Kufje me Bluetooth në Shitje – Bli Online

Për audiofilët, pak gjëra kanë më shumë rëndësi sesa muzika e tyre. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një gamë të plotë të performancës së lartë, megjithatë, kufjet me Bluetooth të përballueshme për të mbajtur ritmet duke pompuar.

Kufje me Bluetooth në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Për muzikë pa kompromis pa tela, zgjedhja jonë e kufjeve me Bluetooth për në vesh (In-Ear) dhe kufjeve Bluetooth dinamike sportive (për kufjet Bluetooth më të mira për drejtimin) ndërthur në mënyrë të përsosur me komoditetin, tingullin e shkëlqyer dhe performancën për përvojën më të mirë audio. Për funksionalitet shtesë, kufjet tona të gjithanshme me Bluetooth me MIC ofrojnë komunikim pa qënë nevoja të përdorësh duart për lehtësi dhe siguri. Këtu do të gjeni kufjet me Bluetooth më të mira në treg bazuar me çmimin më të leverdisshëm që të gjithë ju të ngeleni të kënaqur.

Karma. al, diapazoni ynë i kufjeve mahnitëse me Bluetooth në vesh ofron karakteristika të jashtëzakonshme të bllokimit të zhurmës dhe nxjerrjen e tingullit të pastër kristal për të vazhduar pa mundim me stilin e jetës tuaj urbane dhe gjithëpërfshirëse. Gjetja e kufjeve të mira me Bluetooth nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Qëndroni të lidhur me muzikën tuaj pa asnjë kabull; është më e sigurt për të ushtruar dhe më e përshtatshme për të dëgjuar meloditë tuaja të preferuara pa rrëmujat e kabujve. Kjo është arsyeja pse kufjet më të mira me Bluetooth në Karma. al vazhdimisht renditen ndër shitësat më të mëdhenj. Pra, nëse jeni duke kërkuar kufje me kosto të ulët me Bluetooth, kufje biznesi, kufje të përparuar pa tel, kufje me kapëse dhe më shumë. Performanca ka rëndësi. Kjo është arsyeja pse Karma. al shet vetëm kufje me Bluetooth nga markat më të besuara në industri duke përfshirë AEC, AITA, Aminy, AUSDOM, Awei, Bluedio, BOAS, Cannice, DACOM, EHEAR, EXCELVAN, FIIL, FINE BLUE, GEEGA, Glamshine, HOCO, iDea , Jabees, JHO, Kilinee, LG, MACAW, Meizu, MGCOOL, More, MOSE, MPow, New Bee, OURSPOP, OVLENG, QCY, REMAX, Roman, ROMIX, SYLLABLE, UFO, VEVA, Wkae, Zealot, Zinsoko, dhe shumë më shumë.

Kufjet më të Mira me Bluetooth të vitit 2021

 • Sony WH-1000XM3 Over-ear Bluetooth Headsets
 • Skyia Sk-03 Wireless in-ear Bluetooth Headset
 • NeroEdge BT555 In-ear Bluetooth Headsets Rs. 143
 • Samsung EO-BG920BBEGIN In-ear Bluetooth Headsets
 • BS Enterprise BT1 In-ear Bluetooth Headsets
 • Apple AirPods 2 WITH CHARGING CASE In-ear Bluetooth Headsets
 • Bestway BS-01 In-ear Bluetooth Headsets
 • Pickadda MAGNETIC_BT In-ear Bluetooth Headsets
 • Skytop I7 In-ear Bluetooth Headsets
 • TECHFIRE Wireless Sports Bluetooth Magnet Earphone Hands-free Headphone for All Smartphone

Llojet e Kufjeve me Bluetooth në Shitje

Ndërkohë që po kërkoni të blini kufje me Bluetooth, duhet së pari të kuptoni kërkesat tuaja. Kufjet mono dalin me vetëm një kufje dhe një mikrofon që përdoret zakonisht për telefonata. Ju mund të zgjidhni për kufje stereo që kanë dy kufje nëse jeni më shumë duke dëgjuar muzikë dhe gjithashtu mund t’i përdorni ato për thirrje zanore. Para se të vendosni për një palë kufje, mblidhni të gjitha nevojat tuaja për kufje dhe pastaj mund t’i blini. Në dyqanin në internet të Karma. al, do të hasni në një mori konfigurimesh të kufjeve me set të ndryshëm veçorish dhe dizajnesh që ju të zgjidhni sipas preferencave dhe nevojave tuaja.

Karakteristikat Kryesore Që Duhet të Kërkoni Para se të Blini Kufje

Mikrofona për anulimin e zhurmës

Një nga karakteristikat që duhet të keni në kufjet tuaja është anulimi i zhurmës. Zgjidhni kufjet që kanë teknologji të anulimit të zhurmës. Kufjet me Bluetooth që anulojnë zhurmën përdorin dy ose më shumë mikrofonë dhe filtrojnë zërin e panevojshëm dhe prodhojnë tingull kristal të pastër edhe kur përdorni kufje në ambiente të zhurmshme.

Jetëgjatësi e shkëlqyer e baterisë

Kufjet duhet të kenë një port standart – mikro ose mini. Kini parasysh që blerja e kufjeve me Bluetooth në internet të përmbajë bateri litium të rimbushshme që ofrojnë deri në 6 orë jetëgjatësi të baterisë. Për muzikë, video dhe shumë më tepër që zgjasin, kufjet me Bluetooth me jetëgjatësi fantastike të baterisë do t’ju japin orë të konsiderueshme argëtimi gjatë lëvizjes. Ato me jetëgjatësi të madhe baterie do t’ju japin përfitime të shtuara si karikimi i pajisjes më shpejt me një lëvizje dhe gjithashtu ka kohë të gjatë gatishmërie.

Përputhshmëria dhe diapazoni i prapambetur

Kufjet me Bluetooth me cilësinë më të mirë do të jenë gjithmonë në përputhje me versionet ekzistuese. Versionet më të fundit të disponueshme në treg përfshijnë 4.0 dhe 3.1. Këto mbështesin lidhje me shumë pika dhe janë më të besueshme, më të shpejta dhe më miqësore me energjinë. Mos harroni në gamën e pajisjes suaj me Bluetooth. Sa më i madh të jetë diapazoni i transmetimit, aq më e lehtë do të jetë përdorimi i pajisjes dhe lidhet vetëm me disa cilësime. Kryesisht këto kanë një diapazon operimi deri në 10 metra.

Gjithashtu, kërkoni kufje me kontrolle intuitive, të vendosura mirë dhe lirshmërisht të përdorshme. Nëse doni të mbyllni telefonin / pranoni, të ndryshoni vëllimin ose diçka tjetër, duhet të jeni në gjendje ta bëni atë pa u munduar. Karma. al ju lejon të përdorni një shumëllojshmëri të madhe të kufjeve me Bluetooth me një larmi stilesh të dizajnit dhe një grup të pabesueshëm konfigurimesh dhe veçorish. Ju mund të kërkoni për një shirit koke në të dy anët, pa tel, në vesh, një anë, shiritin e qafës dhe shumë më tepër.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Cilat janë disa nga kufjet më të mira me Bluetooth?

Në Karma. al, mund të blini disa nga kufjet më të mira me Bluetooth nga WINGS, NOISE, Boult, JBL, Samsung, CrossBeats dhe shumë marka të tjera të njohura. Të gjitha kufjet me Bluetooth janë të mbushura me teknologjitë më të fundit që plotësojnë nevojat e përditshme të të gjithëve.

Cilat janë tiparet e ndryshme të disponueshme për kufjet me Bluetooth?

Këtu janë disa nga veçoritë e shkëlqyera në kufjet Bluetooth që mund t’ju interesojnë:

 • Lidhja: Flisni në telefon pa përdorur duart dhe pa kabuj rrotull duke përdorur kufje me Bluetooth me stil. Vegla lidhet në mënyrë efektive me pajisjen tuaj dhe ofron një përvojë premium të dëgjimit pa cenuar cilësinë e këngës që po dëgjoni.
 • Mikrofonët: Përveçse të shijoni muzikë, mund të përdorni edhe kufje me Bluetooth të aktivizuara për mikrofon për të folur. Mikrofonët kapin tingull kristal të pastër dhe mund të përdoren gjithashtu për regjistrimin e audios.
 • Ton i dyfishtë: Kufjet me Bluetooth me drejtues tonaliteti të dyfishtë i sigurojnë përdoruesit zë me cilësi premium. Çdo kufje përmban dy bokse – një për të trajtuar frekuencat e larta dhe të mesme dhe të tjerët për të përdorur basin. Kjo ndarje krijon një tingull të pasur dhe të mbushur për një përvojë më të mirë dëgjimi.

A janë të sigurta kufjet me Bluetooth?

Po, kufjet me Bluetooth janë të sigurta për t’u përdorur. Shumë hezitojnë të përdorin pajisjen nga frika e thithjes së rrezatimit elektromagnetik nga ato. Sidoqoftë, shkencëtarët të cilët vazhdimisht po përmirësojnë udhëzimet e fushës elektromagnetike (EMF) e kanë shkatërruar këtë mit dhe kanë aprovuar pajisjet për përdorim të sigurt.

Cilat marka kanë kufjet me Bluetooth më të qëndrueshme?

Kufjet Bluetooth nga JBL, Skullcandy dhe Samsung janë disa nga markat më të preferuara në treg. Dizajni dhe cilësia e materialeve të përdorura në krijimin e këtyre kufjeve konsiderohen të një cilësie premium. Sidoqoftë, ju mund të zgjidhni marka të tjera, të tilla si SWISS MILITARY, CrossBeats, dhe Philips, etj. Që dihet gjithashtu se zgjasin për një kohë shumë të gjatë.