoditetit të saj. Mund të vishet rehat me një kostum zyrtar dhe gjithashtu shkon mirë me një veshje të rastësishme.

Pulovra me jakë golfi

Pulovra me jakë golfi është një nga pulovrat më elegante që vesh një mashkull. Këto pulovra me formë kanë mëngë të gjata dhe një skaj të gjatë deri në bel. Këto pulovra kanë një tub të gjatë prej pëlhure që shërben si jakë dhe mund të palosen për një pamje të hijshme në qafë. Përveç mbajtjes së qafës tuaj të ngrohtë, ato i ofrojnë një nivel ekstrem rehatie përdoruesit.

Pulovrat me jakë rrethore

Këto janë ndoshta disa nga pulovrat më të zakonshme që vishen tek meshkujt. Nëse doni të keni një pamje të thjeshtë por minimale, vishni një triko dhe jeni mirë kudo që të shkoni. Ka një dekolte të rrumbullakët me një nuancë elegance. Një pulovër me jakë rrethore është ideale për tu veshur vetë ose mbi një këmishë pa jakë.

Pulovrat në stil Pardesyje

Pulovrat e gjata, të njohura gjithashtu si pardesy ose xhaketa, mund të komplimentojnë burra të të gjitha moshave. Ato mund të vishen mbi një këmishë, ose nën një xhaketë sportive ose xhaketë xhins, ose të shoqërohen me një kostum elegant. Ato vijnë në versione me zinxhir dhe butona dhe zakonisht kanë xhepa. Faqet e blerjeve kanë një gamë të gjerë Pulovrash me stil pardesyje për meshkuj të disponueshëm në stile dhe madhësi të ndryshme. 

Pëlhura që përdoren për të bërë bluza

Një nga gjërat më të rëndësishme për t’u marrë parasysh gjatë blerjes së një pulovre është materiali nga i cili është bërë. Duke pasur parasysh llojet e ndryshme të leshit, tekstet dhe ndjesia e një pulovre mund të ndryshojnë. Në varësi të pëlhurave të përdorura, pulovrat mund të klasifikohen në lloje të ndryshme, të tilla si pulovra kashmiri, pulovra leshi, pulovra pambuku dhe pulovra të përziera.

Triko Sipas Markave Kryesore:

  • Pulovrat Monte Karlo
  • Pulovrat Raymond
  • Pulovrat Puma
  • Pulovrat Wrangler
  • Pulovrat e Perter Angli
  • Pulovrat Lee
  • Pulovrat UCB
  • Pulovrat U.S Polo
  • Pulovrat zyrtare

Këmisha për Meshkuj 

Moda është mënyra më e lehtë për t’i treguar botës stilin tënd unik. Këmishat tona për meshkuj 

vijnë në një larmi ngjyrash dhe printimesh për t’ju ndihmuar të krijoni një pamje të re të që nuk del kurrë nga moda. Këmishat me kopsa janë një mundësi e shkëlqyer për të shkuar në zyrë më  të lumtur, pa marrë parasysh nëse preferoni këmisha apo stampa me veshje të bardha të klasit. Ju mund të visheni me stil me bluza me kapuç, triko dhe më shumë.

Për një Look Dimri në Modës, Blini Triko për Meshkuj në Internet në Karma. al

Pulovrat për meshkuj janë një pjesë e domosdoshme e veshjet e një zotërie gjatë sezonit të dimrit. Një pulovër elegante e bashkuar me këmishën dhe pantallonat fine është perfekt për të dhënë një pamje të lehtë të dimrit. Me fillimin e motit të ftohtë, njerëzit bëhen gati të grumbullojnë disa triko të mahnitshme dimërore për meshkuj për të përditësuar stilin e tyre të dimrit. Trikot e leshta janë të domosdoshme kur bëhet fjalë për dimrin pasi ato na mbajnë të ngrohtë dhe rehat gjatë gjithë ditës. Ato vijnë në kaq shumë lloje që i përshtaten rasteve të ndryshme.

Nëse po mendoni të blini triko prej leshi për burra, atëherë Karma. al është vendi i duhur për të blerë ato. Ne ofrojmë koleksione të mrekullueshme të pulovrave nga markat më në zë për meshkuj në internet në dizajne të jashtëzakonshme, ngjyra të gjalla dhe modele që ju lënë të habitur për zgjedhje. Blini pulovra për meshkuj në internet me çmimin më të mirë në Shqipëri dhe dërgojini ato në pragun tuaj.

Nxirr individualitetin në pamjen tënde ndërsa zgjedh ngjyra dhe stile të larmishme pa kompromentuar cilësinë dhe qëndrueshmërinë. Zbuloni zgjedhjen e zgjedhur me dorë të pulovrat me jakë V, pulovrat me jakë rrethore, pulovrat me gjysmë mëngë etj., Nga markat kryesore si Allen Solly, American-Elm, Duke, Globus, Jack & Jones, Lee Cooper, Locomotive, Marino Club Monte Carlo, Myftiu, Numero Uno, Park Avenue, Njerëz, Pepe Jeans, Peter England, Punk, Raymond, Red Shef, Spykar, Status Quo, Stephen Armour, US Polo Assn., Van Heusen, Woodland, Yepme dhe shumë më tepër.