Instrumenta Muzikorë në Shitje – Bli Online

Nëse do të filloni me instrumentin muzikor tuaj të parë ose nëse keni qenë një muzikant aktiv për vite me rradhë, do të gjeni atë që kërkoni në dyqanin muzikor në internet të Karma.al. Ju keni zgjedhjen e më shumë se 30.000 produkte nga mbi 1.000 prodhues të instrumenteve muzikorë dhe aksesorëve.

Instrumenta Muzikorë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Ekziston një gamë e madhe kitaresh, basesh, baterish, daullesh, tastierë, mikrofona dhe pajisje PA, DJ, studio dhe regjistruese, kështu që gjetja e produktit të duhur për nevojat tuaja individuale bëhet e lehtë. Dyqani ynë i muzikës ka dërguar instrumente muzikorë, pajisje teknike dhe pajisje për disa vjet rradhazi tashmë në të gjithë Shqipërinë. Përvoja jonë e gjerë në transportin kombëtar është gjithmonë në avantazhin tuaj. Pagesa, dorëzimi dhe kthimet do të përpunohen në mënyrë profesionale dhe të shpejtë. Përfitoni nga përvoja jonë dhe sigurohuni që ne ta bëjmë këtë sepse ne e dimë që klienti ynë është gjithmonë numri një!

Ju mund të blini pajisje muzikore nga instrumentet orkestrale të rock ‘n’ roll-it, duke përfshirë kitarat, kompletet e daulles, pianot dixhitale, saxfonët dhe violonçelët, plus pajisjet kryesore të regjistrimit dhe studios. Nga kitarat fillestare te mikrofonat pro dhe amperet, dyqani online i muzikës Karma.al ka një gamë të madhe të pajisjeve muzikore të disponueshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një violinë, tastierë, pajisje elektronike daulle ose sistem PA, ne mund t’ju ndihmojmë. Kemi disa nga markat më të mëdha në stok, duke përfshirë Yamaha, Roland, Casio, Fender, Ibanez, Alesis, Behringer & Gibson, etj.

Për të marrë një shërbim të shkëlqyer dhe një çmim fantastik në blerjen tuaj të rradhës të instrumentit muzikor, na provoni tani!

Llojet e Instrumenteve Muzikorë Elektrikë në Karma.al

Kitarat

Seksioni ynë i kitarave ju ka mbuluar me kitarë elektrike, bas, akustike dhe klasike. Ky seksion gjithashtu përfshin komplete kitaresh të plota që përfshijnë lustrim kitare, leckë pastrimi mikrofibre, tela, pastrues telash, mbështjellës, hapëse dhe çelësa Allen. Do të gjeni kitarë të të gjitha stileve si ato me marrje aktive ose pasive, kitarat me tela çeliku, kitarat me dorën e majtë dhe kompletet e fillestarëve. Ekzistojnë gjithashtu pajisje për kitarë si kuti kitareje, pjesë zëvendësimi, tela, akordues, stenda, pajisje për amp dhe kapotas. Ne kemi kitarat më të mira akustike, kitarat elektrike, kitarat bas, kitarat klasike, amplifikuesit e kitarës, pedalet, efektet, telat, kapotat, mbajtëset e kitarës, çantat dhe aksesorët e tjerë me shpërndarje të shpejtë dhe çmimin më të ulët nga markat më të mira si JUAREZ, Intern, Photron, RockJam, Ibanez, Kadence, Yamaha, Fender, Mustang, Cort, Vault, Breve, Arktik, Marshall, D’addario, Planet Waves, Ernie Ball, Jim Dunlop dhe më shumë.

Piano dhe Organo

Ky seksion ka të bëjë me pianot dixhitale, tastierat dhe sintetizuesit që janë në dispozicion në stile të ndryshme. Gjeni tastierën elektronike perfekte për ju nga modelet midi, portative, me madhësi të plotë dhe mini. Pianot tona janë në dispozicion me karakteristika të tilla si çelësat e ponderuar, veprimi i çekanit, pedali i mbajtjes dhe ndërfaqja USB. Kemi Pianot Dixhitale, Tastierat Portative, Mini tastierat dhe aksesorët e tastierës me shpërndarjen e shpejtë dhe çmimin më të ulët nga markat më të mira si Yamaha, Arctic, Casio RockJam, Roland, Korg, Alesis, Akai Professional, M-audio etj.

Daullet dhe veglat me perkusion

Bëni tinguj në bazë të aftësive tuaja muzikore me grupin e duhur të daulleve dhe veglave me perkusion që keni në dispozicion në Karma.al! Ne strehojmë një sërë setesh daullesh duke filluar nga 3-copë në grupe të mëdha 12-copë për të rinj, fillestarë si dhe profesionistë. Do të gjeni gjithashtu pajisje për bateri të tilla si tambure me majë druri, qëndrim druri, stenda mikrofoni, stol daulleje, çelësa daulleje, jastëkët e amortizimit, ndjesi cembale, çanta daullesh dhe kokat e daulleve. Ne kemi bateritë më të mira akustike, kompletet elektronike të daulleve, jastëkët e daulleve, bateritë, kajonët, cembalet, djembet, bongot, lojë me birila dhe instrumente të tjerë goditjeje dhe pajisje shtesë me shpërndarjen e shpejtë dhe çmimin më të ulët nga markat më të mira si DronaIndia, Mustang, ProMark, Evans , TAMA, Vic Firth, Pearl, ClapBox, Remo, Evans, Promark, Alesis, Roland, Behringer, RockJam, Kadence dhe më shumë.

Instrumente frymore

Pavarësisht nëse jeni në kërkim të erës së drurit ose erës së bronzit, me siguri do të gjeni atë që dëshironi në Karma.al! Ne kemi një gamë të madhe të instrumenteve frymore si flautat, boritë dhe nadaswaram në një larmi stilesh dhe madhësish. Ne kemi më të mirët (fyellë, harmonikë, organe goje, melodikë, saksofonë dhe regjistrues) me shpërndarje të shpejtë dhe çmimin më të ulët nga markat më të mira si Vault, Arktik, flautë Punam, Hohner, Yamaha, SG Musicals, Rico, Foxit etj.

Bokset muzikorë

Bokset janë pjesë integrale e çdo feste të DeeJay-ve. Në Karma.al, do të gjeni një mori boksesh në lloje, madhësi dhe specifikime të ndryshme që i përshtaten nevojave të secilit individ. Nga bokset pa tela te bokset me tela deri te bokset stereo dhe bokset kullë, ky dyqan në internet ka gjithçka që ju nevojitet për të rritur festën. Mund të gjeni gjithashtu bokse me nën-vuferë që ofrojnë performancë muzikore.

Përforcuesit (Amplifikatorët) e energjisë

Një artikull jetësor në listën e pajisjeve të çdo DeeJay profesionist, amplifikatorët e energjisë sigurojnë performancë superiore të zërit. Ata ofrojnë fuqi të shtuar për të ofruar një përvojë të shkëlqyer audio. Blini amplifikatorë të energjisë me dizajne moderne, të lehta dhe kompakte, pamje mahnitëse dhe specifikime të përmirësuara në Karma.al. Ato janë të dizajnuara me funksionalitete dhe kontrolle të përparuara për performancë të besueshme. Ne kemi përforcuesit më të mirë të energjisë me shpërndarje të shpejtë dhe çmimin më të ulët nga markat më të mira si Boya, Maono, Kadence, Dynatech, Studiomaster, Crown, NX Audio.

Pajisjet DJ & VJ

Jeni DeeJay që kërkoni pajisje profesionale audio për eventet tuaja? Atëherë ju jeni në vendin e duhur. Karma.al është dyqani me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja për pajisje audio profesionale. Ky dyqan në internet ofron një gamë të gjerë dhe të re të instrumenteve audio profesionistë nga markat më të mira dhe të njohura që plotësojnë kërkesat tuaja. Ka një lajm të mirë për DJ dhe VJ! Ne gjithashtu ofrojmë pajisje cilësore DJ dhe VJ duke përfshirë miksera, kontrollorë, CD playera dhe kufje. Ka edhe pajisje shtesë të disponueshme si çanta dhe kuti, efekte DJ, rripa drejtimi, rrotullues, rrota dhe fishekë dhe gjilpëra. Do të gjeni gjithashtu bokse dhe monitorë, pajisje ndriçimi, kuvertë përzierëse, kontrollues midi, pajisje PA, skenë dhe mikrofona. Ne kemi pajisjet më të mira DJ dhe VJ me shpërndarje të shpejtë dhe çmimin më të ulët nga markat më të mira si Audio-Technica, OneOdio, MAONO, YAMAHA, CLAW, Pioneer DJ, Numark, Denon DJ, AKG, JBL Professional, Behringer, Mackie dhe më shumë.

Pajisje për Karaoke

Çfarë mënyrë më të mirë për të përfunduar një ditë të gjatë mund të ketë sesa të relaksoheni duke shijuar një melodi me të cilën argëtoheni në shtëpi. Keni një klub ose jeni të ftuar dhe dëshironi që njerëzit të kërcejnë dhe të këndojnë nën meloditë e këngëve tuaja ritmike të preferuara? Karma.al është dyqani me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja profesionale për pajisjet pë Karaoke. Ne kemi pajisjet më të mira të Karaokeve me shpërndarje të shpejtë dhe çmimin më të ulët nga markat më të mira si VRJTEC, Persang, MAONO, Takara etj.

Miksera

Ridefinoni përvojën audio me një bollëk mikserësh audio ose tastiera / tryeza përzierje të shitura në Karma.al. Ky dyqan në internet ka miksera analogë dhe dixhitalë nga markat e njohura si Yamaha që flasin për cilësi dhe besueshmëri. Ne kemi mikserët më të mirë me shpërndarje të shpejtë dhe çmimin më të ulët nga markat më të mira si Behringer, Yamaha, Dynatech, Mackie, Kadence, Ahuja, etj.