Organizues për Makina në Shitje – Bli Online

Me një organizues, kabina e makinës suaj do të permiresohet me hapësira të reja magazinimi dhe xhepa ku mund të vendosni pijet, ushqimin, pecetat, lodrat, laptopët, tabletët, etj.

Organizues për Makina në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Prodhuesit e makinave padyshim janë duke u përpjekur të bëjnë ambientet e brendshme më praktike për pasagjerët; përveç mbajtësve të dhomave të shumta, makinat sot gjithashtu kanë një dorezë të madhe, montuar në qendër dhe zona anësore të magazinimit të ndërtuara në dyer, dhe disa SUV dhe furgonë madje kanë hapësira për ruajtjen tek pjesa e kembeve. Por, për të gjitha zgjidhjet e zgjuara që krijojnë dizajnerët e makinave, ne gjithmonë mund të krijojmë edhe më shumë gjëra për të shtuar funksionalitetin e makines tone siç janë këta organizues për makina. Sidomos nëse keni fëmijë. Dhe të gjithë e dimë që një makinë e çrregullt dhe e paorganizuar është një shkak i stresit për shumë njerëz dhe të kesh gjëra që fluturojnë përreth sepse eshte nje tmerr i vertete persa i perket papastertise.

Organizatorët e sediljeve të makinave janë zakonisht të lehtë për t’u përdorur dhe mjaft të përballueshëm, por jo të gjithë janë të së njëjtës cilësi ose janë aq të dobishëm. Një organizator i mirë i sediljeve të makinës do të jetë shumë i lehtë për t’u bashkangjitur në sediljen e përparme (ose të siguruar në sediljen e mesme, në disa raste), ka shumë xhepa të dobishëm në madhësi të ndryshme, dhe materiale dhe cilësi ndërtimi që mund të përballojnë sende më të rënda për më gjatë periudha kohore.

Llojet e Organizuesve për Makina

Maksimizoni hapësirën e magazinimit

Produktet tona të organizimit mbajne te sistemuar gjithçka që ju nevojitet dhe shembet kur nuk është në përdorim.

Organizues per femije

Nëse keni familje ose miq që kanë fëmijë, merrni parasysh te merrni me vete gjithmone organizuesin me vete. Fëmijët mund të ruajnë me lehtësi librat dhe lodrat e tyre, dhe mund te kene nje ftohes ose ngrohes per pijet apo ushqimet e tyre. Në të vërtetë nuk ka rëndësi nëse keni një garazh apo jo – kjo është perfekte për çdo familje në lëvizje!

Mbani Makinën tuaj të Pastër, pergjithmone!

Mbajtja e makinës tuaj të pastër mund të jetë e vështirë. Ka rrugë të papastra, therrime ushqimi, qime kafshesh, dhe shume te tjera. Dhe ka të ngjarë të ketë plehra në dyshemenë e makinës, nën sediljet dhe në çarjet e sediljes. Hidhni çdo mbështjellës, shishe dhe sende të tjera në koshin qe vjen me organizuesin tuaj! Vendosni një enë plastike me një qese ushqimore dhe përdorni atë si një kosh plehrash në makinë. Për ta mbajtur makinen sa me paster, vendosni organizuesit ne pjeset ku makina juaj behet me shume pis ose aty ku zakonisht rrine femijet. 

Portofol anesor per makina

Nëse jeni si shumë njerëz dhe deshironi qe gjithmone ta keni makinen te organizuar ne menyren me te mire, atëherë ky portofol anesor ne formen e nje xhepi te brendshem do te jete zgjidhja perfekte per ju. Ketu do te mund te mbani te gjitha dokumentat tuaja te punes apo cdo lloj shenimi te organizuar ne menyren me perfekte si kurre me pare. Dhe me e mira, montimi i ketij xhepi anesor per makinen tuaj eshte shume i thjeshte dhe ju mund ta realizoni individualisht.

Organizuesi i Konzolës Qendrore

Kjo konzolë qendrore do të punojë me kamionë GM dhe SUV dhe do t’ju lejojë të gjeni gjërat në konsolën qendrore pak më lehtë. Ai përfshin një funksion anti-rreshqitje, ndarjen e skedave dhe një vrimë për të futur një kabëll telefoni.

Organizues për sediljet e pasme

Montimi i një organizatori nga pjesa e pasme e një sedilje makine është një menyre efikase që do të ndihmojë jashtëzakonisht në pastrimin e rrëmujave. Provoni këtë organizator të rrjetit të ngarkesave te papërshkueshëm nga uji, te pastër nga pluhuri. Me xhepa të mjaftueshëm për t’u përshtatur pothuajse çdo gjëje.

Organizues Blazer

A hasni probleme me gjetjen e sendeve tuaja të nevojshme gjatë vozitjes? Prezantimi i organizatorëve elegantë të makinave nidhmon në organizimin dhe ruajtjen e gjithçkaje që mund të kërkoni ne makinen tuaj. Organizatori përshtatet në xhamat e makinës suaj dhe i mban të gjitha gjërat e vogla që ju nevojiten në një hapësirë mjaft të volitshme. Qofshin gotat tuaja, kartat, parate, dokument, apo telefoni juaj celular; e gjithë kjo futet në xhepat e shumtë në dispozicion në organizatorin vetëm disa cm larg jush.

Çfarë është një Organizues per makinat?

Qëllimi kryesor i një makine është t’ju transportojë nga pika A në pikën B, por këto ditë, ju mund të jeni duke udhëtuar me fëmijë dhe duke kaluar orë të tëra brenda makinës suaj. Kjo është ajo ku organizatorët e sediljeve të makinave ju vijnë në ndihmë, duke shërbyer si një mënyrë efikase për të organizuar të gjitha sendet që ju nevojiten për t’i argëtuar fëmijët tuaj. Të gjithë jemi marrë me kërkimin e boshllëqeve të ngushta të makinës tuaj per nje send te caktuar, dhe tani mund të shmangni sherret duke instaluar një organizator të sediljeve ne makinen tuaj.

Organizatorët e sediljeve të makinës janë produkte të thjeshta që varen nga pjesa e pasme e sediljeve tuaja të përparme. Këta organizatorë kanë disa xhepa për të ruajtur sende me madhësi të ndryshme, lehtësisht të arritshme për pasagjerët tuaj. Kjo do të thotë që lodrat, shishet e ujit, letrat e indeve dhe më shumë të gjitha mund të jena aq larg sa krahu juaj arrin.

Si të Zgjidhni një Organizator të Duhur të Sediljeve për Makina

Mund të duket sikur mund të blini për organizatorin e duhur të sediljes së makinës thjesht duke i parë ato. Kjo nuk është plotësisht e gabuar, veçanërisht nëse e dini se çfarë do t’ju duhet për të mbajtur të organizuar brenda makinës tuaj. Por ka disa gjëra për t’u marrë parasysh për t’u siguruar që nuk po humbni para.

Për fillestarët, keni nevojë për një organizator për të mbajtur sende për fëmijë apo sendet tuaja? Nëse shpesh udhëtoni me fëmijë të vegjël, mund të dëshironi një organizator me një rrogoz dhe xhepa më të vegjël për të ruajtur lodra dhe ushqime të lehta. Të rriturit më të rinj mund të kenë nevojë për xhepa më të mëdhenj për të ruajtur objekte të tilla si libra apo edhe tableta. Duke folur për tabletët, disa organizatorë të sediljeve të makinave kanë një xhep specifik të ruajtjes për ato pajisje.