Telefon Doogee në Shitje – Bli Online

Gjatë viteve të fundit, Doogee është bërë një markë shumë e njohur për lansimin e telefonave inteligjentë të fuqishëm. Celularët e saj me thyerje gjithashtu përmbajnë teknologjinë më të përparuar për të kryer çdo detyrë.

Telefon Doogee në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Kur flasim për lidhjen e njerëzve atëherë flasim Doogee, smartphone Doogee është një markë kineze e lëvizshme që prodhon dizajn të cilësisë dhe të denjë të telefonit inteligjent. Ata janë të përkushtuar në prodhimin e telefonave Tablet, Phablet dhe Android me performancë të lartë, me kosto të ulët, në modë, në përputhje me të rinjtë. Në Karma. al, ne shesim telefona celularë Doogee 3G dhe 4G Android si Mix 5.5, F7, Y6, X20-5, Doogee X10 dhe shumë lloje të tjerë celularë të disponueshëm Karma. al zotëron kasat dhe aksesorë të tjerë mbrojtës për telefonin celular Doogee . Shijoni telefonat më të mirë të Doogee, një markë që ju jep vlerë për paratë tuaja. Bleni telefonat dhe aksesorët Doogee në Karma. al tani!

Kjo gamë e përballueshme e telefonave inteligjentë përfshin telefona inteligjentë të dyfishtë dhe me kamera quad, si dhe aparate me madhësi phablet me ekrane 6 inç me definicion të lartë. Çdo celular Doogee përmban një ekran me prekje, lojëra elektronike me dy karta SIM, një vend i kartës SD, shumë hapësirë ​​për ruajtje dhe proçesorë të fuqishëm.

Telefonat inteligjentë Doogee i nënshtrohen testimit të gjerë të produktit dhe kontrollohen me cilësi duke përdorur teknologjinë më të përparuar duke përfshirë fuqinë mekanike, testin e rezistencës, testimin e mjedisit dhe testimin e veshjes.

Lista e Telefonave më të Mirë Doogee

 • Doogee mobile Models
 • Doogee S90 Pro
 • Doogee S80
 • Doogee S95 Pro
 • Doogee N100
 • Doogee S70 Lite
 • Doogee S55
 • Doogee Mix 2
 • Doogee Mix Lite
 • Doogee S68 Pro
 • Doogee Y7 Plus

Telefonat Me Thyerje Vijnë me Një Dizajn të Hijshëm

Doogee ka arritur të krijojë telefona me thyerje por me një dizajn mjaft tërheqës. Telefonat me thyerje shpesh kanë dizajne të fuqishme, të dizajnuara për t’i bërë ballë çdo lloji përplasjeje dhe gërvishtjeje.

Sidoqoftë, Doogee gjithashtu ka arritur të krijojë pajisje me thyerje të bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe një dizajne tërheqës.

Seksioni Fotografik, Një Nga Pikat Kryesore të Tij

Doogee gjithashtu shquhet për sa i përket konfigurimit të kamerës, për të cilën ka bërë shumë përpjekje.

Telefonat më të mirë të Doogee përfshijnë kamera me rezolucion të lartë. Ato janë të pajisura edhe me sensorët nga më të mirët në treg. Sensorët e përdorur në këto telefona sigurohen nga Sony, e cila renditet një nga markat që prodhon sensorët më të mirë për celularë.

Celularët Doogee janë krijuar me të gjithë sensorët Doogee për të arritur fotografinë më të mirë në çdo situatë.

Këndet ose zmadhimet e gjera do të na lejojnë të marrim fotografinë më të mirë të objekteve të peizazhit dhe të largëta.

Proçesorë të Fuqishëm Për të Kryer Çdo Detyrë pa Problem

Celularët e Doogee janë gjithashtu të pajisur me proçesorët më të fuqishëm në treg.

Së bashku me Mediatek, përpunuesit e tij sigurojnë performancën më të mirë në të gjitha situatat.

Këto janë ideale për të luajtur lojën më të fuqishme. Por gjithashtu, për të kryer çdo detyrë që kërkon kapacitet të lartë përpunimi.

Rezistent: Një Telefon Për Punëtorët Dhe Aventurierët

Falë dizajnit të tyre dhe materialeve që janë bërë, telefonat Doogee janë një nga telefonat më të fortë në treg.

Prandaj, këta janë idealë për punëtorët, të tillë si punëtorët e ndërtimit, punëtorët në fshat ose çdo punë ku terminali ynë rrezikon të prishet për shkak të rënies dhe rrethanave të tjera.

Këto telefona rekomandohen edhe për aventurierët. Ata janë të çertifikuar kundër pluhurit dhe ujit.

Kapacitet i Lartë i Baterive

Nëse telefonat Doogee shquhen për ndonjë gjë, kjo është për shkak se ata kanë një nga bateritë më me jetëgjatësi.

Për shkak të natyrës së tyre me thyerje, këta telefona inteligjentë gjithashtu ofrojnë autonomi të gjatë. Kështu, midis telefonave të tyre më të mirë, ne kemi bateri mbi 6,000 mAh që sigurojnë që ne mund ta përdorim telefonin tonë për disa ditë pa u mbaruar bateria.

Qëndroni të Përparuar me Telefonat DOOGEE

Telefoni celular është ajo pjesë e teknologjisë që ka kapur jetën e të gjithëve në të gjitha mënyrat e mundshme. Qoftë nga dërgimi i letrave te të afërmit tuaj deri te fotografimi, telefoni celular mbizotëron kudo sot. Kjo mund të konsiderohet gjithashtu si ndihma e teknologjisë për burrërinë që sot ju jeni në gjendje të komunikoni me të afërmit tuaj kaq lehtë me vetëm një shtypje të vetme të një butoni ose një prekje në ekran. Tani mund të shikoni një ndeshje futbolli ndërsa jeni në lëvizje ose gjithashtu mund të merrni kontakt me një mik të largët me ndihmën e komunikimit me video. Ju gjithashtu nuk keni nevojë ta mbani kamerën tuaj me vete kudo që udhëtoni. Pjesa drejtkëndëshe e teknologjisë është aty çdo ditë në jetën e të gjithëve. Dhe, kur bëhet fjalë për telefonat mobil, telefonat DOOGEE janë më të mirët. X20L e kësaj marke vjen me 5 inç ekran të gjerë që i jep këtij telefoni një ekran mahnitës. Ajo vjen me një sistem operativ Android 7.0 i cili e bën këtë telefon më të fundit nga të gjithë. Mundësohet nga një proçesor MT6737 Cortex i cili ndizet shpejt. Ai vjen me një bateri 2580 mAh e cila siguron një kopje rezervë njëditore, pavarësisht nga përdorimi i madh gjithashtu.

S60 nga telefonat DOOGEE është një bishë tjetër. Ajo vjen me shfaqje ekrani 5.2 inç i cili jep një shfaqje mahnitëse të mprehtë. Është IP68 rezistent ndaj ujit dhe pluhurit, gjë që e bën këtë telefon më të mirin në gamën e tij. Ai vjen me 6 GB RAM dhe 64 GB ROM që i bën detyrat në këtë telefon super të lehta dhe të shpejtë. Mundësohet nga një proçesor okta-bërthamë MTK Helio P25 i cili e bën këtë telefon të funksionojë si një plumb në kohën e përdorimit të rëndë. Ky telefon vjen me një kapacitet baterie prej 5580 mAh që ofron një kohë të shkëlqyer të gatishmërisë.

Vjen Teknologjinë më të Fundit me Celularët DOOGEE

X60L nga celularët DOOGEE njihet më shumë për ekranin e tij të shkëlqyer të lakuar me një madhësi ekrani prej 5.5 inç. Operon me sistemin më të fundit i cili është Android 7.0. Ai shoqërohet me 2 GB RAM dhe 16 GB ROM që është perfekte për celularë si ky. Mundësohet nga një proçesor quad-core që e bën lojën një eksperiencë të bukur dhe pa probleme në këtë telefon. Pjesa më e mirë është se ky telefon vjen me një sensor të gjurmës së gishtit i cili e bën zhbllokimin e telefonit super të lehtë dhe gjithashtu e mban telefonin më të sigurt.

Mix 2 nga celularët DOOGEE vjen me një ekran të madh prej 5.99 inç. Gjë që e bën këtë telefon të veçantë nga të tjerët është sistemi i shpejtë i njohjes së fytyrës. Kjo veçori ju lejon të zhbllokoni lehtë telefonin tuaj vetëm me një vështrim. Ai shoqërohet me 6 GB RAM dhe 64 GB ROM që pritet për një telefon bishë si ky.

Pse të Zgjidhni Telefonin Doogee?

 • Kjo markë DOOGEE vazhdon me teknologjinë më të fundit.
 • Se telefonat DOOGEE vijnë me rezervë të shkëlqyer të baterisë.
 • Secila dhe çdo pajisje DOOGEE është e pajisur me shumë karakteristika interesante.