Karrige Ngrënieje për Fëmijë në Shitje – Bli Online

Për vite me rradhë midis foshnjës dhe fëmijës së rritur, një karrige ngrënieje e vogël bën të gjithë diferencën që ata të ushqehen në rehati të plotë. Ka lartësinë e duhur, kështu që një fëmijë mund të ulet i qetë gjatë ngrënies.

Karrige Ngrënieje për Fëmijë në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Druri i ngurtë ose plastika në një stil modern ose klasik, ne kemi një karrige për fëmijë për darkë që do t’i përshtatet tryezës tuaj dhe do ta lejojë të voglin tuaj të bashkohet në bisedë.

Një nga gëzimet më të mëdha të prindërve është të shohësh fëmijën tënd duke mësuar aftësitë më thelbësore dhe thelbësore të mbijetesës, të tilla si ecja, vrapimi dhe ulja. Në fakt, për të ofruar mbështetjen e duhur dhe për të ndihmuar në mësimin e këtyre aftësive, ka një numër produktesh për ulëse për fëmijë, ecje për fëmijë dhe produkte për ushqimin e fëmijëve që mund të blini në internet për fëmijën tuaj. Nëse jeni një prind i ri, atëherë keni nevojë për një numër të këtyre produkteve, duke përfshirë karriget për fëmijë dhe këmbësorët për fëmijë, për të siguruar që i vogli juaj të mësojë këto tipare fizike në kohë. Të domosdoshme për ulëse për fëmijë përfshijnë karrige për fëmijë, tavolina studimi për fëmijë, tryezë për fëmijë dhe grupe karrigesh, etj. Këto artikuj mobiljesh janë në dispozicion në faqet e internetit të blerjeve në internet në madhësi, lloje dhe stile të ndryshme për të siguruar që ju të blini saktësisht atë që keni nevojë për fëmijën tuaj.

Meqenëse ulja është një nga aktivitetet e hershme fizike të të riut tuaj, ju mund të blini karriget e fëmijëve dhe rregullimet e tjera të uljes në internet. Ka shumë marka, të tilla si Nilkamal, VJ Interior, Sunbaby, Surety for Safety dhe Amaze, ndër të tjera që shesin lloje të ndryshme të aranzhimeve për ulëse për fëmijë në internet. Në këto faqet e internetit të blerjeve në internet, ju gjeni një larmi opsionesh, lexoni vlerësimet e përdoruesve, kontrolloni vlerësimet dhe madje krahasoni çmimet e produkteve të ndryshme për të marrë një vendim të mirë-informuar të blerjes.

Vazhdoni të lexoni për të ditur më shumë rreth rregullimeve të uljes së fëmijëve, të tilla si karriget prej druri, karriget prej metali, tryezat e studimit për fëmijë dhe karriget plastike për fëmijë.

Llojet e Karrigeve të Ngrënies për Fëmijë

Karrige Ikea Mammut

Këto mund t’i gjeni në një larmi ngjyrash që t’i përshtaten vogëlushit tuaj ose dhomës së tyre. Karriget shumë të lehta për në shtëpi brenda dhe jashtë në kopsht. Bërë nga i njëjti material plastik i padëmshëm që përdoret në shishet e foshnjave, kutitë e ushqimit dhe pelenat, ato mund t’i rezistojnë një shiu ose dëbore dhe rrezeve të diellit. Papastërtia lahet lehtësisht, duke i bërë ato opsionin e përsosura për tryezën e artit të një fëmije ose një vend për të ngrënë.

Kids’ Size Eames Chair

Një vogëlush trendi ka nevojë për një karrige për fëmijë me projektim dhe kjo është e njohur si një kopje e modelit të të rriturve. Selia e butë plastike e formuar pa kënde të theksuara e bën këtë ideal për përdorimin e vogëlushit.

Kid’s Panton S Style Chair

Të grumbulluara deri në 4 të larta, këto mund të bëjnë shtesa në modë në një familje me shumë fëmijë. Prodhuar me material prej plastike të qëndrueshme që është e lehtë, ata janë të lehtë për fëmijët të lëvizin dhe të largohen vetë – gjithçka që i kursen nënës dhe babait pak punë është një gjë e mirë!

Kids’ Table & Chair Set

Ky grup me tryezë dhe karrige për fëmijë të vegjël ka hijeshinë vizuale të një krijimi prej druri, por është bërë nga plastika. Ngjyrat neutrale përzihen me një mjedis më të butë dhe mjediset e kopshtit.

Industrial Style Kids Chair

Një shtëpi në stilin industrial mund të ketë zbukurimin e tij të konsideruar me kujdes nga futja e pjesëve plastike të zgjedhura me mjeshtëri. Zgjidhni këto bukuritë e çelikut të përhershme.

Peyton Kids’ Desk Chair

Një dizajn i pazakontë i sediljes për fëmijë që mund të bashkohet me një tryezë katrore Peyton. Kombinoni ngjyra të ndryshme për të bërë një tryezë të ndritshme aktiviteti për fëmijë ose një tavolinë për madhësinë e fëmijës.

Kids’ Height Adjustable Table And Chair

E përsosur për fëmijë në rritje, tryeza e rregullimit të lartësisë për fëmijë është e përshtatshme për moshat 3 deri në 10 vjeç. Një sipërfaqe pune me animime përfshin një tapë për të mbrojtur gishtat e vegjël dhe trupi metalik-plastik përmban një sirtar tërheqës, librari dhe grepa për varje lart një çantë shpine. Një llambë LED e ndarë me katër cilësime shkëlqimi dhe një trup fleksibël për rregullim të lehtë bën një shtesë tjetër të dobishme për kohën e detyrave të shtëpisë.

Kids’ Study Table & Chair

Një tavolinë për fëmijë prej druri të petëzuar me një kornizë metalike në ngjyrat rozë ose blu. Dizajni i karriges është ergonomik për mbështetje superiore mesit.

Comfortable Kids’ Reading Chair

Karriget e buta për fëmijët e vegjël bëjnë qoshe të shkëlqyera leximi portative – për leximin e librave me figura nëse nuk janë duke lexuar fjalë akoma! Kjo karrige me tapiceri për fëmijë vjen në një shumëllojshmëri ngjyrash pëlhure gingham. Këmbët prej druri plotësojnë pamjen e vërtetë të mobiljeve që e bën këtë pjesë të shfaqet në shtëpi në sallë pritjeje, si dhe sallën e lojërave. Dëshiron të bësh një qoshe leximi edhe për veten tënde? Provoni këto karrige komode për lexim.

Tufted Kids’ Club Chair

Karriget për fëmijët e vegjël nuk duhet të duken si karrige fëmijësh. Kjo kolltuk për fëmijë me pamje të pjekur është një prekje e klasës.

Kids’ Novelty Accent Chair

Nëse ka një vend ku mund të shkosh gjithnjë në trend, atëherë zgjidhni mobiljet për fëmijë, dhe kjo ulëse për fëmijën në formë dore të nxehtë rozë është padyshim një risi! Karriget prej pellushi i punuar me dorë është një vend ndënjeje, duke siguruar vende të rehatshme për fëmijë, adoleshentë dhe të rritur.

Materialet për Përgatitjen e Ulëseve (Ndenjësve) të Fëmijëve

Ju mund të blini karrige druri, karrige metali, karrige plastike, karrige bambuje, karrige me materiale për fëmijë, ndër të tjera në internet. Këto karrige janë në dispozicion në madhësi të ndryshme për t’u siguruar që fëmija juaj të ulet i qetë pa u rrotulluar. Kushtet e qëndrueshmërisë dhe mirëmbajtjes së karrigeve për fëmijë varen nga materiali. Karriget prej metali dhe druri janë më të rënda në krahasim me karriget plastike, dhe gjithashtu, kërkesat për mirëmbajtje të karrigeve prej druri ose metali janë më shumë sesa kërkesat për mirëmbajtjen e karrigeve plastike. Sidoqoftë, karriget plastike nuk janë aq miqësore me mjedisin sa karriget prej druri ose metali.

Stilet dhe Tiparet e Tjera të Karrigeve për Fëmijë

Ndërkohë që blini mobilje për fëmijën tuaj, ju mund ta lini fëmijën tuaj t’i zgjedhë ato ose të shkojë për produkte që komplimentojnë dekorimet e shtëpisë tuaj. Ka stile bashkëkohore, vintage, etnike, retro dhe të lloje të tjera të stileve për ulëse për fëmijë për të zgjedhur. Ju gjithashtu mund të zgjidhni karriget sipas hijeve të ndryshme të gjalla, të tilla si ngjyrë bezhë, e kuqe, blu, e zezë, kafe, rozë, vjollcë, e verdhë dhe jeshile ndër të tjera.