Produkte & Pajisje Mjekre për Meshkuj në Shitje – Bli Online

Epo, është zyrtare: Pas shumë diskutimesh, ju (dhe afërsisht çdo tip tjetër që kaloi një krizë të hershme të jetës në karantinë), keni marrë vendimin për të rritur mjekrën tuaj dhe zgjidhja e vetme vjen me produkte & pajisje mjekre për meshkuj nga Karma.al

Produkte & Pajisje Mjekrre për Meshkuj në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing 1–12 of 33 results

Showing 1–12 of 33 results

Mbajtja e saj duke kërkuar në atë mënyrë, megjithatë, është një histori krejt tjetër. Ne tashmë kemi prishur secilin nga hapat e kërkuar – duke përfshirë të gjitha sendet që do të duhet të blini – për të mbajtur të rregulluar rutinën tuaj të pastrimit në shtëpi. Por nëse ju jeni tipi i djaloshit që dëshiron të marrë gjithçka që i nevojitet nga një vend dhe e dëshiron atë tani, ne gjithashtu të kemi mbuluar në atë front.

Mënyra më e lehtë për të kapërcyer çdo artikull në listën tuaj me një goditje të shpejtë? ‘Rrëmbe’ një çantë pastrimi, një pako e para-paketuar e gjërave të domosdoshme për rruajtje që bën gjurmimin e çdo produkti për të cilin keni nevojë për një kapje absolute. Çdo masë që kursen qoftë edhe një sasi përpjekjeje mendore është e mirëseardhur këto ditë, dhe nëse nuk jeni gati të gjeni të gjitha përbërësit individualë të regjimit tuaj të ri të pastrimit, unë ju ndjej. Nuk ka turp në këtë aspekt. Sigurisht, kompleti i duhur mund të mos jetë zgjidhja shëruese për të gjitha ato që keni kërkuar kur bëhet fjalë për të pushuar përgjithmonë ndjenjën e thellë të tmerrit ekzistencial që ju mundon çdo natë ndërsa hidhni dhe ktheheni në shtrat do të jetë e vetmja), por do të shkojë shumë përpara për ta bërë një botë të ftohtë dhe të vështirë të ndihet pak më pak. Ose të paktën, si, pak më pak stresuese. Ne e garantojmë atë.

Produktet më të Mira për Flokët, Mjekrrën dhe Kujdesi për Lëkurën për Meshkujt

Fulton & Roark Shampo 2-në-1 dhe Larje Trupi

Me aroma që përfshijnë rozmarinë, mente, cedar dhe urtë, pastruesit e trupit dhe flokëve të Fulton & Roark gjithashtu përmbajnë vitamina, vajra thelbësorë dhe kafeinë. Kombinimi 2 në 1 është i përsosur për klientët tanë që shpesh udhëtojnë ose që janë në lëvizje. Bëjini një nder vetes dhe kapni kondicionerin sa jeni në kohë. Është e mbushur me antioksidantë që do të mbajnë flokët dhe skalpin tuaj të ushqyer.

Larje mjekre me kondicionim shtesë ekstra të kondicionuar

Versioni i shtuar i kondicionerit popullor për larje të Bluebeards është bërë për përdorim të përditshëm, me aloe, gëlqere dhe vajra esencialë të shtuar për të dhënë një pastrim të përditshëm që nuk thahet mjekra ose nuk e lë atë me një mbetje ngjitëse. Shampot janë krijuar për të hequr vajin nga flokët dhe kondicionerët janë krijuar për t’i rimbushur ato. Por Bluebeards Original ka krijuar “një shampo vërtet të mirë”, që është gjithashtu hidratuese falë përzierjes së glicerinës dhe vajit të vitaminës E.

 Vaj për Mjekrrën – Beardbrand Temple Smoke

Me shënime temjani dhe mirre, Temple Smoke hidraton dhe kushtëzon mjekrën dhe zvogëlon mundësinë e zbokthit të mjekrës. Disa pika në pëllëmbë janë gjithçka që nevojitet. “Ju gjithmonë duhet të siguroheni që të lyeni mjekrën tuaj nga rrënja në fund”, tha Steve Vilot, pronar i Bar’s Shops në Tenesi. Violet shpjegoi se ndërsa pastron dhe lan sipërfaqe të pastra dhe heqin mbeturinat, “vaji i mjekrës ushqen dhe e kushtëzon”. E quajtur vajrat e Beardbrand “një ndryshues-loje” për t’u dhënë burrave gjashtë aroma për të zgjedhur sepse një aromë që do të jetë afër hundës gjatë gjithë ditës duhet të jetë një nga ato që i pëlqen bartësit.

Supremo Magic Move Light Hold

Me kaq shumë energji në hapësirën e pastrimit të burrave që synojnë mjekrat dhe fytyrat, është e lehtë të harrosh se flokët në kokën tuaj gjithashtu meritojnë kujdes të mirë. Një fitues i përsëritur në kategorinë Best of Beauty të revistës Allure, importi i Japonisë Supremo Magic Move Light premton një përfundim të lehtë dhe të hijshëm që është krijuar për tu larë me lehtësi dhe jep mbështetje pa mbetje të yndyrshme. “Ofron një mbajtje me pamje natyrale, pavarësisht nëse keni flokë mjaft të hollë ose me të vërtetë të trashë”, tha Kevin Keller, bashkëthemelues i markës së aromës dhe pastrimit të burrave Fulton & Roark. “Cilësia gjithashtu e bën të lehtë aplikimin. Shpesh djemtë mund të hasin në telashe me produkte vërtet të trasha ose dylli, sepse kur përpiqen ta zbatojnë atë, një ‘copë’ do të ngrihet në flokët e tyre, duke bërë një seksion ngjitës. ”

Shampo për Mjekër – Murdock London

Një zgjedhje më e mirë për vitin 2021 për revistën GQ, U.K., shampoja e mjekrës me pH të ekuilibruar dhe pa sulfate të Murdock është e disponueshme në SH.B.A. dhe merr vlerësime të larta për një pastrim të plotë që heq grimcën ditore pa hequr gjëndrat e flokëve ose lëkurën. Përdorimi i tij është gjithashtu i thjeshtë – thjesht masazhoni një sasi shampoje në madhësi të vogël në mjekër dhe shpëlajeni. Vaji i kokosit dhe glicerina ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës suaj të hidratuar, ndërsa kombinimi i lëvozhgës së portokallit, kanellës, eukalipt dhe vajrave patchouli lënë pas një aromë freskuese. Konsideroni të mbani në formë rutinën tuaj të pastrimit me shampon e markës, kondicionerin dhe larjen e trupit.

Vaji i Mjekrës Natyral për Djem Nr. 1

Para se të ndodhte “revolucioni i vajit të mjekrës”, siç e quajti Whitely, ai tha se kishte një njohje të përgjithshme që vaji juaj bazë i mjekrës është vetëm një vaj i lëkurës para-rruajtjes i ri-vendosur për rregullimin e qimeve të fytyrës. Pra, nëse nuk jeni në treg për produkte të veçanta dhe dëshironi një artikull që mund të trajtojë mirë të dyja vendet e punës, rekomandoi Whitely Nature Boy. “Një vaj para rruajtjes ka nevojë për të kapur lagështirën, por jo të jetë aq i trashë sa të ngadalësojë briskun,” tha ai, “ndërsa një vaj mjekre dëshiron të jetë shumë më i lehtë, por jo aq i lehtë që të shkojë në rrobat tuaja. Duhet të jetë një ekuilibër i mirë ”.

Kutia Ultimate me Produkte për Mjekrrën

Këtu në Karma.al, ne krenohemi me mirëmbajtjen e flokëve të pastruar të fytyrës, dhe Ultimate Beard Box-i ynë i ri është krijuar vetëm për atë qëllim. Kjo kuti e guximshme e krijuar me porosi është bërë nga pisha dhe ka futje shkumash të prera me porosi të lëvizshme për të parandaluar që prodhimet të lëkunden dhe të prishen kur zhvendosen. Si dhe mbrojtjen e produkteve, shkuma me cilësi të lartë është e këndshme për syrin dhe i jep kutisë së mjekrës një pamje premium të nivelit të lartë. Kutia ka mentesha prej bronzi të forta dhe një mbajtëse lëkure për ta mbajtur kutinë të mbështetur të hapur kur përdoret. Ka një mbyllje kallaji me një kordon elastik për ta mbajtur kutinë të mbyllur.

Paketë e Domosdoshme për Mjekrrën

Pajisja e domosdoshme e mjekrrës ka të gjitha mjetet e nevojshme për të mbajtur mjekrën tuaj në gjendje trendy. Një shampo dhe kondicioner për të pastruar dhe mirëmbajtur mjekrën tuaj në dush. Një vaj mjekrre dhe gjalpë mjekrre për ta mbajtur mjekrrën tuaj të lagur gjatë gjithë ditës. Një palë gërshërë dhe një krehër për të shkurtuar dhe formuar mjekrrën tuaj. Dhe sigurisht, një dyll mustaqesh për t’i mbajtur mustaqet larg gojës dhe të stiluara si një zotëri i dalluar.