Makina & Aksesorë në Shitje – Bli Online

Jeni në kërkim të furnitorëve më të mirë për makina & aksesorë në internet në Shqipëri? Karma.al ofron gamën më të mira dhe më të gjerë të aksesorëve për makina në internet në Shqipëri, i cili mbulon të gjitha produktet e pastrimit dhe pjesët e makinave .

Aksesorë për Makina në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing 1–12 of 39 results

Showing 1–12 of 39 results

Nga paketat përforcuese të baterive për të hedhur plumba, inflatorët e gomave në mbrojtësin e derës, mbulesën e trupit në përplasjen e baltës, llambën e parkimit te drita e mjegullës DRL, rruaza anësore te tehu i fshirësit, një reflektor në dritën e pasme.

Përveç koleksionit tonë të lezetshëm të aksesorëve të makinave në internet, ne gjithashtu kemi një numër të madh mjetesh dhe produkte ose pajisje të tjera biçikletash për të shtuar kënaqësinë tuaj gjatë ngarjes. Me theksin e krijimtarisë dhe një aftësi për argëtim, kategoria jonë e aksesorëve për makina u siguron klientëve tanë të gjitha gjërat e domosdoshme të nevojshme për ta bërë të përsosur çdo përvojë vozitje! Duke qenë një nga furnizuesit më të mëdhenj të aksesorëve për makina në Shqipëri, ne shkojmë përtej për të arritur kënaqësinë e klientit tonë. Kur bëhet fjalë për cilësinë, efektivitetin e kostos dhe kujdesin ndaj klientit, ne ofrojmë një gamë të gjerë pajisje makinash cilësore dhe tërheqëse për ata që kanë nevojë për diçka më të lehtë me cilësinë më të lartë. Në Karma.al, ju mund të zgjidhni nga diapazoni dhe opsionet më të gjera për të marrë aksesorët më të mirë të makinave në internet të cilat mund të mos jenë lehtësisht të disponueshme afër dyqaneve fizike lokale.

Përditësoni makinën tuaj me këto produkte dhe pajisje të këndshme dhe jepini asaj prekjen që ju përcakton vërtet. Seksioni i Veglave dhe i vajrave kujdeset për efikasitetin e automjetit tuaj dhe funksionimin e tij të qetë, me aksesorë veglash, njehësorë matës, kaçavidë, dhe mjete riparuese të shpimeve, kabull tërheqës, etj. Kështu që asnjëherë të mos ngecni pa ndihmë në anë të rrugës nëse automobili juaj keqfunksionimet. Gomat rezervë janë përgjegjëse për shpëtimin e shumë shoferëve në rast rrëshqitjeje ose gomave të rrafshëta pa lule, kështu që gjeni goma dhe lidhje të përputhshme me marka të ndryshme të makinave. Gjeni pjesët më të mira të makinave dhe biçikletave për t’i mbajtur automjetet tuaja deri në formë për sa i përket funksionalitetit.

Blini Aksesorë për Makina Online në Karma.al

Mund të karikoni çdo lloj telefoni në lëvizje me një sërë karikuesish elegantë dhe me pamje të mirë nga markat si Eveready dhe Intex që futen në prizën elektrike të makinës suaj pa mundim. Gjithmonë gjeni rrugën tuaj nëpër qytet të qetë me telefonin tuaj me GPS të montuar në kroskotin tuaj, xhamin ose timonin tuaj me një mbajtëse celulari. Blini nga marka të tilla si Bracketron, Zaap dhe Spartan që bëjnë montime të gjithanshme të telefonit. Gjithmonë mbani një kabull tërheqës për automjete në bagazhin tuaj, pasi nuk do ta dini kurrë kur ju ose dikush tjetër mund të keni nevojë për një tërheqje në rast urgjence. Karma.al bën një gamë të këtyre në kapacitet deri në 3-5 ton. Ju gjithashtu mund të gjeni pajisje të tjera makinash në internet si aparate për fikjen e zjarrit, pajisje për pedale makinash, fole hidraulike etj.

Aksesorë Makinash për ta Bërë Udhëtimin Tuaj të Rehatshëm

Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar me makinë në rrugë të gjata ose jeni tepër të lodhur për të qëndruar për periudha të gjata në ngarjet tuaja të zakonshme, një jastëk për qafën ju jep rehati të pakrahasueshme dhe ju lejon të ngisni me lehtësi. Marka si Type R dhe Rrush i thatë prodhojnë jastëkët dhe mbështetëset luksoze të makinave për ta bërë udhëtimin tuaj të qetë. Udhëtoni në mënyrë të sigurt duke përdorur një pasqyrë të verbër që ju jep një pamje më të plotë të zonave që nuk mund t’i shihni në pasqyrat tuaja normale të pasme në anën.

Shërbimi dhe Mirëmbajtja e Makinave

Mbajeni makinën tuaj të rregullt dhe funksionale me gamën e aksesorëve të makinave të disponueshme në Karma.al për pastrimin dhe mirëmbajtjen siç janë pastruesit e makinës, furçat pluhurave të makinave dhe mbulesat e trupit. Marka si Black & Decker, Spartan dhe Speedwav prodhojnë produkte të nivelit më të lartë për mirëmbajtjen e makinave. Një gomë e rrafshët mund të jetë një barrë në një makinë të gjatë dhe është gjithmonë më mirë të qëndroni të përgatitur për një të tillë. Pasja e një pajisje për riparimin e një vrime në gomën e makinës, si ato të prodhuara nga Karma.al, ju lejon të rregulloni atë gomë të rrallë në kohë dhe ju rikthen në rrugë. Një pompë për fryrjen e gomave dhe një matës presioni shkojnë shumë në rast të një vrime ose largimi nga terreni ku mund të optimizoni tërheqjen e gomës duke e vendosur atë në presionin e duhur.

Blini Produkte dhe Aksesorë Automjetesh në Karma.al

Siguria është nevoja aktuale e orës kur ngisni makinën. Numri i aksidenteve në Shqipëri është rritur sepse njerëzit nuk e marrin seriozisht sigurinë e makinave dhe biçikletave. Sidoqoftë, Karma.al u ofron klientëve të saj një gamë të larmishme aksesorësh makinash dhe mjetesh për kalërim që sigurisht inkurajojnë dhe forcojnë drejtimin e sigurt të automjetit. Koleksioni i produkteve të automjeteve të disponueshme në internet në Karma.al përfshin biçikleta, makina, pajisje dhe pajisje biker, goma dhe lidhjeve. Përveç kësaj, produktet e tjera që mund të shfletoni në Karma.al janë aromatizuesit e makinave, pjesët dhe rezervat, zgjidhjet e sigurisë, si dhe pajisjet e sigurisë si helmetat e biçikletave. Karma.al është shoqëruar me një numër markash me reputacion si Hero Car Point, Bosch, Autotrends, Hero Hunk, ndër të tjera.

Siguria e para

Karma.al tani ju jep mundësinë për të blerë aksesorët tuaj të preferuar për makina vetëm me një klikim të një butoni. Me markat më të mira të disponueshme në internet, zgjedhja juaj nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë. Gama e aksesorëve të disponueshme në Karma.al përfshin stereot e makinave, bokset mono për makina, GPS dhe pajisjet gjurmuese, sistemet e sigurisë, si dhe pajisje të tjera të nevojshme. Me një koleksion të gjerë për të zgjedhur, marrja e një vendimi të informuar është absolutisht thelbësore për konsumatorët që vizitojnë Karma.al.

Aksesorë të Brendshëm dhe të Jashtëm për Makina

Ka edhe zbukurime makinash që mund të blini për ta bërë makinën tuaj një automjet elegant dhe të rehatshëm. Ka mbulesa sediljesh, dyshekë makinash, jastëkë makinash dhe mbështetëse qafe, varëse rrobash dhe zbukurime çatie për brendësinë e makinës suaj. Aksesorët e jashtëm të makinës përfshijnë zbukurime të dorezave të derës, shirita dritaresh, brava ferrotash, mbrojtëse dere dhe parakolpi, etj.

Pjesë Këmbimi Makinash

Kur bëhet fjalë për pjesë këmbimi, ju mund të blini doreza dyersh makinash, çelësa ingranazhesh, pajisje për riparimin e xhamave dhe rrota drejtuese të makinave midis shumë pjesëve të tjera. Ka marka, të tilla si Vheelocityin, Kozdiko, Auto Addict, Hella, etj që shesin pjesë këmbimi. Sidoqoftë, për të blerë pjesët e duhura të këmbimit të makinës, duhet të njihni markën tuaj të makinës, modelin e makinës dhe vitin e modelit të makinës.

Përveç këtyre aksesorëve, ka lubrifikantë, vajra, pajisje prishjeje, pjesë për të rritur performancën, ndriçimin dhe modelimin e aksesorëve të makinave që mund të blini për automobilin tuaj.